Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Edino kar mene moti pri teh izbeglicah je to, da je največ vojaško sposobnih ljudi in malo otrok in žensk. Če je tvoja domovina ogrožena s strani kogarkoli, se boš zanjo boril! Če bi sr to spremenilo, bi plan ZDA padel v vodo, tako pa bomo imeli probleme, če se EU politika do izbeglic neu spremenila:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, TOMCAT pravi:

...........vse kaže na teorijo zarote............no itak je pa to vedno najlaže zaključiti, če človek ne pozna vseh dejstev.

Res je. Če človeku ne posredujejo pravih dejstev, si pač ustvari svoje zaključke. In večkrat, ko ga oblasti pitajo s takimi "dejstvi", kot je bilo tisto o biološkem orožju v Iraku, na podlagi katerega je Bush pobil na stotisoče nedolžnih civilistov, lažje si ustvari svoje neodvisno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Kmet2 said:

Če se pa zgodi scenarij Iran ,pol nam pa sam še "bog" lahko pomaga  ....Iran,Kitajska,Rusija proti NATO in ZDA....

Oder je pripravljen za WW3. Kaj pa pomeni par 10 miljonov mrtvih evropejcev za ZDA ali Rusijo. Nič. Migranti bodo destabilizirali evropo, hkrati bodo krivi za to, da nam bodo odvete temelne pravice do samoobrambe-lastnega obstoja. Preden se je zgodil Pariz, so bili določeni zakoni že napisani, ljudje pa še kar upijejo da je kriv ISIS.

Migranti so to kar je napisal bilder -vojaki, financirani iz Amerike. Ljudje bi se prvo morali upreti lastnim politikom, ki ne naredijo ničesar za varnost SVOJIH državljanov. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WW3 se napoveduje vsako leto od maja 1945 naprej. Spada v isto kategorijo kot Nostradamus, kavne vsedline in 090-klici-za-prihodnost-zdaj linije. Skor ziher da je bila... že 100000000x do zdaj.

 

Allahu akbarjevci iz Srednjega Vzhoda pa imajo to srečo da so EU, ZDA, tudi Rusija relativno civilizirane države. Če bi z ISIS hoteli obračunati na njihov način, je naokoli nekaj precej konkretno močnih pokalic. Dovolj, da iz celotne regije nastave radioaktivna puščava. Pa bi jih še kaj na zalogi ostalo. V resnici pa jih za radiranje ISIS-a niti ne bo potrebno uporabiti. Eno je wishful thinking raznih prerokov smrti, drugo je ekonomska in vojaška realnost. Tu pa pride blizu kaka Kitajska, pol pa dolgo ni več nikogar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš zunanjega sovražnika je ljudi lažje poenotiti.

Zakaj bi jih torej uničili, nasprotno potrebujejo jih. Če ni Bin Laden je pa nekdo drug.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je blo ze napisanga in tolk razlicnih komentarjev narejenga pa bore malo tako s strani EU kot Slovenije,da mi gre ze na kozlanje.Treba bi blo akcije.:bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, builder pravi:

a je medijem nekdo prepovedal tole objavit:dry:

 

Tudi v Špiljah je bil podoben cirkus, le da v manjšem številu.
Verska in nacionalistična blaznost ne pozna meja na nobeni strani.
In to je tisto, ker je pri tej zadevi najbolj žalostno.
A očitno je človeštvu usojeno, da povprečnež postaja vedno večji in nestrpnejši kreten.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, builder pravi:

a je medijem nekdo prepovedal tole objavit:dry:

https://www.youtube.com/watch?v=Hakb6S0IpgY

 

Meni se tile vsemogočni Bog/Allah/kaj tretjega kr smilijo. Tako vsemogočni, pa niti lastne resnice niso sposobni obranit. Rajši gledajo to sranje na tretjem kamnu od Sonca, pa se poleg čohajo po jajcih. In pol mi eni tupijo, da smo ateisti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jp res je.

Problem smo. Pred kratkim mi je sodelavec isto rekel. Evropa je izgubila vero... zato pa je tko. :slap:

... :hmm: ... kako pa bi bilo, če ne bi bilo vere  :huh: 

 

... jest pa mislim, da je čisto nekaj drugega.

... ta naš lepi tretji kamen od sonca je čisto navadna šahovnica.... Allah in "naš" Bog sta pa zdej zgleda ponovno usekala partijo.... ...to se morta smejat tam gor... al kjer koli že sta... kaj delamo navadni kmetje tam dol....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vem kaj je, sm včeraj gledal 007

SPECTRE je vsega kriva!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ogromno slabih stvari na tem svetu je kriva vera, oziroma brezpogojno verovanje v nekoga/nekaj in pri tem pozabiti osnovne človeške pravice! Katoliška cerkev v imenu vere, dela večje sranje kot muslkimanski skrajni islam v imenu vere. To kar je napisal i30, da bi morali vere ostati v cerkvah, mošejah itd je odlična in edina pravilna ugotovitev. Ne spremeni pa dejstva, da trenutni muslimanski migranti, ki prihajajo v Evropo prezirajo, katoliško vero, še bolj pa nas ateiste. Tudi njihov odziv slej ali prej bo pogojen temu... tega se pa jaz bojim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, ni kriva vera, ampak zloraba vere v namene posameznika in interesnih skupin. Najlažje je reči:

bog tako želi, potem pa norci počnejo neumnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

sori, ni kriva vera, ampak zloraba vere v namene posameznika in interesnih skupin. Najlažje je reči:

bog tako želi, potem pa norci počnejo neumnosti

Preden odpišeš z enim stavkom, kot v vsaki temi, in sam sebe trepljaš po rami kok si najboljši ter full uredu, in komaj čakaš, da ti tvojedva "pacijenta" spet stisneta lajk, le zato ker si nekaj odpisal, dobro peberi kaj sem napisal. Nobena cerkev brez vere nebi mogla obstajati. Cerkev je zaradi vere in ne obratno. So mi poskušali in še poskušajo "oprati možgane" zato nekaj vem glede tega...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

Preden odpišeš z enim stavkom, kot v vsaki temi, in sam sebe trepljaš po rami kok si najboljši ter full uredu, in komaj čakaš, da ti tvojedva "pacijenta" spet stisneta lajk, le zato ker si nekaj odpisal, dobro peberi kaj sem napisal. Nobena cerkev brez vere nebi mogla obstajati. Cerkev je zaradi vere in ne obratno. So mi poskušali in še poskušajo "oprati možgane" zato nekaj vem glede tega...

Preden napišeš cel sestavek in čakaš 2 lajka, se nauči ločiti med: vero in verskimi institucijami. :ras: To je enostavčna poved, napisana v dveh stavkih s trepljanjem po rami. :fyou:

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, TOMCAT pravi:

.....sami verski blazneži.......vsak verjame sam vase, da ma prav :P

amen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej nisem se obregnil vate, ker se ne strinjava. To mi je super, da malo izmenjamo mnenja. Da se stvari pogledajo tudi iz drugega zornega kota, zato sogovornike, kot I30, jskrblin, Tedyber.. rad preberem čeprav smo na "drugih bregovih". Me pa izredno moti, in nisem edini, da v vsaki temi nekateri napišete 2 besedi, pol vam pa eni in isti lajkajo. Sej imate FB, pa tam pište, kdaj si šel kakat, pa posebej lulat, pa da sediš na oknu pa gledaš ven... Tud sam "poserjem" kakšno temo, ne pa vsako...

Najbolj me je pa zmotilo že takrat, ko ste posvinjali temo Grand enduro, ki je super, NAJBOLJŠA, neomadeževana tema tega foruma z  objavami 5 besed na 3. straneh!

Moderatrorji delajo zastonj, jaz bi jim kar dal eno leseno medaljo za trud, pa eno leseno roko uno za praskat se, da bi se lahko sami sebe po hrbtu potrepljali, ker so tako dobrodelni. Sam, lahko bi mal spucali tisto , kar je res za spucat, ne pa brisat prispevke zaradi avtorjev-upam da razumete. Dejmo vsaj malo sami poskrbeti za spam, če moderatorji ne znajo-če so pa "zastonj"

Sori za prispevek, ki ne sodi v migrantsko krizo, a moral sem se mal spucat. Sneg mi gre na jetra...

PS: Ej Dami, upam, da se kdaj peljeva skupaj na kak izlet, ne vzet za slabo kar sem napisal. Verjamem, da si super človek, razgledan in duhovit, podoben meni. Mislim, da bi se midva kar ujela.. Ampak če se včasih mal brzdaš je tudi dobra lastnost...(to sem napisal javno, ne na ZS, da nav zgledal, da ti lezem v rit :fyou:, ker kdor me pozna ve, da to kar napišem, upam  povedati  tudi v oči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

 

PS: Ej Dami, upam, da se kdaj peljeva skupaj na kak izlet, ne vzet za slabo kar sem napisal. Verjamem, da si super človek, razgledan in duhovit, podoben meni. Mislim, da bi se midva kar ujela.. Ampak če se včasih mal brzdaš je tudi dobra lastnost...(to sem napisal javno, ne na ZS, da nav zgledal, da ti lezem v rit :fyou:, ker kdor me pozna ve, da to kar napišem, upam  povedati  tudi v oči)

torej:

stavek1: za lajke, ki jih dobim, ne odgovarjam jaz, ampak se moraš žalit tistim, ki lajkajo

stavek2: vedno pišem kar mislim, torej v zgornjem primeru ni šlo za neko sranje ampak za dejstvo

stavek3: grand enduro tema,- ne mešaj mene zraven, ker nisem nič objavljal, pa bi lahko, saj se tudi jaz peljem kdaj po makedamu, ampak si nisem upal objaviti, ko sem videl, zgražanje nekaterih nad nenormalno malim šodrom na otoku Pašmanu

stavek4: tvoje pisanje in zgornji post, sploh ne jemljem za slabo, dopuščam pa tvoja stališča in upam da ti meni moja

stavek5: ne vidim potrebe po brzdanju mojega pisanja, kot ne vidim potrebe, da se kdorkoli brzda, če ima kaj povedati

stavek6: vera v kapital je tudi določena ideologija? al ni?? Kaj sem hotel povedati, da osebno verovanje/neverovanje še ne povzroča problemov, ampak jih tisti, ki množice v imenu ideologije (ali verske ali komunistične ali kapitalistične) spravijo, da počnejo zadeve, ki jih normalen človek nikoli ne bi počel

stavek7: zdej sem pa že mal utrujen od silnega tipkanja, v glavnem, tut jest te mam rat. Js mam vse rat, k mam čustwa :fyou:(edin teroristov ne maram) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DAMI34 said:

 

stavek3: grand enduro tema,- ne mešaj mene zraven, ker nisem nič objavljal, pa bi lahko, saj se tudi jaz peljem kdaj po makedamu,

 Ok, potem se ti pa za vse, razen za tole opravičujem.

Em, a ti za grand enduro nardim en "referat" kot sem Sneciju in I30? A si boš sam pogledu na 77 , 78 strani, kdo je začel?

Najbel je jeba, če sam sebe demantiraš-splošno.

Sej se bova kej vidla na OMW-ju pa va tam naprej, lohk pa na zs, al pa mail, FB pa nimam. Da nava drugih morila z prepuvcavanjem.

Migranti so tle, nazaj jih bo težko poslat. Kdo stoji za tem vemo. Napisanega dovolj. Mislem, da ni teba migrantov, da se Slovenci znamo sami skregat...

Over & out..

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!