Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Saj bodo not prišli z dnarjem, zdaj bodo po novem pobirali davke od šolskih bazarjev, ki so enkrat letno.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Saj bodo not prišli z dnarjem, zdaj bodo po novem pobirali davke od šolskih bazarjev, ki so enkrat letno.

Scarabeo

Male je že treba navadit na disciplino in zažiranje, da jim ne bo hudo, ko odrastejo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, stuhec pravi:

Pa ti Sirci se utapljajo ko so v prenatrpanih čolnih ?

Le če se čoln prevrne in če ne znajo plavati. Pa ne samo Sirci, tudi drugi. Nemci so objavili podatek, da je le 40 % migrantov iz Sirije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, stuhec pravi:

Pa ti Sirci se utapljajo ko so v prenatrpanih čolnih ?

Imajo tudi prakso prerezati gumenjak pred obalo, da ni povratka. In če se malo zajebejo, evo ti glu, glu, glu ....

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, stuhec pravi:

Ja 

Sam zakaj ne grejo peš po kopnem, saj pa nimajo dalj 

Vsi nimajo tvojih privilegijev Mojzes in tisti imajo po kopnem precej dlje kot po morju. Še posebej tisti via Maroko in ostale južno sredozemske države.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nazo13 pravi:

Vsi nimajo tvojih privilegijev Mojzes in tisti imajo po kopnem precej dlje kot po morju. Še posebej tisti via Maroko in ostale južno sredozemske države.

Ime si mu falu!

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, I30 pravi:

Ime si mu falu!

 

 

 

A ni Mojzes pripeljal prve migrante iz Egipta na Bližnji vzhod? Od tam so se pa potem raztepli po celem svetu.

Meni je pa boljši tale filmček o Đizusu:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Problemi niso nastali z danes na jutri, zdaj jih bodo imeli še samo več. Srečnega in zdravega, malo nevarnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj na nek način tudi je. Ne rabiš čakat na premiera, da to pove. :P 

Invazija muslimanov in teroristov. Vseeno pa treba pomagat tistim 5%, ki so pomoči potrebni. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎19‎.‎12‎.‎2015 at 12:16, Kmet2 pravi:

40 milijonov evrov so zdaj porabili za "boge" migrante,naši otroci so lačni ,delamo za minimalca,policija nima kaj oblečt Cerar pa še naprej nasavlja ritko Merklovi ki ga tud :l_01: noče......res smo hlapci ,namesto da bi se zbrali pred hišami teh evro in našega ciganskega zbora in jim :l_01: mater ,pred parlamentom je škoda protestirat in metat kamenje in granitne kocke,saj ga bomo še potrebovali ,to skorumpirano vlado pa bi morali odstavit in zdaj je čas ,saj bo policaj in vojak prej ali slej z nami bok ob boku ......komaj se zadržujem ,da ne postanem vulgaren in primitiven a mislim ,da je to edino orožje da te cepce zabrišemo na cesto in jim poberemo kar so nakradli ! 

Sam tukaj za kompom smo vsi močni .......toda jaz sem res pripravljen ,trenutno res ne ker sem po op samo ko se pocajtam ,mi sam povejte kje in kdaj pa pridem ,toda ne pred parlament pred hiše ..........

jaz tudi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema, tale Koln pa posilstva, pa dobr...vse bi mogl takoj na vlak pa nazaj od koder so prsli.....Nevzgojeni vsi skp. En iz mnozice nardi pisdarijo, pa bi VSE nazaj poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bodo tiste, ki delajo sranje. Nove zakone bojo sprejeli v kratkem. Je grozno kaj se dogaja, je pričakovano, ni pa konec sveta.

V bistvu potrebujemo to, bolje kot pa da nas napadejo nepričakovano.. :P To je pač vojna v kateri sodelujemo desetletja, pač je prišla k nam za spremembo. Vsak ekstremizem je slab. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Nemčija jih zavrača in pošilja nazaj v Avstrijo. Tudi avstrija jih po nekaj sto na dan zavrne k nam......... zdej me pa pošteno zanimajo cifre koliko in kje jih Cmerar skriva?.......namesto, da bi jih še mi lepo vrnili v Hrvaško jim bojo pa cepci začeli še domove zidati ............ povejte kdaj boste šli komu vile kazat .....

.......... evo tako eni zagovarjajo svojo voljo............

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Razdor Evrope? :) Pa od kje je ta napoved znana hudica?

 

 

Niti najmanj se ne začenja razdor, kvečjemu Nemčija javno kaže svojo nadvlado.

Kot v bivši JLA, ko ima major politično predavanje: "Mi u vojsci smo svi isti, samo što sam ja viši po činu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....zakaj kaže nadvlado, če se je zbralo 30k nemcev, ki zahtevajo odstop merkelce in ki dajo jasno vedet, da nočejo migrantov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!