Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 16 minutami, sayo pravi:

Lohk bi cigoti že odpelal to ograjo al majo že veseli december

Decembar imajo kolektivni ,trošijo kar so nakradli celo leto :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Decembar imajo kolektivni ,trošijo kar so nakradli celo leto :)

Stric mi ćigani ne krademo.Kokoška se zgubi pa jo peljem domov na toplo.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

:OK:zvečer grem v akcijo :P če mi ne bo kakšna srnca prekrižala pot .....

Super. Če ti bo pa srna prekrižala pot, se pa ne boj. Tud klobase znam delat... sam prnes...

Aja tud to ja. Spet boste lohk na dolenskm bakrene žlebove dajal na hiše, ker bo zdej druzga posla dost...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bakr je skoz u modi...

so u BG na RTS uprašal cigota kaj prau na to da je že 1miljon prebežnikou šlo čez , pa reče model

pa šta miliun, na TISUĆE !

kmet, skalar - pridem na koline ! ampak prej k dons ne morm :(

Popravljeno . Popravil UnionJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam prid, se ne mudi. Če boš do pol štirih pr men bo kar dobr. Klobase so že suhe, za mazat zravn se pa tud kej najde...

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš kva, tale vikend mam še pestr. mormo hudiča do konca vn pregnat.

drug tedn pa pridm, po autocesti sevede. pa še pod pult eno mastiko postav ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, UnionJack said:

fakof! valda bom pršu. in to dopoudne med službo.

pa tud lozo primam !

Glede na to, de sm bel patriot, pa mam rad slovenske stvari, sm se premislu glede lozovače. Mam pa že vse parštiman, ti sam prid...sam de nauš pol reku de nauš nč! Sam za tebe sm odpru tastara špajza, kar poglej letnke. Pa lohk še kešnga s seboj parpejleš, ke je dost za vse...

PS: zaloge pod pultam se se obnovile

 

20151210_160355.jpg

20151210_160413.jpg

20151210_160504.jpg

20151210_160744.jpg

20151210_160434.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, skalar36 said:

Glede na to, de sm bel patriot, pa mam rad slovenske stvari, sm se premislu glede lozovače. Mam pa že vse parštiman, ti sam prid...sam de nauš pol reku de nauš nč! Sam za tebe sm odpru tastara špajza, kar poglej letnke. Pa lohk še kešnga s seboj parpejleš, ke je dost za vse...

PS: zaloge pod pultam se se obnovile

20151210_160504.jpg

u peesda, pa ti si se že s fotkanjem potrudu.

Raj mam une 4 hčere svoje matere, ampak tud teh prašnih 6 sestričn se ne bom branu !

glede družbe je pa delegatsko uprašanje. Če ne bom sam bom zabredu u ene težave sicer pa u tadruge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, UnionJack pravi:

u peesda, pa ti si se že s fotkanjem potrudu.

Raj mam une 4 hčere svoje matere, ampak tud teh prašnih 6 sestričn se ne bom branu !

glede družbe je pa delegatsko uprašanje. Če ne bom sam bom zabredu u ene težave sicer pa u tadruge :)

Pober me,bom skrbu da boš skoz varen pred težavami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack, prav velik ga pa ti ne piješ. Razen dveh požirkov šnopsa so flaše polne in prah na njih se ni nabral v dveh dneh.

Prekleta pjača je rekel minister Keber. Prideš ob pol desetih domov, žejen k svina, o fak, piva je zmanjšalo. Kam ga boš šel kupit? Nimamo vsi take službe, da bi bili ob pol treh že v bifeju. Pomembno je dobro planiranje nabave in dodaten hladilnik v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalar36 pravi:

Glede na to, de sm bel patriot, pa mam rad slovenske stvari, sm se premislu glede lozovače. Mam pa že vse parštiman, ti sam prid...sam de nauš pol reku de nauš nč! Sam za tebe sm odpru tastara špajza, kar poglej letnke. Pa lohk še kešnga s seboj parpejleš, ke je dost za vse...

PS: zaloge pod pultam se se obnovile

 

20151210_160355.jpg

20151210_160413.jpg

20151210_160504.jpg

20151210_160744.jpg

20151210_160434.jpg

Potem se pa čudite, da silijo migranti sem, če delate takšno reklamo za domače zaloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 12. 2015 at 2:53, stuhec pravi:

Pa oni svinje ne jedo   ;)

Ma kaj begunci vedo kaj je svinjina, če svinje še videli niso. Predno jim dopoveš kaj je na mizi, fali že pol savinjskega želodca in lokavskega pršuta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes ravno obletnica njegovega rojstva, ena aktualna zgodbica iz Ježkovega življenja.

Ob neki priložnosti je FMJ dejal, da bi na Kolpi zgradil velik zid. Ta velik zdi pa mi imel samo eno okno, skozi katero bi Slovenci voščili južnim sosedom za novo leto.
Za izjavo je (baje) dobil pol leta zapora.
Po vrnitvi na prostost so ga vprašali, če bi še vedno dal postaviti zid na Kolpi z okom (lino). Odvrnil je: "Ne! Sedaj bi še tiso okno zazidal!"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah right. Kr naj bodo te ograjce nekaj časa, se bo hitro razvedlo po arabskih fejsbukih da glih ni več tak simpl v EU priti.

Nujno zlo.  Razturil so nam EU že tako in tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žičnate ograje z britvicami okol vsake bajte, njive, vrta, barake!
K, če sem iskrena, je pr nas tolk domačih idijotov, da so res nujne. :smoke:

Saj vseen če bo pol žvali zarad tega pocrkal. Bomo pa mal več divjačine jedli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Alla pravi:

Žičnate ograje z britvicami okol vsake bajte, njive, vrta, barake!
K, če sem iskrena, je pr nas tolk domačih idijotov, da so res nujne. :smoke:

Saj vseen če bo pol žvali zarad tega pocrkal. Bomo pa mal več divjačine jedli.

Hrvati so že začeli. Nabaljajo jo pa pri nas kot najbolj ugodnem ponudniku:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ogorceni-prebivalci-hrvaske-rupe-v-nocni-akciji-odstranili-del-slovenske-zicne-ograje.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo že nazaj zaflikal. Naslednji korak mora biti ukinitev brezplačnih prevozov emigrantov po Sloveniji, ki jih častimo davkoplačevalci.

Oskrba (plačevanje policajev, vojakov, zdravniškega osebja, ureditev nastanitvenih kapacitet...) + prevozi z vlaki in avtobusi bodo Slovenijo koštali krepko preko 10 milijonov Evrov.

Vir za ceno: http://www.publishwall.si/zurnal24/post/156770/drzavo-caka-se-vec-milijonski-racun-zeleznic-za-prevoze-beguncev

(žal uradnega vira za ceno ni.... očitno se skriva)

Ker si je težko predstavljat kaj ta cifra pomeni, dajmo malo primerjat.

Koliko slovenskih cest bi lahko s tem denarjem preplastili? Vsaj eno tretjino več - za investicijsko vzdrževanje državnih cest je v letu 2015 namenjenih v resnici bednih 19 milijonov:

http://www.mf.gov.si/fileadmin/mf.gov.si/pageuploads/Prora%C4%8Dun/Sprejeti_prora%C4%8Dun/2015/SP2015_POS.pdf

Ali recimo, za primerjavo: Novi urgentni center v Jesenicah nas je stal 5,2 milijona, pa so okoli tega tak pomp zganjali, da je še ministrica prišla na otvoritev. Vir za ceno: http://www.radiotriglav.si/?p=13143

Torej smo se na račun sponzoriranja emigrantskih poti odpovedali še minimalno dvem dodatnim centrom. V manjših krajih pa so vse večje vladne težnje po zapiranju zdravstvenih centrov, ker je treba "zategnit pasove".

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!