Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Segal se že pripravlja ....

12307353_1160764430617717_42286423947367

Sj, če nas on pa Žan Klod ne bojo rešli, mamo še vedno v rezervi ČukNoreta :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Scarabeo 500 pravi:

I30, resnično ga je škoda, da je na tem forumu.

Vse ve, pozna rešitve. Za vsakega ima kakšno krepko besedo, če ne misli kot on. Ker ve daleč največ, bi si želel, da rešuje naše probleme, slovenske, evropske... morda pa je najlažje jezik sukati in pametovati?

Scarabeo

 

I30 za predsednika!

Moj glas ima zagotovljen, le kandidirat mora.

Ali se mi samo zdi, ali pa res vsi mi tukaj samo pišemo in pametujemo? Če se motim, z dokazi na plano (je rekel Erdogan Putinu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum je ratu to kar je biu sank v gostilni 5 let nazaj. Plac za nabijanje in pametovanje. Priznam, kriv sm :bum::bum::bum:

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Žan96 pravi:

Forum je ratu to kar je biu sank v gostilni 5 let nazaj. Plac za nabijanje in pametovanje. Priznam, kriv sm :bum::bum::bum:

In kaj je sedaj šank v gostilni? Laboratorij za nuklearno fiziko s ciklotronom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To "nabijanje" po forumih ni čisto brez haska. Že večkrat sem na forumih zasledil pametne ideje, ki so jih nato povzeli mediji, za njimi pa še tisti redki pametni politiki. Ne mislite, da stranke nimajo posebej zadolženih ljudi za spremljanje forumov, saj dobro vejo, da raja ni neumna. Eni so zadolženi za iskanje dobrih idej, ki bi jih politiki lahko koristno uporabili, drugi pa za smetenje in pljuvanje po mnenjih, ki se ne skladajo z njihovimi pogledi na dogajanje v družbi.

Malo šanki, še malo več forumi, veliko več facebook in za pametne misli lahko izve veliko ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎25‎.‎11‎.‎2015‎ ‎9‎:‎02‎:‎35, Fantocci pravi:

Kaj ga Turčija (ISIS) ne bi podpirala:

- od njih (ISIS-a) kupuje poceni nafto (to je bil GLAVNI razlog za sestrelitev, ker so Rusi v zadnjem času zakurili okoli 100 cistern, s katerimi je ISIS trgoval s Turčijo)

- skupaj se borita (ISIS in Türkiye) proti skupnemu sovražniku - Kurdom

- ISIS destabilizirira Sirijo in Asada in to je všeč Turčiji, ker Turčija bi si potiho rada prilastila obmejni del, kjer so turško govoreči Turkmeni, nasprotniki Asada (ki so ubili oba pilota)

- če bo Sirija postala minorni igralec v regiji, bo Turčija še večji lokalni harambaša

Pa verjetno je še kakšen razlog.... npr. izvoz Islama v Evropo, kar so itak počeli 500 let.

 

Ja res je neumno, da "mora" sedaj NATO zaradi kvazisolidarnosti podpirati te Turške igrice.

V glavnim Turčini igrajo umazano igro v tej vojni že od samega začetka.

Rusi bi jih lahko disciplinirali zelo enostavno in učinkovito, brez uporabe bomb: še naprej je treba onemogočati trgovanje Turkov in ISISa z nafto in jim hkrati pripreti lastne ventile za dotok nafte in plina. Rusi so sicer eden najpomembnejših turških zunanjih partnerjev (mislim da so celo prvi, pred Nemčijo) in to predvsem na račun Turškega uvoza nafte in plina iz Rusije.

Tudi južni tok, ki je bil odpovedan, se je v načrtih preusmeril proti Turčiji.

In kot pravijo "Winter is coming" :)

 

Počelo je počelo... Kot sem napovedal, bo Putin Turke udaril tam, kjer najbolj boli, pri nafti:

http://www.rtvslo.si/svet/putin-turciji-ne-boste-je-odnesli-le-z-gospodarskimi-sankcijami/380203

Drugi bližnji vir nafte za njih je še Azerbajdžan, ampak.... vmes so Turkom nenaklonjeni Gruzija, Iran  in Armenija. Mogoče jim bodo Armenci dovolili prevoz nafte preko njihovega ozemlja, če se jim bodo Turki po 100 letih opravičili za genocid? 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Armenski_genocid      Malo morgen.

 

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, yamamoto pravi:

Malo šanki, še malo več forumi, veliko več facebook in za pametne misli lahko izve veliko ljudi.

Ampak predpogoj je, da je človek sposobn filtrirat med kupom neuporabnih objav da najde neki vredno pomnenja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Fantocci pravi:

 

Počelo je počelo... Kot sem napovedal, bo Putin Turke udaril tam, kjer najbolj boli, pri nafti:

http://www.rtvslo.si/svet/putin-turciji-ne-boste-je-odnesli-le-z-gospodarskimi-sankcijami/380203

Drugi bližnji vir nafte za njih je še Azerbajdžan, ampak.... vmes so Turkom nenaklonjeni Gruzija, Iran  in Armenija. Mogoče jim bodo Armenci dovolili prevoz nafte preko njihovega ozemlja, če se jim bodo Turki po 100 letih opravičili za genocid? 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Armenski_genocid      Malo morgen.

 

Tisto področje je kot sod smodnika. Upam, da se ne bo kdo spomnil, da mora v pričkanju v stilu otroškega vrtca med Rusijo in Turčijo, posredovati NATO.

 

pred 3 urami, Žan96 pravi:

Ampak predpogoj je, da je človek sposobn filtrirat med kupom neuporabnih objav da najde neki vredno pomnenja

Hja, to je res največji problem tega sistema....in Slovenije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da ni vse črno ali belo - mnogo je tudi sivine, ampak ....

Takole "reveži" begunci mečejo v nas z vlaka polne neodprte škatle sardin .... Nekateri pri nas pa resnično lačni...

Ne vem no, tudi jaz bi jim vse lepo zaračunal .... 

dsc04644.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal Fantocci!
Pa kdo je temu kriv?

Tisti, ki to mečejo, ali tisti, ki jim to iz našega denarja kupljeno talajo?
Kdo je tu vir problema? 
Kolk se eni spravlate na te migrante in nikakor ne dojemate, da so za vse sranje med drugimi pravzaprav krivi ravno naši politiki, ki to omogočajo in so nas s svojo šlamparijo in vritlezništvom v to pripeljali. Po koprivah tolčejo z našim kurcem, a ti se jeziš na koprive!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, zato pa pravim, da se mora nehati tale Happy hour prevozi, prehrana in nastanitev. Ve se, kdo to odobrava. Če Nemci rabijo svežo delovno silo, naj jim plačajo stroške.

Prav lahko se nam zgodi, da bomo v "zahvalo" za to ostali še zunaj mini-šengena. Ker nas vodijo taki, kot so, cagavci.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da odcepit iz EU? Že 10 let se nismo od nikjer odcepili. Js bi se odcepil, no ja js bi se ga ucepil...ma sej se ga bom najbrž. :D

 

Aja: sm bral na FB naslednjo izjavo:

Zarad recesije Migranti odpadejo...zdj pa ne vem če je res, sam najbrž je k na FB piše. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zaupaš našim politikom, da nam vodijo finančno politiko in da se vrnemo na Tolar? Jaz jim ne - EU je manjše zlo.

Ampak treba je v njem (EU) pokončno zastopat svoje interese, to pa dosedaj še nobena slovenska vlada ni znala. Še najmanj pa slovenski poslanci v EU parlamentu, ki bi lahko največ storili.

Še nekaj, mogoče nisem bil prej dovolj jasen: zame je GOLAZEN vsak, ki tako dela s hrano, pa naj bo Slovenec, Nemec ali Pakistanec.

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Fantocci pravi:

A zaupaš našim politikom, da nam vodijo finančno politiko in da se vrnemo na Tolar? Jaz jim ne - EU je manjše zlo.

Ampak treba je v njem (EU) pokončno zastopat svoje interese, to pa dosedaj še nobena slovenska vlada ni znala. Še najmanj pa slovenski poslanci v EU parlamentu, ki bi lahko največ storili.

Še nekaj, mogoče nisem bil prej dovolj jasen: zame je GOLAZEN vsak, ki tako dela s hrano, pa naj bo Slovenec, Nemec ali Pakistanec.

ma ne zaupam nobenmu, sam en Prešeren je bil včasih kup dnara, 4 € je pa kup dnara sam za Pika, za ostale je bolj bakšiš :P

 

Pa še malce resno, kaj se bojimo tok bit sami? Lej mini državice, živijo kot lordi. Jebeš EU, jebeš NATO....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

A se da odcepit iz EU? Že 10 let se nismo od nikjer odcepili. Js bi se odcepil, no ja js bi se ga ucepil...ma sej se ga bom najbrž. :D

 

Aja: sm bral na FB naslednjo izjavo:

Zarad recesije Migranti odpadejo...zdj pa ne vem če je res, sam najbrž je k na FB piše. :(

Vsaka zveza držav v kateri je bla Slovenija je enkrat propadla, tko da kdor čaka dočaka:friend1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, I30 said:

Čak mal Fantocci!
Pa kdo je temu kriv?

Tisti, ki to mečejo, ali tisti, ki jim to iz našega denarja kupljeno talajo?
Kdo je tu vir problema? 
Kolk se eni spravlate na te migrante in nikakor ne dojemate, da so za vse sranje med drugimi pravzaprav krivi ravno naši politiki, ki to omogočajo in so nas s svojo šlamparijo in vritlezništvom v to pripeljali. Po koprivah tolčejo z našim kurcem, a ti se jeziš na koprive!

Se strinjam s tabo. Me pa zanima, če se ti zavedaš kdo je kradel od "46 leta naprej. Pa čigavi otroci kradejo danes. Janša je začel šele po "91(govorimo za SLO.) Pa jih podpiraš na vsakem koraku...

Če mi kdo reče, da je ateist obenem pa vrame v komunizem brezpogojno je zame isti kot "trcjan" s to razliko, da je križ narobe obrnjen.

Ne moreš plozat, da so krivi drugi obenem jih pa "podpiraš". Brez volilcev tud SDS-a nebi bilo!

25 minutes ago, DAMI34 said:

 

Pa še malce resno, kaj se bojimo tok bit sami? Lej mini državice, živijo kot lordi. Jebeš EU, jebeš NATO....

+++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena resnična s FBja. Terorizem je dosegel skrajne meje, niso nevarni samo tisti teroristi z bombami, ne, njihova borba in napadi so se razvili v višji nivo in sicer:

POSEBNO OPOZORILO!!!!

NE NASEDAJTE ULIČNIM PROSTITUTKAM, LE TE SO PREOBLEČENI TERORISTI IN VAS LAHKO OKUŽIJO S TRIPERJEM, AIDSOM IN ŠE MARSIČEM. TAKA SMRT NI TRENUTNA AMPAK LAHKO UMIRATE LETA IN LETA V BOLEČI AGONIJI!!!!

Prilagam sliko, da se boste znalli izognit težavam. In DA, vse je res, ker piše na FB :ras:

 

12308355_10207024428363281_3841610400316

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Se strinjam s tabo. Me pa zanima, če se ti zavedaš kdo je kradel od "46 leta naprej. Pa čigavi otroci kradejo danes. Janša je začel šele po "91(govorimo za SLO.) Pa jih podpiraš na vsakem koraku...

Če mi kdo reče, da je ateist obenem pa vrame v komunizem brezpogojno je zame isti kot "trcjan" s to razliko, da je križ narobe obrnjen.

Ne moreš plozat, da so krivi drugi obenem jih pa "podpiraš". Brez volilcev tud SDS-a nebi bilo!

+++

Kradel od 46 dalje? Ljubi moj, takrat ni bilo kaj krasti!

Verjamem pa, ko se že o ta puklastem pogovarjaš, da je njegov ta star vole kradel pa belogardistom peljal.

Sicer pa to ne spada v to temo, lahko nadaljuješ drugje!

Zanima me, ali je za evropskega politika pogoj, da je po naravi kreten, ali pa mora za to še posebej v šolo hoditi?

Namreč po nesrečnem slučaju sem nekaj minut nazaj šel mimo TV ekrana in je en od ta višjih EUjevcev razlagal, da bodo sprejeli, da bo Frontex šel na zunanje meje EU, da bodo torej sprejeli, da bo evropa varovala mejo tiste države, ki bo to slabo počela. In to na zunanji strani.

A nimajo toliko pameti, da je treba zavarovati mejo zadnje države, ki jo je varovati še voljna, tista, ki se ji jebe, pa naj bo kar tam zunaj in naj se nafila z migranti pa še s svojo brihtnostjo povrh.


A po moje je caka v tem, da se bodo raje šli s temi novimi pravili ob priliki tisti špil, ki se ga je JNA šla z nami 91 leta in bodo varovali mejo na notranjo stran.Torej sedanje razmere izkoristili za uzakonitev pravil, ki bodo države ob vedno večjem evroskepticizmu na silo zadržale v uniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!