Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 42 minutami, I30 pravi:

Je tako. Pogojno in le okvirno!
Ne more pa eden od stanovalcev postavljati svoj red in zahtevati, da ga drugi upoštevajo!

Če bi un drekobrbavi mali hrošček pisal Naša država je naša hiša, namesto ihtavih moja - moja, bi se vse bralo drugače! 

Načeloma izražam svoja mnenja in ne komentiram ostalih, kako nimajo prav in kaj je narobe. Res ne vem, zakaj imaš tako močno potrebo, da povsod komentiraš ostala mnenja.

@Nazo je povsem pravilno dojel, kaj sem želel sporočiti.

Zaradi takšnih, kot si ti, ki dojemajo besede tako ali drugače imamo v naši državi kaos in ni mogoče spisati zakona, ker besede se pač da tolmačiti na različne načine (naši odvetniki).

Če bi un drekobrbavi mali hrošček pisal - meni se to ne zdi primerno.

Lej ne želim, da mi odgovarjaš na moja mnenja, ko pa jih bom želel, te pa kontaktiram. Pa te sigurno ne bom, ker nisi po značaju kompatibilen z mano.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si vsak po svoje tolmači, ampak predvsem zato, ker ljudje ne znajo slovensko. :) 

Se tudi strinjam z I30... moje, moje se čisto drugače bere kot naša država je naš dom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2016 at 11:08, maus pravi:

k bo Preuc dol prletu, jim bo že dau vetra :dry: 

:ninja: 

takrat bova midva že v penziji ..

Ob 13. 1. 2016 at 9:29, nazo13 pravi:

Saj slovenski politiki so bili vedno močne volje kot voli. Pametni pa ravno tako.

to se pa tud mal ne strinjam ... dobr ti nisi poznal Sivca -vol-a ... ok ti bom dal primerjavo kolk je bil pameten - parlamentarc v slo parlamentu  na tisočtristosedeminpetdeseto potenco mu ne seže do pol kopita..

tko da nežali volov..

pred 3 urami, frischfleisch pravi:

Mogoče si vsak po svoje tolmači, ampak predvsem zato, ker ljudje ne znajo slovensko. :) 

Se tudi strinjam z I30... moje, moje se čisto drugače bere kot naša država je naš dom....

mogoče si nekateri res drugače tolmačimo - ne samo moja moja ampak naša-naša .. ok nam-nekaterim  je 1991 tud kak prijatelj padel pod sovražno kroglo.. pa smo vidli koščke kosti pa posušene možganovje v gas maski ...

zdej moramo pa te naše politke , ki se hočejo nekako povzdigniti na nivo volovske pameti poslušat in pričakujejo , da jim bomo - bom celo kaj verjeli..

nič jim ne verjamem.. in tudi ko mi bodo po cevki vlival pir bo moje mnenje enako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Tuesday, January 12, 2016 at 11:38, Gustav pravi:

Mene pa zanima kam gre golazen ki jo avstrijci vrnejo nazaj na našo mejo. Ker mi je 1000% jasno da jih mi ne damo hrvatom ker vemo da tudi če bi jih, jih hrvati neb sprejeli. A se to na tiho poseljuje kje pri nas? Kdo ve?

Tisti povratniki pridejo v ponovno "obdelavo", kar pomeni ugotavljanje identitete in državo izvora ter nato na vlak ali pa na avtobus za Avstrijo. Nihče ne ostane tukaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Tisti povratniki pridejo v ponovno "obdelavo", kar pomeni ugotavljanje identitete in državo izvora ter nato na vlak ali pa na avtobus za Avstrijo. Nihče ne ostane tukaj. 

.....če te prav zastopim.........so na vrtiljaku.......če prvič ne uspe pridet čez mejo kot Samir iz Avganistana pol mogoče drugič kot Amir iz Sirije.......sistem u tri pm......pa politika in vse skupi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Scarabeo 500 pravi:

Načeloma izražam svoja mnenja in ne komentiram ostalih, kako nimajo prav in kaj je narobe. Res ne vem, zakaj imaš tako močno potrebo, da povsod komentiraš ostala mnenja.

Zato, ker si mene vmešal v svoj drek! Sem v prejšnjem postu opisal.

pred 20 urami, Scarabeo 500 pravi:

...

Zaradi takšnih, kot si ti, ki dojemajo besede tako ali drugače imamo v naši državi kaos in ni mogoče spisati zakona, ker besede se pač da tolmačiti na različne načine (naši odvetniki).

Spet si zajebu. To je zaradi takih kot si ti, ki niso exaktni! Ne noreš dojemati tako kot ti misliš, če pa ne napišeš tako kot misliš. Točnost je pogoj za točno razumevanje. Obenem pa je to tudi pismenost.

pred 20 urami, Scarabeo 500 pravi:

...

Če bi un drekobrbavi mali hrošček pisal - meni se to ne zdi primerno.

A sedaj sem ti pa jaz kriv, če si izbral drekasti nick?
skarabej2.jpg

pred 20 urami, Scarabeo 500 pravi:

...

Lej ne želim, da mi odgovarjaš na moja mnenja, ko pa jih bom želel, te pa kontaktiram. Pa te sigurno ne bom, ker nisi po značaju kompatibilen z mano.

Scarabeo

Potem pa ne piši tu gor. Na forumu gre komunikacija v obe strani.
O kompatibilnosti pa se popolnoma strinjam. 

Fajn se imej pa lepo vali kuglce naprej!:yea1:

pred 49 minutami, TOMCAT pravi:

.....če te prav zastopim.........so na vrtiljaku.......če prvič ne uspe pridet čez mejo kot Samir iz Avganistana pol mogoče drugič kot Amir iz Sirije.......sistem u tri pm......pa politika in vse skupi.....

Več krogov kot se bo peljal, več je šans in časa, da se ga pogrunta, če je baraba in več je materialnih dokazov in dokumentov, da se mu prepreči ponovno avanturo. Meni se zdi smiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...

Oči imate za bedo svojega bližnjaka, a samo oči; srce se vam ne ogreje. Modro govorite in učeno pišete, kako bi se zmanjšalo siromaštvo ogromne večine zemljanov; todavsa vaša modrost se da povedati s stavkom: Kdor bi lahko pomagal, preudarja, kako naj v reki življenja tisti, kdor stežka plava nad siromaštvom, pomore onemu, ki se je pogreznil vanje! Tako se vaša doba odlikuje s humanizmom blestečega uma in z brezkrščanstvom samopašnega srca!

..."                                                                                                                                                                             Abadon

 

Vlada zahteva, da zdravljenje migrantov plačajo zavarovalnice, te pa napovedujejo, da bodo zaradi tega zmanjšale pravice zavarovancev.

Te odvzete pravice nam ne bodo nikoli več vrnjene.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, stuhec pravi:

sama ?

Smo že trije.....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, stuhec pravi:

te pa dajmo, mislim ka še kak bo   ;)

Sej nas bi bilo dosti tudi tri ,sam da nas narod podpre ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Sej nas bi bilo dosti tudi tri ,sam da nas narod podpre ......

hmm, ta misija bo huda in hujsa od postopka s snegom, spet brez neke 3-ja božje sile   impossible

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, stuhec said:

hmm, ta misija bo huda in hujsa od postopka s snegom, spet brez neke 3-ja božje sile   impossible

Obrnite se na štajerce, še edini del Slovenije, ki imajo "jajca"... ali se motim?

Kako so pozdravili v Kidričevem... nekateri že čutijo pritisk pod zadnjicami takoj, ko zapustijo svoje zavetje, eno so novinarji in PR-ovci.. nekaj drugega pa je narod, ko ne bo imel več kaj za izgubit, tudi ne bo lepo vprašal. Zakaj se tega ne prepreči, dokler je še čas.. oziroma, se o tem tudi ne sme govorit. Pri nas še najmanj.

In še ena pametna za diskusijo...

Kaj pa tile junaki? Ki brez dovoljenja režejo in odstranjujejo mrežo (ograjo)?

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/1893657/slovenski-i-hrvatski-aktivisti-skarama-za-metal-prerezali-zicu-na-granici-zelimo-pokrenuti-lancanu-reakciju/

Zdej sem pa tudi sam zmeden.. zakaj se tega ne pregaja? A to je zdaj vse dovoljeno?

Kje so tile junaki? Zakaj se ne predstavijo, če delajo družbeno koristno delo? Zagotovo je ogromno ljudi, ki bi jim čestitalo in pozdravilo njihovo početje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistega ki reze zico bi ga privezal vmes tam kjer so jo zrezal....pocakajte da bo pomlad...bo spet ta drhal pritisnila na meje pol bo pa jok kako ne moremo zascititi drzave in svoje meje....mater jim aktivistom,banda pokvarjena:bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni nič takega, če doma rabiš par metrov žice pa greš do meje pa si jo lepo cvikneš :klicaj:

Očitno res živimo v Butalah :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štrom nej napelejo notr ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

štrom nej napelejo notr ...

Ta bi bila najboljša,pa obestit opozorilne table (smrtno nevarno -elektrika) tako kot to imajo lepo poštimano ameri na meji z Mehiko ,tam bi tud takoj par miljonov čez skočil če bi se dal .....

Sam pri nas je problem ker bi spet kakšna srnica umrla in bi bila poročila polna zažganih malih bogih srnic in svizcev ......

Ne vem pa kje so slike ,posnetki divjanja teh bogih migrantov ,pričanja pretepenih s ketno in posiljenih deklet itd .......če bi vse to mediji objavili bi se itak folku snelo in bi hitro disciplinirali te boge z ajfoni in bankovci po 500€ ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, da damo štrom not? :ras: Se takoj oglasijo aktivisti za človekove pravice, pa kak je to nevarno! 

Pač prišli smo do stopnje, ko varnost lastnih državljanov naši glupi, skorupirani politiki dajejo pred izbeglice!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, yamafrik pravi:

A si nor, da damo štrom not? :ras: Se takoj oglasijo aktivisti za človekove pravice, pa kak je to nevarno! 

Pač prišli smo do stopnje, ko varnost lastnih državljanov naši glupi, skorupirani politiki dajejo pred izbeglice!

pa ne samo varnost tudi ekonomsko jih podpirajo bolj kot revne državljane Slo ,ki bodo morali socialno podporo vračat v obliki nepremičnin ali pa celo njihovi otroci .......golazen v parlamentu je enostavno za potolč . 

Javno se tudi krade,so dokazali da so se neupravičeni prispevki za Mramorja in podobne riti plačevali ker so zmanjšali denarne prilive,mladim raziskovalcem itd......to je enostavno za v zapor !!!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se vžigat fantje okol tega štroma..itak kmalu za štrom ne bo denarja .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!