Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Pravkar, tomash pravi:

Migracija je ... poglej v SSKJ

Kar se tiče zakona sem citiral definicijo dvojnih meril. 

Če dvojnih meril ne bi bilo, potem ta besedna zveza verjetno ne bi obstajala.

Vsak naj sam pri sebi razčisti s čim ima probleme. Meni osebno ni všeč nestrpnost in sovraštvo. In tako dalje...

Seveda so dvojna merila...Mi moramo vse placevat in sebi in njim...oni ne placujejo nic od nic!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Veš kaj je paradoks? Da jim je Šešir fouš. Ker on kao plačuje stuff.  

Ja....moji druzinski clani morajo hoditi v sluzbo,da prezivimo...ocitno ne le sebe pac pa tudi ljudi,ki so ugotovili,da smo tako fuknjeni,da bomo mi delali za njih,jim dali streho nad glavo itd...da imamo vredi zdravstvo,ki ga bomo tudi mi placevali njim,bolezni imajo pa po clankih v Italijanskih casopisih bolano veliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ja....moji druzinski clani morajo hoditi v sluzbo,da prezivimo...ocitno ne le sebe pac pa tudi ljudi,ki so ugotovili,da smo tako fuknjeni,da bomo mi delali za njih,jim dali streho nad glavo itd...da imamo vredi zdravstvo,ki ga bomo tudi mi placevali njim,bolezni imajo pa po clankih v Italijanskih casopisih bolano veliko...

Lahko naredimo tako, da bo vsak sam vse plačeval direkt iz svojega žepa. In s tem rešimo večni problem t.i. socialne države, ko se plačuje v skupni fond, koristijo ga pa potem eni bolj, drugi manj. Sam pomoje ti to ne bo všeč. Je precej dražja rešitev na nivoju posameznika. Jaz si jo lahko (zaenkrat) privoščim. Si jo lahko ti?

Sem že lep čas nazaj tule vprašal preprosto vprašanje. Na mejo ti pride kup ljudi. Ene par jih bo ziher prišlo tud čez, ker vsega ne moreš obzidat. Kaj narediš? A za njih vsaj minimalno poskrbiš? Da so naprimer zdravi in s tem ne pomenijo večjega tveganja za okolico v smislu razširjanja kakih eksotičnih bolezni (ki jih imajo mende bolano veliko)? Daš nekaj hrane, da ti ne ropajo po štacunah? Al jih pustiš da lačni crkujejo pod mostom nekje? Pobiješ kr vnaprej malo na zalogo? So ipak črni pa jim ne gre zaupati? Tud male otroke? Ker jebiga, enkrat bojo odrasli in se hteli razmnoževat in bo menda kleni Janez ogrožen al nekaj. Kaj pol s trupli narediš? To tudi stane. Če jih pustiš trohneti nekje na prostem (kratkoročno najcenejša rešitev) boš kmal mel celo pizdarijo okoli tveganj z razširjanjem raznih bolezni.

No dragi fantje antimigrantje. Do sedaj ste na teh relativno preprostih vprašanjih preprosto pogrnili. Ljudje so tu in nekaj je treba z njimi narediti. Karkoli narediš - nekaj stane. Tako je naše vesolje. Zakoni termodinamike in podobno fizikalno sranje. Nič ni zastonj. Izbrati je treba opcijo, ki ni nujno najbolj poceni v smislu denarja, da pa najboljši možni rezultat glede na vložek. Izkušnje kažejo da pustit ljudi, da crkujejo po ulicah in hostah sploh ni poceni. Je ena najdražjih možnih rešitev dasiravno na kratek rok zgleda poceni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dragi fantje ljubitelji migrantov . Prvo se poskrbi za domače reveže, brezdomce in bolane otroke za katere zbiramo kurčeve zamaške itd  potem , če kaj ostane se pomaga drugim , pika. 

In tu ste preprosto pogrnili ! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez osebnih dokumentov zame ni prestopa drzavne meje!

Za njih pa je in zato skrbimo za njih...in spet smo neenaki....ojoj

V bistvo smo povsod mi v pizdi... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

 Ljudje so tu in nekaj je treba z njimi narediti. Karkoli narediš - nekaj stane. .

 

In ker so prisli cez pol zemlje brez dokumentov mi vojsko musličev spustimo v svojo državo,brez dokumentov in jih preživljamo?Al bi bilo logicno na meje poslat vojsko in zascitit svoj narod pred ljudmi za katere namere se ne ve nic in ne gre ugotoviti iz kod so...Oni pa lazejo ko pes tece....dokumentov nimajo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

No dragi fantje ljubitelji migrantov . Prvo se poskrbi za domače reveže, brezdomce in bolane otroke za katere zbiramo kurčeve zamaške itd  potem , če kaj ostane se pomaga drugim , pika. 

In tu ste preprosto pogrnili ! 

In kdo pravi da tega ne dela? A tebi se resno zdi da oni, ki pravimo da je treba poskrbeti za vse, istočasno zanemarjamo domače ljudi? Ni lih neke logike v tem, ane?

Btw za bolne otroke, sploh one s srčnimi napakami, pejd kr v UKC vprašat. Dolgo vrsto strokovnjakov, ki so strokovno zajebali vse, kar se zajebat da. In politikante tipa Milojka, ki so veselo asistirali pri zajebih. Pa mi pol razloži, kaj lahko navaden državljan naredi. Bom z veseljem poslušal (oz prebral).

 

pred 12 minutami, sesir pravi:

In ker so prisli cez pol zemlje brez dokumentov mi vojsko musličev spustimo v svojo državo,brez dokumentov in jih preživljamo?Al bi bilo logicno na meje poslat vojsko in zascitit svoj narod pred ljudmi za katere namere se ne ve nic in ne gre ugotoviti iz kod so...Oni pa lazejo ko pes tece....dokumentov nimajo...

Dokler je to vse, kar si sposoben spravit iz sebe... se nimama kaj veliko za pogovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jskrablin pravi:

Dokler je to vse, kar si sposoben spravit iz sebe... se nimama kaj veliko za pogovarjat.

Kaj ni res kar sem napisal?aja...resnica boli...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Brez spremembe zakona (tudi nekaj stane) vojske na mejo ne moreš poslati.   Trenutno se to rešuje z mešanimi  patruljami policija + vojska, ki pa jih obe organizaciji komaj, komaj sproti nabereta. Zato je mejo prepustna, kot pač je. (Ne) vlaganje v obrambno varnostni sistem zadnjih 10 let kaže posledice.

2. Najprej je potrebno ločiti migrante (ekonomske, ali kakršnežekoli…) od beguncev.  

3. Evropa, kamor prej navedeni silijo, nima enotne politike. Tu vsak vleče mal po svoje. Sredozemske države so jih prisiljene sprejemati, Višegrajska skupina (Č, SK, H in PL) se zaradi svojega ekonomskega booma in dislociranosti od glavnih migracijskih poti trenutno lahko z njimi zajebava. Nemčija itak vedno špila...po germansko...... Ko bo film počil še Erdoganu, ki jih že nekaj let "futra in plačuje" oskrbo za par milijonov, bo šele pestro.

4. Edina res prava rešitev je ureditev problema v izvoru samem.  Tam, od koder prihajajo. Ampak če Palestine mednarodno okolje ni zmožno rešiti že 70 let, ne bo nič drugače ne s Sirijo, Jordanijo, Afganistanom, Irakom...itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, jskrablin said:

In kdo pravi da tega ne dela? A tebi se resno zdi da oni, ki pravimo da je treba poskrbeti za vse, istočasno zanemarjamo domače ljudi? Ni lih neke logike v tem, ane?

 

Jez štekam Kmeta. Jezi ga, da se za prišleke aktivno išče rešitve, na 100 in en način. Domačin pa trešči ob birokratski zid in se lahko jebe. Super tipičen primer so Renejeve nogice.

 

kar ne razumem najbolje, je to, da se ista skupina ljudi po navadi užge, ko se da kako pobudo za višanje socialne pomoči. če se omeni dvig minimalca, se užge akrapovič boskarol in batagel. višanje prispevkov ista štala. 

 

ne vem. shizofrenija je huda,

37 minutes ago, Kmet2 said:

No dragi fantje ljubitelji migrantov . Prvo se poskrbi za domače reveže, brezdomce in bolane otroke za katere zbiramo kurčeve zamaške itd  potem , če kaj ostane se pomaga drugim , pika. 

In tu ste preprosto pogrnili ! 

 

Lej stari, ne vem. socialna pomoč je resn instrument, de ne rečem, resn strošek, ki ga mormo vsi plačevat blablabla

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/sociala/denarna_socialna_pomoc/

 

 

je pa dejstvo da se s socialno ne da živet, ampak preživet. Obstajat. to drži. se mi pa zdi da bi ene 80% fugeesov menjalo svojo bajto za to socialo.  

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Jez štekam Kmeta. Jezi ga, da se za prišleke aktivno išče rešitve, na 100 in en način. Domačin pa trešči ob birokratski zid in se lahko jebe. Super tipičen primer so Renejeve nogice.

Jaz tudi. Sam niso prišleki krivi za milijon lokalnih zafukov. Aktivno se išče rešitve iz razlogov, ki sem jih opisal zgoraj. Ker v kolikor ne najdeš neke sprejemljive rešitve, bo problem samo večji in bo slej ko prej ratalo konkretno sranje. Sicer bi zdaj moral biti kr dobre volje, ker trenutno kadrovanje v Vladi kaže na spremembo politike - se bo kr fino zaostrila. Sam ne glede na to - ljudje bojo še vedno hodili sem. In še vedno bo nekaj potrebno z njimi narediti.

Domačini ga večkrat najebemo, se strinjam. Sam to moramo sami biti sposobni uredit. Dokler se bo volilo ene in iste kretene, bomo pač živeli v enih in istih kretenskih zgodbah. Za trenutno stanje v zdravstvu sta veliko naredila Cmerar in Milojka. Njemu je nagrada sodelovanje v novi vladi, stara čarovnica pa gre nazaj v penzijo. Zdaj pa se pejd, ane.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

je pa dejstvo da se s socialno ne da živet, ampak preživet. Obstajat. to drži. se mi pa zdi da bi ene 80% fugeesov menjalo svojo bajto za to socialo.  

 

 

Ok!

Ko jz placam poloznice in zdravstvo mi ostane manj kot je socialne...pusma otroske dodatke,brezplacne vrtce,tecaje jezika,da je cel kup clanov in tako so dohodki mesecno visji od nase druzine.....kak pol jz prezivim,ki mi ostane mesecno manj kot je socialne ko placam kar MORAM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, jskrablin said:

Jaz tudi. Sam niso prišleki krivi za milijon lokalnih zafukov. Aktivno se išče rešitve iz razlogov, ki sem jih opisal zgoraj. Ker v kolikor ne najdeš neke sprejemljive rešitve, bo problem samo večji in bo slej ko prej ratalo konkretno sranje. Sicer bi zdaj moral biti kr dobre volje, ker trenutno kadrovanje v Vladi kaže na spremembo politike - se bo kr fino zaostrila. Sam ne glede na to - ljudje bojo še vedno hodili sem. In še vedno bo nekaj potrebno z njimi narediti.

Domačini ga večkrat najebemo, se strinjam. Sam to moramo sami biti sposobni uredit. Dokler se bo volilo ene in iste kretene, bomo pač živeli v enih in istih kretenskih zgodbah. Za trenutno stanje v zdravstvu sta veliko naredila Cmerar in Milojka. Njemu je nagrada sodelovanje v novi vladi, stara čarovnica pa gre nazaj v penzijo. Zdaj pa se pejd, ane.

 

ja to se strnjava do potankosti. 

folk ne znori, ko se 10 let stara avtocesta posede in zapre. folk ne znori, ko u črne lukne padejo miljarde. Ne, raja je NLB podelila naslov, pazi to, TRUSTED BRAND.  

men se zmer bol zdi de je situacija brezizhodma in na žalost, zunanjega krivca ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje živite? A mislite, da je tole pri nas raj v primerjavi z Alepom pred leti. Ljudem so  porušili domove, službe, itd. in so preprosto morali it s trebuhom za kruhom. Kaj je to tako težko razumet. Ni pri nas toliko ubogih, kot je zjamranih, nezadovoljnih nergačev. Delam za povprečno plačo, jem svoj paradajz in kljub temu se vozim z motorjem. Tisti, ki pa doma jajca guncajo in v 8. nadstropju padajo na takšne in drugačne propagande, pač ne bodo nikoli zadovoljni. V Savinjski dolini je vsako leto veliko ekonomskih migrantov, ki pobirajo hmelj, ker našim ubogim param se to ne da. In kakšna sociala, na šiht pa bo. Smo pošiljali in še zbiramo po evro ali pet za uboge otroke v Afriki, ker so lačni. Potem, ko pa zrastejo, bi jih pa na križ pribijali. Sramota od tistih, ki res ne razumete, da s sovraštvom in nestrpnostjo sejete zlo. Pika.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, tomash pravi:

Kje živite? A mislite, da je tole pri nas raj v primerjavi z Alepom pred leti. Ljudem so  porušili domove, službe, itd. in so preprosto morali it s trebuhom za kruhom. Kaj je to tako težko razumet. Ni pri nas toliko ubogih, kot je zjamranih, nezadovoljnih nergačev. Delam za povprečno plačo, jem svoj paradajz in kljub temu se vozim z motorjem. Tisti, ki pa doma jajca guncajo in v 8. nadstropju padajo na takšne in drugačne propagande, pač ne bodo nikoli zadovoljni. V Savinjski dolini je vsako leto veliko ekonomskih migrantov, ki pobirajo hmelj, ker našim ubogim param se to ne da. In kakšna sociala, na šiht pa bo. Smo pošiljali in še zbiramo po evro ali pet za uboge otroke v Afriki, ker so lačni. Potem, ko pa zrastejo, bi jih pa na križ pribijali. Sramota od tistih, ki res ne razumete, da s sovraštvom in nestrpnostjo sejete zlo. Pika.

khm...čist en tak mali intermezzo...očitno premal plačajo za obirat hmelj, zato se našim ne da. Enako je za grozdje, ki ga naši v Italiji obirajo...kajti v Slo so bili prevečkrat nategnjeni in celo ostali brez plačila.

Sem se pa pri "ekonomskih migrantih" vedno vprašal, ali lastnik za ta denar dobi dovolj kvalitetno storitev. Ne bom rekel da so tujci vsi slabi, večina jih pa ima manjšo storilnost od dobro vzgojenih slovenskih delavcev. Torej ni vse samo v urni postavki.

Se pa v osnovi strnjam s tem ko si o nestrpnosti pisal. Nekaj k temu pripomore tudi sovražna propaganda, napihovanje medijev itd. Predvsem pa še vedno obstaja problem, ko sama EU ne ve kaj in kako bi z migranti, večina teh je pa političnih ne pa ekonomskih. Kar pomeni, da jih je veliko težje asimilirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomash pravi:

Kje živite? A mislite, da je tole pri nas raj v primerjavi z Alepom pred leti. Ljudem so  porušili domove, službe, itd. in so preprosto morali it s trebuhom za kruhom. Kaj je to tako težko razumet. Ni pri nas toliko ubogih, kot je zjamranih, nezadovoljnih nergačev. Delam za povprečno plačo, jem svoj paradajz in kljub temu se vozim z motorjem. Tisti, ki pa doma jajca guncajo in v 8. nadstropju padajo na takšne in drugačne propagande, pač ne bodo nikoli zadovoljni. V Savinjski dolini je vsako leto veliko ekonomskih migrantov, ki pobirajo hmelj, ker našim ubogim param se to ne da. In kakšna sociala, na šiht pa bo. Smo pošiljali in še zbiramo po evro ali pet za uboge otroke v Afriki, ker so lačni. Potem, ko pa zrastejo, bi jih pa na križ pribijali. Sramota od tistih, ki res ne razumete, da s sovraštvom in nestrpnostjo sejete zlo. Pika.

Ker apeliraš na vse , naj ti povem , da ne sejem nobenega sovraštva , samo želim prvo poskrbeti za naše ljudi , brezdomce, ljudi , ki so jim zaplenili hiše za drobiž , ki so ga bili dolžni itd prvo naši , potem pa pomagajmo še drugim . 

Je pa bivši Cartman dobro napisal , za vse bi bilo , za naše, za njih , samo če bi imeli pametno vlado , tako pa imamo komediante.....

Je to sovražno napisano ?

Kar se pa tiče dela  hmmm , tu je spet na celi črti pogrnila naša vlada , saj bi z boljšim nadzorom lahko banala vse socialocuzače , ki se vozijo z mercedesi na rdeči križ . A to je že neka druga zgodba. 

V zadnjih dveh letih obiskal tudi več muslimanskih držav . Paronijo , ki jo zganjajo desni mediji je šov za ovce . 

Govorim za Slovenijo. 

Drugje, kjer imam tudi sorodnike , pa je zadeva že kar napeta . A ne bi bila , če bi iz get , ki so se ustvarila umaknili radikalne muslimane , ki zastrupljajo , zmerne  . 

In ko ti prideš v tuj svet , in te vsi sovražno gledajo , ker imaš po defoltu , ker si musliman pečat terorista , ne daj bože, da imaš še brado , kam se boš obrnil ......in take čakajo radikalci , v človeški naravi nam je , da je bolje z nekom , kot sam in osovražen.

Rešitve so , samo nekdo ne želi ,da bi se kaj rešilo ,temveč zapletlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snecer pravi:

Nas vseeno pred navalom rešuje, da smo majhni in da imamo eksotičen jezik.

 

Sploh ti maš včas strupenga :jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ker apeliraš na vse , naj ti povem , da ne sejem nobenega sovraštva , samo želim prvo poskrbeti za naše ljudi , brezdomce, ljudi , ki so jim zaplenili hiše za drobiž , ki so ga bili dolžni itd prvo naši , potem pa pomagajmo še drugim . 

Je pa bivši Cartman dobro napisal , za vse bi bilo , za naše, za njih , samo če bi imeli pametno vlado , tako pa imamo komediante.....

Je to sovražno napisano ?

Kar se pa tiče dela  hmmm , tu je spet na celi črti pogrnila naša vlada , saj bi z boljšim nadzorom lahko banala vse socialocuzače , ki se vozijo z mercedesi na rdeči križ . A to je že neka druga zgodba. 

V zadnjih dveh letih obiskal tudi več muslimanskih držav . Paronijo , ki jo zganjajo desni mediji je šov za ovce . 

Govorim za Slovenijo. 

Drugje, kjer imam tudi sorodnike , pa je zadeva že kar napeta . A ne bi bila , če bi iz get , ki so se ustvarila umaknili radikalne muslimane , ki zastrupljajo , zmerne  . 

In ko ti prideš v tuj svet , in te vsi sovražno gledajo , ker imaš po defoltu , ker si musliman pečat terorista , ne daj bože, da imaš še brado , kam se boš obrnil ......in take čakajo radikalci , v človeški naravi nam je , da je bolje z nekom , kot sam in osovražen.

Rešitve so , samo nekdo ne želi ,da bi se kaj rešilo ,temveč zapletlo.

Politična volja je taka kakršna je. Z zadnjim stavkom pa si vse povedal. Pomagamo lahko našim, če si tega želijo. V LJ je veliko brezdomcev, ki jim ne moreš pomagati, ker so magari psihični bolniki, imajo težave z drogami in alkoholom, ker so pač imeli neke razmere doma ali pa kakšne druge probleme. Sem osebno imel pred cca 10imi leti veliko stikov z njimi in vem kako je. Smo uredili marsikomu topel prostor, hrano, obleko, razgovore,...a se na koncu večina vrne nazaj na cesto, enostavno prehude travme so doživeli. In verjemi, veliko dolgov se jim odpiše (od zdravniških stroškov do raznih drugih zadev). Je pa žalostno, da zbiramo denar in zamaške za tiste, ki so tega potrebni (ponavadi zaradi bolezni ali smrti katerega od partnerjev in posledično ostaneš sam z eno plačo, krediti pa so ostali), a po drugi strani smo Slovenci izjemni, ko je treba pomagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, tomash pravi:

Migracija je ... poglej v SSKJ

Kar se tiče zakona sem citiral definicijo dvojnih meril. 

Če dvojnih meril ne bi bilo, potem ta besedna zveza verjetno ne bi obstajala.

Vsak naj sam pri sebi razčisti s čim ima probleme. Meni osebno ni všeč nestrpnost in sovraštvo. In tako dalje...

https://isjfr.zrc-sazu.si/sl/terminologisce/svetovanje/prebeznik#v

je včasih lepo pogleda tudi malo širše - na samo v sskj..

zakon..dvojna merila.. zakon o prestopu meje - meni redno skenirajo pasoš iz in v slovenijo.. 

vojne begunce bi bilo treba sprejet in jih preskrbet..nezakonite migrante pa poslati nazaj sipl enostavno..baje tud v nekih zakonih tako piše.

pred 14 urami, jskrablin pravi:

Nič ni zastonj. Izbrati je treba opcijo, ki ni nujno najbolj poceni v smislu denarja, da pa najboljši možni rezultat glede na vložek. Izkušnje kažejo da pustit ljudi, da crkujejo po ulicah in hostah sploh ni poceni. Je ena najdražjih možnih rešitev dasiravno na kratek rok zgleda poceni.

a ni v nekem zkonu napisano , da se ljudi , ki prestopijo mejo brez dokumentov - sploh če so to naredili ilegalno - in navkjub preverjanju ne obstaja razlog za politični azil ali status begunca vrne v državo iz katere je prrestopil našo mejo ali pa v državo , katere državljan je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/9/2018 at 10:45 PM, thumper said:

daj mi malo razloži te tvoje pojme..

-migracija ? v isti državi se državljan te države preseli in ne migrira.. migrira lahko samo v tujo državo..

-vsi so pred zakonom enaki? aja - pred katerim zakonom? zakonom vesolja?cerkve?mošeje?fizike???

ti bom dal jaz:

     migracija migrácija  -e ž (á) 1. spreminjanje stalnega ali začasnega bivališča, zlasti iz gospodarskih vzrokov; selitev, preseljevanje: migracija narašča; migracija delovne sile iz vasi v mesta; nacionalna in internacionalna migracija; sezonska in stalna migracija prebivalstva / knjiž. v času velikih migracij ljudstev preseljevanjekon. migracija kapitala prenos kapitala iz ene gospodarske panoge ali pokrajine v drugo; soc. dnevna (delovna) migracija vsakodnevno potovanje zaposlenih ljudi v kraj zaposlitve in nazaj 2. biol. prehajanje živali ali rastlin iz enega življenjskega prostora v drugega zaradi spremenjenih življenjskih razmer, selitev: migracija alpske flore v ledeni dobi // začasno spreminjanje bivališča živali zaradi prezimovanja, parjenja; selitev: migracija ptic; vsakoletna migracija rib

 

14. člen (enakost pred zakonom)

V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino. Vsi so pred zakonom enaki.

 

Hecno kako ste "narodno zavedni", hkrati pa popolnoma ignorantski tako do lastnega jezika, kot do Ustave, ki sta oba osnova naše države in identitete. Zato se jaz pokakam na to vašo "narodno zavednost", ki je le egoizem in nevednost zavita v državno zastavo, da sami pred sabo ohranite podobo spodobnega človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, nejc74 said:

. Vsi so pred zakonom enaki.

 

Prosim,če razložiš,ker tega stavka ne kapiram.Pa mislim,da ne samo jaz,da je tukaj gor še kar nekaj takih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj to značilno za šoviniste, ne razumete stanja, hkrati pa se derete kako se vam dogajajo krivice. Kako veš, da se ti dogaja krivica, če ne razumeš kaj je to pravica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, nejc74 pravi:

Ja, saj to značilno za šoviniste, ne razumete stanja, hkrati pa se derete kako se vam dogajajo krivice. Kako veš, da se ti dogaja krivica, če ne razumeš kaj je to pravica?

Zakaj jz dobim kazen,ce na ulici nimam osebne poleg oni pa hodijo oz gratis vozijo po celem svetu brez dokumentov!?Pardon ne celem...po drzavah,kjer njim podobni vladajo ne upajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!