Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Again. Da nas jebejo, niso krivi bgunci. Se je pa enostavno spravit na njih. Zato se mi zdi to zelo u kurcu. 

Absolutno NE in se strinjam,absolutno ne begunci,ki bi sli v sosednjo drzavo na varno...Pac pa tistih,ki preckajo zemljo in delajo sranja! Aha poimenovani so IMIGRANTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni zanimivo, da vsi ponavljajo eno in isto. "Open borders, human rights." Skupine so med seboj povezane, ko enih niso hoteli spustiti čez mejo so klicali druge skupine, da se jim pridružijo in bodo v večjem številu močnejši. Kako vedo kje se nahaja kakšna skupina? Kje dobijo telefonske od tistih, ki so v določenih skupinah? Ker je vse skupaj načrtno in dobro organizirano. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, J.a.m.e.s said:

A ni zanimivo, da vsi ponavljajo eno in isto. "Open borders, human rights." Skupine so med seboj povezane, ko enih niso hoteli spustiti čez mejo so klicali druge skupine, da se jim pridružijo in bodo v večjem številu močnejši. Kako vedo kje se nahaja kakšna skupina? Kje dobijo telefonske od tistih, ki so v določenih skupinah? Ker je vse skupaj načrtno in dobro organizirano. 

 

 

:hmm: ce bi hotel stopt v stik s tabo ali kom drugim? Leta 2018? Le kako bi to storil?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, J.a.m.e.s pravi:

A ni zanimivo, da vsi ponavljajo eno in isto. "Open borders, human rights." Skupine so med seboj povezane, ko enih niso hoteli spustiti čez mejo so klicali druge skupine, da se jim pridružijo in bodo v večjem številu močnejši. Kako vedo kje se nahaja kakšna skupina? Kje dobijo telefonske od tistih, ki so v določenih skupinah? Ker je vse skupaj načrtno in dobro organizirano. 

 

Seveda je vse dobro spalnirano in organizirano.
Samo "organizatorji" niso  sami begunci.

Lahko udrihate čez njih, jih streljate, pretepate itd, ne bo pomagalo. Ljudi je itaq preveč in elite pač poskrbijo, da se raja med sabo pokolje, oni pa zaslužijo.
Človeško življenje (kamoli rastline in živali) ni več vredno niti piškavega oreha. In to smo krivi sami, ker elitam dopuščamo, da delajo z nami kot z drekom in nas uporabljajo za kanonfuter. Sami smo to dovolili in vsak dan posebej dajemo žegen njihovem početju, ko dvigujemo roko nad ljudi.
Že mnogo jih je šlo , grejo in bomo šli po njihovi poti.

Sam še vsesplošno čipiranje ljudi čakam, da postanemo čist in povsem legitimne ovce. Z našim privoljenjem.


 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem ovce sicer še nismo, čipirani smo pa že. Na nek način.

Vsakič, ko odtipkaš nekje PIN svoje bancne kartice, ima nekdo vpogled v tvoje financno stanje in kje se nahajaš. Isto jim z GSM preko IMEI kode sporocaš, kje se nahajaš, od kje si prišla in vidijo, kam greš. Nekdo spremlja, kaksen tv program gledaš. Ni skrivnost, koliko vode porabiš, koliko elektrike, koliko bencina in kje servisiraš avto. Preko tega foruma nekdo lahko potegne neke zakljucke, kaj rada ješ, koliko si pripravljena odsteti za motor..itd.

Samo vprasanje: si kdaj dobila domov recimo reklamo za najnovejsi Mercedes E ali S....klase? 

Za Seat Leon ali Renault Captur...in podobno......si sigurno dobila.

Kako to?...Tisti, ki ti NI poslal reklame za Mecko ve, da nimaš 4000€ plače in delnik Krke ter Petrola....recimo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kugelschreiber pravi:

:hmm: nasga lajfa s Sirijo ali Afganistanom najbrz ne mormo primerjat na nobeni ravni. Za nas je prebeg v Svico relativno enostavn. Dve frendici in en frend so to ze nardili. 

 

Kar se najeba tice, imas pa cist prav. Ker stvari niso urejene, ne bo nafukala garnitura, ampak raja. In to me precej jezi. Raja se ne spravi na garnituro. Na Juncknerja. Na EU ki zanemarjajo Grcijo in Turcijo, buffer cone. Ki se ne ukvarjajo z resitvijo, ampak samo z resevanjem situacije na hrbtu najsibkejsih. Politika  ima za kanonfuter tako nas kot begunce. 

 

Again. Da nas jebejo, niso krivi bgunci. Se je pa enostavno spravit na njih. Zato se mi zdi to zelo u kurcu. 

Ja res je ne morš prmerjat. Tko kot smo se v eni drugi temi pogovarjal...sami so si krivi. Na volitve nej gredo... al kako!?

V evropi smo sami krivi, k mamo tako vodstvo, pr njih je pa kriv kdo...Alah? Mohamed? Boš reku, da sami niso? 

Pa sej veš... Nima smisla.

Pizdarija bo taka al taka... pa kokrkol se pizdim tle... najebal bomo mi "tamali".

PS. Prebeg v Švico je dost zajeban, ni tok enostavn. Državljansta ne dobiš kr tko. Če pa poznaš kako izzi pot, pa sam napiš... me jutr ni več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, skalar36 said:

Ja res je ne morš prmerjat. Tko kot smo se v eni drugi temi pogovarjal...sami so si krivi. Na volitve nej gredo... al kako!?

V evropi smo sami krivi, k mamo tako vodstvo, pr njih je pa kriv kdo...Alah? Mohamed? Boš reku, da sami niso? 

Pa sej veš... Nima smisla.

Pizdarija bo taka al taka... pa kokrkol se pizdim tle... najebal bomo mi "tamali".

PS. Prebeg v Švico je dost zajeban, ni tok enostavn. Državljansta ne dobiš kr tko. Če pa poznaš kako izzi pot, pa sam napiš... me jutr ni več.

Dobit mors siht, in BP dobis dovolenje za bivanje. Drzavljanstev pa ne talajo kr tako.ampak ga de facto ne rabis.  Moj “tutor” je bil v svici LEGALNO 40et brez drzavlanstva. Hci je rojena in omozena tam.  Zdej zvi v slo, in dobiva penzijo v chf. Paz to. Rojen je nekje v zdajsnji srbiji, 1.1. 1935. Prvi januar? Zakaj prvi januar? Ker rojstne knjige niso ble urejene tako kt v avstro ogrski. Ker tam dol tega se zdaj ni. In ko pridejo wnekam v civilizacijo, bleknejo 1.1. 2000. 

Kar se arabsko/islamskega sveta tice, oni so v letu 1440. In pogosto mam filing, da je evolucijska razlika med njimi in zahodnim svetom tocno teh 600 let. Khashoggi je strasno nazorn primer, kako ne clovesko se tam okrog ravna z drugace mislecimi. Zbezati ali umreti je verjetno bol resna dilema kot si mi sploh lahko predstavlamo. Verski voditelji so bli, so in bodo nori. Pomisli, Trubar je zbezal v Tubingen, kjer je natisnil abecedarij, in zarad tega, kot heretik, skor koncal na grmadi! Kdaj je blo to? Od oka, 1550. Pizda, vidis kako blizu so cifre? 

 

 

Najbol na svetu sm razocaran nad sabo. Ker sm precenjeval clovestvo. Ko sm se jez prvic prikopil na internet, 1992, sm mel odprt gobec in oci. FAAAAAAAAAAAAAK. Zdej mamo vsi na voljo cel svet. Ce hocemo, mamo resnico. Mamo direktno linijo s celim svetom. Radovednost bo resla svet, ker ma zdej neskoncn vir informacij.  Konflikti bodo pocas ratal nemogoci. Ker bo dostop do dejstev enostaven in dosegliv vsepoprek!  Sele kasnej sm prisel do vedenja, da je mel Marconi tocno isto blodnjo. Pac motiti se je clovesko. Grem na pivo. 

 

https://www.inverse.com/article/15660-marconi-s-hopes-his-wireless-telegraph-would-make-war-ridicu

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

Kar se arabsko/islamskega sveta tice, oni so v letu 1440. In pogosto mam filing, da je evolucijska razlika med njimi in zahodnim svetom tocno teh 600 let. Khashoggi je strasno nazorn primer, kako ne clovesko se tam okrog ravna z drugace mislecimi. Zbezati ali umreti je verjetno bol resna dilema kot si mi sploh lahko predstavlamo. Verski voditelji so bli, so in bodo nori. Pomisli, Trubar je zbezal v Tubingen, kjer je natisnil abecedarij, in zarad tega, kot heretik, skor koncal na grmadi! Kdaj je blo to? Od oka, 1550. Pizda, vidis kako blizu so cifre?

 

 

 

 

Tole nimaš prov. Miselno so v letu cca 1500. Tko kt mi, k se vedno verjamemo v strica iz oblakov in brezmadežno spočetje... Telefone zbinternetom imamo pa oboji. 

Migrirajo ne sam afganistanci... Vmes so tud albanci, maročani, južno africani...vsi k mislijo, da jim tle ne bo treba s prstom mignt, pa bodo vse dobil... Da je tle atlantida. 

No k sva lih pri juznoafričanih... Če ne vešbkaj se tm dogaja zdej znaš googlat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elita želi male ljudi ali večino skregat, oslabiti večinsko moč,... da jim je lažje vladat, migranti ji gredo celo na roko.

Kar se pa tiče napredka ali evolucije, razvoja človeštva, tehnike...je ne videz res velika razlika. Po drugi strani so pa od nekdaj živeli le od rojstva do smrti. Če je kvaliteta življenja odvisna od materialnih dobrin ok, ni pa rečeno, da ni lahko nekdo, ki nima nič, bolj srečen v svojem življenju. To je pa druga plat življenja, katera se z leti in napredkom ne spreminja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, vandrovec pravi:

...oni naj pridejo gor, mi bomo šli pa dol na toplo podnebje :smoke:

Problem nastane,ker smo se mi stoletja trudili in ustvarjali,gradili...oni pa so kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

...oni naj pridejo gor, mi bomo šli pa dol na toplo podnebje :smoke:

e to, gremo dol, nardimo turist resort, pol bodo pa oni k nam na počitnice silili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, vandrovec pravi:

...bolj pametni :P

Kot je ze nekdo omenil...pametni kot kompost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, skalar36 said:

Migrirajo ne sam afganistanci... Vmes so tud albanci, maročani, južno africani...vsi k mislijo, da jim tle ne bo treba s prstom mignt, pa bodo vse dobil... Da je tle atlantida.

Razloži mi, kako uspeš narediti tak miselni konstrukt, oziroma možganski izcedek? Kako prideš do sklepa, da je mlad zdrav moški prehodil 3.000 km zato da se bo tu valjal z onimi 150€ socialne podpore? Zato vas označujem za fašiste, ker si izmišljujete in potvarjate z namenom doseči odpor in sovraštvo do "xyz" skupin ljudi.

Btw. za večino smo motoristi nekje med cigani pa emigranti, da boš vedu kdo je naslednji na vrsti za odstrel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, nejc74 pravi:

Razloži mi, kako uspeš narediti tak miselni konstrukt, oziroma možganski izcedek? Kako prideš do sklepa, da je mlad zdrav moški prehodil 3.000 km zato da se bo tu valjal z onimi 150€ socialne podpore? Zato vas označujem za fašiste, ker si izmišljujete in potvarjate z namenom doseči odpor in sovraštvo do "xyz" skupin ljudi.

Btw. za večino smo motoristi nekje med cigani pa emigranti, da boš vedu kdo je naslednji na vrsti za odstrel.

Niso hodili peš. Tle pr men so jih vozili z vlakom. Konzerv, polnih,  ki so lezale ob progi nisem slikal, ter mleka...

Prpeljal so jih tihotapci. Nekatere pa "humanitarne organizacije" ki so tud mele dobiček od tega . 

Bi ti reku marsikej, pa nisem nacist tko kt ti. Ce mas pa kej bl pigumnega za povedat mi pa lohk tud u živo. Če se mas pa za cigana, ti pa nism fouš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ko zmanjka pameti pa nastopi ustrahovanje s fizično silo?

Poglej tole sliko, ali to pomeni da smo Slovenci prenažrte svinje? Ali se boš zdaj zavzemal, da se VSEM Slovencem vzame socialna pomoč, ker hrana itak leži po smetnjakih? Da so Slovenci na minimalcu ali sociali samo lenuhi in zabušanti? Jih bomo izgnali v Sirijo?

Ali pa je to samo ena slika, ki kaže, da je hrano pogosto ceneje stran vreč, kot predelat in v resnici nima veze s socialnimi problemi Slovenije?

btw. nimaš pojma kaj je nacist, pa ti oprostim, ker je to le eden v nizu tvojih logičnih mimo-strelov.

 

60687100.thumb.jpg.77857dab85aa5d99081b280bdbe69cd0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, sesir said:

Problem nastane,ker smo se mi stoletja trudili in ustvarjali,gradili...oni pa so kaj?

Svirali kur..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nejc74 pravi:

Aha, ko zmanjka pameti pa nastopi ustrahovanje s fizično silo

 

 

Nisem ti grozil. Ti. TI označuješ mene in ostale za fašista.  Jaz sem ti samo rekel da mi v živo to ne upaš reči c obraz, ker sem navajen pogumnežev za tipkivnico.

Nestrpen si ti. Ne sprejemaš drugačnega mnenja od svojega. Ce nekdo ne strinja s teboj zacneš zaliti. In spet malo tvoje medicine. Ko ti zmanjka argumentov žališ. Sem navajen tvojih mimostrelov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Problem nastane,ker smo se mi stoletja trudili in ustvarjali,gradili...oni pa so kaj?

Zgradili, preden je Evropa sploh E dobila. Zgodovina nula? 

Vprašajte humanitarce, kakšno vlogo igrajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Zgradili, preden je Evropa sploh E dobila. Zgodovina nula? 

Vprašajte humanitarce, kakšno vlogo igrajo. 

Kaksno vezo ima ime z nepremecninami,razvojem in gospodarstvom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so bili ti narodi včasih bistveno bolj razviti, kultivirani, naprednejši v vseh pogledih od Evrope tistega časa.
Ko so v Evropi veselo kurili čarovnice in znanstvenike je v arabskem svetu cvetela znanost in arhitektura. 
Takrat je v Evropi vladala cerkev, pa so pač uničili vse kar je bilo naprednega. Zdaj se je to zgodilo v arabskem svetu.
A ne dojamete, da so vse svetovne krize ustvarjene umetno? Ker krize/vojne pač prinašajo dobiček, pobijejo toliko in toliko ljudi, da ostali potem bolj ubogajo? 

In množice je res enostavno pripravit do tega, da se koljejo med sabo. 
Sam medije mal zalaufaš, ostalo pa naredijo množice same. 



 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!