Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 30 minutami, maus pravi:

tko so predvsem evropejci prišli v Ameriko .. kao .. malo smo došli .. gutn tag ... indijancev nema više .. sori .. prišla je demokracija in prinesli svo vam svobodo ...

čudn da indijanci niso nemšk govorl, čeprav v Vinetuju govorijo nemšk ... zavajanje, kajne :huh:

Hočeš rečt, da bi morali indijanci belega človeka takoj ubit, pa bi še vedno imeli svojo kulturo, kjer bi živeli svobodno izven rezervatov?

Ali hočeš povedat, da mormo mi takoj nekaj ukrenit proti islamizaciji evrope, da ne dočakamo iste usode kot indijanci?(armeni, palestinci, kurdi, Egiptovski kristjani(kopoti)....

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Če pa nekaterim pašejo prišleki, da pomešajo narode, da uničijo narodni ponos, zgodovino...takim so včasih rekli narodni izdajalci. Sedaj, ko nekatera načela niso več tako striktno sankcionirana, je vse prepuščeno liberalni svobodi, po kateri gre vse v "tri krasne"....:cool:

Tole si lepo povedal. Dejstvo je, da je v  vsakem narodu določeno število izdajalcev, ki sodelujejo z "okupatorjem". Med drugo svetovno vojno se jim je reklo domobranci. Kakšno usodo so dočakali, pove zgodovina. 

Se pa ne strinjam z zgoraj napisanim,  da je za narod prepozno, ko nekdo ne zna pravilno postaviti pike in vejice. Konec je za narod takrat, ko je več "domobrancev" kot "partizanov". Ko se ne sliši več harmonike, ko ne kuhamo več šnopsa pod domačo streho, ko na Štefanvo ne žegnamo več konj... Predvsem ko se začnemo prilagajat tujcem, da jih ne užalimo. (sem proti cerkvi.  Niti ne hodim.  Otroci ne smejo. Ko bodo tok stari, da bodo razumeli pa kakor želijo, čeprav imam sam vse zakramente)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Pac kurcostradalke....z zeljo biti posiljene in nimajo zelje,da bi v miru zivele bodoce generacije...mislijo,da ona ne bodo docakala....

Pedofilizem pa jim je nekaj normalnega.. 

 

pa dej no dej, malo bolj normalno piši. Smatraj, da si opozorjen.

Sicer pa vse prosim, pišite karkoli, le izogibajte se raznih debilov idiotov itd...ker drugače bom kar temo zaklenil, ker se mi ne da brisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

 

Pojdi do svoje mame pa ji pokaži kaj si napisal.

Ve,da tako mislim in,da imam te za tumaste!!!Da mi punca za njih lahk kr gre...s takimi se v zivo nimam kaj menit!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

...ker drugače bom kar temo zaklenil, ker se mi ne da brisat.

Problematika je šele v nastajanju....kje bomo potem debatirali, ko bo šlo bolj zares :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Problematika je šele v nastajanju....kje bomo potem debatirali, ko bo šlo bolj zares :?

po PM se boste pošiljal v PM :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

tko so predvsem evropejci prišli v Ameriko .. kao .. malo smo došli .. gutn tag ... indijancev nema više .. sori .. prišla je demokracija in prinesli svo vam svobodo ...

čudn da indijanci niso nemšk govorl, čeprav v Vinetuju govorijo nemšk ... zavajanje, kajne :huh:

winnetou je govoril tekoče nemško, imel je učitelja Kleki Petra, Nemca :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

winnetou je govoril tekoče nemško, imel je učitelja Kleki Petra, Nemca :)

 

Pa med snemanji je spal u Pakli in jedu pr Dinkotu. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik del 7 filmov je bil posnet na področju od Paklenice do prelaza Prezid na južnem Velebitu. V NP Paklenici so posnete scene iz štirih filmov: Zaklad v srebrnem jezeru (1962), Med jastrebi (1964), Old Surehand (1965) te Winnetou in Shatterhand v dolini smrti (1968). Scene iz še treh filmov so bile snemane v Modriču – Rovanjski, Jasenicah, na reki Zrmanji, Tulovih gredah in prelazu Prezid: Winnetou in (1963), Winnetou III (1965) in Winnetou in Apači (1966).

Vse filmske ekipe, razen zadnje, ki je bila leta 1968 nameščena v takrat odprtem hotelu Alan, so bile nameščene v tedanjem motelu Paklenica.
 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Hočeš rečt, da bi morali indijanci belega človeka takoj ubit, pa bi še vedno imeli svojo kulturo, kjer bi živeli svobodno izven rezervatov?

Ali hočeš povedat, da mormo mi takoj nekaj ukrenit proti islamizaciji evrope, da ne dočakamo iste usode kot indijanci?(armeni, palestinci, kurdi, Egiptovski kristjani(kopoti)....

 

samo dejstva sem povedal ... in če že provociraš.... so indijancem prinesli svojo kulturo ... alkohol, kurbe, kriminal,  skratka demokarcijo ... tko hoče zdj Trump ubit migrante, ki prihajajo k njim ...

Pa ne mi polagat kaj js hočm povedat .. js samo dejstva govorim ... po vojni niso vseh tabelih vrnl ... nekaj so jih, ki so se prodali nemcem na škodo lastnih slovenskih kristjanov ... zgodovinsko gledano so kristjani delali večja sranja in zdj bi kao to to pozabl ;)

pa ne mi spet polagat, kaj js hočm povedat ... sem svoje že povedal kaj s temi migranti in kaj z begunci ... mal poišč kakšno stran nazaj ;)

 

pred 28 minutami, Snecer pravi:

winnetou je govoril tekoče nemško, imel je učitelja Kleki Petra, Nemca :)

 

sj sm vedu, da ni nš :P

p.s.

js bi itak prepovedal vse vere, da se javno promovirajo ... doma pa naj vsak želi počet kar želi ... pa tut če moli k bogu ninđi :huh:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

samo dejstva sem povedal ... in če že provociraš.... so indijancem prinesli svojo kulturo ... alkohol, kurbe, kriminal,  skratka demokarcijo ... tko hoče zdj Trump ubit migrante, ki prihajajo k njim ...

Pa ne mi polagat kaj js hočm povedat .. js samo dejstva govorim ... po vojni niso vseh tabelih vrnl ... nekaj so jih, ki so se prodali nemcem na škodo lastnih slovenskih kristjanov ... zgodovinsko gledano so kristjani delali večja sranja in zdj bi kao to to pozabl ;)

pa ne mi spet polagat, kaj js hočm povedat ... sem svoje že povedal kaj s temi migranti in kaj z begunci ... mal poišč kakšno stran nazaj ;)

A nisi vidu vprašaja na koncu stavka? Sam prašu sm te kaj hočeš povedat. 

A pol vseen praviš, da bi mogl vsem belcem prepovedat vstop, da ne bi imeli alkohola, kurbic, kriminala, demokracije? Sam prašam. Zanima me kaj hočeš povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

A nisi vidu vprašaja na koncu stavka? Sam prašu sm te kaj hočeš povedat. 

A pol vseen praviš, da bi mogl vsem belcem prepovedat vstop, da ne bi imeli alkohola, kurbic, kriminala, demokracije? Sam prašam. Zanima me kaj hočeš povedat.

povedal sem dejstva ... kaj te še zanima .. sj ne pišem jaz zgodovine

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

tko so predvsem evropejci prišli v Ameriko .. kao .. malo smo došli .. gutn tag ... indijancev nema više .. sori .. prišla je demokracija in prinesli svo vam svobodo ...

Takrat so se vsaj streljali, so se branili...danes ni več odpora, so celo dobrodošli. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

 .. sj ne pišem jaz zgodovine

... ki se je ne da spreminjat, lahko se pa precej naučimo od nje. Prihodnost po drugi strani...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Takrat so se vsaj streljali, so se branili...danes ni več odpora, so celo dobrodošli. B)

ni res .. sprva so bili dobrodošli ;) ...

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

... k se je ne da spreminjat, lahko se pa precej naučimo od nje. Prihodnost po drugi strani...

človeški rod ni nagnjen temu, in ga nič ne izuči  ... ne iz prve ne iz druge svetovne vojne se nismo nič naučili

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še spomnite mojega “za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni”?  

Kakšna razlika je med mojo ljubeznijo do slovenskega jezika na slovenskih tleh in vašo ljubeznijo, katero sedaj izkazujete ob navalu tujcev? 

Toliko enega pljuvanja je bilo po meni, ker sem hotel, da Slovenec v Sloveniji uporablja slovenski jezik  z osebo, ki razume slovensko.

Sedaj se pa poglejte, kako branite vse slovensko. Smo sedaj isti? Ali ste samo toliko dvolični, da po navdihu iščete sovražnike? Jaz sem vedno isti in bom vedno Slovenec. Boste tudi vi? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Pac kurcostradalke....z zeljo biti posiljene in nimajo zelje,da bi v miru zivele bodoce generacije...mislijo,da ona ne bodo docakala....

Pedofilizem pa jim je nekaj normalnega.. 

 

In ti misliš, da je tvoj odnos do žensk kaj boljši? :?
Svašta :doze:

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Alla pravi:

In ti misliš, da je tvoj odnos do žensk kaj boljši? :?
Svašta :doze:

Recimo...

Vabijo ljudi,ki so znani posiljevalci,teroristi,ljudje pri katerih nakup mlade puncke za zeno del vsakdana...

Kako naj menim,da so to razumne zenske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem prebranem izpod tvojih prstov se tudi jaz sprašujem o tvojem razumu....

Ne vem, res ne morem razumet, kako bi eni pravico vzeli kar v svoje roke in iz čiste preventive zradirali vse, ki si iz takega ali drugačnega razloga želijo boljše življenje? 
Ja, seveda, med prišleki so tudi slabi ljudje. Zelo slabi. Ampak ti so vsepovsod. Domači in tuji. 
Pa ne gremo iz preventive likvidirat vseh.
Ista grozodejstva počnejo tako kristjani kot muslimani. A gremo potem likvidirat še vse krščanske župnike, škofe in podobne "svete glave"? Več kot dokazano je, da je v njihovih vrstah precej pedofilov. 
Gremo potem likvidirat vse motoriste, čist iz preventive, ker izgledajo grozno in ker jih ne razumemo?

Strah je največji sovražnik in oblast ga s pomočjo medijev izjemno uspešno uporablja za kontrolo množic. 
Vsaka mati na svetu želi, da bi bil njen otrok varen, verjemi. Tudi tiste, ki iz takega ali drugačnega razloga ne seksajo in so po tvojem ožigosane samo iz tega razloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Vsaka mati na svetu želi, da bi bil njen otrok varen, verjemi. Tudi tiste, ki iz takega ali drugačnega razloga ne seksajo in so po tvojem ožigosane samo iz tega razloga.

Ce jih mati vabi si absolutno ne zeli varnosti zase in svojo druzino,ce pa je glihkar rodila puncko in jih vabi pa ni druge kot,da se zaveda,da je sama ful grda in bo njena hcerka grda in upa,da jo bo vsaj kermu starmu imigrantu dobro prodala...srca itak nima,ce vabi take...

Ne vem povsod,kjer so imigranti so posilstva in pedofilija...aja drugace je tudi ja a vsaj 5× manj...in obsojam zelo!

In koliko je porok z mlajsimi mladoletnicami?Aja ni jih,ker med nami tako ubrisanih hvala K ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Recimo...

Vabijo ljudi,ki so znani posiljevalci,teroristi,ljudje pri katerih nakup mlade puncke za zeno del vsakdana...

Kako naj menim,da so to razumne zenske?

Danes je po moje en največjih problemov ta, da ljudje premalo vklapljajo razum in se odločajo preveč čustveno na podlagi nekih trendov, za katere se ne vprašajo kdo in zakaj jih diktira.

"Rdeča resnica" se ni še nikoli, nikdar in nikjer izkazala za pravo. Analiza zgodovine ne laže, ne lažejo dejstva kam gre naša Domovina, odkar jo spet prekriva "rdečina"..... kot v matemetiki, lahko napišeš, da je 5+5=12, a preizkus (analiza) pokaže, da rezultat ni pravi, rezultat je napačen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, sesir pravi:

Ce jih mati vabi si absolutno ne zeli varnosti zase in svojo druzino,ce pa je glihkar rodila puncko in jih vabi pa ni druge kot,da se zaveda,da je sama ful grda in bo njena hcerka grda in upa,da jo bo vsaj kermu starmu imigrantu dobro prodala...srca itak nima,ce vabi take...

Ne vem povsod,kjer so imigranti so posilstva in pedofilija...aja drugace je tudi ja a vsaj 5× manj...in obsojam zelo!

In koliko je porok z mlajsimi mladoletnicami?Aja ni jih,ker med nami tako ubrisanih hvala K ni...

A v cerkev jo pa lahko pošlje? 

Daj no....nehaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Alla pravi:

A v cerkev jo pa lahko pošlje? 

Daj no....nehaj!

Ti hodiš v cerkev? (mi ni treba odgovarjat, vem da bi bil odgovor pritrdilen, ker jo do obisti poznaš in zagotovo veš kaj trdiš)

Popravljeno . Popravil xtzs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!