Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

18 minutes ago, IZTOK said:

To pa je odgovor nekoga, ki uvidi, da se mu sanja ne kaj pise po forumu in mu zmanjka argumentov :P

Ja. Zmagu si. Cestitam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ja. Zmagu si. Cestitam. 

No...to pa vam levim priznati...da priznate zmago drugega,ko vam zmanjka argumentov,ceprav imam obcutek,da vi mislite,da ste cinicni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... zadnjič, ko sem napisal, da sem napisal pol strani...pol sem pa nekaj zamočil, sem pisal v tem smislu:

...sicer spet iz biologije...ampak, ve se, zakaj se gre.

 

Človek. lepo živi in uživa življenje brez nevarnosti...niti se jo ne zaveda. Okuži se s smrtonosnim virusom. ...on tega ne ve..in živi življenje naprej, kot da ni nič. Med tem se ti virusi lepo množijo v nepripravljenem  telesu za te viruse, ker so se mu zdeli "simpatični...in nenevarni"... sčasoma se razpasejo po telesu po vseh organih .....Čez nekaj let, ko se namnožijo, ko presežejo neko kritično maso, telo ne zmore živeti več z njimi in ogrozijo vse tvoje organe, prevzamejo/onemogočijo/uničijo funkcije organov..... 

...šele takrat se človek zave, da je nekaj narobe z njim, ko dobi vročino....krče....itd. Človek gre k zdravniku, ki mu pove, da zdravil za viruse ni.... antibiotiki pa ne primejo na virus. ... čaka te še nekaj časa življenja, ko ti zdravnik predpiše razne vitamine...imunoterapije.... samo da ti blaži simptome.... umrl boš pa itak kmalu.

 

... nekdo, ki se je pa dal cepiti proti virusom, si je pa v telesu s temi "oslabljenimi" virusi, na katerih je treniral svoj imunski sistem, ustanovil celo vojsko celic, ki že takoj prepoznajo viruse, ki so napadli telo...in jih že v kali zatrejo..... in ti preživiš. in nikomur nič.

 

...sicer sem napisal še mnogo več, pa se mi ne da ponovno pisati...

 

Vsak ima pravico do lepšega, boljšega življenja. ....vendar, če se ne boš branil, te bo povozil močnejši. Zdaj, če ne boš poskrbel sam zase...  bo nekdo drug...vendar vedi, da bo poskrbel sebi v prid.

 

Vsi ti procesi  so naravni in počasni, zato se ne zavedamo nevarnosti. Če bereš kako knjigo o zgodovini, je eno obdobje, ki je trajalo nekaj desetletij ali stoletij, lahko napisano na eni stani... v nekaj odstavkih. Strani pa ima knjiga veliko.  ... no ...in sedaj se piše nov odstavek na eni strani..... (knjiga pa še zdaleč ne bo napisana.....ima še mnogo praznih strani)

 

Kot je omenil @IZTOK @maus  ... .da živimo v miru..in se ne zavedamo nevarnosti, se bo slej ko prej zgodilo to, kar sem napisal zgoraj.

Če grem spet k biologiji:

Vsaka  vrsta (živalska ali rastlinska) mora imeti svoj obrambni mehanizem. ... če gledamo zdaj človeško vrsto...pa če začnem pri celici, iz katerih je sestavljen človek..... ima celično ovojnico, ki ščiti jedro celice..... sam človek ima kožo, ki ščiti telo.... imaš obleko, ki ščiti kožo...imaš hišo, ki ščiti tvojo familijo.... itd...itd.... in če gremo do konca... do najagresivnejše oblike zaščite, je to , da te brani vojska, če drugače ne gre.

Tudi mravlje, čebele, termiti...itd imajo delavke, matice...trote...  in nazadnje vojščake, da ubranijo panj, mravljišče, termitnjak...itd.

 

Vsaka kultura ali celo civilizacija pride enkrat do konca......

....in potem se začne vse znova, kot to že od vsega začetka dela narava...

 

Grdo se sliši.... vendar je to tako...   :D

pa še pa še bi lahko pisal....     :D

 

 

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ja. Zmagu si. Cestitam. 

Hvala, sem navajen zmagovat:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Tedybear pravi:

Ne želi si EU vojske, ker je dejansko zbirokratizirana in totalno neučinkovita. Čeprav obstajajo enotni SOP-ji (standarni operativni postopki….za premike, vaje, bojna streljanja, servisiranje...evakuacije) ima vsaka država še svojo posebnost. Moj primer iz AFG, sicer že ene 6 let nazaj, ampak še vedno tako funkcionira.

Dežurni častnik (SLO) je po postaji prejel klic v sili za evakuacijo ranjenega/poškodovanega pripadnika koalicije. Izdelal je MEDEVAC (mednarodni, oz. NATO obrazec za evakuacijo z Helikopterjem). Tega je posredoval vodji izmene (ITA). Ta naprej operativni skupini za izvajanje operacij (UK). Ta je odobrila operacijo, je pa rabila odobritev še poveljnika zračne podpore. Ta je dal odobritev, ko je dobil podatke od "dežurnega" drona, da je izvedba varna. No, in potem so angažirali Španski helikopter, da je šel pobrat tistega reveža- Pa ga ni...ker so tri minute po klicu Ameri že leteli ponj. In to se je ponavljajo...in se še....

verjamem, da je birokratska do konca, ampak, kokr vem, evropske uradne vojske še ni ...

sj nč drugač ni blo leta 91 ... preden smo prišli na Brnik, se je vse skupaj končalo ... ;)

pa še kakšne soćne bi lahko povedal iz leta 91 ;)  ... mogoče komu na ćetiri uća :P

tudi o teh, ki se imajo za edine osvoboditelje Zlovenije :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

verjamem, da je birokratska do konca, ampak, kokr vem, evropske uradne vojske še ni ...res je.

sj nč drugač ni blo leta 91 ... preden smo prišli na Brnik, se je vse skupaj končalo ... ;)...jaz isto...namesto na Brniku, sem končal v Ratečah...

pa še kakšne soćne bi lahko povedal iz leta 91 ;)  ... mogoče komu na ćetiri uća :P  kar men...jih imam tud polno na zalogi...

tudi o teh, ki se imajo za edine osvoboditelje Zlovenije :P...a so že nedotakljivi???

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Tedybear pravi:

tudi o teh, ki se imajo za edine osvoboditelje Zlovenije :P...a so še nedotakljivi???

očitno še ;)

pa tut na Kolpi sem bil .. med prvimi slovenskimi graničarji ... Metlila, v kampu ob Kolpi.. tko da ... če kdo dvomi, se da preverit ;)

kaj se je pa potem dogajalo, pa itak ne bom govoril, kako so si kr čine talal .. men je blo vseeno, ker se nisem grebu za službo v vojski ... tko da sm kr poročnik ostal in vsi čini so iz JLA .. v Slovenski vojski tut enga čina nisem dobil, čeprav bi moral avtomatično napredovat ... :P

tko da .... varujte mejo .. jas sem jo že :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... zadnjič, ko sem napisal, da sem napisal pol strani...pol sem pa nekaj zamočil, sem pisal v tem smislu:

...sicer spet iz biologije...ampak, ve se, zakaj se gre.

 

Človek. lepo živi in uživa življenje brez nevarnosti...niti se jo ne zaveda. Okuži se s smrtonosnim virusom. ...on tega ne ve..in živi življenje naprej, kot da ni nič. Med tem se ti virusi lepo množijo v nepripravljenem  telesu za te viruse, ker so se mu zdeli "simpatični...in nenevarni"... sčasoma se razpasejo po telesu po vseh organih .....Čez nekaj let, ko se namnožijo, ko presežejo neko kritično maso, telo ne zmore živeti več z njimi in ogrozijo vse tvoje organe, prevzamejo/onemogočijo/uničijo funkcije organov..... 

...šele takrat se človek zave, da je nekaj narobe z njim, ko dobi vročino....krče....itd. Človek gre k zdravniku, ki mu pove, da zdravil za viruse ni.... antibiotiki pa ne primejo na virus. ... čaka te še nekaj časa življenja, ko ti zdravnik predpiše razne vitamine...imunoterapije.... samo da ti blaži simptome.... umrl boš pa itak kmalu.

 

... nekdo, ki se je pa dal cepiti proti virusom, si je pa v telesu s temi "oslabljenimi" virusi, na katerih je treniral svoj imunski sistem, ustanovil celo vojsko celic, ki že takoj prepoznajo viruse, ki so napadli telo...in jih že v kali zatrejo..... in ti preživiš. in nikomur nič.

 

...sicer sem napisal še mnogo več, pa se mi ne da ponovno pisati...

 

Vsak ima pravico do lepšega, boljšega življenja. ....vendar, če se ne boš branil, te bo povozil močnejši. Zdaj, če ne boš poskrbel sam zase...  bo nekdo drug...vendar vedi, da bo poskrbel sebi v prid.

 

Vsi ti procesi  so naravni in počasni, zato se ne zavedamo nevarnosti. Če bereš kako knjigo o zgodovini, je eno obdobje, ki je trajalo nekaj desetletij ali stoletij, lahko napisano na eni stani... v nekaj odstavkih. Strani pa ima knjiga veliko.  ... no ...in sedaj se piše nov odstavek na eni strani..... (knjiga pa še zdaleč ne bo napisana.....ima še mnogo praznih strani)

 

Kot je omenil @IZTOK @maus  ... .da živimo v miru..in se ne zavedamo nevarnosti, se bo slej ko prej zgodilo to, kar sem napisal zgoraj.

Če grem spet k biologiji:

Vsaka  vrsta (živalska ali rastlinska) mora imeti svoj obrambni mehanizem. ... če gledamo zdaj človeško vrsto...pa če začnem pri celici, iz katerih je sestavljen človek..... ima celično ovojnico, ki ščiti jedro celice..... sam človek ima kožo, ki ščiti telo.... imaš obleko, ki ščiti kožo...imaš hišo, ki ščiti tvojo familijo.... itd...itd.... in če gremo do konca... do najagresivnejše oblike zaščite, je to , da te brani vojska, če drugače ne gre.

Tudi mravlje, čebele, termiti...itd imajo delavke, matice...trote...  in nazadnje vojščake, da ubranijo panj, mravljišče, termitnjak...itd.

 

Vsaka kultura ali celo civilizacija pride enkrat do konca......

....in potem se začne vse znova, kot to že od vsega začetka dela narava...

 

Grdo se sliši.... vendar je to tako...   :D

pa še pa še bi lahko pisal....     :D

 

 

Če te nebi poznal, bi bil prepričan, da so filozofski biolog.....:rtfm:

 

Saj v Sloveniji je uradni jezik Slovenščina. Če nam Avstrijci lahko pošiljajo kazni v našem jeziku, naj se ga tudi migranti naučijo, če hočejo ostati (in delati) v Sloveniji.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, IZTOK pravi:

Se bom pridruzil z zgodbicami iz MP Sentilj :angryrant1:

ste velik Slovencev skozi spustili, kajne ;)  ... več jih je šlo skozi Karavanke in Ljubelj... kot so mi povedali strici ... bežali so pred vojno in to mladi podjetni Slovenci .. nekateri kasneje tudi tajkuni :P

 

tut tam je bil sranje ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

ste velik Slovencev skozi spustili, kajne ;) 

tut tam je bil sranje ;)

 

Ce bi bilo po mojem, jih ze ven nebi, za nazaj pa direkt v sodno ulico. Pa da ne povem kateri pezdeti so bili, kasneje so iskali same privilegije. Usi usive na usivem ...

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ste velik Slovencev skozi spustili, kajne ;)  ... več jih je šlo skozi Karaavanje in Ljublej... kot so mi povedali strici ... bežali so pred vojno in to mladi podjetni Slovenci .. nekateri kasneje tudi tajkuni :P

 

tut tam je bil sranje ;)

 

Niso bežal...ampak so šli v Avstrijo po nujne nakupe. Še dons mi pa ni jasn, kako to, da so šli že tja z polnimi avti....

In kot se spomnim...so kar dooooooolg nakupoval......kar po en teden jih ni blo. Mater, so mel keša takrat....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, maus pravi:

verjamem, da je birokratska do konca, ampak, kokr vem, evropske uradne vojske še ni ...

sj nč drugač ni blo leta 91 ... preden smo prišli na Brnik, se je vse skupaj končalo ... ;)

pa še kakšne soćne bi lahko povedal iz leta 91 ;)  ... mogoče komu na ćetiri uća :P

tudi o teh, ki se imajo za edine osvoboditelje Zlovenije :P

 

a veš kokrat so nas Zlovence že osvobodili, majkemi vsaj 4x v zadnjih 200 letih :D

čiw čiw še sm žiw :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

a veš kokrat so nas Zlovence že osvobodili, majkemi vsaj 4x v zadnjih 100 letih :D

čiw čiw še sm žiw :P

js tut ...
tuki je značka ... KOLPA 91 ... mau se jo vidi :P

 

Fotografija osebe Milan S Maus.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

js tut ...
tuki je značka ... KOLPA 91 ... mau se jo vidi :P

 

Fotografija osebe Milan S Maus.

Lepo se je vid,ker je znacka normalne velikosti...obleka pa...hehe

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, schwantz pravi:

@maus @Tedybear @IZTOK ==> Knjigo napište...

"na okopih" je že napisana, predlagam drugačen naslov " v gostilni" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni so bili na Kolpi , jaz sem se vozil z avtomatikom gor in dol , ko so preletavali Gotenico in Kočevje . Vsi so bili skriti v bunkerjih , men je bilo pa res super , tako praznega mesta še nisem videl , jaz avtomatik in nobeden drug :naughty:

Res pa je ,da sem dobil batine od fotra , ko sem prišel domov :D

Ampak dogajalo se ni nič , kar bi ogrožalo življenja .............

Zdej so pa vsi veterani sam jz ne B)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Kmet2 said:

Oni so bili na Kolpi , jaz sem se vozil z avtomatikom gor in dol , ko so preletavali Gotenico in Kočevje . Vsi so bili skriti v bunkerjih , men je bilo pa res super , tako praznega mesta še nisem videl , jaz avtomatik in nobeden drug :naughty:

Res pa je ,da sem dobil batine od fotra , ko sem prišel domov :D

Ampak dogajalo se ni nič , kar bi ogrožalo življenja .............

Zdej so pa vsi veterani sam jz ne B)

 

Jez sm splaniral, da ce kresne po centru, grem u avtotrgovino iz izlozbe ukrast mashino za automatika. :D 

no, k sreci sm ostal brez masine. So ble pa tud zrtve. Neposredne in posredne Sosolcu so ustrelili oceta. Frendici je umrl oce, ker zarad blokade ceste resilc ni mogu do njega....zbombardiranim kamjonarjem tud ni blo zabavno....so bli napeti trenutki, ni kej rect. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

 

Jez sm splaniral, da ce kresne po centru, grem u avtotrgovino iz izlozbe ukrast mashino za automatika. :D 

no, k sreci sm ostal brez masine. So ble pa tud zrtve. Neposredne in posredne Sosolcu so ustrelili oceta. Frendici je umrl oce, ker zarad blokade ceste resilc ni mogu do njega....zbombardiranim kamjonarjem tud ni blo zabavno....so bli napeti trenutki, ni kej rect. 

 

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

 

Jez sm splaniral, da ce kresne po centru, grem u avtotrgovino iz izlozbe ukrast mashino za automatika. :D 

no, k sreci sm ostal brez masine. So ble pa tud zrtve. Neposredne in posredne Sosolcu so ustrelili oceta. Frendici je umrl oce, ker zarad blokade ceste resilc ni mogu do njega....zbombardiranim kamjonarjem tud ni blo zabavno....so bli napeti trenutki, ni kej rect. 

Kje na Kolpi in v Kočevju , dej ne bluzi ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Zdej so pa vsi veterani sam jz ne B)

se stinjam ... tudi sam sem šel vpisat za vojnega veterana šele skoraj 10 let po odpustitvi. In to iz enega razloga, ker so se hvalili z značkami vojnega veterana pa so bili v tujini, eni so se pijani okol vozil in kao boli jih kurac za vse ... itd itd ... bilo je svašta ...

nihče pa decembra ni videl, ko sm s 101 vozil orožje iz Šentvida - Roje .... zvečer sam .. v 101-ki ... polni orožja ... jugo vojaška policija pa patrulje ... še na Bežigrajski občini ni blo nobenga .. sem moral kr domov peljat pa drug jutr skrivaj na občino ... se mi ne bi prav fajn pisalo, če bi me kje prerešetali, ker takrat sem bil uradno izdajalec, ker je bilo pred 23 decembrom ;) in to ne 1 x ... kar nekajkrat :P

sj vsi pravjo, da ni blo nč ... ampak, nekatere so zaradi stresa odpeljali, ponoči niso spali .. tresli so se ... kar nekaj zgodbic vem .. tudi za samomor od straha ...

ne silt v vojne .. pa četudi 10-dnevne ... ta se še zdaj ni končala, vsaj med Slovenci ne ;)

ne da se mi več .. js mam najdalšga in to je to :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Migrant, begunec, azilant... ali pa kdorkoli drug, ki se iz takega ali drugačnega razloga preseli, ali pa so ga pregnali... iz okolja, kjer je prej bival. Se mi zdi, da so to samo ene kratke epizode v neskončni nanizanki v zgodovini. Sestavni del evolucije. Človek se seli od tistega trenutka dalje, ko je sestopil z drevesa, pred davnimi leti v daljni Afriki. Je ni metode, ki bi lahko trajno zaustavila ta proces, pa če nam je to všeč ali ne...

En optimalen procent tujcev, asimiliran in integriran v kvalitetnem smislu, nikoli ni grožnja večini domačinov ampak dodana vrednost.

Pametne vlade bojo izbrale, novačile, privabile... šolane in izobražene ljudi. In bodo lahko (ko bo zapolnjena neka določena kvota) to številko pomolile pod nos evropskim birokratom rekoč: glejte, pri nas je že toliko in toliko "tujcev", več jih pa ne zmoremo, in tudi ne bomo sprejeli. Basta.

Pred časom sem si na GR v Lj ogledal odlično multimedijsko razstavo o Islamu. Tule se da nekaj malega prebrati o tej zadevi:

http://www.rtvslo.si/kultura/novice/1001-izum-odkritja-zlate-dobe-islamske-civilizacije-na-ogled-v-ljubljani/361479

In tudi zato se mi zdijo financiranja raznih arabskih mogotcev pretežno v smeri izgradnje cerkva (mošej) precej neiskreno dejanje. Pa saj ni samo vera tista, ki ljudi ohranja pri lajfu. Zakaj za hudiča pa recimo ne financirajo kakšne šole za matematiko, fiziko, kemijo, zdravstvene klinike, jezikovnega centra, vrtca, razvojnega inštituta.... karkoli drugega od verskih hramov. Karkoli, kar bi realno koristilo vsem v tistem okolju, tujcem in domačinom. Ne pa da v mošejah samo verske mantre in meglo prodajajo, ljudi pa še bolj radikalizirajo in getoizirajo... 

Pa ni me treba napadat za levaka, desnaka, klerikalca ali liberalca. Ker me take delitve niti najmanj ne zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Oni so bili na Kolpi , jaz sem se vozil z avtomatikom gor in dol , ko so preletavali Gotenico in Kočevje . Vsi so bili skriti v bunkerjih , men je bilo pa res super , tako praznega mesta še nisem videl , jaz avtomatik in nobeden drug :naughty:

Res pa je ,da sem dobil batine od fotra , ko sem prišel domov :D

Ampak dogajalo se ni nič , kar bi ogrožalo življenja .............

Zdej so pa vsi veterani sam jz ne B)

Jz nisem,ker sem se po topogani vozu v Čatezu..cist ok dopust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, izibajker pravi:

Migrant, begunec, azilant... ali pa kdorkoli drug, ki se iz takega ali drugačnega razloga preseli, ali pa so ga pregnali... iz okolja, kjer je prej bival. Se mi zdi, da so to samo ene kratke epizode v neskončni nanizanki v zgodovini. Sestavni del evolucije. Človek se seli od tistega trenutka dalje, ko je sestopil z drevesa, pred davnimi leti v daljni Afriki. Je ni metode, ki bi lahko trajno zaustavila ta proces, pa če nam je to všeč ali ne...

En optimalen procent tujcev, asimiliran in integriran v kvalitetnem smislu, nikoli ni grožnja večini domačinov ampak dodana vrednost.

Pametne vlade bojo izbrale, novačile, privabile... šolane in izobražene ljudi. In bodo lahko (ko bo zapolnjena neka določena kvota) to številko pomolile pod nos evropskim birokratom rekoč: glejte, pri nas je že toliko in toliko "tujcev", več jih pa ne zmoremo, in tudi ne bomo sprejeli. Basta.

Pred časom sem si na GR v Lj ogledal odlično multimedijsko razstavo o Islamu. Tule se da nekaj malega prebrati o tej zadevi:

http://www.rtvslo.si/kultura/novice/1001-izum-odkritja-zlate-dobe-islamske-civilizacije-na-ogled-v-ljubljani/361479

In tudi zato se mi zdijo financiranja raznih arabskih mogotcev pretežno v smeri izgradnje cerkva (mošej) precej neiskreno dejanje. Pa saj ni samo vera tista, ki ljudi ohranja pri lajfu. Zakaj za hudiča pa recimo ne financirajo kakšne šole za matematiko, fiziko, kemijo, zdravstvene klinike, jezikovnega centra, vrtca, razvojnega inštituta.... karkoli drugega od verskih hramov. Karkoli, kar bi realno koristilo vsem v tistem okolju, tujcem in domačinom. Ne pa da v mošejah samo verske mantre in meglo prodajajo, ljudi pa še bolj radikalizirajo in getoizirajo... 

Pa ni me treba napadat za levaka, desnaka, klerikalca ali liberalca. Ker me take delitve niti najmanj ne zanimajo.

Zelo si lepo povedal, le da žal prepričane ne moreš prepričat v drugačno razmišljanje. Meni osebno je tudi vseeno kakšne barve in vere je, če želi tukaj ustvarjati in to zna, evo pa daj. Ampak kot si napisal, odloča naj vsaka država sama po lastnih potrebah in zmožnostih.

Ti ljudje itak niso prišli kar naenkrat naključno. Delno je bil begunski val in te bi vse morali sprejeti. Potem pa so pristavili pisker tisti, ki se bodo z njimi okoristili in to na naš račun. Pa je iz tistih sto tisoč beguncev nastal milijon ali dva. Sploh Nemci so eni pezdeti na kvadrat. Se imajo za gonilo Evrope, za edine človekoljubne demokrate, potem pa si jih pripeljejo na podmukli način kot ceneno delovno silo, višek oziroma neuporabne pa bi delili manj razvitim v Evropi. Enako kot jim je uspelo z Grškimi dolgovi do njihovih bank. Potem pa pri nas ljudje goreče zagovarjajo v imenu človečnosti sprejem teh migrantov :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!