Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 3 minutami, Arzen pravi:

 

V Domžalah živim šele slabo leto. Prej sem živel 500m stran od meje. 

In kje si zivel,da si mejil na muslice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

V Domžalah živim šele slabo leto. Prej sem živel 500m stran od meje. 

 

pred 2 urami, sesir pravi:

In kje si zivel,da si mejil na muslice?

saj je napisal..500m od đamije v ljubljani..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

saj je napisal..500m od đamije v ljubljani..

pred 4 urami, Arzen pravi:

 

V Domžalah živim šele slabo leto. Prej sem živel 500m stran od meje. 

Cim komentira,da zivel ob meji z muslici je ziher zivel v Turciji ali keri drugi drzavi,ki meji na drzavo,kjer je pedofilizem kultura....

V Dubajo gratis zdravstvo,muslici,placajo ti solanje in odlicno placane sluzbe....oni pa drvijo mimo Dubaja v Eu? 

Predvidevam,da ker so na vojaski misiji in ne ker bi radi lepo in delovno ziveli....

Po velemarketih pa avtomati v katerih gratis hrana...avtobusne postaje z klimami in wifi,celo leto toplo...klime na ulicah...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Cim komentira,da zivel ob meji z muslici je ziher zivel v Turciji ali keri drugi drzavi,ki meji na drzavo,kjer je pedofilizem kultura....

V Dubajo gratis zdravstvo,muslici,placajo ti solanje in odlicno placane sluzbe....oni pa drvijo mimo Dubaja v Eu? 

Predvidevam,da ker so na vojaski misiji in ne ker bi radi lepo in delovno ziveli....

Po velemarketih pa avtomati v katerih gratis hrana...avtobusne postaje z klimami in wifi,celo leto toplo...klime na ulicah...

Vsak dan je težje brati to tvoje sranje. Ne vem, če si isti, kot tisti vodilni skrajneži, si pa hujši in slabši od njihovih nepismenih ovac. Beeeeee z bombo za pasom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sesir-a vemo , da je utrpel udarec v glavo.. le kam si ga ti fasal?

meni tudi tipkovnica šteka..včasih popravim , včasih ne ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 11. 2018 ob 13:10, sesir pravi:

..

V Dubajo gratis zdravstvo,muslici,placajo ti solanje in odlicno placane sluzbe....oni pa drvijo mimo Dubaja v Eu? 

 

https://www.rtvslo.si/svet/kje-je-arabska-solidarnost-ali-zakaj-begunci-ne-bezijo-v-bogate-arabske-drzave/373456

Kompleksen odgovor na tvoje razmisljanje. Sem pa nekje bral, da je razlog tudi v razliki med šiiti in suniti.  Če se ti da brati....

http://www.renton.si/razlika-med-suniti-in-siiti/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ns na gorenskm so begunci uni iz begunj, ejga.

 

kdor misli da je u dubaju tak fajn nj gre dol pa bo vidu kk se domačini obnašajo do tujcev, ki nimajo XXXXXXL številk na TRRjih. pa malo si prej preberte o indijskih delavcih ki jim delajo dol, da ne bo pol vekanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v Hameriki ne boš vidu da bodo peli alah akhbar :P bodo hitro na grmadi..

Jaz se pri vseh teh silnih posnetkih sprašujem

1. a ta, ki snema nekje varno z okna ne zna vsaj 911 poklicat, ali pa se dret čez okno?

2. le kaj delajo organi pregona in vsa silna vojaška moč, ki jo imajo te države...upam da ne upravljajo z radarji pa kasirajo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sprašujem pa nekaj drugega. Kaj se je zgodilo pred tem? Mnogokrat gledamo samo izseke nekaterih dogajanj, brez znanega ozadja.

Čisto hipotetičen primer. Če bi npr. trije muslimani ali trije Romi posilili vašo hčer ali ženo in bi zbrali svoje kolege in bi jih pretepli na smrt, pa bi to kdo posnel. Kaj bi si ljudje mislili ob gledanju takšnega posnetka?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un je frajer ko lepo ščije.. Polizal bi do zadnje kaplce, res ne razumen folka,ki to gleda.A noben nima jajc,da mu naštela čeljust? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Marcel-F pravi:

Un je frajer ko lepo ščije.. Polizal bi do zadnje kaplce, res ne razumen folka,ki to gleda.A noben nima jajc,da mu naštela čeljust? 

Ob vsakem gledanju taksnih posnetko to pomislim...mislim,da v Slo kaj takega...veselo bi blo...dejstvo pa je,da so debili vsi,ki jih vabijo in si taksnih reci zelijo,hrepenijo po njih...jz hrepenim po zdravju in dobri hrani oni levi pac hrepenijo,da bi bili poscani s strani obrezanih...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Marcel-F pravi:

Un je frajer ko lepo ščije.. Polizal bi do zadnje kaplce, res ne razumen folka,ki to gleda.A noben nima jajc,da mu naštela čeljust? 

Očitno so vsi, ki imajo jajca tukaj na Motosvetu, pa nimajo časa za to. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sesir pravi:

Ob vsakem gledanju taksnih posnetko to pomislim...mislim,da v Slo kaj takega...veselo bi blo...dejstvo pa je,da so debili vsi,ki jih vabijo in si taksnih reci zelijo,hrepenijo po njih...jz hrepenim po zdravju in dobri hrani oni levi pac hrepenijo,da bi bili poscani s strani obrezanih...

tut v SLO kdaj pa kdaj kak nabutan ščije povsod :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

tut v SLO kdaj pa kdaj kak nabutan ščije povsod :D

 

Res je....sem imel posnetega enga ko mi je poscal teraso lokala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Res je....sem imel posnetega enga ko mi je poscal teraso lokala...

da ni bil imeigrantski terorist? Štajerc na dolenjskem? A to vela? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 To kar mogoče ne veste, za vsakega muslimana je greh, če vidi golo žensko razen svoje. Če se to zgodi mora narediti samomor

 

cid:image001.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

Zato so Avstralke priredile Antiteroristično akcijo. Vsako nedeljo ob 13:00 se vse ženske Avstralije iz hiš pridejo gole, da bi se rešili vseh teroristov v Avstraliji.

cid:image002.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

 

Priporočeno je da ta anti teroristična akcija traja vsaj eno. Vsi patriotski moški pa morajo pred svojimi hišami piti hladno pivo da bi s tem pokazali podporo ženskam in dokazali, da niso simpatizerji muslimanskih teroristov. 

 


cid:image003.jpg@01D36B59.3ED8BFD0      cid:image004.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

 

Z obzirom, da Iaslam ne odobrava alkohola je 6-pack še en dokaz .

Avstralska vlada podpira vse napore za izkoreninjenje terorizma in pozdravlja vse, ki v tej patriotski akciji sodelujejo.

 

 

Bog blagoslovi Avstralijo, pa če verujem ali pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

 To kar mogoče ne veste, za vsakega muslimana je greh, če vidi golo žensko razen svoje. Če se to zgodi mora narediti samomor

 

cid:image001.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

Zato so Avstralke priredile Antiteroristično akcijo. Vsako nedeljo ob 13:00 se vse ženske Avstralije iz hiš pridejo gole, da bi se rešili vseh teroristov v Avstraliji.

cid:image002.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

 

Priporočeno je da ta anti teroristična akcija traja vsaj eno. Vsi patriotski moški pa morajo pred svojimi hišami piti hladno pivo da bi s tem pokazali podporo ženskam in dokazali, da niso simpatizerji muslimanskih teroristov. 

 


cid:image003.jpg@01D36B59.3ED8BFD0      cid:image004.jpg@01D36B59.3ED8BFD0

 

Z obzirom, da Iaslam ne odobrava alkohola je 6-pack še en dokaz .

Avstralska vlada podpira vse napore za izkoreninjenje terorizma in pozdravlja vse, ki v tej patriotski akciji sodelujejo.

 

 

Bog blagoslovi Avstralijo, pa če verujem ali pa ne

vse v redu in prav, ampak brez slik si zelo težko predstavljam uspeh te akcije. Bi si pa srčno želel, da jo vidim, ker jih 100% podpiram.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

@DAMI34 ...a ne dela, če klikneš na sliko?...    :huh:

 

Nope in naj še 1x izrazim razočaranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no... pol si pa predstavljaj ...recimo sadje....

melone... breskve.... limone.... pa LUUUUbenice...

...pa češplje (razkoščičene) .... 

...ki se sprehajajo po ulicah...   :D

 

...aja... pa ene 40 cm nad vsako češpljo prideta po dve lubenici... meloni....

prenos.jpg.c60e014adae72760d270ee616c1e7953.jpg

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!