Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Migracije so bile in bodo. Na to je potrebno gledati s svetle strani, s spoštovanjem in ljubeznijo do soljudi. Sovraštvo pelje v hude konflikte, še posebno, če ti ga vsili nekdo tretji. Sam sem na svoje oči videl izraze v očeh otrok, mater in očetov, ko so bežali pred strahoto in to je grozno. Verjemite, da želja po miru in normalnem življenju ni nič slabega. Bojite se za obstoj slovenstva, ob enem pa je gledanost kmetije, raznih tretje razrednih  nadaljevank ... nenormalna. V parlamentu je nivo pogovora nizek, in novice so v glavnem rumene. Nihče drug, kot sami sebi, kopljemo jamo. Najprej pred svojim pragom pomesti in na svojem podstrešju pospraviti. Tako prav zares, se naj vsak pri sebi zamisli, česa in zakaj se boji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, tomash pravi:

Migracije so bile in bodo. Na to je potrebno gledati s svetle strani, s spoštovanjem in ljubeznijo do soljudi. Sovraštvo pelje v hude konflikte, še posebno, če ti ga vsili nekdo tretji.

. Tako prav zares, se naj vsak pri sebi zamisli, česa in zakaj se boji.

Svetle strani? Kot je eden v tej temi omenil...Mi smo civilizirani,šolani,delovni ljudje v letu 2018...

Oni pa so mogoce del tega za leto 1018...

Če te migracije prinašajo masakre,pedofilijo in posiljstva jih v letu 2018 nočemo!

Ok...bojim se,da bi v živo videl pedofilijo saj bi to pomenilo korenito uničenje mojega življenja!Mogoče me moja pusti in bi se kdaj kero imel,ki ne bi bila posiljena! NA ŠVEDSKEM JE VSAKA 3 ŽENSKA POSILJENA! ŽELIŠ TO SVOJI PARTNERKI? Daj ji to v obraz povej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Migracije so bile in bodo. Na to je potrebno gledati s svetle strani, s spoštovanjem in ljubeznijo do soljudi. Sovraštvo pelje v hude konflikte, še posebno, če ti ga vsili nekdo tretji. Sam sem na svoje oči videl izraze v očeh otrok, mater in očetov, ko so bežali pred strahoto in to je grozno. Verjemite, da želja po miru in normalnem življenju ni nič slabega. Bojite se za obstoj slovenstva, ob enem pa je gledanost kmetije, raznih tretje razrednih  nadaljevank ... nenormalna. V parlamentu je nivo pogovora nizek, in novice so v glavnem rumene. Nihče drug, kot sami sebi, kopljemo jamo. Najprej pred svojim pragom pomesti in na svojem podstrešju pospraviti. Tako prav zares, se naj vsak pri sebi zamisli, česa in zakaj se boji.

Z migracijami se je spreminjal zemljevid Evrope. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

To drži na vseh področjih, človek po svoji volji sam sebe uničuje...

S tem se pa strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, sesir pravi:

Razmisljam...

Ali vi,ki podpirate in vabite migrante...

Poveste vaši ženi in otrokom,da ce bodo posiljeni s strani migranta je to koleteralna skoda..da vi jih pac vabite....Da je pa 70%+ moznostosti,da dobijo se kako spolno bolezen za darilo...

A ti prebereš vsako klobasanje, ki ga napišeš al ti kr mal uide?

Dej mal raziskav preberi, koliko posilstev se zgodi in kje, potem pa ugotovi, kaka je statistična možnost da bo nekdo posiljen s strani migranta al pa prebivalca domačega okolja.

Posploševanje je nevarno, sploh k ti možgane v glavi zmeša, pa ne veš več kaj je res in kaj ni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sem prepričan, da večina nikogar ne vabi k sebi ali v našo deželo, je pa to problem, ki so ga zakuhali oblastniki, ki ga ne obvladujejo in nasplošno se jim jebe tako za migrante kot domače prebivalce. Ker imajo neke svoje interese.

In če se ti pred mejo nabere kopica ljudi, je potrebno nekaj z njimi storiti. Ali odločno prepovedati vstop, ali pa jim dovoliti vstop in jih nekam namestiti. Postreliti jih ne smeš, pa tudi ne vem če bi zmogel (tudi ti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

A ti prebereš vsako klobasanje, ki ga napišeš al ti kr mal uide?

Dej mal raziskav preberi, koliko posilstev se zgodi in kje, potem pa ugotovi, kaka je statistična možnost da bo nekdo posiljen s strani migranta al pa prebivalca domačega okolja.

Posploševanje je nevarno, sploh k ti možgane v glavi zmeša, pa ne veš več kaj je res in kaj ni.

 

Na te reči imam odpor....

In to branje je za trenutno situacijo...

Realno branje?

https://www.google.si/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-europe-45269764

Kako zdaj zivijo Svedinje,ko je tuk teh tam...vi jih kuj vabite....naj ga se vam v rit rinejo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

In sem prepričan, da večina nikogar ne vabi k sebi ali v našo deželo, je pa to problem, ki so ga zakuhali oblastniki, ki ga ne obvladujejo in nasplošno se jim jebe tako za migrante kot domače prebivalce. Ker imajo neke svoje interese.

In če se ti pred mejo nabere kopica ljudi, je potrebno nekaj z njimi storiti. Ali odločno prepovedati vstop, ali pa jim dovoliti vstop in jih nekam namestiti. Postreliti jih ne smeš, pa tudi ne vem če bi zmogel (tudi ti)

Oblastniki so tudi večinoma gospodarstveniki ali kapitalisti. Gospodarska rast teh držav je praktično odvisna od uvoza delovne sile in tu je problem. Problem imajo razvite države, ki bi rade obdržale gospodarsko rast ali jo zviševale. 

Zato, so ustvarile pogoje, da so ljudje dobili signal - pridite. Bla, bla bla, je večini Nemcem in drugim za begunce ali migrante. Imajo eno samo politiko - poceni in zadostna delovna sila.

Če bi sedaj izgnali vse prišleke iz Nemčije, večina proizvodnje in storitev obstoji. Bog ne daj :), da pride do resne krize, kajti takrat bo popolna štala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sesir pravi:

Na te reči imam odpor....

In to branje je za trenutno situacijo...

Realno branje?

https://www.google.si/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-europe-45269764

Kako zdaj zivijo Svedinje,ko je tuk teh tam...vi jih kuj vabite....naj ga se vam v rit rinejo...

1. malo omili izraze, ker so terme vedno bližje

2. čakam podatke o posilstvih pri nas

3. kdo je zadolžen na švedskem za notranjo varnost in zakaj to počne slabo?

4. koliko posilstev na švedskem zagrešijo domači prebivalci z državljanstvom in niso "convicted"?

 

pred 12 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 

Če bi sedaj izgnali vse prišleke iz Nemčije, večina proizvodnje in storitev obstoji. Bog ne daj :), da pride do resne krize, kajti takrat bo popolna štala.

se strinjam, pa samo še dodam, če bi vse izgnali, potem na EUROVIZIJI ne bi turki več dobili od Nemčije, twelve points :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

In sem prepričan, da večina nikogar ne vabi k sebi ali v našo deželo, je pa to problem, ki so ga zakuhali oblastniki, ki ga ne obvladujejo in nasplošno se jim jebe tako za migrante kot domače prebivalce. Ker imajo neke svoje interese.

In če se ti pred mejo nabere kopica ljudi, je potrebno nekaj z njimi storiti. Ali odločno prepovedati vstop, ali pa jim dovoliti vstop in jih nekam namestiti. Postreliti jih ne smeš, pa tudi ne vem če bi zmogel (tudi ti)

Vse te kvazi migrante bi morali na meji polkrožno obrnit in sterat,ker ko jih enkrat sprejmeš avtomatsko dobijo večje pravice kot mi državljani.Ko so enkrat not, je potem konc,ker jih potem kao ne morejo  nazaj poslat. Mislim,da imamo doma precej veliko problemov sami s sabo,revščine je vsak dan več in najprej moramo poskrbeti zase potem za druge. Očitno bojo tolk časa sral,da bojo pemetne države spet zaprle meje,naši troti bojo pa samo gledal in vso to sranje bomo fasali  mi. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Vse te kvazi migrante bi morali na meji polkrožno obrnit in sterat,ker ko jih enkrat sprejmeš avtomatsko dobijo večje pravice kot mi državljani.Ko so enkrat not, je potem konc,ker jih potem kao ne morejo  nazaj poslat. Mislim,da imamo doma precej veliko problemov sami s sabo,revščine je vsak dan več in najprej moramo poskrbeti zase potem za druge. Očitno bojo tolk časa sral,da bojo pemetne države spet zaprle meje,naši troti bojo pa samo gledal in vso to sranje bomo fasali  mi. 

 

 

se strinjam, jaz jih tudi ne bi spuščal, ampak kdo me pa kaj vpraša. Sem eno stran nazaj zapisal, kaj si mislim in zakaj.

Če jih morijo doma, se bo potrebno upreti, ker tega ne bo nikoli konec. Peščica vlada večini.

Drugo je pa tudi kontrola in nadzor. Kajti vsi niso migranti, sploh moške bi bilo potrebno močno omejiti. Potem bi bil tudi Šešir bolj varen pred posilstvom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Potem bi bil tudi Šešir bolj varen pred posilstvom :P

 

Jz se ne bojim zase..bi se jz izivljal,da poizkusi...in to zelo...cetudi bi le videl...pač nočem,da se komu kaj takšnega zgodi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

1. Jih zelo,to so izbrane besede za te bacile...

2.Bi rad,da so cez 7let taksni kot na Svedskem zdaj? Ker okoli 2010 je stevilo posiljstev bilo drastično,nekajkrat nizje...

Na Avstriskem koroskem letos policija pozivala...ce kdo opazi pogrizenega IMIGRANTA,da jim naj javi saj je poizkusal posiliti sprehajalko psa,in jo poskodoval a jo je pes uspel obranit...

Glede na to,da imas psa bi rad,da se tvoji zeni kaj taksnega pripeti? Daj ji to v obraz povej!!!!

3.pojma ne vem...

4.koliko pa jih je sram povedat/prijavit,da so tiščali vanjo bolane in mogoce pred meseci umite kurce...

stari , dihi dihi, kok je migrantov pri nas? Kaka je možnost da ti bodo posilil ženo, pa psa in na koncu še tebe?

Na pse so se že v neki vili spravljali, pa so psi pokazali zobe :D

aja, saj tisto so bili naši. Pa fajmoštri ki ti baje serijsko otroke posiljujejo, ups saj ti so tut naši.

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

@sesir jz navijam zate:lol1:

sej jest tudi, skoz ga neki tolažim. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

1. malo omili izraze, ker so terme vedno bližje

2. čakam podatke o posilstvih pri nas

3. kdo je zadolžen na švedskem za notranjo varnost in zakaj to počne slabo?

4. koliko posilstev na švedskem zagrešijo domači prebivalci z državljanstvom in niso "convicted"?

 

se strinjam, pa samo še dodam, če bi vse izgnali, potem na EUROVIZIJI ne bi turki več dobili od Nemčije, twelve points :P

 

Varnostna situacija v zahodni Evropi se je v zadnjih letih, odkar traja migrantska kriza, drastično poslabšala. Lahko si pred tem zatiskaš oči, sam si jih nočem. Svoja potepanja na ta del Evrope omejujem le na tranzit, v kolikor je to potrebno, večjih mest in krajev z večjimi množicami se načrtno izogibam, točno vem zakaj....Skozi wajdowšno npr. pa se zaenkrat še počutim varno, srčno upam da tako tudi ostane. Na tvoje tretje vprašanje lahko odgovorim: zdaj je žal že prekasno, že sam ugotavljaš, da situacije ne obvladujejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Eh ce se babe sprajijo XXXXXXXXXXXXXXXt...pes je tud zbircen...tist dan je pač niso hotli XXXXXXX...ona pa XXXXX...

sem te opozoril, da omili izraze. Dobivam pritožbe čez tebe in tvoje pisanje. Torej, ali boš manj sovražno, nesramno, prostaško itd pisal, ali pa ne boš več pisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sem te opozoril, da omili izraze. Dobivam pritožbe čez tebe in tvoje pisanje. Torej, ali boš manj sovražno, nesramno, prostaško itd pisal, ali pa ne boš več pisal.

Baričevič je bil ženska....sošolka na medicinskem faxu od moje prijateljice!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, xtzs pravi:

Varnostna situacija v zahodni Evropi se je v zadnjih letih, odkar traja migrantska kriza, drastično poslabšala. Lahko si pred tem zatiskaš oči, sam si jih nočem. Svoja potepanja na ta del Evrope omejujem le na tranzit, v kolikor je to potrebno, večjih mest in krajev z večjimi množicami se načrtno izogibam, točno vem zakaj....Skozi wajdowšno npr. pa se zaenkrat še počutim varno, srčno upam da tako tudi ostane. Na tvoje tretje vprašanje lahko odgovorim: zdaj je žal že prekasno, že sam ugotavljaš, da situacije ne obvladujejo....

Točno tako, ampak v EU se ne bojim , vsaj trenutno migrantov, prej domačega kriminala, ki je na zelo visokem in razvitem nivoju. Na balkanu tudi v deželah kjer so muslimani, pa sploh nimam problema puščat motor zunaj. Toliko o meni osebno.

Kar se tiče EU je spala in ni. Namreč pri vsej silni policiji in vojski, očitno ni politične volje za obrzdat množice. Verjem, takoj ko bi kdo pa kocke v pralament metal, bi jih pa poradirali.

Pravkar, sesir pravi:

Baričevič je bil ženska....sošolka na medicinskem faxu od moje prijateljice!!!!!

zelo pomemben podatek, pa psi so bili bulmastivi, ki spadajo med družne pse, kot je moj Mops :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Točno tako, ampak v EU se ne bojim , vsaj trenutno migrantov, prej domačega kriminala, ki je na zelo visokem in razvitem nivoju. Na balkanu tudi v deželah kjer so muslimani, pa sploh nimam problema puščat motor zunaj. Toliko o meni osebno.

Kar se tiče EU je spala in ni. Namreč pri vsej silni policiji in vojski, očitno ni politične volje za obrzdat množice. Verjem, takoj ko bi kdo pa kocke v pralament metal, bi jih pa poradirali.

zelo pomemben podatek, pa psi so bili bulmastivi, ki spadajo med družne pse, kot je moj Mops :P

 

BulmastiF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 11. 2018 ob 18:30, DAMI34 pravi:

Zakaj se ta folk ne upre? A je tako hudo potlačen in prestrašen, da niti ne ve kaj je upor?

In z mojega zornega kota, pravzaprav ne bi smeli bežati. 

zahrbtni pusiji.. 

pred 11 urami, tomash pravi:

Migracije so bile in bodo. Na to je potrebno gledati s svetle strani, s spoštovanjem in ljubeznijo do soljudi. Sovraštvo pelje v hude konflikte, še posebno, če ti ga vsili nekdo tretji. Sam sem na svoje oči videl izraze v očeh otrok, mater in očetov, ko so bežali pred strahoto in to je grozno. Verjemite, da želja po miru in normalnem življenju ni nič slabega. Bojite se za obstoj slovenstva, ob enem pa je gledanost kmetije, raznih tretje razrednih  nadaljevank ... nenormalna. V parlamentu je nivo pogovora nizek, in novice so v glavnem rumene. Nihče drug, kot sami sebi, kopljemo jamo. Najprej pred svojim pragom pomesti in na svojem podstrešju pospraviti. Tako prav zares, se naj vsak pri sebi zamisli, česa in zakaj se boji.

kaj je to gledanost kmetije?

od kod veš , da je nivo govora v parlamentu nizek? sploh pa - kaj je to parlament?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

sem te opozoril, da omili izraze. Dobivam pritožbe čez tebe in tvoje pisanje. Torej, ali boš manj sovražno, nesramno, prostaško itd pisal, ali pa ne boš več pisal.

Jaz nisem še nobeno pritožbo napisal. Se vse pogovorimo tako ali drugače. 

Torej so tudi jokavci tukaj. Kot, da ne bi vedel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Jaz nisem še nobeno pritožbo napisal. Se vse pogovorimo tako ali drugače. 

Torej so tudi jokavci tukaj. Kot, da ne bi vedel. 

pritožba je trikotnik, prijavi objavo. 

Verjamem pa da se strinjaš, da se vsaj kolikor toliko normalno začne izražat. Vsaj malo, tolerance ma že tako več kot ostali, skoraj kot migranti :D

 

pred 9 urami, thumper pravi:

zahrbtni pusiji.. 

 

Ne razumem, zakaj bi bila normalna raja iz teh dežel zahrbtni pussiji? Jaz mislim, da so ubili boga v takem človeku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 11. 2018 ob 8:15, Tedybear pravi:

Ne ti meni čez Jesenice, ker so najbolj športno mesto v Sloveniji.....( skorej vsi so v trenirkah....)

Pa tud najbolj verno. Sm enkrat iskal, kje je Walter. Vsakga k sm prašu je odgovoril.... molim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, skalar36 said:

Pa tud najbolj verno. Sm enkrat iskal, kje je Walter. Vsakga k sm prašu je odgovoril.... molim.

Valter brani Sarajevo. Pa to ja ves. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!