Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

12 minutes ago, KennyJR said:

Zakaj iannone na motorju, s katerim se ne da bremzat deklasira rossija n močnih zaviranjih? 

Ja najbrž zato,ker se je tud Iannone naučil močno zavirat,pa še zadnjo dirko za Ducati pelje,gre še bolj na vse ali nič,kot ponavadi:P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kitekatus pravi:

Ja najbrž zato,ker se je tud Iannone naučil močno zavirat,pa še zadnjo dirko za Ducati pelje,gre še bolj na vse ali nič,kot ponavadi:P
 

Rossi je zadnji dve sezoni vedno bolj bogi na zaviranju... Včasih ga ni mogel nihče, sedaj ga lahko vsi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, KennyJR said:

Rossi je zadnji dve sezoni vedno bolj bogi na zaviranju... Včasih ga ni mogel nihče, sedaj ga lahko vsi... 

Ja,se strinjam,včasih je bil tudi Rossi mlajši,tko kot zdaj Iannone in ostali.A si pozabil,da je Rossi že za odpis al kako!?
Sam reci kar hočeš,dec se ne da,ne popušča,pa tud če ne bo na stopničkah;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto,to je to,Lorenzo,ko se mu vse poklopi,zasluženo,lepo slovo.
Iannone,ko bi tako zdržal vse dirke kot danes,brez besed.
Marc Marquez,hja no,dober je tudi on.

Zdaj pa seveda moj idol Rossi,jbg,ni bil to njegov vikend,se je pa boril kot se spodobi,lepa prehitevanja,žal pa ni šlo,ga je Iannone na silo prehitel,kar je tudi prav,mislim,da Rossi mu ne bo nič zameril;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole... Sezone je konec... In še ena zanimiva dirka. Lorenzo zanesljivo z zmago od yamahe... Je nazaj, je hiter in na ducatiju sem siguren, da bo v torek in sredo v top 3. 

Yamahi se bo po njem kolcalo.. Rossi počasi ugaša... Do sedaj ga nikoli nisem dajal v penzijo, ampak na zadnjih dirkah pa... Ali je yamaha v težavah ali pa rossi ni več tako hiter... Že lani ni bil ravno, letos je bil hitrejši, samo se bojim, da več ali manj zaradi gum... Vinales pa mi tudi ne deluje tako suveren... Bolj na spiesa mi kaže... 

Upam, da bo naslednjosezono pedrosa pripravil nekaj posebnega, ker po tej sezoni pa dvomim, da bo kakšen napredek še možen... 

Junak dirke danes  je zame iannone... Odlična dirka, brez večjih napak in vožnja na 120%... Mislim, da bo naslednjo sezono Suzukija kar dobro gnal in nebi me presenetil, če bi se boril za naslov...

Očitno je ducati res močan na zaviranju, sploh po besedah iannoneja... V ovinkih bo pa jorge svoje naredil. Hehehe... 

Me pa zanima koliko bo motor v torek drugačen od danes, ker ne bo več krilc... Ducati mislim, da se bo glede tega daleč najbolj spremenil..

Končno mal pavze, bo kar pasalo, ker je bila sezona zelo dolga, tako da bo verjetno zelo hitro minilo do marca... 4 mesece, pa smo nazaj...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zelo spodoben zakljucek sezone! In kot je ze vceraj rekel Lorenzo, da so vsi zelo borbeno in hitro odpeljali, tako so tud danes vsi grizli do konca. Cestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred dirko sem izvedel, "da ima tudi Valentino očeta", nisem pa vedel, da je dirkal tudi on in celo za VN Jugoslavije na Grobniku.   :grupni: 

"Zarkotov Jože" itak ... :grupni:

05-zarco.jpg

 

             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz mu privoščim zmago za slovo, čeprav sta 2, mogoče 3 krogi manjkali pa bi  MM sigurno šel mimo njega. Ampak ok, zlo dobra dirka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DinDiin said:

KTM je pa crknu....ma nemoj!??!?!?! :lol1:

  Ja precej cudno.... ker milsim da so ene stokrat zapored necrknli na Dakarju, pa v moto3 itd... Res je smesno ce testna masina crkne... Se spomnis testa Suzukija v Valenciji, z ZELO bombasticnimi motorji :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DinDiin said:

Sej vem no, mau heca more bit :D 

 Ja. In se to, tapru je crknu! :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzi. Na to dirko nimam pripomb, ko bi ble vse take. Robotek kar suvereno, ceprav na koncu ga je MM dobr skinjaval. Vale cetrti, vec ni slo. Naslednja sezona zna bit al hudo dobra al pa cistu zeh... ce se lorenzo spari z ducejem kot je treba, bo to masakr, tud MM ne bo bliz prsu... kako to leti po ravnini... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KennyJR pravi:

Evo takole... Sezone je konec... In še ena zanimiva dirka. Lorenzo zanesljivo z zmago od yamahe... Je nazaj, je hiter in na ducatiju sem siguren, da bo v torek in sredo v top 3. 

Res je. Jaz si skoraj upam napovedat, da zna bit Lorenzo naslednjo leto z Ducatijem prvak. Bolj, ko spremljam njegov stil in tehniko vožnje, sem mi zdi, da bo to zmagovalna kombinacija. 

Duče je motor s katerim moraš znat vozit v ovinke in Lorenzov stil je vožnja "po tirnicah", kar pomeni, da izredno čisto brez drsenja odvozi ovinke, kar mislim, da odgovarja za konstrukcijo Ducatija. Lorenzu je več krat zmanjkovalo moči (tu mislim motor ne njega osebno), kar pa je ima Ducati v izobilju, tako, da zna bit prava nočna mora za sotekmovalce. To je moje osebno mnenje, bomo pa videli, kaj dejansko bo se izcimilo iz španskoitaljanske naveze. Testiranja ne bodo nikakršen pokazatelj. Tudi ena ptica ne prinese pomladi. 

Ne smemo pa pozabit tukaj še ostalih, kot so Zarco, Maveric, kateri bodo seveda lačni dokazovanja v kraljevem razredu, tako, da ..... Bomo videli, v glavnem stavim na Lorenza.

Zdaj se bo dvignila prodaja Ducatija, ampak rabljenih, ker bodo vsi Rossi fani prodali motorje zaradi Lorenza. :ras:

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam kakih posebnih komentarjev na zadevo....

Me pa zanima kaki komentarji bi bili ce bi bil tole Lorenzo in koliko let bi se mu to se metalo pod nos.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno hotel prilepit... Sam ne bom komentiral. Konec koncev smo vsi ljudje in nam gre kdaj kaj nekam... Ampak če bi tole naredil JLo... oz. 3x manjšo svinjarijo, bi bil oblaten ponovno kot nevem kaj...

 

Drugače pa danes  in cel vikend masterpiece Špartanca! 99 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to nesramno,, nezrelo potezo ni izgovorov. S tem se kaže njegov pokvarjen karakter. Kaj bo šele delal drugo leto, ko ga bo Lorenco z lahom pošolal iz dirke v dirko, pa naj si potem Yamaho nekam potisne. Mogoče bo pa drugo leto na koncu sezone z pištolo šetal po pedocku. 

Oj Rossi, Rossi  ..... Upam samo, da navijači njegovi niso takšni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!