Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 4 minutami, Cartman pravi:

Sam res, a niso taljani neki stilisti pa esteti? Točno mal turkiznih in roza črt manjka, pa bi blo use......

Se strinjam, ob italijanskih motorjih skoraj nikoli nisem razočaran kar se tiče izgleda, tole pa je za kozlat...trenutno se mi zdi kot da bo to najbolj grd motor na gridu :BUA: na cesto s tem dizajnerjem ASAP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole je bilo na koncu današnjega dne:

MotoGP Test, Qatar

Losail International Circuit
NOW: NEXT: MotoGP Day 1 Session
REMAINING TIME: 00:00:00
LAPS TO GO: 00:00:00
FINISHED
POS # RIDER GAP
1
99
J. LORENZO
1:55.452
2
25
M. VIÑALES
+0.428
3
46
V. ROSSI
+0.442
4
29
A. IANNONE
+0.667
5
45
S. REDDING
+0.761
6
8
H. BARBERA
+0.868
7
4
A. DOVIZIOSO
+0.936
8
35
C. CRUTCHLOW
+1.058
9
38
B. SMITH
+1.065
10
93
M. MARQUEZ
+1.071
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokovc spet 2., še mal pa bo glavni favorit za zmago na dirki čez dobrih 14 dni.... Glede na to, da je v qatarju vedno mal bolj čudn vrstni red... Lani je ducati skor zmagal, predlani je bil aleix v igri vsaj za stopničke, če se nebi na QP 2x stresel, bi rekel, da ma maverick šanse letos...

Honda se pa špara :-D:-D:-D:-D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DinDiin pravi:

Honda ze reaktivca sestavlja....:lol1:

Narobe... Honda ima reaktivca že sestavljenega

 

honda jet.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Cartman said:

Sam res, a niso taljani neki stilisti pa esteti? Točno mal turkiznih in roza črt manjka, pa bi blo use......

 Mogoce pa so, pa mi nismo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater komaj čakam to dirko!  Vinales in Ducatiji so hitri. Kako lepo se letos vidi, da v tem športu odločajo malenkosti. Tipični primer je Barbera.... nikoli ga ni nikjer, letos pa me zelo preseneča s hitrimi časi na 14.xxx. Yamahi po pričakovanju. Honda pa se mi zdi, da je še bolj v kur.u kot lani. Kak hiter krog MMju rata kaj več pa težko. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes več jasnega kako pa kaj... Pričakujem, da bodo časi še padli pri tistih ki majo še rezerve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še povzetek teh testiranj po Twittih Davida Emmeta:

 

  1. Lorenzo z izjemno hitrim krogom, predvsem lahka pričakujemo kvalifikacije ponavadi 1 mesto
  2. #99 je resda hiter vendar ne povsod podobno kot 2015 na nekaterih progah zelo hiter na drugi problemi
  3. Ducatiji so primerno hitri z zelo mešanimi model GP16, GP15, novinar pripisuje možnost za prvo zmago letos
  4. Maverick Vinales zelo hiter z Suzukijem, pričakujejo se stopničke v kar je Emmet 100% prepričan
  5. Med top 3 bi znali mešati štrene tudi Redding, Petrucci, Vinales, Barbera morda celo Baz
  6. Honda je v problemih vendar ne tako hudo kot v 2015
  7. Prvenstvo je odprto #99 trenutno velja za favorita vendar se dosti možnosti pripisuje tudi #93 in #46
  8. Najverjetneje nas čaka ena izmed najbolj zanimivih sezon MotoGP-ja!
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je.... Rossi nima nikakršnih možnosti... Lorenzo je korak pred vsemi... Nebi me čudilo, če bi čez 5 let imel 10 naslovov... Pedrosa očitno ne bo nikoli prvak, ker tudi letos ne bo nič iz tega očitno, ker bo vsaj lorenzo premočen... Upam, da bo vinales res lahko kej naredil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno razmerje moči bo po mojem mnenju jasno po prvih štirih ali petih dirkah. Vprašanje je, če ta razvrstitev najhitrejših krogov z uradnih testiranj kaže čisto realno razmerje moči. Lorenzo zelo izstopa, ampak ne vem, kaj je testiral. Kaj lahko  tehniki poberejo od Lorenzo-ta in kaj od Rossi-ja? Hitri krog s skoraj praznim rezervoarjem ali povprečne čase simulacije celotne dirke. Na razpredelnici so ekstremni časi, ne vem pa, če so objavili naprimer čas dvajset odpeljanih krogov. Časi sicer kažejo na neka razmerja med dirkači, ampak to jemljem vseeno z rezervo.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rosi itak pojma nima. To vemo vsi. Sploh se ne zna pelat. Lahko bi mu kak forumski uber kolenčkar pokazal kako se stvari streže.

pred 1 uro, ducar pravi:

Na razpredelnici so ekstremni časi, ne vem pa, če so objavili naprimer čas dvajset odpeljanih krogov.

 

http://www.motogp.com/en/TestResults/MotoGP+Qatar+Test+2016

Tule maš čase, krog po krog.

Popravljeno . Popravil jskrablin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ducar said:

Realno razmerje moči bo po mojem mnenju jasno po prvih štirih ali petih dirkah. Vprašanje je, če ta razvrstitev najhitrejših krogov z uradnih testiranj kaže čisto realno razmerje moči. Lorenzo zelo izstopa, ampak ne vem, kaj je testiral. Kaj lahko  tehniki poberejo od Lorenzo-ta in kaj od Rossi-ja? Hitri krog s skoraj praznim rezervoarjem ali povprečne čase simulacije celotne dirke. Na razpredelnici so ekstremni časi, ne vem pa, če so objavili naprimer čas dvajset odpeljanih krogov. Časi sicer kažejo na neka razmerja med dirkači, ampak to jemljem vseeno z rezervo.   

Lorenzo je včeraj tudi s simulacijo dirke bil precej pred ostalimi. Precej časov tudi pod 1.56 in že z načetimi pnevmatikami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je letos spet v kurcu. Ista zgodba bo kot lani. Dirke so pred vrati, oni pa še motorja niso skup spocali . Se vidi da nimajo nekega dobrega tesnega voznika kateri bi jim moped skup spravo. Sped bo minlo par dirk preden bojo ugotovili da morejo štel zamenjat, takrat bo pa 99 spet preveč v prednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!