Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 3 urami, Cartman pravi:

A ja? Zakaj pa? Ker je eno razneslo predno so sploh začeli dirkat? Čist na pamet, Bstone je razneslo nakanotu v mugellu, pa spiesu na Yamhi in Rossiju na ducu v Mugellu, Philip Island  in menjavo smo tud že pozabli....pa da so v Indianapolisu startale samo 3 F1 ekipe tud noben več ne ve....Čist možno je tudi da je Baz kaj povozil. Tud Conccorda je sklatla predrta guma......

 

Ne vem, no. jez sm u bistvu pozitivno presenečen, kakšne čase že vozijo. Konkurenčni totalno. 

 

Ja malček lahko tudi zaradi tega,ma "neuradno" vsaj po italjanskih medijih in določenih strani po netu nevem no. Moje mnenje vsaj,ma upam da se motim,ker bi tudi sam rad vidu Michelinke v akciji z dobrimi časi in kakim rekordom....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje Gigi že lista po novem katalogu za ribiče in izbira najboljše ribiške palice za Stonerja.....samo da bil v Qatarju na štartu.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Sepangu se je ulilo, to so verjetno končni rezultati. Bog ne daj, da bodo Michelinke čez dirko tako konstantne kot so ble Bridgestonke. In če Stonerja danes ne srbi do krvi, da bi se v Qatarju postavu na grid,  je car careva car!!

 

 

Sepang.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh Jorge je zaključil pri 1.59.580. Rossi slabo sekundo vzadaj. 

Gume so zgleda odlične, elektronika jim sicer malo nagaja a so vseeno hitri 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, kakšne trdote gum bodo sedaj na voljo skozi vikend? Bo še vedno 5 različnih (extra soft - extra hard) ali bo kaj drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Stoner kar prvi Ducati, ja lepa no :) Jokica bi pa kaj rad? Ze na testiranjih naslov osvojil? :lol1:

Po tvoje, tako imenovana "jokica" bo letos ponovno šolal sotekmovalce.
Škoda mi je Bradla, fant ima potencial. Le kaj so mu oblubili, da se vozi z tistim sranjem!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DL650 pravi:

Po tvoje, tako imenovana "jokica" bo letos ponovno šolal sotekmovalce.
Škoda mi je Bradla, fant ima potencial. Le kaj so mu oblubili, da se vozi z tistim sranjem!?

Njegov potencial doseže edino do tistega "sranja", drugega itak ni uspel dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DL650 said:

Po tvoje, tako imenovana "jokica" bo letos ponovno šolal sotekmovalce.
Škoda mi je Bradla, fant ima potencial. Le kaj so mu oblubili, da se vozi z tistim sranjem!?

Lani ni lih šolal :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nista si roke dala ... objemala sta se :O .... pa še istospolna sta :dry: 

zgrožen sem :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala šola kako se vozi Ducati : just shut the f... up and follow the fischerrman

stoner-reding.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res "samo testiranje", sam Stoner je pa tudi čisto neresen. Najhitrejši Duče, lol. Se moreta tovarniška voznika malo zamisliti, kako pa kaj :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krilca pa res ne pasejo na motor no, k F1....grdo k prasica, pa se priokus po F1, res dobr....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2016 at 14:15, Cartman pravi:

A ja? Zakaj pa? Ker je eno razneslo predno so sploh začeli dirkat? Čist na pamet, Bstone je razneslo nakanotu v mugellu, pa spiesu na Yamhi in Rossiju na ducu v Mugellu, Philip Island  in menjavo smo tud že pozabli....pa da so v Indianapolisu startale samo 3 F1 ekipe tud noben več ne ve....Čist možno je tudi da je Baz kaj povozil. Tud Conccorda je sklatla predrta guma......

 

Ne vem, no. jez sm u bistvu pozitivno presenečen, kakšne čase že vozijo. Konkurenčni totalno. 

 

Res ti nebi rad kvaril pointa posta, ampak s katerimi gumami so že štartale tiste 3 F1 ekipe v Indyju? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!