Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 3 urami, DinDiin pravi:

A lorenzu je ze kej zrastla priljubljenost? :D

Bi sploh lahko šla še kaj nižje? ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorge stoji pred motorjem, Vale pa za njim. Ribiška fora pač. Stegneš roko in zgleda de ma riba skor metr....

 

Na kurc mi gre, de je Rossi zdrekal nepisano pravilo, prvak nosi 1! Kar je res je res, avstralska tečka je biu (togledno) dec!

 

casey-stoner-ducati-team.jpg

 

Casey-Stoner-Sepang-Test-Day-1.jpg

 

max_biaggi_preview_donington_2011.jpg

 

Tom-Sykes-Test-Day-2.jpg

 

 

pg%20189.jpg

 

Schwantz je 34 snel, de tud stara mama vidi kdo je car. Zdej pa kr neki. ko de je bezveze bit prvak. 

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cartman pravi:

Jorge stoji pred motorjem, Vale pa za njim. Ribiška fora pač. Stegneš roko in zgleda de ma riba skor metr....

 

Na kurc mi gre, de je Rossi zdrekal nepisano pravilo, prvak nosi 1! Kar je res je res, avstralska tečka je biu (togledno) dec!

Tom-Sykes-Test-Day-2.jpg

 

kok je lepo :blush: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

kok je lepo :blush: 

jest sm tut takoj videl Akrapovič nalepko, res je lepa:winkiss:

pred 1 uro, Cartman pravi:

Jorge stoji pred motorjem, Vale pa za njim. Ribiška fora pač. Stegneš roko in zgleda de ma riba skor metr....

 

Na kurc mi gre, de je Rossi zdrekal nepisano pravilo, prvak nosi 1! Kar je res je res, avstralska tečka je biu (togledno) dec!

 

casey-stoner-ducati-team.jpg

 

Casey-Stoner-Sepang-Test-Day-1.jpg

 

max_biaggi_preview_donington_2011.jpg

 

Tom-Sykes-Test-Day-2.jpg

 

 

pg%20189.jpg

 

Schwantz je 34 snel, de tud stara mama vidi kdo je car. Zdej pa kr neki. ko de je bezveze bit prvak. 

 

 

 

 

 

 

in kolk jih je od teh, ki so si prpopal enico, obranilo naslov?:P

vraževerje je jeba:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

kok je lepo :blush: 

Si videl da je SBK kawasaki 2 desetinke počasnejši kot Motogp honda na progi v Jerezu. Si misliš da kawa nardi motor za motogp ? :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Pa sej lorencica bi loh mela enko, pa kr neki posnema najjaciga ever :D Le zakaj? :lol1:

mel enko, ter isto sezono zgubu naslov od najjačega ever:worship:, ki je dal gor tudi enko, pa mu je JL vrnil:P

vam rečem, vraževerje:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, jany said:

Si videl da je SBK kawasaki 2 desetinke počasnejši kot Motogp honda na progi v Jerezu. Si misliš da kawa nardi motor za motogp ? :-D 

ma ni čist tako. je bil trenutek ko so bli SBKji hitrej ko par motogpjev, ampak je blo ful spremenljivk umes. Resno primerjavo lahk vidimo mislim da samo v Brnu in Mnisanu, Aragon pelejo drugje. GPji bodo v dirki hitrejši 1-1,5sec/krog. Zmer se pozabi da Preperelli dela zelo dobre kvalifikacijske gume, plus, v SBK imajo na izbiro mali milijon različnih profilov in mešanic. GP samo 2.  

47 minutes ago, builder said:

jest sm tut takoj videl Akrapovič nalepko, res je lepa:winkiss:

in kolk jih je od teh, ki so si prpopal enico, obranilo naslov?:P

vraževerje je jeba:)

Ma daj no, kakšno vraževerje. To je biznis in izgradnja blagovne znamke. Biaggi je z enko trikat obran  naslov, Doohan 4×.  Horje ga ni niti z "enko" niti z 99. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Cartman pravi:

Ma daj no, kakšno vraževerje. To je biznis in izgradnja blagovne znamke. Biaggi je z enko trikat obran  naslov, Doohan 4×.  Horje ga ni niti z "enko" niti z 99. 

Lorenzo je sam priznal, da enke ne da več gor iz tega razloga:smoke:

 

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, builder said:

Lorenzo je sam priznal, da enke ne da več gor iz tega razloga:smoke:

Ja super. pol nej zamena 99, ker dela vsake tri leta.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Cartman pravi:

ma ni čist tako. je bil trenutek ko so bli SBKji hitrej ko par motogpjev, ampak je blo ful spremenljivk umes. Resno primerjavo lahk vidimo mislim da samo v Brnu in Mnisanu, Aragon pelejo drugje. GPji bodo v dirki hitrejši 1-1,5sec/krog. Zmer se pozabi da Preperelli dela zelo dobre kvalifikacijske gume, plus, v SBK imajo na izbiro mali milijon različnih profilov in mešanic. GP samo 2.  

 

Haha ma vem da ni lih to tko za primerjat, tudi marquez z hondo je ta čas postavil na michelinkah prvič v jerezu.

 

Medtem ko pa je rea in sykes masta že vso tehniko naštudirano.

 

Je pa res videt da so cestni motorji res že specjalke z vso tehniko ki so jo prinesli iz motogpja in sbkja v serijsko proizvodnjo :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jany pravi:

Si videl da je SBK kawasaki 2 desetinke počasnejši kot Motogp honda na progi v Jerezu. Si misliš da kawa nardi motor za motogp ? :-D 

sj je vseeno ... js sm vanga :blush:

med GP in WSBK je taka razlika v tehnologiji, da si niti ne morš predstaulat ...WSBK je večji približek tistega, kar si lahko kupimo mi navadni državlani :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

sj je vseeno ... js sm vanga :blush:

med GP in WSBK je taka razlika v tehnologiji, da si niti ne morš predstaulat ...WSBK je večji približek tistega, kar si lahko kupimo mi navadni državlani :P

No predstavljaj si da kupiš ninđo 2016 in imaš motor ki je na progi 2 sekundi počasnejši od motogp specjalke ? Če je rea z sbk vozil dve desetinke počasneje bi z superstock vozil sekundo do dve slabše torej tehnologija ni tako daleč več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jany pravi:

No predstavljaj si da kupiš ninđo 2016 in imaš motor ki je na progi 2 sekundi počasnejši od motogp specjalke ? Če je rea z sbk vozil dve desetinke počasneje bi z superstock vozil sekundo do dve slabše torej tehnologija ni tako daleč več.

sploh si težko predstavljam, da so motorji GP hitrejši, kot jaz z ninđo po cesti ... res sem zgrožen :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

sploh si težko predstavljam, da so motorji GP hitrejši, kot jaz z ninđo po cesti ... res sem zgrožen :jezik: 

Ti si hitrejši po cesti oni ne upajo z motogp po cesti vidiš da so izbirčni glede gum pa asvalta... itd...itd... naj dajo conti attack 3 gor :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!