Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

.

... smrkovca je sam za skloftat ... :headbang:

... pa licenco mu pobrat ... :BUA:

 

... 99 pa itak sam gužvo dela tam gor ... :sleep2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se gre rossi je nizkotno... Že druga dirka ko je ignoriral svoje mehanike in yamaho oropal rezultata... Tudi za dovija velja enako, lorenza sploh omenjal ne bom, ker je bil tko al tko skoz zadnji... Haha... 

S tem, da je rossi potem še zaključil k ena baba... Pomojem so mu šli mehaniki nalašč dat intermidiate gor, ker ni hotel not... Haha... 

Za to, da takole ignoriraš predloge iz boxov je vredno vsakega obsojanja... Ne vem pa kako je blo pri calvinu, jacku in hektorju

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej jej, dobra taktika Honde. Markec ni imel kaj izgubiti in je tvegal ter šel takoj v bokse, čeprav proga na nekaterih delih še ni bila ravno suha in obrestovalo se mu je. Kaj so čakali ostali, ne samo Yamaha pa ne vem. Zgleda so se vseeno malce bali dežja, ki bi jim lahko marsikaj pokvaril, saj bi se lahko zgodila prejšnja dirka, ko so potem na dežju vsi padal dol z proge, ker so imeli gume za suho progo. Prvih pet razumem, da niso upali takoj iti. 

Kot navijač ducatija sem zadovoljen z obema, le skrbi me kaj je z Lorenzom, a naj upam, da bo na vseh dirkah nasljednje leto suho vreme? Sicer ga nikoli nisem maral, mi je bil pa všeč s svojo konstantno vožnjo. Zdaj že drugo dirko zapored res slab.

pred 5 minutami, pik1 pravi:

.

... smrkovca je sam za skloftat ... :headbang:

... pa licenco mu pobrat ... :BUA:

 

... 99 pa itak sam gužvo dela tam gor ... :sleep2: 

In kaj točn te moti?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, ti se prvo pr Tini Maze oglas, pol pa pametuj.. Nimas pojma, vse kar znas je najedat, ob takih situacijah si najpametnejsi, drgac te pa ni, SPLOH!

KENNY: ti si pa Snecer 2 :-)  Sam ti se mogoce mal bolj zakamufliras, posledica par gramov vec mozganov ;-) 

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM ali zahrbtna mala podlasica očitno dela nekaj prav. Ni dvoma da obvlada, ima več jajc kot možganov in je povrhu tudi pripravljen narediti vsako svinjarijo za stopničke.

Karizma mu ni adut bo pa verjetno še dolgo v samem vrhu v motogop.

Drugače navijam (če že) za tardečega ki bi lahko pokazal več. Tudi pameti...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Rossi pravi:

Snecer, ti se prvo pr Tini Maze oglas, pol pa pametuj.. Nimas pojma, vse kar znas je najedat, ob takih situacijah si najpametnejsi, drgac te pa ni, SPLOH!

Danes sem po dolgem času gledal motoGP, Marquez je pošolal zelenca na Yamahi...

Rossi pač še malo rabi, da se navadi na najboljši motor v karavani. Je treba razumet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Danes sem po dolgem času gledal motoGP, Marquez je pošolal zelenca na Yamahi...

Rossi pač še malo rabi, da se navadi na najboljši motor v karavani. Je treba razumet.

No, ravno zato je bolje, da ne komentiraš takih stvari, če si po dolgem času gledal. Letos so najhitrejši pri ducatiju. In Marquez ni dokazal, da je dober voznik ampak da ima jajca. Edina dirka, kjer je vozil pametno je bila prejšnja, ko je ob padcu Rossija nehal divjati in se zadovoljil z drugim mestom. Drugače je divjak, ki gre z glavo skozi zid in je kar je. Ko bo enkrat pošteno padel, se bo umiril in bomo videli, kako bo takrat dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri Marquez hajterji na tem forumu.

 

Sprijaznite se, Marquezova poteza je bila pametna in Rossijeva neumna (neupoštevanje mehabinkov).

 

Saj rezultat govori temu v prid. Zmaga Marqueza, Rossi 8.

 

Saam ne, Marquez je norec, bogi Rossi, vse drugo krivo sam on ne.

Bravo res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj zanimivo, kako so začeli prcat (Snecer) in samo Rossija je omenil. Ostalih 7 komadov, ki so bili pred Markecom pa ni omenil. Sicer mi dol visi za Rossija in sem bolj jezen, da nista šla Iannone pa Dovo že prej menja motor. Sicer pa se mi zdi, da bi Markec vseeno bil prvi, ker mi ducatija nista delovala dovolj hitra. Smešno, da je bil od Rossija boljši še letos res slab Pedrosa, Lorenzo pa sramota kaj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Arzen pravi:

No, ravno zato je bolje, da ne komentiraš takih stvari, če si po dolgem času gledal. Letos so najhitrejši pri ducatiju. In Marquez ni dokazal, da je dober voznik ampak da ima jajca. Edina dirka, kjer je vozil pametno je bila prejšnja, ko je ob padcu Rossija nehal divjati in se zadovoljil z drugim mestom. Drugače je divjak, ki gre z glavo skozi zid in je kar je. Ko bo enkrat pošteno padel, se bo umiril in bomo videli, kako bo takrat dober.

Odločil se je pametno, za razliko od prvih dveh italjančkov in mogoče še koga, ki sta izkazala spoštovanje in zaupanje mehanikov s tem, ko jih nista poslušala in zajebala celo ekipo... Dovi je vsaj nekaj rešil, Rossi pa po misanu lani še letos pokvaril dirko celotni ekipi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je najlažje za računalnikom pametovat, ampak vseeno: Ni mi jasno, zakaj se v ekipah že pred štartom vsega ne zmenijo, kaj bodo, če se osuši. Intermediate gume so morda prava izbira za max 2-3 kroge in so že v štartu neuporabne za flag to flag. Edina pametna opcija je iti direktno na slick in suhi set-up. Glede timinga te pa obvesti ekipa s tablo. Če že menjaš za intermediate, to narediš takoj, ko se idealna linija delno osuši, ne pa ko je vse že napol suho. MAQ je danes poleg junaške vožnje in mojsterskega rodea imel velikansko srečo. Pravi trenutek za menjavo je bil cca 2 kroga pozneje. Če so dirkači (DOV, ROS, BAR, MIL, CRU, PED...) ukaze ignorirali, so si sami krivi (ROS je sigurno ignoriral zelo dolgo). Mogoče zakrožiš max še en krog, da si prepričan, oni so čakali vsaj 4-5 krogov, dokler se pač ni prvi spravil. Seveda je bil ROS še toliko bolj v dreku, ker je imel na drugem motorju intermediate. Lahko bi se z Misana naučil, da ne moreš samo opazovati tista 2 okrog sebe v vodstvu. 

Skupni seštevek je sedaj tudi objektivno (neverniško) gledano kar precej daleč od dejanskega stanja. MAQ sicer zasluženo vodi, ampak se mu tudi poklaplja. Lani recimo ni bil nič kaj slabši, pa je bil skoraj 100 točk bolj zadaj. Še vedno se sprašujem, zakaj ni dobil kazni za morda celo namerno nevarno oviranje na kvalifikacijah. ROS gre vedno kaj narobe ravno ob najbolj neprimernem trenutku, z malo drugačnimi razpleti bi bila lahko zadeva med njim in MAQ zasukana. LOR in predvsem PED sta zelo visoko glede na predstave. Največji osmoljenec pa še vedno DOV, ki je kljub odličnim predstavam nekje daleč zadaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Pa Millerja si pozabil v zadnjem ovinku, kjer mu je vzel mero...

 

Tut Barbera bi si zaslužil to nardit. Bil danes zelo zelo dober.

pred 3 minutami, mitiž46 pravi:

Sicer je najlažje za računalnikom pametovat, ampak vseeno: Ni mi jasno, zakaj se v ekipah že pred štartom vsega ne zmenijo, kaj bodo, če se osuši. Intermediate gume so morda prava izbira za max 2-3 kroge in so že v štartu neuporabne za flag to flag. Edina pametna opcija je iti direktno na slick in suhi set-up. Glede timinga te pa obvesti ekipa s tablo. Če že menjaš za intermediate, to narediš takoj, ko se idealna linija delno osuši, ne pa ko je vse že napol suho. MAQ je danes poleg junaške vožnje in mojsterskega rodea imel velikansko srečo. Pravi trenutek za menjavo je bil cca 2 kroga pozneje. Če so dirkači (DOV, ROS, BAR, MIL, CRU, PED...) ukaze ignorirali, so si sami krivi (ROS je sigurno ignoriral zelo dolgo). Mogoče zakrožiš max še en krog, da si prepričan, oni so čakali vsaj 4-5 krogov, dokler se pač ni prvi spravil. Seveda je bil ROS še toliko bolj v dreku, ker je imel na drugem motorju intermediate. Lahko bi se z Misana naučil, da ne moreš samo opazovati tista 2 okrog sebe v vodstvu. 

Skupni seštevek je sedaj tudi objektivno (neverniško) gledano kar precej daleč od dejanskega stanja. MAQ sicer zasluženo vodi, ampak se mu tudi poklaplja. Lani recimo ni bil nič kaj slabši, pa je bil skoraj 100 točk bolj zadaj. Še vedno se sprašujem, zakaj ni dobil kazni za morda celo namerno nevarno oviranje na kvalifikacijah. ROS gre vedno kaj narobe ravno ob najbolj neprimernem trenutku, z malo drugačnimi razpleti bi bila lahko zadeva med njim in MAQ zasukana. LOR in predvsem PED sta zelo visoko glede na predstave. Največji osmoljenec pa še vedno DOV, ki je kljub odličnim predstavam nekje daleč zadaj.

A pa si ti prepričan, da je to proti pravilom? Ker dvomim, da bi kar tako spregledali tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Pa Millerja si pozabil v zadnjem ovinku, kjer mu je vzel mero...

 

A se lahko en dan dobiva na Grobniku? Seveda,da mi pokažeš kako se pelješ,ker si tolk pameten,pa vabim še Kenny-a .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marcel-F pravi:

A se lahko en dan dobiva na Grobniku? Seveda,da mi pokažeš kako se pelješ,ker si tolk pameten,pa vabim še Kenny-a .

 

lahko, s čim bova vozila?

ps. sicer mi ni jasno, kaj ima to z motogp, se pa z veseljem odzovem

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

lahko, s čim bova vozila?

ps. sicer mi ni jasno, kaj ima to z motogp, se pa z veseljem odzovem

Z motorjem seveda,razen,če ti ni še potegnilo,da si na moto forumu.Kaj ima to veze z moto gp?,Ima ,tvoje videnje glede tega,vsaj kakor pišeš,očitno veliko veš in znaš pošteno pritisnit na gas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojim ne bo šlo, ker mam zdaj setup za iom gor, razen če se tam dobiva avgusta

zato vprašam, s čim se bo vozlo na Grobniku, kaj ponujaš, saj ti vabiš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Marcel-F pravi:

A se lahko en dan dobiva na Grobniku? Seveda,da mi pokažeš kako se pelješ,ker si tolk pameten,pa vabim še Kenny-a .

 

Vsi skoz neki pametni, ko pa nekomu rečeš, da bi problema, samo naj mi motor renta na lastno odgovornost, pa ni noben več za... Kva pol vabte... Haha 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twak:za nekatere tu gor (ki se ne morejo vzdržati neprimernih besed). Nekaj dirk nazaj sem dobil občutek, da bo zamgovalec te sezone nekdo z najmanj odstopi ter taktiko, danes se je ta občutek še bolj potrdil (nič pa ni še fiksno ker nihče nima toliko točk prednosti, da bi vse ostale dirke lahko izpustil).  Danes je odločila taktika ter kdor si več upa.

Popravljeno . Popravil interista
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!