Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

roke so si dal... objemal so se ... kušval .... a je to še šport za dece :?

će ni ćewlanja ni vse skup nć :ras:

p.s.

bravo ducati zasluženo :worship: .. itak ga bo jokica uniču k bo k njim prši :lol1:  ... rossi .. toplo hladno ampak vsaj do točk je pršu :OK:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni rossi, da bi iz zmagovalnega motocikla naredu skropucalo, ki so ga rihtal še 4 leta po njegovem odhodu... Haha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, Arzen said:

Kako so lahko eni tukaj idioti. Ducati je bil še pred prihodom Rossija en jajc od motorja. Lep dokaz so sezone od Stonerja, ki je takoj nasljednjo sezono, ko je prestopil iz ducatija k hondi, dosegel 350 točk in bil prvak. Resda je imel Rossi takoj okoli 70 točk manj od Stonerja, a jebatga, Stoner je imel stil vožnje, ki mu je omogočil trganje gat z Ducatijem. Rossi si zasluži spoštovanje vsaj zaradi ene stvari - v svoji (dolgi) karieri je moral kar fajn spremenit svoj stil vožnje, da je lahko še danes konkurenčen. Vsak voznik je naredil kaj, kar komu ne paše, pa vsak ima fane, ki pretiravajo, zato pa ne rabite biti debili in se žaliti. Jaz osebno ne morem videti Lorenza, sem pa navijač Ducatija in kaj naj naredim? Upam samo lahko, da bo imel dobre rezultate z njim, čeprav imam mokre sanje, da bi vozila za Ducati Stoner in manijak. Pa en vztrajno govori ne, drugemu pa so rekli hvala, lepo se mej drugje. 

Jez sm pa skor Lorenzotov fan, in mal da ne mrzim ducatijevo politiko in slepomisenje. Sjebali so kariero checi im melandriju. Skor zadavili Stonerja in Rossija, pa se kar bli ultra pametni...doker niso bi reku hinavsko krivdo zvalili na invalida,  in brez sramu odkupili Aprilijin race department....in folk se kar kupuje rdece majcke...nakup lorenza in adijo Ianoneju se mi zdijo edini pametni potezi zadnjih 100 let....AI je mel 3 leta da dokaze kako lahko deklasira Dovija pa ga ni. Torej ni nic bolsi, samo bol nepredvidljiv....dejansko sem racunal da se bo lahko tepu z marquesom, ker ga je v moto2 vsake tolko nabil ko kekca. Pa nic od tega. Enako, sam upamo lahko de bo jorge lahko vozil kot zna, in da bo maveric bols kot je bil recimo spies.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Cartman pravi:

Jez sm pa skor Lorenzotov fan, in mal da ne mrzim ducatijevo politiko in slepomisenje. Sjebali so kariero checi im melandriju. Skor zadavili Stonerja in Rossija, pa se kar bli ultra pametni...doker niso bi reku hinavsko krivdo zvalili na invalida,  in brez sramu odkupili Aprilijin race department....in folk se kar kupuje rdece majcke...nakup lorenza in adijo Ianoneju se mi zdijo edini pametni potezi zadnjih 100 let....AI je mel 3 leta da dokaze kako lahko deklasira Dovija pa ga ni. Torej ni nic bolsi, samo bol nepredvidljiv....dejansko sem racunal da se bo lahko tepu z marquesom, ker ga je v moto2 vsake tolko nabil ko kekca. Pa nic od tega. Enako, sam upamo lahko de bo jorge lahko vozil kot zna, in da bo maveric bols kot je bil recimo spies.

Meni pa Dovi ni baš, premalo jajc ima...meni je on podoben Pedrosi, čeprav je res, da je Pedrosa imel smolo z poškodbami ob nepravem času. 

Me pa res zanima, kako se bosta obnesla kot že sam praviš - Jorge in Maverick. Sploh Maverick dela čudež z suziko.. Ducati bo pa nasljednje leto totalna neznanka, ker so se do zdaj zdeli brez krilc fajn bogi. Ne vem zakaj kriviš ducatija za Melandrija, če je pa Stoner na drugi strani z istim motociklom delal raztur. Checa je pa imel dobre rezultate z Ducatijem in sta ga zjebala honda in yamaha...kar malce preveri statistiko točk pri njemu. Ne vem od kod ti ideje, da je ducati kriv za to.

 

Potem bi tudi zdaj lahko rekel, da je Yamaha kriva za Lorenza, če bo imel pri Ducatiju slabe rezultate al boš krivil Ducati?

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Arzen said:

Meni pa Dovi ni baš, premalo jajc ima...meni je on podoben Pedrosi, čeprav je res, da je Pedrosa imel smolo z poškodbami ob nepravem času. 

Me pa res zanima, kako se bosta obnesla kot že sam praviš - Jorge in Maverick. Sploh Maverick dela čudež z suziko.. Ducati bo pa nasljednje leto totalna neznanka, ker so se do zdaj zdeli brez krilc fajn bogi. Ne vem zakaj kriviš ducatija za Melandrija, če je pa Stoner na drugi strani z istim motociklom delal raztur. Checa je pa imel dobre rezultate z Ducatijem in sta ga zjebala honda in yamaha...kar malce preveri statistiko točk pri njemu. Ne vem od kod ti ideje, da je ducati kriv za to.

 

Potem bi tudi zdaj lahko rekel, da je Yamaha kriva za Lorenza, če bo imel pri Ducatiju slabe rezultate al boš krivil Ducati?

Kaj je slab rezultat za Jorgeta? Zmer je dobro gledat oba pilota. Marco ni bil kr en tam. 250 prvak. Zmagal z rcv. Drugi v skupnemu.  Umrl na ducatiju, in pol spet zelo dobro vozil s hayate....in Casey je nonstop kritiziral pomankanje razvoja. Zato je dal odpoved. Checa si je na desmotu sesul ramo, in nikol vec ni gpja vozil tako kot je znal. Po tem so mu se v wsbk dali panigare, ki mu je zlomil medenico....naslov jim je pridirkal na privat motorju od althee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

Kaj je slab rezultat za Jorgeta? Zmer je dobro gledat oba pilota. Marco ni bil kr en tam. 250 prvak. Zmagal z rcv. Drugi v skupnemu.  Umrl na ducatiju, in pol spet zelo dobro vozil s hayate....in Casey je nonstop kritiziral pomankanje razvoja. Zato je dal odpoved. Checa si je na desmotu sesul ramo, in nikol vec ni gpja vozil tako kot je znal. Po tem so mu se v wsbk dali panigare, ki mu je zlomil medenico....naslov jim je pridirkal na privat motorju od althee

Kar se tiče Caseya, ga ne jemljem več resno. Lahko je srati po dirkalnikih, naj gre vozit če upa. Itak je pa vseskozi pameten proti Rossiju, sam pa ne pomete pod svojim pragom. Jah Checa si je čisto sam kriv, ker je padel oz. je pač mel smolo da je padel tak nerodno. Verjamem, da Marco ni bil kr en, ampak moto gp je razred zase in tukaj pač ni mogel nič, višje od 7. mesta nikoli ni prišel, pa če je bil na ducatiju ali na kerem drugem motorju. 

Jorge pa veš, da bo ziher udrihu nasljednje leto po ducatiju, ker on že tak al tako skoz cmizdri. Do njega si samo malo agresiven pa je že jok in stok. Čakaj, da mu enkrat Marquez naredi kaj konkretnega. 

 

pred eno uro, stuhec pravi:

Kolko let vse skupaj Rossi vozi yamaho ? 

Letos vozi 11. sezono za Yamaho, nasljednje leto bo torej 12., potem pa verjetno konec kariere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Kar se tiče Caseya, ga ne jemljem več resno. Lahko je srati po dirkalnikih, naj gre vozit če upa. Itak je pa vseskozi pameten proti Rossiju, sam pa ne pomete pod svojim pragom. Jah Checa si je čisto sam kriv, ker je padel oz. je pač mel smolo da je padel tak nerodno. Verjamem, da Marco ni bil kr en, ampak moto gp je razred zase in tukaj pač ni mogel nič, višje od 7. mesta nikoli ni prišel, pa če je bil na ducatiju ali na kerem drugem motorju. 

Jorge pa veš, da bo ziher udrihu nasljednje leto po ducatiju, ker on že tak al tako skoz cmizdri. Do njega si samo malo agresiven pa je že jok in stok. Čakaj, da mu enkrat Marquez naredi kaj konkretnega. 

 

Letos vozi 11. sezono za Yamaho, nasljednje leto bo torej 12., potem pa verjetno konec kariere.

 

Prvo bi povdaril, da statistika ni vse. Vseeno, Marco Melandri je zmagal najmanj 4 dirke v GP in bil drugi v skupnem sestevku. Nato je podpisal za Ducati. Kar se Stonerja tice, nergaca ne maram, ne morm pa mimo njegove genjalnosti in preciznosti, ko se mu da/ce se mu da govorit o zadevah.  In u koncni fazi, dec je pokazu zadost. Ze par let je v penziji pa ga se zmer prtisne kot le malo kdo na tej kugli.  V Suzuki ni bil na CBR nic slabsi kot Tech3 fanta na super hitech R1....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8/16/2016 at 14:27, stuhec pravi:

Kolko let vse skupaj Rossi vozi yamaho ? 

na kratko povedano,od 2004 do 2009, pol je začela Yama vozit njega, vmes še Ducati, v tem se razlikuje od Lorenza in Marqueza:P

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, builder pravi:

na kratko povedano,od 2004 do 2009, pol je začela Yama vozit njega, vmes še Ducati, v tem se razlikuje od Lorenza in Marqueza:P

Ti si v bistvu navijac Rossija, o njem ves vec, kot o drugih pilotih... sam si noces priznat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, builder pravi:

tudi Ninja ga več ne spru v prvaka:D

v super prvaka :ras:

štekaš :lol1:

še dobr da je Rossi .. o čem bi se pa pol pogovarjal .. o lizikah :?

zmagu sm vas vse :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!