Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

1 minute ago, Arzen said:

Dobra novica, to je pa vse kar si pametnega napisal. Dovi je imel 6 let čas pa je nardil pičkin dim. 

 A mislis a ves? A ducati je pa kar sam postal konkurencen, ali kaj?

Just now, solorider said:

ampak več točk je si prvak in prvak si lahko najde in je poželen v vsako ekipo....

naprej pa ne bom, ker boš rekel, da provociram... :lol1:

  Sej zato so pa hotli Lorenza, a ne? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

 A mislis a ves? A ducati je pa kar sam postal konkurencen, ali kaj?

  Sej zato so pa hotli Lorenza, a ne? ;)

Tako, in tudi Lorenzo je rekel s katerim bi raje bil v moštvu. Mu pač bolj paše umirjeni Dovi kot agresivni  Iannone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še en vikend, ko me je sram, da sem Slovenec, se počasi končuje...

Kaj reči glede dirke? Glavna želja, da ga rossi parkira v pesku in s tem potegne surlo vsem bednim, primitivnim, privoščljivim, večinoma slovenskim navijačem, ki so se letos obnašali še posebej glupo, se mi žal ni izpolnila. Pa daleč od tega, da bi rossiju kaj privoščil, navijačem pač... 

Je bil pa vsaj 2. in se je na začetku peljal precej zadaj, tako da vsaj pametni pol niso bili... 

Calvin je bil res izjemen... Kako jim je na koncu v zadnjih krogih dal po pički... In kako je vmes vozil hitreje od vseh... Številka ena brez dvoma danes... 

Lorenzo pa... Nevem, zakaj je šel v box, ampak bil je precej blizu rossija pred tem in hitro bi se lahko znašel med 5 ali celo med 3, nevem zakaj je šel menjat... Se mi je pa zdelo, da je pričakoval drugačne gume na motorju... No nevem... Na koncu je bil kr hiter. Heh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Arzen said:

Dobra novica, to je pa vse kar si pametnega napisal. Dovi je imel 6 let čas pa je nardil pičkin dim. 

:hmm: tebe mal zezajo cifre, ne? Sm opazu ze u ene par postih. 13 14 in 15 nekako ni 6 let. Naredu je pa lih en tolk, alpa celo vec kot rossi. Men tud to nek steje. Osebno sm mislu de ga bo Crutch pojedu. Morda bi celo ga, pa stisnu rep med noge...whimp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidim, če je kaj novega, pa vidim, da ni. Floroscentni nekak ne morejo iz svoje kože in žalijo vsepovprek. Se mi kr smeji, ker bo spet Španc spet prvak :). Večno drugi zadnje čase pa bo spet najboljši, sam ne bo prvak :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

pa bom komentiral!  

Tukaj se vidi koliko je materijal važen, kot dirkač. In zatorej ne bluzite kdo je boljši in kdo ne. Zdaj je pa Baz boljši voznik kot Lorenzo, Pedrosa... malo je mankalo, da ni marka prehitel....

V Angliji bo pa spet vse drugače.....

Bomo vdeli kaj bo jokica sedaj rekel kdo je kriv. Pametno in spremenjivo bi bilo, da bi rekel "zajebali smo"  samo on bo našel krivca!!! Zato pač ni t.ako priljubljen

a ni na koncu vse živo prehiteval, diujak je bil :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je najboljsi Rossi, ce ste ga pa ze v penzijo posiljal, ces, da ne more vec, da je prestar.....pa vidimo ja.:lol1: Zato je vsak tak dosezek extra pekoc za obozevalce mulcev :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, erciona pravi:

In spet pameten, da če ne bi imel z gumo na prvotnem motorju, bi se do konca dirke še lahko bojeval za drugo ali tretje mesto. Kaj ta človek živi v oblakih? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi dirkači iščejo izgovore drugje. Rossi se je z Ducatijem valjal dve leti po tleh pa je bil motor kriv. Zakaj je potem Stoner lahko peljal? To so najboljši dirkači na svetu, vendar malokrat priznajo lastno krivdo. Ne vem zakaj ste tako začudeni. Kot da bi nekateri prvič gledali Motogp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se pohvalim, da sem tekmo spremljal v živo. Za 35 KM do dirkališča smo porabili več kot 4 ure. Tekma je bila lepa, po vaših komentarjih pa vidim, da se na TV vidi veliko več podrobnosti.

Splošni vtis je, da je vse skupaj cirkus Rossija. Na tribunah je bilo vse rumeno. Če Rossi neha tekmovat lahko zaprejo štacuno. Zadnji čas, da GP marketing začne producirati nove zvezde, če ne bo po Rossijevem odhodu temačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objemal so se :love1:

Kuševali :004

roke so si dajal :friend2:

krneki :ninja: ... in to nj bi biu fajterski šport  :O ... zgrožen sem :dry:

drugač pa .. dobra dirka ... privošćil Carlu ... Rossi je itak doctore ... Mark pa standard točke pobira z glavo ... kar bo odločilno v prvenstvu

poltovarniška moštva in dirkači ... bravo :OK:

p.s.

ugotovu sm, da liziki ne odgovarja dež, ker se mu lizika stopi :P .. nagnat so ga moral, da je pelju naprej .. sramota za dirkača, ki je plačan za svoje delo ..

KAWA PAWA :jezik:

p.s. ... dobr, da je biu dons dž, sm vsaj mal pospravu in posesou doma :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Igi Pop pravi:

Splošni vtis je, da je vse skupaj cirkus Rossija. Na tribunah je bilo vse rumeno. Če Rossi neha tekmovat lahko zaprejo štacuno. Zadnji čas, da GP marketing začne producirati nove zvezde, če ne bo po Rossijevem odhodu temačno.

Ravno tako so govorili v F1 za Šumija, pa se ni zgodilo nič, ko je nehal. V prvenstvu WSBK tudi ni Rossija, pa še zmeraj vozijo. Tudi v drugih športih so nehale nastopati velike zvezde, pa se ni nikjer ustavil svet. Tako vidite zadeve samo vi, njegovi navijači.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Buzdovan said:

Ravno tako so govorili v F1 za Šumija, pa se ni zgodilo nič, ko je nehal. V prvenstvu WSBK tudi ni Rossija, pa še zmeraj vozijo. Tudi v drugih športih so nehale nastopati velike zvezde, pa se ni nikjer ustavil svet. Tako vidite zadeve samo vi, njegovi navijači.

Ko je se vozil M.Sch Ferrarija je bila nedelja rezervirana za ogled F1..danes tudi prenosa ni. Se Alisic mora komentirati smucanje!! :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buzdovan pravi:

Ravno tako so govorili v F1 za Šumija, pa se ni zgodilo nič, ko je nehal. V prvenstvu WSBK tudi ni Rossija, pa še zmeraj vozijo. Tudi v drugih športih so nehale nastopati velike zvezde, pa se ni nikjer ustavil svet. Tako vidite zadeve samo vi, njegovi navijači.

Ma nisem nek zagret navijač ampak danes sem videl vse rumeno .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Buzdovan said:

Ravno tako so govorili v F1 za Šumija, pa se ni zgodilo nič, ko je nehal. V prvenstvu WSBK tudi ni Rossija, pa še zmeraj vozijo. Tudi v drugih športih so nehale nastopati velike zvezde, pa se ni nikjer ustavil svet. Tako vidite zadeve samo vi, njegovi navijači.

Ja caki, kako naj upliva Rossi na WSBK, ce sploh se ni dirkal tam? :lol1: F1 smo nehal gledat, ze zdavnej.....k Schumi ni bil noben bog al pa kej, btw ;)  To je Senna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Objemal so se :love1:

Kuševali :004

roke so si dajal :friend2:

krneki :ninja: ... in to nj bi biu fajterski šport  :O ... zgrožen sem :dry:

Čewl, ne pa kušvanje ... oklep na oklep.... zbrcat direkt ....

Pusiji in softiči, pih :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skategrizzly pravi:

In spet pameten, da če ne bi imel z gumo na prvotnem motorju, bi se do konca dirke še lahko bojeval za drugo ali tretje mesto. Kaj ta človek živi v oblakih? :huh:

Zdej nevem kaj si ti gledal, ampak pred menjavo motorja je bil lorenzo zlo blizu rossija, kot sem že včeraj napisal in je bilo vsaj 3. mesto dosegljivo... Ampak seveda, če njemu nebi olupilo gume je nebi niti ducatijem, mm nebi rabil šparat z njo in vse bi blo drugače... 

Rogličkarji sicer lahko rečejo, da je bila mehka guma napaka, da bi morali voziti trdo... Ampak, da guma tkole razpade? Wtf, pa sej nismo v 90ih, takrat se je to dogajalo... Ni izgovorov, naj se spravijo v red, že tko so iz prvenstva naredil cirkuške igre... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KennyJR pravi:

Zdej nevem kaj si ti gledal, ampak pred menjavo motorja je bil lorenzo zlo blizu rossija, k 

Sej je bil tut Lorenzo še bližje Crutchlowa ...

.... vsaj par destink sekunde :blush:

Je kar je, v MotoGP je tako kakor v življenju, potrebuješ tudi malo sreče, ne samo zdravja.

Na Titaniku so bili skoraj vsi popolnoma zdravi :blush:

Stari je tut dve dežni zajebu, tokrat je pa jokica jokcal v garaži naj mu dajo še marelo k pada dež drgač ne gre nazaj ...

Profi my ass. Prvak in človek se pozna po majhnih dejanjih velikega srca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!