Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

... kwaaaaaa se dogaja ???? :eek:

... dej kej povejte tud nam, k nimamo televizije ?????? :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To men tud ni blo jasno, Dovi pa Lorenzo sta bla ocitno tolk razocarana, da se jima sploh ni slo nazaj na pisto, cist nezainteresirana presedlala.....pa sej razumljivo, sam vseen....js tut sefu recm, da se mi ne da delat, pa grem kr dam. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

gume, gume, gumice...le Lorenzu niso pomagale

So, vendar je vedno v napačnem trenutku prave gume nataknu :fredyjecar:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Rossi pravi:

Zmagal ni, je bil pa prepricljivo zadnji :-P 

Drgac pa kar ok dirka. Od zacetka ze mislu, da je Yama spet falila taktiko, sam ze po par krogih se je vidlo, da ne. Ducati bil hiter, ko so pa gume sle, pa-pa... Bo pa MM prvak, sam se cudo al kaka poskodba lahko to spremeni.

Če še ne veš, bil je sarkazem, zato pa sem dal smeškota zraven, ki se reži zraven. 

pred 7 urami, jvalant pravi:

 Ja, lastniki mostev so bedaki... Ne vedo kdo je boljsi, ne vedo kdo vec prinese k razvoju motocikla, pojma nimajo kaksna sta dirkaca katera imajo v mostvu par let, niti sanja se jim ne kateri dirkac se vrne z steze z uporabnimi informacijami o motorju itd... Verjemi da mostvo ve precej vec o tem kdo je boljsi, kdo je prinesel vec v mostvo, kdo je kaj rekel itd, kot pa ti z kavca....

No, si videl kje je bil Dovi in kje Iannone. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, pik1 pravi:

... žal ne gledam ... :(

... ampak vem ... :sleep2:

... Lorenzo papak ... bio i ostat če papak ... :D

... mali smrkavec za okluftat ... :P

... navijamo pa itak za Rossija ... :kva2:

.... GOOOOOOOOOO 46 ... :worship::D

ti navijas sam za rossija    :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, stuhec pravi:

ti navijas sam za rossija    :ras:

.

... sam za Rossija ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, solorider pravi:

:010 no coment! :010

pa bom komentiral!  

Tukaj se vidi koliko je materijal važen, kot dirkač. In zatorej ne bluzite kdo je boljši in kdo ne. Zdaj je pa Baz boljši voznik kot Lorenzo, Pedrosa... malo je mankalo, da ni marka prehitel....

V Angliji bo pa spet vse drugače.....

Bomo vdeli kaj bo jokica sedaj rekel kdo je kriv. Pametno in spremenjivo bi bilo, da bi rekel "zajebali smo"  samo on bo našel krivca!!! Zato pač ni t.ako priljubljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi raje gledam suhe dirke, ampak danes je bila pa res odlična dežna dirka. Vesel sem da je končno Cal sestavil dobro dirko ob pravem trenutku. Nisem si mislil, da bo lahko Rossi nadoknadil ogromen zaostanek iz začetka dirke, ko je vozil +2 sec. počasneje kot vodilni. MM je letos res čisto drugi dirkač vozi ravno toliko kolikor potrebuje. Baz in Barbera ...lepo je videt tako veselje po dirki in zasluženo sta bila spredaj. Škoda, da Ducati ne bo dal vsem satelitskim ekipam GP16 naslednje leto. Pedrosa je letos čisto out. Zgleda se nikakor ne spoprijatelji z Michelinkami. Čeprav, ko pogledaš na razpredelnico je še vedno četrti. Lorenzo ......ne vem kaj naj rečem, še vedno čisto zgubljen na dežnih Mishelinkah. Tisto na koncu dirke je bilo samo za pumpanje ega ali kaj ?. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala pameti organizatorjem, da dirka ni bila flag to flag, ampak taka kot se spodobi. Zanimivo od začetka do konca,čeprav sem sprva bil čisto nervozen kaj spet počne Rossi. Ajde, Gaber pa Skubic pojasnita, da se je odločil za trdo zadnjo gumo in da zna biti v drugi polovici dirke boljše. In res je bilo. Po dolgem času spet dober rezultat za doktorja in povsem zasluženo. Je bil pa preveč zadržan na začetku, kar je izkoristil Crutchlow z zares izjemno vožnjo. Mu privoščim od vsega srca :) Tudi pri njegovih tiskovnih konferencah se zmeraj nasmejim: "wimps (ang. reve)" je poimenoval ostale dirkače na gridu, ker si niso upali tvegati s kombinacijo gum tako kot on, če je slučajno kdo zasledil  :lol1:Po drugi strani pa je očitno zvest mož, tisti klici žene pred intervjuji so prav posrečeni :)

Marquez je znova pokazal svojo kvaliteto s pametnim dirkanjem in letos res nima konkurence. Vsaj zaenkrat. Lepo, športno obnašanje vseh treh vodilnih v boksu, 93 in 46 spore očitno počasi pozabljata. Še enkrat čestitke vsem trem :OK:

Letošnja sezona dokazuje tudi, da mokrih dirk ni moč podcenjevati in da niso nujno le izjema, kot so mi to govorili določeni člani tukaj na začetku leta. Lovrenc je živi dokaz. Iz mokre dirke v mokro dirko vedno bolj patetičen, zadnja mesta so očitno tja kamor spada :hmm:Tudi obnašanje je imel danes spet na višku, z negodovanjem mehanikom ob nadaljevanju dirke. Bi si zaslužil od vsakega eno okrog :twak: Me pa res zanima ali je šel po motocikel s suhimi nastavitvami iz lastne odločitve ali po navodilih mehanikov. Kakorkoli, če te motor in mehaniki čakajo, se nimaš kaj prepirati. 

Ducatiji postajajo izredno konkurenčni (5 Ducatijev danes v top 10), izpiliti morajo le še obrabo gum in pa tehnične defekte. Če jim to uspe in če se jim poklapa drugo leto še z Lorenzom, so na konju. Škoda za Doviziosa, bolj črnega leta verjetno še ni imel. Iannone po drugi strani, kljub bedarijam na začetku leta, postaja resnejši, bolj miren in to se kaže. Problem je le, da do tega spoznanja ni prišel že prej, saj bi si tako skoraj sigurno zagotovil sedež pri Ducatiju pred Doviziosom. Vsaka mu čast za takšno vožnjo na tako izrabljenih gumah, čeprav mu je s tem ušel izredno dober rezultat, mogoče celo zmaga. Tudi Bazu ter Barbera-ju in celotnemu moštvu Avintia čestitke za današnje uspehe. 

Suzukija sta me danes razočarala, prepričan sem da Maverick zmore več. Ob veliko dobrih predstavah letos, ne vem, kaj ga zaustavlja sedaj. Aleix, smola. 

14 days and counting. Silverstone it is :cool:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, IBA pravi:

Tisto na koncu dirke je bilo samo za pumpanje ega ali kaj ?. 

Jap. Tako brezvezno pumpanje ega. Je do takrat že zdavnaj dokazal koliko je vreden v takih razmerah...

 

 

Iannoneju pa tudi en velik :OK: Je šla prednja guma komplet v franže, pa je stisnil in pripeljal do konca. Je treba meti cojones za kaj takega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Arzen said:

No, si videl kje je bil Dovi in kje Iannone. 

   Kaj ti je tako tezko razumeti? Nikdar nisem dvomil ali negiral da je Ianonne hiter dirkac...  To se ne pomeni da je boljsi za mostvo... Se vseeno mi ne vemo kdo je boljsi z vidika testiranja, razvoja motocikla in kaj jaz vem cega se, kar upostevajo mostva pri odlocanju... Je Ianonne tudi boljsi v tockovanju, ampak Dovija je enkrat on stresel iz odlicne pozicije, enkrat Pedrosa, enkrat so nardil takticno napako, tako da dejstvo da ima vec tock ne pove vsega... Ze samo z tem da je skegljal Dovija in sebe, pa potem se sebe pomeni da je odzrl mostvu veliko tock... Res ne vem kaj je tezko razumeti pri tem: mostvi ve precej vec o dirkah, tehniki, materijalu, dirkacih in VSEM od tebe, mene in vseh tukaj, ki smo kavc dirkaci...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

   Kaj ti je tako tezko razumeti? Nikdar nisem dvomil ali negiral da je Ianonne hiter dirkac...  To se ne pomeni da je boljsi za mostvo... Se vseeno mi ne vemo kdo je boljsi z vidika testiranja, razvoja motocikla in kaj jaz vem cega se, kar upostevajo mostva pri odlocanju... Je Ianonne tudi boljsi v tockovanju, ampak Dovija je enkrat on stresel iz odlicne pozicije, enkrat Pedrosa, enkrat so nardil takticno napako, tako da dejstvo da ima vec tock ne pove vsega... Ze samo z tem da je skegljal Dovija in sebe, pa potem se sebe pomeni da je odzrl mostvu veliko tock... Res ne vem kaj je tezko razumeti pri tem: mostvi ve precej vec o dirkah, tehniki, materijalu, dirkacih in VSEM od tebe, mene in vseh tukaj, ki smo kavc dirkaci...

Vem jaz vse to, saj spremljam moto gp. Ampak nočeš pa razumeti, da Dovi vozi preveč rezervirano. Iannone je vozil pa preveč divje. Lažje se je malce umiriti (lepo je to letos pokazal Marquez) kot imeti jajca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Arzen said:

Vem jaz vse to, saj spremljam moto gp. Ampak nočeš pa razumeti, da Dovi vozi preveč rezervirano. Iannone je vozil pa preveč divje. Lažje se je malce umiriti (lepo je to letos pokazal Marquez) kot imeti jajca. 

Razumem to. Vse kar pravim je to, da se mostva odlocajo na podlagi vec in drugih kriterijev.... Ne pravim, da je bila odlocitev da obdrzijo Dovija pravilna, pravim samo, da so jo izbrali strokovnjaki in znalci na tem podrocju, ce je bila pravilna se bo pa pokazalo drugo leto. In potem bomo mi spet lahko pametovali... Dovi je moj favorit, pa bom vedno priznal, da mu manjka kancek agresivnosti, mogoce mal zlobe... ampak jaz imam pac drugacne kriterije kot nekdo drug pri izbiri favorita, tako kot ima pac mostvo verjetno svoje razloge...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jvalant said:

pogled na tabelo tock pove vse, tako enostavno je to.

 

16 minutes ago, jvalant said:

... tako da dejstvo da ima vec tock ne pove vsega...

Odloči se - ali tabela točk pove vse ali ne? :jezik:

 

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Arzen said:

Vem jaz vse to, saj spremljam moto gp. Ampak nočeš pa razumeti, da Dovi vozi preveč rezervirano. Iannone je vozil pa preveč divje. Lažje se je malce umiriti (lepo je to letos pokazal Marquez) kot imeti jajca. 

Pa kdo si ti, de ves de dovi preuc rezervirano vozi? 

 

Ekipa kot je Ducati vedno kupi najbolse kar lahko. Ianonne je pri njih dejansko tretjo sezono, saj so ze v Pramcu zanj skrbeli kot za fabrikanta (recimo prek kot crutchlow je dobil menjalnik in d16 14.2). Mel je tri leta da pokaze kaj zna. Alien ni. Zato so kupli Lorenza. On bo moral zmagovat. 

 

Dovi, po drugi strani, je ze ducati podpisal ko so bli rdeci res v kurcu. In jih je zvleku iz dna. Sicer se rado  pozablja,  kaksne pogoje za razvoj so imeli rdeci v letih 13 14 in 15. Honda in yamaha so meli blokirane mashine, omejene teste...pizda, se spomnim le mansa? Ko je celo dirko vozil za pedroso...na 4 mestu, zaostank konc dirke je bil ko de bi reku 12 sec, kako so se mehanki smejali....ko de so zmagali...

 

Btw, v Ducati se vraca Christian Gabarrini. Ex Stonerjev in Marquesov crew chief. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, danci1973 said:

 

Odloči se - ali tabela točk pove vse ali ne?

 

 Dober poizkus, pa ne bo slo... Ne vem al provociras, ali ne razumes:

 

  1.  Tocke povejo vse, kadar se gre za osvojitev prvenstva, torej, dirkac z najvec tockami je prvi, in tako naprej...

   2. Ni pa to nujno odlocilno pri izbiri dirkaca za naslednje sezone, na kar se nanasa moj drugi komentar. Je vazno kako dirkac sodeluje, kako doprinese k razvoju in kaj jaz vem kaj se vse...

 

  Milslim pa, de ne provociras....

5 minutes ago, Cartman said:

Pa kdo si ti, de ves de dovi preuc rezervirano vozi?

Dovi, po drugi strani, je ze ducati podpisal ko so bli rdeci res v kurcu. In jih je zvleku iz dna. Sicer se rado  pozablja,  kaksne pogoje za razvoj so imeli rdeci v letih 13 14 in 15. Honda in yamaha so meli blokirane mashine, omejene teste...pizda, se spomnim le mansa? Ko je celo dirko vozil za pedroso...na 4 mestu, zaostank konc dirke je bil ko de bi reku 12 sec, kako so se mehanki smejali....ko de so zmagali...

 

  To nima veze kaj je naredil in koliko je pripomogel itd, nenene to je vse brez veze... Ianionne se lepse smeje, pa mal slabs govori anglesko, on je taprav!  Word man!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Cartman pravi:

Pa kdo si ti, de ves de dovi preuc rezervirano vozi? 

 

Ekipa kot je Ducati vedno kupi najbolse kar lahko. Ianonne je pri njih dejansko tretjo sezono, saj so ze v Pramcu zanj skrbeli kot za fabrikanta (recimo prek kot crutchlow je dobil menjalnik in d16 14.2). Mel je tri leta da pokaze kaj zna. Alien ni. Zato so kupli Lorenza. On bo moral zmagovat. 

 

Dovi, po drugi strani, je ze ducati podpisal ko so bli rdeci res v kurcu. In jih je zvleku iz dna. Sicer se rado  pozablja,  kaksne pogoje za razvoj so imeli rdeci v letih 13 14 in 15. Honda in yamaha so meli blokirane mashine, omejene teste...pizda, se spomnim le mansa? Ko je celo dirko vozil za pedroso...na 4 mestu, zaostank konc dirke je bil ko de bi reku 12 sec, kako so se mehanki smejali....ko de so zmagali...

 

Btw, v Ducati se vraca Christian Gabarrini. Ex Stonerjev in Marquesov crew chief. 

Dobra novica, to je pa vse kar si pametnega napisal. Dovi je imel 6 let čas pa je nardil pičkin dim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Dober poizkus, pa ne bo slo... Ne vem al provociras, ali ne razumes:

 

  1.  Tocke povejo vse, kadar se gre za osvojitev prvenstva, torej, dirkac z najvec tockami je prvi, in tako naprej...

   2. Ni pa to nujno odlocilno pri izbiri dirkaca za naslednje sezone, na kar se nanasa moj drugi komentar. Je vazno kako dirkac sodeluje, kako doprinese k razvoju in kaj jaz vem kaj se vse...

 

  Milslim pa, de ne provociras....

ampak več točk je si prvak in prvak si lahko najde in je poželen v vsako ekipo....

naprej pa ne bom, ker boš rekel, da provociram... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!