Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Kako yamaha nima konkurence na izhodih iz ovinkov... Sploh honda je boga v prvem delu pospeševanja, pa tudi ducati ne dohaja tam yamahe... V drugem delu pa potem edino ducati mal izstopa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr Suzuki na suhi,noro :) Crutch pa spet... Rossi dobr,glede na suhe treninge....MM se je mal vrnil nazaj,pa pocel kar najbolj zna :) Lorenzo pa luta,zdej ze po suhem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

še vedno 50 pik razlike

 

V MXGP si kritiziral Tima, ker je zmagal po točkah in ne na vseh dirkah, tu se obračaš kontra...raje ne napišem, kaj to izkazuje :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu sem samo napisal točkovno razliko med 1. in 2.

Še enkrat poglej, kaj sem napisal. Komentirati pa ne smem več, ker je zadnjič nov moderator kaznoval.

Po moje se lahko objavijo samo podatki in to je to, vse ostalo so subjektivne navijaške zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hohoooo... Tole se je kr mal pričakovalo danes cel dan. Hehe. Vsa čast mavericku... Še večkrat letos, pa nikol naslednje leto :P. 

Calvin je priborbal tole drugo mesto na hard... Na zadnjih treh dirkah 2 1 2... Gladko najboljši... Tudi v assnu bi bil blizu, če nebi padel... Hiter je tudi po suhem... Naj mu dajo tovarniško hondo namesto danija... 

Marquez ne več tako previden... Očitno se že varno počuti v vodstvu... Hehe... Totalna neumnost in je rossiju pošenkal vsaj 6 točk, če bi ostal 3...

Rossić pa... Tm se veseli k da bi zmagal,poljublja motor, skor joka od veselja.... Bil je 3., pa še to po spletu okoliščin, ker je mm zajebal in iannone padel... končal je 1s pred Pedroso... Jak dosežek... 

Lorenzo pa... Omg... V dežju ga še razumem, ampak takole v suhem... Očitno mu je po brnu vse padlo dol... Dokončno... Ker tole pa res ni več za nikamor... Dvomim, da je bil čist pri stvari... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, KennyJR said:

Rossić pa... Tm se veseli k da bi zmagal,poljublja motor, skor joka od veselja.... Bil je 3., pa še to po spletu okoliščin, ker je mm zajebal in iannone padel... končal je 1s pred Pedroso... Jak dosežek... 

Lej, tretji po spletu okoliščin si samo, če padejo vsi ostali razen prvih treh. V vseh drugih primerih moraš zraven tudi kaj naredit za to. Ampak hej, kdo pa sem jaz, da bi se lahko vtikal v šank eksperte.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa noro.... Na zadnjih 5ih dirkah smo imeli 5 različnih zmagovalcev. Pa tega so 3je zmagali prvič v karieri. Zmagovalci so bili na 3eh različnih motorjih... Od tega 2 privat ekipi, ki niso zmagale že od  2006

Če pogledamo zadnjih 7 dirk je bilo 7 različnih zmagovalcev na 4ih različnih mašinah... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka proti kuncu izredno zanimiva. Zanimiva prehitevanja. Vesel sem zmage Suzukija, prav tako pa sem vesel, da nista Baz in Pol hujše poškodovana.

Za Lorenza, ker vidim s kakšnim veseljem pišete in uživate ob neuspehih ... ok, saj prav, če pa ni vaš favorit. Je pa moje mnenje, da glede na to, da zapušča moštvo Yamahe in , da Rossija ujčkajo in uporablja že novosti, da se mu malo je*e za vse skupaj.

Dajte tudi tisti, ki ga sovražite v dno duše priznat, da tako slabo Lorenzo nikoli ni vozil. Zgleda, da mu je padla motivacija.
Glede na to, da pa poznamo zgodbe iz odzadja, ki sta jih imela JLo in Rossi pred leti je lahko za njegove neuspehe lahko krivo marsikaj. Ne moremo vedet, kaj je dejansko v ozadju, da pa ne sme nič povedat, pa ga veže itak pogodba. Ne vem, kaj si naj druga mislim.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr suzukiju jih dvakat glava boli. Naverick jim je dal nogo, in kupli so Kanoneta. Danes je imel dobro dirko. Se je sesul brez da bi zbil se koga.

gino je videt fotke fs je Baz ok, in super se kaze, da firma z resno ekipo in pristopom lahko zmaga. 

Je pa tole IMO drugacna zmaga od ianonejeve v avstriji. Tam je bil Ducati pogoj za zmago. Maveric je zmagal navkljub Suzukiju. 

 

Dobro so dirkali. Odlicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DL650 pravi:

Za Lorenza, ker vidim s kakšnim veseljem pišete in uživate ob neuspehih ... ok, saj prav, če pa ni vaš favorit. Je pa moje mnenje, da glede na to, da zapušča moštvo Yamahe in , da Rossija ujčkajo in uporablja že novosti, da se mu malo je*e za vse skupaj.

Dajte tudi tisti, ki ga sovražite v dno duše priznat, da tako slabo Lorenzo nikoli ni vozil. Zgleda, da mu je padla motivacija.
Glede na to, da pa poznamo zgodbe iz odzadja, ki sta jih imela JLo in Rossi pred leti je lahko za njegove neuspehe lahko krivo marsikaj. Ne moremo vedet, kaj je dejansko v ozadju, da pa ne sme nič povedat, pa ga veže itak pogodba. Ne vem, kaj si naj druga mislim.
 

to se za aktualnega prvaka in profesionalca enostavno ne spodobi.. glede na to , da za vsako dirko pobaše nekih 180.000$ samo od ekipe.. 

današnji zmagovalec recimo dobi za celo sezono manj kot on za dve dirki..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

to se za aktualnega prvaka in profesionalca enostavno ne spodobi.. glede na to , da za vsako dirko pobaše nekih 180.000$ samo od ekipe.. 

današnji zmagovalec recimo dobi za celo sezono manj kot on za dve dirki..

To da v dežni gleda kdaj se bo v boxe zapeljal ker, se mu zdi pista preveč spolzka...pa daj no..vse naslove mu  bek poberem, to ni borec, to ni dirkač. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no... Ker rossi je bil pa 2012 proti koncu res motiviran ane? Dejte se nehat brukat... Drhal nevzgojena... Dam srat znate po lorenzu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KennyJR pravi:

Ja no... Ker rossi je bil pa 2012 proti koncu res motiviran ane? Dejte se nehat brukat... Drhal nevzgojena... Dam srat znate po lorenzu... 

12 to dirko je bil 7-mi  - boljši od aktualnega prvaka danes ..13 to dirko sezone 2012 v misanu je bil drugi..takoj za zmagovalcem lorenzom.. s takratnimi plužnami od ducatija .. glede na povprečje dosežkov v tej sezoni temu nebi rekel da ni bil motiviran ..

za tele označene besede se pa prosim opraviči..vsem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, KennyJR pravi:

Ja no... Ker rossi je bil pa 2012 proti koncu res motiviran ane? Dejte se nehat brukat... Drhal nevzgojena... Dam srat znate po lorenzu... 

Največja od teh nevzgojenih drhali na tem forumu si pa ravno ti. S to razliko, da ti pač po drugih dirkačih in članih foruma "serješ" :rolleyes::slap:

Me pa resno zanima, kaj bo imel Lorenzo tokrat za povedati glede slabega rezultata. Da vidim ali bo izbral že standarden, patetičen izgovor iz njegove palete naborov, ali bo dejansko podal neko razumno pojasnilo :whistle: 

Prvi trije so bili zasluženo na teh mestih, s pokazano največjo požrtvovalnostjo na progi. No ja, Marquez je prikazal njegovo famozno pretirano-nevarno požrtvovalnost in se mi zdi, da ga prirojeno, nespametno razmišljanje še ni čisto zapustilo. Vinales in Crutchlow danes zame prava asa dirke :OK: Še posebej Cal s svojimi predstavami na zadnjih par dirkah kaže, da je iz boljšega testa, kot mu marsikateri od nas pripisuje.

Vinales je danes pokazal pravi mali čudež, me pa izredno zanima kaj je temu botrovalo. Je imel drugačne gume od konkurence in so se slučajno izkazale za boljšo izbiro (nisem spremljal izbora gum, če ima kdo to informacijo lahko podeli)? Je njegovi ekipi uspelo motor nastaviti do potankosti? Ali je preprosto danes zaprl usta vsem zgolj s svojim talentom? Res, izredno zanimiva dirka :010

Iannone z nepričakovanim prebujenjem sredi dirke in izstrelitvijo kot raketa, na žalost spet po tleh. Škoda. Glede Doviziosota pa se mi zdi, da letos počasi popušča zaradi spletov okoliščin na minulih dirkah. Pedrosa dokaj dobro proti temu kar je letos pokazal :) 

P.S. Kako pa delujejo pravila glede vožnje po podaljšani asfaltni coni izven steze? Meni se nekako ne zdi pošteno, da je Aleix dobil sekundo pribitka (če me spomin ne vara), Marquez pa ob istem manevru brez kazni...Pravilno bi bilo da jo dobita oba ali pa noben.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, skategrizzly pravi:

Me pa resno zanima, kaj bo imel Lorenzo tokrat za povedati glede slabega rezultata. Da vidim ali bo izbral že standarden, patetičen izgovor iz njegove palete naborov, ali bo dejansko podal neko razumno pojasnilo :whistle: 

Prvi trije so bili zasluženo na teh mestih, s pokazano največjo požrtvovalnostjo na progi. No ja, Marquez je prikazal njegovo famozno pretirano-nevarno požrtvovalnost in se mi zdi, da ga prirojeno, nespametno razmišljanje še ni čisto zapustilo. 

Vinales je danes pokazal pravi mali čudež, me pa izredno zanima kaj je temu botrovalo. Je imel drugačne gume od konkurence in so se slučajno izkazale za boljšo izbiro (nisem spremljal izbora gum, če ima kdo to informacijo lahko podeli)? Je njegovi ekipi uspelo motor nastaviti do potankosti? Ali je preprosto danes zaprl usta vsem zgolj s svojim talentom? Res, izredno zanimiva dirka :010

P.S. Kako pa delujejo pravila glede vožnje po podaljšani asfaltni coni izven steze? Meni se nekako ne zdi pošteno, da je Aleix dobil sekundo pribitka (če me spomin ne vara), Marquez pa ob istem manevru brez kazni...Pravilno bi bilo da jo dobita oba ali pa noben.

od vseh izgovorov mu ostane samo še prenizka temperatura suhe steze ... :P

marc je naredil danes vsaj dva stika ..enega rosiju .. drugega pa -bemtisuncedornino - direkt v cal-ovo koleno ..glede na pravila s konca lanske sezone bi si prislužil kazen ...

vinales je danes odpeljal carsko dirko in sem vesel , ker mu je uspelo poklopit vse stvari kot je treba ..suzuki je baje eden najbolj nežnih z gumami ..

če se pot krajša mimo ovinka , se mora dirkač vrniti na isto mesto , kot je bil pred ovinkom..če ne zabremza ter prehiti tistega , ki je bil pred "krajšavo" pred njim oz. pridobi mesto je kaznovan ..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, KennyJR said:

Ja no... Ker rossi je bil pa 2012 proti koncu res motiviran ane? Dejte se nehat brukat... Drhal nevzgojena... Dam srat znate po lorenzu... 

Me zanima kolkim bi to rekel v zivo ;) 

Sicer pa Vinales pa Cal!!:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!