Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 6 urami, DL650 pravi:

Jaz sem ga tudi hotel fprašat, kaj kadi, da takšne piše. Saj ne vem, kaj je hotel povedat.

Sem se nasmejal 

Pa če se mi zdi butasto kako so eni čist not v tem,  da se s kolegom skoraj na mrtvo skrega.

 Bil konec drke in oni se je začel dret in krilit z rokami kot,  da bi mu naenkrat izpulil 3 zobe. Gazda al lastnik ga 5 min nI mogel pomirit.  In zarad sta se ornk skregala. 

In kaj boš dal komentar na tako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, stuhec said:

Sem se nasmejal 

Pa če se mi zdi butasto kako so eni čist not v tem,  da se s kolegom skoraj na mrtvo skrega.

 Bil konec drke in oni se je začel dret in krilit z rokami kot,  da bi mu naenkrat izpulil 3 zobe. Gazda al lastnik ga 5 min nI mogel pomirit.  In zarad sta se ornk skregala. 

In kaj boš dal komentar na tako ?

:eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaterim gre krepko v nos  to kako so se karte premešale že letos...

rossi je bil 2011 z ducatijem 7mi - 139 točk.. 2012 je bil 6ti s 163 točkami.. torej je bil drugo sezono napredek in ne nazadovanje..

2013 4ti.2014 2gi- podprvak.. 2015 2gi - obranil mesto podprvaka ..trenutno na drugem mestu pri odprtih 150 točkah ..

če kdo počasi zaključuje kariero je to bogi dani.. 2012 2gi.2013 3tji. 2014 4ti. 2015 4ti.. trenutno je na 5em mestu ko se mu je zgodil vinales..če sem prav videl je letos dosegel samo 2 podija - 2x treje mesto...

in do konca sta zelo verjetno še dve vlažni dirki - motegi in sepang.. že tako v tem trenutku zgubljenemu lorenzu ne gre in ne gre ..čeprav sem mislil , da se bo letos na žive in mrtve udaril z marcom ..  dejansko pa je - če jih bo vse zdravje služilo kar upam da jih bo vsaj zaradi gledanja dirk - bolj kot ne zaključeno za letos .. če le Marc vozil dovolj kulturno - pustmo da je cal "dec" ane... naslednjič bi lahko moral biti Marc isto "dec" .. pa bo če pride do enake situacije dvakrat na isti dirki?

pa zna biti , da se bo letos zaključek ponovil v stilu lanskega le da se bo to zgodilo z duelom rosi-jorge v prid tretjega mesta skupno za vinalesa... :hmm: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, thumper pravi:

nekaterim gre krepko v nos  to kako so se karte premešale že letos...

rossi je bil 2011 z ducatijem 7mi - 139 točk.. 2012 je bil 6ti s 163 točkami.. torej je bil drugo sezono napredek in ne nazadovanje..

2013 4ti.2014 2gi- podprvak.. 2015 2gi - obranil mesto podprvaka ..trenutno na drugem mestu pri odprtih 150 točkah ..

če kdo počasi zaključuje kariero je to bogi dani.. 2012 2gi.2013 3tji. 2014 4ti. 2015 4ti.. trenutno je na 5em mestu ko se mu je zgodil vinales..če sem prav videl je letos dosegel samo 2 podija - 2x treje mesto...

in do konca sta zelo verjetno še dve vlažni dirki - motegi in sepang.. že tako v tem trenutku zgubljenemu lorenzu ne gre in ne gre ..čeprav sem mislil , da se bo letos na žive in mrtve udaril z marcom ..  dejansko pa je - če jih bo vse zdravje služilo kar upam da jih bo vsaj zaradi gledanja dirk - bolj kot ne zaključeno za letos .. če le Marc vozil dovolj kulturno - pustmo da je cal "dec" ane... naslednjič bi lahko moral biti Marc isto "dec" .. pa bo če pride do enake situacije dvakrat na isti dirki?

pa zna biti , da se bo letos zaključek ponovil v stilu lanskega le da se bo to zgodilo z duelom rosi-jorge v prid tretjega mesta skupno za vinalesa... :hmm: 

Jaz si zelo želim, da bi se zgodila obratna situacija, da bi bil "dec" Marc, pa da vidimo Dorno. Lorenzo je mnenja, da je Michelin vplival na letošnjo sezono. Namesto, da bi si priznal, da se on ne more prilagoditi gumam...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ne bo nikoli več tako dobrega penziča v moto gp.. res pa je , da kurbež sam mladim delo pa denar odžira rezultata pa nobenga pametnga ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2016 at 15:45, KennyJR pravi:

Ena stvar, ki je jaz ne razumem je ta, da je nekdo na tej dirki dobil 30s kazni, ker je pri poskusu prehitevanja nekoga odnesel s piste brez slabe namere... Poleg tega se je ta drugi dobesedno naslonil nanj... Če bi šla oba naravnost bi oba preživela dirko... 

Lani je nekdo nekoga namerno rinil na rob piste, ta drugi se je prav tako naslonil nanj in šel z glavo skozi zid... Torej podobna situacija s to razliko, da ga je namerno rinil ven in ga mogoče pa res celo malce še brcnil...  Je pa dobil štart iz zadnje vrste na naslednji dirki...

 

Meni se kazni ne zdita enaki... 

Tudi meni se kazen zdi neopravičena. Zarco je bil ob vse točke, pa v bistvu  ni naredil ničesar kar, bi mu kdo lahko zameril. Že nekaj časa se je peljal Lowsu ob boku, ko sta trčila je bil povsem ob robu steze  in dejansko je Lowes zapeljal vanj. Ne vem od kod ideja da je imel Lowes pravico iti tako na notranji rob, če je Zarco tam že bil. Po trku se je linija Zarca seveda podaljšala ampak tudi za to je bil kriv Lowes.

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vseskozi pišem , da pri dorni nimajo za vse enakih meril ..dejansko sta fia in fim zajebali večino motošporta s tem , ko so oddali pravice v privat roke določenih pezdetov...se opravičujem za grde besede samo blažjih nisem sposoben napisat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

Jaz si zelo želim, da bi se zgodila obratna situacija, da bi bil "dec" Marc, pa da vidimo Dorno. Lorenzo je mnenja, da je Michelin vplival na letošnjo sezono. Namesto, da bi si priznal, da se on ne more prilagoditi gumam...

Meni se ne zdi nemogoče, da je pri dobavitelju pnevmatik ponovno stopila na sceno naveza, ki je že pred leti pekla gume samo za Valeta čez noč s sobote na nedeljo. Lorenzo je izjavil, da dva kompleta nista enaka, da se guma lahko prekomerno obrabi, ne bi pa smela razpasti. Dovi je rekel, da pri Michelinu nimajo vsega pod kontrolo, tudi Rossi je na začetku sezone dejal, da je sprednja guma slabša od Bridgestonove. Verjamem, da je težko po nekaj letih pavze vstopiti kot opremljevalec gum za tako raven tekmovanja in da bodo v nekaj letih odpravili pomankljivosti, ampak dejstvo je, da tudi gume letos krojijo vrstni red.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Buzdovan pravi:

Meni se ne zdi nemogoče, da je pri dobavitelju pnevmatik ponovno stopila na sceno naveza, ki je že pred leti pekla gume samo za Valeta čez noč s sobote na nedeljo.

Ko ostala (napačna) logika odpove, so teorije zarote vedno dobrodošle. Sicer pa so gume, kot zelo pomemben del dirkalnega stroja, vedno krojile prvenstva. Še nisem slišal, da guma ne bi imela vpliva na končni rezultat. Tu pa tam pa kaka tudi razpade. Ne samo v MGP, tudi v ostalih dirkalnih serijah ni lih redkost, da gumo sleče, raztrga, raznese...

pred 9 urami, thumper pravi:

verjetno ne bo nikoli več tako dobrega penziča v moto gp.. res pa je , da kurbež sam mladim delo pa denar odžira rezultata pa nobenga pametnga ..

Trenutno je samo eden konkurent pred penzičem. Težko rečeš, da je to noben pameten rezultat. Če pa že, se je pa treba resno vprašati, kaj pol dela mularija... enemu še nekak ratuje, vsi ostali pa so za odpis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Buzdovan said:

Meni se ne zdi nemogoče, da je pri dobavitelju pnevmatik ponovno stopila na sceno naveza, ki je že pred leti pekla gume samo za Valeta čez noč s sobote na nedeljo. Lorenzo je izjavil, da dva kompleta nista enaka, da se guma lahko prekomerno obrabi, ne bi pa smela razpasti. Dovi je rekel, da pri Michelinu nimajo vsega pod kontrolo, tudi Rossi je na začetku sezone dejal, da je sprednja guma slabša od Bridgestonove. Verjamem, da je težko po nekaj letih pavze vstopiti kot opremljevalec gum za tako raven tekmovanja in da bodo v nekaj letih odpravili pomankljivosti, ampak dejstvo je, da tudi gume letos krojijo vrstni red.

Pa sej so tud lani. Ko je mel Lorenzo "svojo" zadnjo gumo, so ga vidli sele v parc fermeju. Ce ne je bil 4. 

Zelo rad berem in poslusam razlicne intervjuje, v enem je bivsi bridgesonov tehnik, ki je delal s Tamado, kasnej pa v apriliji sbk na pirelliju in v GP z michelinkami povedal kako je bridgestone vlozil bib big big moneyz v popolno robotizacijo proizvodnje. Dunlop in Michelin pa se vedno potrebujeta precej ljudi, in ta cloveski faktor, kljub rigoroznim nadzorom, lahko povzroci minimalne razlike med posameznimi gumami. (Tako k8t je CS27 govoril za cevaste okvirje, da nista bila 2 enaka, zaradi varjenja) Pirelli pa da je popoln polom, ampak imajo dirkaci in ekipe klavzulo o ne kritiziranju. 

Tisto o pecenju gum cez noc, pa je blo ukinjeno ze v casu gumarskih vojn. Bstone je zlobiral (pravilno) da so bile vse gume v paddocku ze v cetrtek. Lani recimo je bstone zacetk leta objavil kaj bo kam dostavil. V eu so sle gume tudi z ladjo. Mesece prej....

 

 

 

 

49 minutes ago, jskrablin said:

 

Trenutno je samo eden konkurent pred penzičem. Težko rečeš, da je to noben pameten rezultat. Če pa že, se je pa treba resno vprašati, kaj pol dela mularija... enemu še nekak ratuje, vsi ostali pa so za odpis?

 

 

Thumper besnoo maha s sarcasm signom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, IBA pravi:

 Vozi pametno in iz Honde vleče maksimume.

Zadnjo dirko jih ni, ker je bila ena honda pred njim. Sam bi celo rekel, da letos vozi slabše (gledano vsako dirko posamezno), kot prejšnja leta. Zgolj napake konkurentov so ga postavile tako visoko na lestvici.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 9. 2016 at 21:58, Profi pravi:

Tudi meni se kazen zdi neopravičena. Zarco je bil ob vse točke, pa v bistvu  ni naredil ničesar kar, bi mu kdo lahko zameril. Že nekaj časa se je peljal Lowsu ob boku, ko sta trčila je bil povsem ob robu steze  in dejansko je Lowes zapeljal vanj. Ne vem od kod ideja da je imel Lowes pravico iti tako na notranji rob, če je Zarco tam že bil. Po trku se je linija Zarca seveda podaljšala ampak tudi za to je bil kriv Lowes.

Oj! Profi, tu se pa nebi čist strinjal s tabo, žal :) 

Tud meni ni blo vseno za Zarcoja, navijam zanj, ampak tukaj pa mislim, da ga je posračkal pač on. Se ne strinjam z ukrepom komisarjev, da so mu "odvzeli" točke in ni mi všeč, da v motogpju začenjajo delovati na filozofiji F1, vseeno pa mislim, da je bil Lowes posvem na svoji dirkaški liniji, izsilil pa ga je žal Zarco, saj se na sliki lepo vidi, kako je Zarco na levi hotel ovinek speljati po robniku in tako nekako izsiliti Lowsa na desni, ki pa nikakor ni  zapeljal v Zarcoja ampak je bilo obratno. In Zarco je bil daleč od tega, da je bil na dirkaški liniji.

20160909_105903.jpg

20160909_110038.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mu je :fyou: stisnu?

bolj zaskrbljajoče je tole: " Unfortunately I suffered a compression to my back and the tests have shown a fractured D3 vertebra."

takoj sem se spomnil na nekoga,ki je leta 93 vozil na taistem dirkališču z načeto hrbtenico in se ni dobro končalo ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi sredinec bil pokazan v obratni smeri bi bil pa ta dirkač podn od podna, gnoj, na vislicah in ne  vem še kaj vse. Predvsem iz ust fanatikov.

Popravljeno . Popravil interista
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, interista pravi:

Bi sredinec bil pokazan v obratni smeri bi bil pa ta dirkač podn od podna, gnoj, na vislicah in ne  vem še kaj vse. Predvsem iz ust fanatikov.

Se ne strinjam najbolj stabo. Nisem nikjer zasledil da bi kdo hvalil rossija. Temveč ga večina obsoja z vidika, športnik ne sme delat slabga vzgleda. Se strinjam. Današnja mladina neumnosti takoj pobere in ponuca.

Tisti ki kej pozna zgodovino MotoGP dirk ve da se je vseskupaj zelo spremenilo. Bil je pravi moški šport. Edina elektronika je bla iskra na sveči. Vse ostalo je blo v pilotovih rokah. Dvomim da je blo tok zgražanja nad fakičem, pa ker jo je tudi na gobec dobu. Povedali so si kar so si meli povedat in življenje gre naprej. In dvomim da je kdo kej dobu, če si ni res zaslužu.

Ne govorim da je ROS prov naredu, sm pa mnenja da ESP ni dost razmišljal v tisti situaciji. Če je že ROS zadeva tako razburla bi se lahko do boksa sprehodu in mulca mal poduču o osnovah. In mu bi tm fakiča na privat pokazu :D  

 

velikokrat se spomnem na tole ko sm vidu...živa resnica, bi reku moj str oče....

Facebook-5a89ce.png

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bl preseneča, da se mu je dal tolk ukvarjat, da se je potem še čez boxe napizdeval... Heh...  Ga je pa zelo grdo zapru... Za trenutek mu je celo prednje kolo vzelo... 

pred 12 urami, praznaglava pravi:

a mu je :fyou: stisnu?

bolj zaskrbljajoče je tole: " Unfortunately I suffered a compression to my back and the tests have shown a fractured D3 vertebra."

takoj sem se spomnil na nekoga,ki je leta 93 vozil na taistem dirkališču z načeto hrbtenico in se ni dobro končalo ... :(

S tem, da je pri iannoneju itak že tko 50:50 a bo dirko privozil do konca. Hehe.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2016 at 8:41, Cartman pravi:

Pa sej so tud lani. Ko je mel Lorenzo "svojo" zadnjo gumo, so ga vidli sele v parc fermeju. Ce ne je bil 4. 

Zelo rad berem in poslusam razlicne intervjuje, v enem je bivsi bridgesonov tehnik, ki je delal s Tamado, kasnej pa v apriliji sbk na pirelliju in v GP z michelinkami povedal kako je bridgestone vlozil bib big big moneyz v popolno robotizacijo proizvodnje. Dunlop in Michelin pa se vedno potrebujeta precej ljudi, in ta cloveski faktor, kljub rigoroznim nadzorom, lahko povzroci minimalne razlike med posameznimi gumami. (Tako k8t je CS27 govoril za cevaste okvirje, da nista bila 2 enaka, zaradi varjenja) Pirelli pa da je popoln polom, ampak imajo dirkaci in ekipe klavzulo o ne kritiziranju. 

Tisto o pecenju gum cez noc, pa je blo ukinjeno ze v casu gumarskih vojn. Bstone je zlobiral (pravilno) da so bile vse gume v paddocku ze v cetrtek. Lani recimo je bstone zacetk leta objavil kaj bo kam dostavil. V eu so sle gume tudi z ladjo. Mesece prej....

Thumper besnoo maha s sarcasm signom....

verjetno so se dirkači različno adaptirali na novega proizvjalca gum .. in nekateri mogoče ne znajo "prebrati" gume ki jo imajo in svojih izsledkov tako ne morejo prenesti v okvir trajanje dirke - temu se reče filing in izkušnje ..

:whistle: ...:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Arzen said:

Super video, samo pomoje si je Markec na konc že mislu, spet vidve :D Jorge, Jorge, pust puncam veselje, naj te kušujejo... :P 

Ja, komej čakajo de jih poslini vsaka k se mal znajde in pride v bekstejđ...sej otrokom ne morš zamert, al ipak....lorenzo je debil ker se ne pusti slinit....go figure. pol pa z enako vnemo najedat da je rozman pozornosti žerljna lajdrica ki nardi vse za pozornost...ne vem. 

 

 

14 hours ago, interista said:

Bi sredinec bil pokazan v obratni smeri bi bil pa ta dirkač podn od podna, gnoj, na vislicah in ne  vem še kaj vse. Predvsem iz ust fanatikov.

 

Zanimivost:

"The similarities with events here last year had also come up. During qualifying in 2015, Rossi had been riding slowly in almost exactly the same place as Espargaro, and had slowed Jorge Lorenzo on his final fast lap. Rossi had been awarded a penalty point for that offence, while Espargaro's infringement had gone unpunished, beyond a few hard words from Webb. "  Je zapisano na motomatters

spomnimo še, Lorenzo je tistio dirko začel s pola, Rossija je prav ta pika v Valenciji poslala na začelje.

Prosim, naj te pri zgodbičarjenju dejstva ne ovirajo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!