Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 2 minutami, danci1973 pravi:

Kolikor se spomnim iz prebranega takrat, se je za to potezo odločil Marquezov 'management'... Rossi ni imel nobenega problem s služenjem denarja z Marquezovim imenom. ;-)

 

Sem šel pogledat pa je res...sem imel vseskozi v mislih, da je Rossi prekinil z MM. Hvala za popravilo. ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Port Folio said:

IMHO - tu ni podobnosti, Ben vs Vale.....

 

:hmm: Sumim da se mal narobe razumeva.  Jez sm tako mislu: 

3 hours ago, Cartman said:

 

 Če se Viñales spremeni v Spiesa, ga bodo pač spustili. In verjetno navalili na Rinsa, Binderja Navarra? 

Nikoli ne reci nikoli, ampak 2018 bo #46 star 39. Res ne verjamem da bi potegnu mimo teh let. Nikakor si ga ne predstavljam krozit in borbat za 8-12 mesto kot je to pocel Capirossi. Ali Edwards. 

 

 

DL650, vzgal sm se ker sm danes mal nervozen,  pol pa se kako budalastino preberem in popizdim bezveze. Popolnoma stran vrzena energija.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Jaz ne vidim tukaj nobenega problema, MM v naletu, Cal pa se ravno hotel nagniti, ni varijante, da bi MM uspel pravočasno brezmati, Cal pa hvala bogu ni dobil bolj konkretnega udarca. Jaz tu ne vidim namere.

sorry - marc se je obnašal to dirko kot da je sam na pisti ... že pri štartu je nabil - cal-a ? - v zadnji del motorja .. nato se je pri duelu z rosijem vrgel vanj ..in nato še tista zadnja "bejžte stran jst grem"  v cal-a ..

rosi je po stiku pametno odnehal in zaključil na podiju kar pa marcu ni uspelo .. za vsakega obstaja palica .. samo za špance je malce krajša in mehkejša..

pa zakaj mislite , da je yamaha vzela vinalesa??  tudi zato ker je španec in mu bo dorna večkrat pogledala skoz prste kot bi v primeru . če bi bila v moštvu dva italjana - vseeno katera dva- bi bila na yamahah pod drobnogledom..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Ampak Cartman ni tipicen navijac Rossija :)

On je biu za Biaggija in tak ne more vec prestopt 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, thumper pravi:

sorry - marc se je obnašal to dirko kot da je sam na pisti ... že pri štartu je nabil - cal-a ? - v zadnji del motorja .. nato se je pri duelu z rosijem vrgel vanj ..in nato še tista zadnja "bejžte stran jst grem"  v cal-a ..

rosi je po stiku pametno odnehal in zaključil na podiju kar pa marcu ni uspelo .. za vsakega obstaja palica .. samo za špance je malce krajša in mehkejša..

pa zakaj mislite , da je yamaha vzela vinalesa??  tudi zato ker je španec in mu bo dorna večkrat pogledala skoz prste kot bi v primeru . če bi bila v moštvu dva italjana - vseeno katera dva- bi bila na yamahah pod drobnogledom..

Kar poglej izjavo Cala. Se strinjam z njim in končno taprav dec v moto gpju, bogve kaj bi bilo če bi to bil Lorenzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Arzen pravi:

Jaz bi včasih celo rekel, da sploh ni navijač Rossija. 

Veliko je takih podobnih  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Arzen pravi:

Kar poglej izjavo Cala. Se strinjam z njim in končno taprav dec v moto gpju, bogve kaj bi bilo če bi to bil Lorenzo.

fer bi bilo , da veljajo ista pravila in enaka obravnava za vse dirkače od prvega do zadnjega ... samo to me moti .. 

samo dirkanje na hard mi je všeč gledat .. potem naj se dirkači pisno zjasnijo , kdo bo sprejel take izzive ne pa da dirkajo na nož in čez proti drugim , ko jih pa en napade na isto foro je pa jok in stok pa komisarji ..

eno osnovnih pravil pri medsebojnih bojih je , da ima prednost tisti , ki je spredaj - pa makar za cm... kdor se slini ali celo nasloni na dirkača s prednostjo mora pričakovati fizičen odpor le tega .. no to pa večina jokic ne more več požret ker to je pa nevarno ..

cal je dec ..ok.. me zanima kaj bi komisarji naredili , če bi se to zgodilo enemu od španskih ljubljenčkov s strani cal-a .. takoj bi dobil vožnjo skozi boxe že za prvi dotik pri startu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

DL650, vzgal sm se ker sm danes mal nervozen,  pol pa se kako budalastino preberem in popizdim bezveze. Popolnoma stran vrzena energija.

Preveč se obremenjuješ z drugimi. Če zdaj izpostavim mojo izjavo, še vedno stojim za napisanim. Dejstvo je, če bo Vinales zelo hitro se razvijal, ga bo moštvo kaj hitro ustavlo, saj bog ne daj, da bi bil Rossi v njegovi senci.

Še 1x mimogrede omenim Formulo 1 in odnos Schumi / Barrichello. Revež je moral dirkat v senci Šumija, čeprav je včasih bil boljši od njega. In tako se dogaja tudi v MotoGP. Ko bo pa to 1x prišlo v javnost, potem boste pa nekateri full pametni, kako ste vedeli .. itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, DL650 said:

Preveč se obremenjuješ z drugimi. Če zdaj izpostavim mojo izjavo, še vedno stojim za napisanim. Dejstvo je, če bo Vinales zelo hitro se razvijal, ga bo moštvo kaj hitro ustavlo, saj bog ne daj, da bi bil Rossi v njegovi senci.

Še 1x mimogrede omenim Formulo 1 in odnos Schumi / Barrichello. Revež je moral dirkat v senci Šumija, čeprav je včasih bil boljši od njega. In tako se dogaja tudi v MotoGP. Ko bo pa to 1x prišlo v javnost, potem boste pa nekateri full pametni, kako ste vedeli .. itd. 

Me ti zajebavaš, al resno pišeš?

Dejansko primerjaš Schuja z Barichellom? Ker pred podpisom za rdeče je totalno raztural?. Pa pol je tud Buttona nažgal ko psa. aja, ne, ni ga. 

 

Kakorkoli, dejstva te ne brigajo, in kaj nej se pol še kej pogovarjava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Cartman pravi:

Me ti zajebavaš, al resno pišeš?

Dejansko primerjaš Schuja z Barichellom? Ker pred podpisom za rdeče je totalno raztural?. Pa pol je tud Buttona nažgal ko psa. aja, ne, ni ga. 

 

Kakorkoli, dejstva te ne brigajo, in kaj nej se pol še kej pogovarjava?

Kaj misliš glede na to, da si tako pameten? Ti bi komot delal na kakšni srbski vroči liniji ... vidovnjak Cartman. :lol1:

Glej, ne me jebat, konc debate!
Veš kaj pravi stari rek, da se nebom ponaulo ... ti maš prav, jaz pa mir! Zdaj pa grem na en pir.
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DL650 pravi:

 

Evo, tipičen komentar navijača in zagrižnega zagovornika Rossi - ja.  Prav je, da imaš svojega favorita, ampak kljub temu, da ne navijam za Rossija, ne bom uporabil tako grobega besednjaka, kot si ga ti.

Pri Yamahi so bili jezni, da jih je Rossi zapustil in odšel k Ducatiju in ko se je vrnil, če bi ga takoj začeli "ujčkat" bi bilo preveč očitno. Jaz sem prepričan, da se nekatere stvari rešujejo tudi v boxih. V vseh športih se dogajajo nepravilnosti in zakaj bi MotoGP bil izjema. Spomnimo se mimo grede Formule 1. 

Zakaj pa je odšel? Ker je rekel jaz ali lorenzo... Oni so rekli, lorenzo ostane, ti naredi kar želiš... 

In seveda takoj užaljeno po kufre pa gasa...  Jorge ni nikoli imel problemov voziti z Rossijem... Dokler le ta ni začel spet srat konec lanske sezone in se jorgeju verjetno ne da več it tega in gre rajš po svoje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, pa ravno o tem govorim, ampak jaz sem zaradi Rossijevih privržencev pač vse skupaj malo zavil v celofan, ker vem, kako hitro vgriznejo v kost, ki jo jim .... vržeš. 
Zakaj potem ni Rossi pokazal nič na Ducatiju, ampak je nonstop se pritoževal, kako to in ono ... Zdaj, ko ima pa pravo znamko pod ritjo mu pa gre malo bolje, ampak še vedno ne tako, kot ga vi poveličujete.  Mene me itak boli, moti me samo to, da hvalite enega in pljuvate druge. dejstvo je, da je Rossi odvozil svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je Rossi res odvozil svoje, vendar v tem trenutku je še vedno hiter in konkurenčen. 

Po vsej verjetnosti bo težko osvojil 10 naslov oz. mora začeti zmagovati, da ga.

Se mi pa zdi, da je zmotno mišljenje     Če zdaj izpostavim mojo izjavo, še vedno stojim za napisanim. Dejstvo je, če bo Vinales zelo hitro se razvijal, ga bo moštvo kaj hitro ustavlo, saj bog ne daj, da bi bil Rossi v njegovi senci.

da bi Yamaha štopirala Vinjalesa, da nebi zmagoval. Potem tudi Lorenzo nebi osvojil noben naslov z Yamaho.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar, ki je jaz ne razumem je ta, da je nekdo na tej dirki dobil 30s kazni, ker je pri poskusu prehitevanja nekoga odnesel s piste brez slabe namere... Poleg tega se je ta drugi dobesedno naslonil nanj... Če bi šla oba naravnost bi oba preživela dirko... 

Lani je nekdo nekoga namerno rinil na rob piste, ta drugi se je prav tako naslonil nanj in šel z glavo skozi zid... Torej podobna situacija s to razliko, da ga je namerno rinil ven in ga mogoče pa res celo malce še brcnil...  Je pa dobil štart iz zadnje vrste na naslednji dirki...

 

Meni se kazni ne zdita enaki... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, boshell pravi:

da bi Yamaha štopirala Vinjalesa, da nebi zmagoval. Potem tudi Lorenzo nebi osvojil noben naslov z Yamaho.

Verjetno se Lorenzo ni pustil, da bi z njim tako manipulirali in določali,kdo od dvojice mora prvi čez ciljno črto.
Glej, v vseh športih se prirejajo zadeve in kot sem rekel, zakaj bi MotoGP bil pa izjema. Nihče me ne more prepričat kontra!

Mene bega eno vprašanje .... tisti,ki so kupili Ducatija zaradi svojega favorita (ko še je vozil pri Ducatiju) in full sovražite JLo, a zdaj boste pa najboljše motore prodali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DL650 pravi:

Preveč se obremenjuješ z drugimi. Če zdaj izpostavim mojo izjavo, še vedno stojim za napisanim. Dejstvo je, če bo Vinales zelo hitro se razvijal, ga bo moštvo kaj hitro ustavlo, saj bog ne daj, da bi bil Rossi v njegovi senci.

Še 1x mimogrede omenim Formulo 1 in odnos Schumi / Barrichello. Revež je moral dirkat v senci Šumija, čeprav je včasih bil boljši od njega. In tako se dogaja tudi v MotoGP. Ko bo pa to 1x prišlo v javnost, potem boste pa nekateri full pametni, kako ste vedeli .. itd. 

yamaha je vzela vinalesa iz enega od glavnih vzrokov - da stari naredi iz njega prvaka ..vinales je mlad in dober in je trenutno edini svoje generacije , ki ima toliko pošlihtano v glavi , da lahko konkurira marcu in jorgetu ..

res je - čakajo ga učne ure .. vendar če bodo pri yamahi samo zavohali možnost , da bi bil vinales uvrščen na koncu prvenstva več mest nad rosijem potem tako tudi bo.

rosi ve , da se mu 10-ti naslov odmika s polno hitrostjo.. a ne navsezadnje bi mu bilo verjetno v kar veliko zadoščenje , če bi vinales pral oba glavna španca pri drugih ekipah - tudi na račun svoje uvrstitve v naslednjih 2 letih..

jaz se tukaj opravičujem za moj off topic - za tvojega se boš pa sam .. Rubens in dani - kot da bi gledal kopijo kariere .. pa v resnici je dani velikooo boljši kot Rubens..

kaj manjka tistim dirkačem , ki nikoli v svoji karieri vožnje v kraljevskih razredih ne postanejo prvaki ? ja nekaj malega - tisto kar imajo prvaki..simpl.. pa niso slabi - daleč od tega ..

a če pogledamo , jih je malo prvakov iz nižjih kategorij , ki bi uspeli postati prvaki tudi v kraljevskem razredu - Biaggi,capirossi ,melandri niso uspeli..  dovizioso, pedrosa , bradl,pol espargaro in  rabat - od teh imata nekaj možnosti pedrosa in  dovizioso ..ostali Bodo s svojimi trenutnimi dosežki zelo težko prilezli kam višje in v boljše ekipe zato , kerprihajajo zmeraj mlajši od njih in bolj perspektivni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, thumper pravi:

yamaha je vzela vinalesa iz enega od glavnih vzrokov - da stari naredi iz njega prvaka ..

Thumper, se popolnoma strinjam s teboj, lepo napisano. Morda se ti bo zdelo smešno, ampak eden od komentarjev, ki bi lahko rekel, da si na "nikogaršnji zemlji". Lahko, da se motim. 

Se pa bojim tega, kar si napisal,da bodo na koncu res v kolikor bo Vinales boljši, zasluge pripisali Rossiju, kako ga je " izšolal". Bomo videli, kaj bo drugo leto, ko se bodo karte malo zmešale. Morda bo drugo leto končno konstruktorski naziv dobil Ducati, čeprav je akterjev za naziv kar nekaj.

Bi pa bilo zanimivo videt recimo MM na kakšnem Suzukiju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DL650 pravi:

Kenny, pa ravno o tem govorim, ampak jaz sem zaradi Rossijevih privržencev pač vse skupaj malo zavil v celofan, ker vem, kako hitro vgriznejo v kost, ki jo jim .... vržeš. 
Zakaj potem ni Rossi pokazal nič na Ducatiju, ampak je nonstop se pritoževal, kako to in ono ... Zdaj, ko ima pa pravo znamko pod ritjo mu pa gre malo bolje, ampak še vedno ne tako, kot ga vi poveličujete.  Mene me itak boli, moti me samo to, da hvalite enega in pljuvate druge. dejstvo je, da je Rossi odvozil svoje.

Tako

To se res ne razumeti ?  Ne vem kaj imate res od tega da navijače za tega ..... skoraj do krvi. Če bI on to vedel,  bi se sam nasmehnil in ti bi blo vse. Sam vsega tega pa on še tega sploh ne vem. Dajte se prodat za 1 velko čokolado.  Boste vsaj čokolado pojedl. In drugim bo lepše   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, UnionJack pravi:

...ti se raj mal bol trdno za krigl prim, druge orientacije na uni ravnini itak ni :)

Jaz sem ga tudi hotel fprašat, kaj kadi, da takšne piše. Saj ne vem, kaj je hotel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!