Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 19 minutami, HD-Dyna pravi:

Dobra dirka, odličen Vinales :OK:

Bo imel Rossi naslednjo leto zopet probleme :blush:

Brez skrbi, da ne bo imel problemov. Bo že ekipa poskrbela, da ga Vinales "nebo oviral" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kok ste patetični... Tolk enga gneva je treba zlivat po dirkaču, samo zato, ker je konkurenca vašemu idolu... To delate že 15 let vsem njegovim konkurentom... Kakšno naključje, da so čist vsi njegovi konkurenti take gnide ane? Omg... 

Lorenzo je že včeraj po dirki povedal kje je bil problem, če ste taki poznavalci bi to lahko prebrali, preden vam kdo drug tuki gor kej nalep... 

Skejtgrizli... Dovi vozi poškodovan.... To bi lahko vedel, pa tudi videl po koncu dirke, ko je prišel skozi cilj... Ne pa da si neki premeten... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, KennyJR pravi:

O kok ste patetični... Tolk enga gneva je treba zlivat po dirkaču, samo zato, ker je konkurenca vašemu idolu... To delate že 15 let vsem njegovim konkurentom... Kakšno naključje, da so čist vsi njegovi konkurenti take gnide ane? Omg... 

Lorenzo je že včeraj po dirki povedal kje je bil problem, če ste taki poznavalci bi to lahko prebrali, preden vam kdo drug tuki gor kej nalep... 

Skejtgrizli... Dovi vozi poškodovan.... To bi lahko vedel, pa tudi videl po koncu dirke, ko je prišel skozi cilj... Ne pa da si neki premeten... 

Saj to je problem, ne beremo ga več, ker zdaj že konstantno vsako dirko pove kakšen izgovor...se pa strinjam z Damijem...lepa dirka, MM je vozil dobro, čeprav mogoče ne bi rabil toliko tvegati...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

Dobra dirka, odličen Vinales :OK:

Bo imel Rossi naslednjo leto zopet probleme :blush:

Ja, Vinales bo v vrhu. Ko Rossija ne bo več, bo motogp kot nekakšno špansko prvenstvo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Jure007 pravi:

Super dirka, vsa čas Vinalesu, Borba za drugo mesto pa za hercinfarkt. Korl se je z novo šasijo honde očitno prerodil. Na stopničkah pa zasluženo najboljši trije. A ni vedno tako? Kdor ga poserje, zapelje s steze, se zbremza..... pač ni med najboljšimi tremi. Čeprav je odličen dirkač. Tisto dirko je bil pač slabši. In ja, MM je bil pač slabši od Rossija, od Korla in tudi Vinalesa to dirko, samo enim pač ta filozofija ni jasna. In jim očitno nikol ne bo, ker dirk niso občutili na lastni koži, le prek ekrana. In po vojni je vsak lahko general - tudi na motosvetu je veliko takih: če bi, ko bo, ker je in blablabla

Kar se Lovrota tiče: tko kot so nekateri povedali: plačan je toliko in toliko na dirko. Mora odpeljat tako kot zna,pa je ali pa ni motiviran. To je njegova služba, njegov kruh. Ni izgovorov! Zato je tam! Če pa si še večkratni svetovni prvak, pa sploh ni več izgovorov, da se v dežju ne počutiš dobr, svetovni prvak mora znati zmagovati v suhem in v dežju! Ne rečem, pojamrajo vsi, samo tako, kot pa Lovro jamra in se afna zadnje dirke je pa že mal smešen.

Moto2: Žal mi je, da ga je Zarco tako na silo posral, zato pa upam, da bo vsaj do konca napeto če ne našesto.

 

AMEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Jure007 pravi:

Kar se Lovrota tiče: tko kot so nekateri povedali: plačan je toliko in toliko na dirko. Mora odpeljat tako kot zna,pa je ali pa ni motiviran. To je njegova služba, njegov kruh. Ni izgovorov! Zato je tam! Če pa si še večkratni svetovni prvak, pa sploh ni več izgovorov, da se v dežju ne počutiš dobr, svetovni prvak mora znati zmagovati v suhem in v dežju! Ne rečem, pojamrajo vsi, samo tako, kot pa Lovro jamra in se afna zadnje dirke je pa že mal smešen.

večkratni posamični svetovni prvak.. se mi dozdeva , da je edini v sodobnejši zgodovini , ki ni nikoli v karieri obranil kateregakoli naslova naslova svetovnega prvaka ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, thumper pravi:

večkratni posamični svetovni prvak.. se mi dozdeva , da je edini v sodobnejši zgodovini , ki ni nikoli v karieri obranil kateregakoli naslova naslova svetovnega prvaka ..

Dobro, da se ti samo dozdeva...z aprilio je bil prvak dve leti zapored v moto 2, potem pa prišel v gp. Pa zelo zanimivo je bilo leto 2013, saj je bil leto prej prvak z 350 točkami, nasljednje leto je osvojil 330 točk, kar bi načeloma moralo biti dovolj za naslov prvaka. A se je zgodil MM, ki je takrat prvič vozil v GP.  Lorenzo je super voznik, to je že dokazal. Če bi manj iskal opravičila, bi ga veliko ljudi imelo rajši. Vseeno ima za seboj 5 naslovov prvaka in ve kako se stvari streže, ne glede na to, da bi moral biti profesionalec, je tudi človek, ki ima čustva. To je dokazal tudi Rossi lani. On bi tudi moral bolj profesionalno reagirat, tu dam kapo dol MMju, da mu sploh še da roko glede na to, da ga je Rossi užaljeno odstranil iz svojega prodajnega marketinga. Pa sem navijač Ducatija in Rossija, a to ne pomeni, da bom sviral kako bo on mahal. Vseeno imamo vsi radi take ljudi, ki so deci in rečejo zajebal sem, da roko in gremo dalje. 

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, thumper said:

večkratni posamični svetovni prvak.. se mi dozdeva , da je edini v sodobnejši zgodovini , ki ni nikoli v karieri obranil kateregakoli naslova naslova svetovnega prvaka ..

Stoner tudi. Še več, on je bil prvak vedno samo prvo sezono po menjavi znamke. Razni strokovnjaki bi rekli, da to pomeni, da prinaša smrt za razvoj motocikla, tako kot ROS očitajo, da je Ducatija zavozil. Sam gledam na te stvari drugače: MAQ, ROS, LOR, STO, deloma tudi PED - vsi so šampioni, najboljši med najboljšimi, to se pokaže skozi par sezon, statistiko pa se da prikrojiti vsakemu v prid ali škodo. Izenačenost vseh dirkačev je včeraj pokazal tudi Lowes. LOR je suho dirko končal na sredini med zmagovalcem in LOW, naslednjo dirko bo mogoče spet zmagal. Vsak ima svoj stil in tudi kakšno šibko točko, enkrat se enemu malenkost bolj poklopi, drugič drugemu. ROS še dodatno izstopa po tem, da na tem nivoju vztraja že več kot 15 let. Večina, s katerimi je borbal za zmage in naslove, je sedaj že v pokoju ali pa so nekonkurenčni. Ko je bil mlad, pa je z naskokom dobil 5 zaporednih naslovov, s tem da je vmes še prestopil iz zmagovalne Honde k takrat nekonkurenčni Yamahi. Tega je trenutno sposoben samo MAQ, če bi znal v pravih trenutkih razmišljati trezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je odvozil Vinales. Meni osebno je škoda, da bo presedlal na yamaho. Z suzukijem bi očitno prav dobro mešal štrene naslednjo sezono. In očitno sozukija dobro obvlada oz mu paše ta motor.

No, tudi na yamahi zna bit zlo hiter, ampak problem je to, ker bo tam "mulac" in rossi bo prva violina. To pa ne bo dobro zanj. No, pustim se presenetit.

Glede Marqueza,hm.....  zelo agresivno včeraj, čeprav navijam zanj, se mi je zdelo včerajšne početje nespametno. Preveč na silo, lahko bi odstopil (ni manjkalo veliko) in dobil nulo. Ne vem kaj je razmišljal?  Očitno je oba včeraj prevzel adrenalin in ego, pa sta za par minut pozabla na točke in prvenstvo:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Dobro, da se ti samo dozdeva...z aprilio je bil prvak dve leti zapored v moto 2, potem pa prišel v gp. Pa zelo zanimivo je bilo leto 2013, saj je bil leto prej prvak z 350 točkami, nasljednje leto je osvojil 330 točk, kar bi načeloma moralo biti dovolj za naslov prvaka. A se je zgodil MM, ki je takrat prvič vozil v GP.  Lorenzo je super voznik, to je že dokazal. Če bi manj iskal opravičila, bi ga veliko ljudi imelo rajši. Vseeno ima za seboj 5 naslovov prvaka in ve kako se stvari streže, ne glede na to, da bi moral biti profesionalec, je tudi človek, ki ima čustva. To je dokazal tudi Rossi lani. On bi tudi moral bolj profesionalno reagirat, tu dam kapo dol MMju, da mu sploh še da roko glede na to, da ga je Rossi užaljeno odstranil iz svojega prodajnega marketinga. Pa sem navijač Ducatija in Rossija, a to ne pomeni, da bom sviral kako bo on mahal. Vseeno imamo vsi radi take ljudi, ki so deci in rečejo zajebal sem, da roko in gremo dalje. 

se posipam.. imaš prav.. ampak samo takrat mu je to uspelo in to v 250 klasi .. nima naslova iz 125... dejansko v moto gp ni nikoli obranil naslova medtem ko ga je rossi  5x - enkrat celo ob menjavi iz 500cc 2 takt za 4 takt... če to narediš sedaj in jih vržeš na 2 takt me prav zanima kakšen bi bil vrstni red...

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_World_Champions_by_year best all time

če Lorenzo v naslednjih 2 sezonah ne postane prvak z ducatijem je njegova zvezda zašla ... in tudi drugo leto če se ne bo res potrudil kot naj bi se dirkač za kakršnega ga imajo se ga bo malo videlo po tv..to pa pomeni samo eno - ali biti zadaj in potihem razviti do potankosti zmagovalni motor in osvojiti prvenstvo 2018 ali pa pa-pa ...

pred eno uro, renyy pravi:

Glede Marqueza,hm.....  zelo agresivno včeraj, čeprav navijam zanj, se mi je zdelo včerajšne početje nespametno. Preveč na silo, lahko bi odstopil (ni manjkalo veliko) in dobil nulo. Ne vem kaj je razmišljal?  Očitno je oba včeraj prevzel adrenalin in ego, pa sta za par minut pozabla na točke in prvenstvo:)

za tako vožnjo bi moral dobit kazen..vsaj za Cal-a - se mu je zabil v koleno odzadaj ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, renyy said:

Super je odvozil Vinales. Meni osebno je škoda, da bo presedlal na yamaho. Z suzukijem bi očitno prav dobro mešal štrene naslednjo sezono. In očitno sozukija dobro obvlada oz mu paše ta motor.

No, tudi na yamahi zna bit zlo hiter, ampak problem je to, ker bo tam "mulac" in rossi bo prva violina. To pa ne bo dobro zanj. No, pustim se presenetit.

 

 

11 hours ago, DL650 said:

Brez skrbi, da ne bo imel problemov. Bo že ekipa poskrbela, da ga Vinales "nebo oviral" .

 

vi res tako mislite al sam mal lapate? Pač pišete kar vam pade na pamet in se vam zdi kul? Tako mal, teorije zarote pa to.....Sej ne vem a je žalostno al smešno. 

 

Ker res ne vemo kako bo v prihodnje, je zanimivo pogledat kako je blo do zdej.  Da je Yamaha v ekipo spustila Lorenza, ga izšolala do popolnosti. in mu omogočila 3 naslove, Dva je osvojil med tem ko je bil v ekipi tudi Rossi. Da so 2010ga izbrali Lorenza. In da so njemu na čast letos pogodbe sestavili in ponuduli že začetek sezone. Da je dobil najbolšo ponudbo v GP in višjo kot Rossi, pa je odšel. Da  Yamaharja dirkata en prot drgem že res dolgo, in se ne spomnim niti ene same samcate pripombe o tretmaju. Nikoli.

 

Yamahi je jasno  da se Rossi stara, in že 2010 so z Lorenzom poskrbeli za prihodnost. Italjanova dolgoživost je neverjetno posebna stvar. Zato je še v igri. Ne dvomite, Če se Maverick izkaže v pravi luči, da bo lahko dirkal z Marquezom in Lorenzom, bo Yamaha nardila vse, da ga obdrži naslednjih 5-6 sezon.  Tud spenzjonirala tastarga. Če se spremeni v Spiesa, ga bodo pač spustili. 

 

 

 

 

 

ma ni smešno, majkemi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

za tako vožnjo bi moral dobit kazen..vsaj za Cal-a - se mu je zabil v koleno odzadaj ..

Jaz ne vidim tukaj nobenega problema, MM v naletu, Cal pa se ravno hotel nagniti, ni varijante, da bi MM uspel pravočasno brezmati, Cal pa hvala bogu ni dobil bolj konkretnega udarca. Jaz tu ne vidim namere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa za vse, ki ste pozabili nanj: 5. Septembra 2010 se je v Misanu v klasi Moto2 ubil Shoya Tomizawa

Shoya-Tomizawa.jpg

V Misanu se je Dorna odločila, da v čast Marcu Simoncelliju za vedno umakne št. 58 iz razreda motogp.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

 

 

vi res tako mislite al sam mal lapate? Pač pišete kar vam pade na pamet in se vam zdi kul? Tako mal, teorije zarote pa to.....Sej ne vem a je žalostno al smešno.

 

Evo, tipičen komentar navijača in zagrižnega zagovornika Rossi - ja.  Prav je, da imaš svojega favorita, ampak kljub temu, da ne navijam za Rossija, ne bom uporabil tako grobega besednjaka, kot si ga ti.

Pri Yamahi so bili jezni, da jih je Rossi zapustil in odšel k Ducatiju in ko se je vrnil, če bi ga takoj začeli "ujčkat" bi bilo preveč očitno. Jaz sem prepričan, da se nekatere stvari rešujejo tudi v boxih. V vseh športih se dogajajo nepravilnosti in zakaj bi MotoGP bil izjema. Spomnimo se mimo grede Formule 1. 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DinDiin pravi:

Ampak Cartman ni tipicen navijac Rossija :)

 

pred 23 minutami, Arzen pravi:

Jaz bi včasih celo rekel, da sploh ni navijač Rossija. 

Ali je ali ni jaz ne vem, ker nisem analiziral in brskal po temi, da bi ugotovil za koga navija. Če pa ni tak navijač Rossija, te pa ne vem, zakaj se je tak vžgal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Cartman said:

. Ne dvomite, Če se Maverick izkaže v pravi luči, da bo lahko dirkal z Marquezom in Lorenzom, bo Yamaha nardila vse, da ga obdrži naslednjih 5-6 sezon.  Tud spenzjonirala tastarga. Če se spremeni v Spiesa, ga bodo pač spustili. 

IMHO - tu ni podobnosti, Ben vs Vale.....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Arzen said:

tu dam kapo dol MMju, da mu sploh še da roko glede na to, da ga je Rossi užaljeno odstranil iz svojega prodajnega marketinga.

Kolikor se spomnim iz prebranega takrat, se je za to potezo odločil Marquezov 'management'... Rossi ni imel nobenega problem s služenjem denarja z Marquezovim imenom. ;-)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!