Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

11 minutes ago, Marcel-F said:

Ko si tko pameten,povej kaj je vse zahteval Lorenzo,da pride k njim.

 Sej ravno v tem je stos: ne vem. Kot tudi ti ne. Kot noben pametnjakovic tule. Kot tudi ne vemo zakaj se je Ducati odlocil kot se je in tako naprej.... Sem tolk pameten, ja, da pac to priznam in ne delam zakljuckov zakaj je nekdo, ki ga noben ne pozna itd, naredil nekaj... zdaj pa ti meni, ko si tko pameten, povej kaj je zahteval ali pa ne Lorenzo, in to potrdi z kaksnim dokazom.

 

  Mostvo Ducati pa ima svoje razloge, ki pa jih spet ni delilo z nami.... al se bodo pokazali kot dobri ali ne, bomo pa videli

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Brnu je dež :) Dirka bo zanimiva. Dons znajo bit presenečenja. Can't wait!! Luthi pa je zaradi včerajšnjega padca noč preživel v bolnici.

20160821_091031.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Ja, lastniki mostev so bedaki... Ne vedo kdo je boljsi, ne vedo kdo vec prinese k razvoju motocikla, pojma nimajo kaksna sta dirkaca katera imajo v mostvu par let, niti sanja se jim ne kateri dirkac se vrne z steze z uporabnimi informacijami o motorju itd... Verjemi da mostvo ve precej vec o tem kdo je boljsi, kdo je prinesel vec v mostvo, kdo je kaj rekel itd, kot pa ti z kavca....

Hahaha lastniki pa res vedo...kot da so prisotni v sami garaži in kot da spoznajo na te stvari. Oni gledajo samo končne številke, tako uspehe kot finančne. Resda je Dovi imel boljše uspehe, ampak glede na dirkanje letos pa me je malce pustil hladnega. 

Ampak ni pomembno, Lorenzo prihaja in zdaj bomo videli koliko je vreden ducati.  In seveda tudi Jorge sam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Arzen said:

Hahaha lastniki pa res vedo...kot da so prisotni v sami garaži in kot da spoznajo na te stvari. Oni gledajo samo končne številke, tako uspehe kot finančne. Resda je Dovi imel boljše uspehe, ampak glede na dirkanje letos pa me je malce pustil hladnega. 

Ampak ni pomembno, Lorenzo prihaja in zdaj bomo videli koliko je vreden ducati.  In seveda tudi Jorge sam. 

  Lej, ne drzi se besed dobesedno, z lastniki sm mislil mostvo, strokovnjake kateri so ze pred vstopom prepoznali vrednost npr Stonerja, Marqueza itd, ceprav je bilo tule precej drugacnega povedanega... Sm res dvoumno zapisal, vseeno ostane, da mostvo Ducatija precej bolj ve zakaj nekdo ostane ali ne... Tudi kar ti pravis, Ducati, Honda itd vedo kako se sucejo stevilke, mi pac ne...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

Ko si tko pameten,povej kaj je vse zahteval Lorenzo,da pride k njim.

1. robček za jokat

2. kokoice in coca colo, da bo lahko iz boxov gledal dirke :P

3. mučos dineros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

1. robček za jokat

2. kokoice in coca colo, da bo lahko iz boxov gledal dirke :P

3. mučos dineros

4. Vedno suhe steze in idealne pogoje! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Arzen pravi:

Danes bo zih zmagal, pa boš vidu, da ne rabi več suhe steze :lol1:

Šala tedna. Ali pa že šala leta.

:D

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, solorider said:

4. Vedno suhe steze in idealne pogoje! :lol1:

 Ja poglej:  Rossi upa da bo dez, da premaga Lorenza. Lorenzo upa de ne bo dezja, da ne bo zamocil dirke.... V cem je razlika? V tem, da ce je dez, Rossin ne premaga Lorenza, ampak ga premaga dez...  Torej, Rossi lahk upa na dez, Lorenzo pa ne sme na lepo vreme? To je hinavsicna prve vrste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, jvalant pravi:

 Ja poglej:  Rossi upa da bo dez, da premaga Lorenza. Lorenzo upa de ne bo dezja, da ne bo zamocil dirke.... V cem je razlika? V tem, da ce je dez, Rossin ne premaga Lorenza, ampak ga premaga dez...  Torej, Rossi lahk upa na dez, Lorenzo pa ne sme na lepo vreme? To je hinavsicna prve vrste.

lahko bi ti še našteval točke, rosenje čelade, ni se mu umaknil tekmovalec, gume.... oglavnem ni zastonj jokica. Je pa zelo dober in vsi so dobri. Tako kot tebi je Rossi antipatičen je lahko meni tudi Lorenzo.

Rad pa gledam dobro tekmo ali je v dežju ali v soncu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

lahko bi ti še našteval točke, rosenje čelade, ni se mu umaknil tekmovalec, gume.... oglavnem ni zastonj jokica. Je pa zelo dober in vsi so dobri. Tako kot tebi je Rossi antipatičen je lahko meni tudi Lorenzo.

Rad pa gledam dobro tekmo ali je v dežju ali v soncu. 

 Ja no, ali pa da Marquez dela za Lorenza (ko ga prehiti), pa da druga guma ni bila dobra itd itd...  O neumikanju ne bom govoril, ker Lorenzo bo bentil, Rossi ga po zrinu ven in se kar bil car. Stvar je v tem kako se nekoga interpretira. Jaz se nekako drzim tega da vec ali manj ne lazejo, pac povedo kaj jim je delalo probleme, mi se pol strokovno delamo norca do te mere, da ko pokazes posnetek Lorenza z zaroseno celado, da je namenoma pihal vanjo itd... brez veze!

  Ja, dobra dirka je vazna, zmaga vedno tisti  ki je najboljsi tisti hip... Tudi nisem fan Rossija, pa me vseeno ne bos ujel z izrazi kot so: "peder, jokica, kreten, itd itd" Me ne moti kdo zmaga itd, moti me kulture tule, vesoljna pamet vseznalcev, pa ceprav nimamo ama nic podatov iz prve roke in zaljenje... pogled na tabelo tock pove vse, tako enostavno je to. pri vseh problemih ki tarejo Lorenza, zares, ali ne zares, dezju ipd, je na koncu vazno kolk ma tock. in ce je zanic v dezju, pa ma vseeno velik tock, je pac tolk boljsi v suhem. Isto velja za vse, seveda. Zaljenje ni potrebno, je pa zelo verjetno odsev osebnosti....  (pa ne govorim osebno tule, ampak nasplosno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Jure007 pravi:

Dons znajo bit presenečenja. 

20160821_091031.jpg

 

pred 5 urami, Jure007 pravi:

V Brnu je dež :) Dirka bo zanimiva. Dons znajo bit presenečenja. Can't wait!! Luthi pa je zaradi včerajšnjega padca noč preživel v bolnici.

20160821_091031.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Buzdovan said:

Ne tako resno jemati vsega na spletu napisanega.  Ga pač ne maram, malo dražim njegove ultranavijače, mislim pa, da moje trditve niso daleč od resnice.

Drugače pa s cerkvijo, njenimi nauki in stališči nimam nič, ker sem ateist, v naši ožji in širši družini pa ni bilo, ni in upm da tudi ne bo nikogar s tako hibo.

 

 

to ni nobeno draženje, to je najbol navadno trolanje. in jes ti kurac ateist. Kjer ni boga, je vse dovoljeno.....

 

18 hours ago, Cartman said:

 

Rozman ni lih neki rejnmajster, al pa se mi samo zdi. Tist lanski silverstone je bol izjema kot pravilo, in bognedaj flag2flag...

Sicer pa napoved ki je nisem se dobil na lazi pravi, de se bo spadalo prej. 

 

prav takoj me je na laž postavu.....

 

2016 so zmagali dve zasebni ekipi. obe z "najslabšim motorjem" na gridu, Hondo. In zdaj naj nekdo HRC preprica da ta motor ni najbolši?

 

nora sezona.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... žal ne gledam ... :(

... ampak vem ... :sleep2:

... Lorenzo papak ... bio i ostat če papak ... :D

... mali smrkavec za okluftat ... :P

... navijamo pa itak za Rossija ... :kva2:

.... GOOOOOOOOOO 46 ... :worship::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Danes bo zih zmagal, pa boš vidu, da ne rabi več suhe steze :lol1:

Zmagal ni, je bil pa prepricljivo zadnji :-P 

Drgac pa kar ok dirka. Od zacetka ze mislu, da je Yama spet falila taktiko, sam ze po par krogih se je vidlo, da ne. Ducati bil hiter, ko so pa gume sle, pa-pa... Bo pa MM prvak, sam se cudo al kaka poskodba lahko to spremeni.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!