Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

 

9 hours ago, builder said:

dobri so vsi, že dolgo pa ni najboljši, čeprav material ima najboljši:hmm:

bi pa znal letos bit prvak:D

Prvak trenutno res ni, je pa vedno nekje blizu. Zal mu povsod ni vedno slo vse po planu (Duce) ampak glede na leta je (zame) dalec najboljsi, car... klobuk dol. Mlajsim seveda ni, ker oni, ki so zacel gledat GP v casu Kamenkota, lizike al celo smrkavca itak ne razumejo kaj VR46 dejansko pomeni :smoke:

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Rossi pravi:

 

Prvak trenutno res ni, je pa vedno nekje blizu. Zal mu povsod ni vedno slo vse po planu (Duce) ampak glede na leta je (zame) dalec najboljsi, car... klobuk dol. Mlajsim seveda ni, ker oni, ki so zacel gledat GP v casu Kamenkota, lizike al celo smrkavca itak ne razumejo kaj VR46 dejansko pomeni :smoke:

Kot praviš, klobuk dol, kar je naredil na športnem področju v svoji karieri, ne razumem pa, da je lahko kakemu Slovencu idol laški homoseksualec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Arzen pravi:

Zgleda te je laški homoseksualec že fajn v rito, da veš kdo je on. :ras: :OK:

Kdo je on, je sam povedal v intervjuvu za naš A kanal pred zadnjo veliko nagrado Nemčije. Na vprašanje naše novinarke, ali bi na dopust raje  vzel motocikel ali prijateljico, je odgovoril, da prijateljice nima, na motociklu je vsak dan, na dopust bi vzel prijatelja. Tu ni več kaj dodati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ksz...

A ni bila Honda najbolj proti aerodinamičnim krilcem? Pa gledam Marqueza in je videti, kot da vozi KPL-jev snežni plug. Ali pa morda celo kot viličar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DinDiin pravi:

Buzdovan, a te orng pece? :lol1: Da naus pocu, ce slucajno z 6ga mesta zmaga :P 

Ne bom počil, saj njegovih dirkaških kvalitet nisem nikdar zanikal. Zaradi varnosti pa naj na naslednjih kvalifikacijah raje obleče rumen odsevni jopič, da ga hitrejši prej opazijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo krivo vreme, da bo Rossi zmagal-dež, pa ene tri bo ven vrglo in pol bodo čebulili... :lol1:

Ob 14h bo Brno v dežju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm, kljub temu, da se mu je rossica valjal pod nogami neverjeten krog, pa ravno sem mislil, da lorenzo ne more imeti konkurence, glede na videno do takrat. Začuda popoldne v soncu ni mogel peljati hitreje, kot pa zjutraj, ko je na nekaterih delih dejansko že kapljalo... Sicer proga povsem suha, ampak vseeno... 

Rossi pa tud...Butast, da bolj nebi mogel bit... Namesto, da bi se za mm peljal zadnji krog in bi skupaj prehitela pola vsak na svojem delu... Ne on je šel raje prehitevat mmja v prvi ovinek in tako zaključil krog... Si upam trdit, glede na razlike, da je bila sicer prva vrsta dosegljiva... Ampak ne, bedak je mislil, da lahko nekoga, ki mu je ravno krog prej dal sekundo premaga... Oh ja... 

Bravo aleix in barbera... 

Jutri upam, da bo suho in da se fajn užgejo... Sicer mam rajš dirke v dežju, k je več drame itd, ampak res pa nebi bil rad napran...

Iannone je pa tudi tukaj zelo hiter... Nevem, zdej se mi kr zdi, da bi si mogoče res bolj zaslužil ostat pri ducatiju kot dovi... Samo je na začetku sezone pač zajebal... Se pa vidi, da se je tud mal umiril in so rezultati takoj vidni... Je pa tudi nekaj res... Suzuki zna biti še boljši motor kot ducati in morda še tam kaj l zmaga... Maverick je sicer hiter... Samo se vidi, da to ni to... Počasen v QP, slabi začetki dirk... Ni izkoristil potenciala tega motorja... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Buzdovan said:

Kdo je on, je sam povedal v intervjuvu za naš A kanal pred zadnjo veliko nagrado Nemčije. Na vprašanje naše novinarke, ali bi na dopust raje  vzel motocikel ali prijateljico, je odgovoril, da prijateljice nima, na motociklu je vsak dan, na dopust bi vzel prijatelja. Tu ni več kaj dodati.

Cak mau, ti nikoli nisi su s frendi na morje? Na kak roadtrip? 2/3 moje mladosti se zacne "sva sla s frendom...."  zdaj, ali lapas debilnosti, al pa sm tud jez in en kup frendov, ne da bi vedli, homoseksualci. Pa ne zdej nasim babam, zenam in materam otrok povedat....

Tak, klerikaln, pobozniski, odnos do drugacnih je meni popolnoma nedojemljiv. Da b ga le dobil u druzino...

 

3 hours ago, solorider said:

Jutri bo krivo vreme, da bo Rossi zmagal-dež, pa ene tri bo ven vrglo in pol bodo čebulili... :lol1:

Ob 14h bo Brno v dežju :OK:

Rozman ni lih neki rejnmajster, al pa se mi samo zdi. Tist lanski silverstone je bol izjema kot pravilo, in bognedaj flag2flag...

Sicer pa napoved ki je nisem se dobil na lazi pravi, de se bo spadalo prej. 

 

 

A mi lahk kdo na nitro povzetwk nardi? Sm se vozu, pa nc ne vem razn rezultatov. Je marc resn za zmago? Je vale cist out? Kaj tam pocne #29, in kje je dovi?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Cartman pravi:

Cak mau, ti nikoli nisi su s frendi na morje? Na kak roadtrip? 2/3 moje mladosti se zacne "sva sla s frendom...."  zdaj, ali lapas debilnosti, al pa sm tud jez in en kup frendov, ne da bi vedli, homoseksualci. Pa ne zdej nasim babam, zenam in materam otrok povedat....

Tak, klerikaln, pobozniski, odnos do drugacnih je meni popolnoma nedojemljiv. Da b ga le dobil u druzino...

 

Rozman ni lih neki rejnmajster, al pa se mi samo zdi. Tist lanski silverstone je bol izjema kot pravilo, in bognedaj flag2flag...

Sicer pa napoved ki je nisem se dobil na lazi pravi, de se bo spadalo prej. 

 

 

A mi lahk kdo na nitro povzetwk nardi? Sm se vozu, pa nc ne vem razn rezultatov. Je marc resn za zmago? Je vale cist out? Kaj tam pocne #29, in kje je dovi?

Jorge ,Marc,Rossi in Ianone imajo zelo podobn ritem. Dovi je tam kamor spada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

Cak mau, ti nikoli nisi su s frendi na morje? Na kak roadtrip? 2/3 moje mladosti se zacne "sva sla s frendom...."  zdaj, ali lapas debilnosti, al pa sm tud jez in en kup frendov, ne da bi vedli, homoseksualci. Pa ne zdej nasim babam, zenam in materam otrok povedat....

Tak, klerikaln, pobozniski, odnos do drugacnih je meni popolnoma nedojemljiv. Da b ga le dobil u druzino...

Ne tako resno jemati vsega na spletu napisanega.  Ga pač ne maram, malo dražim njegove ultranavijače, mislim pa, da moje trditve niso daleč od resnice.

Drugače pa s cerkvijo, njenimi nauki in stališči nimam nič, ker sem ateist, v naši ožji in širši družini pa ni bilo, ni in upm da tudi ne bo nikogar s tako hibo.

Kvalifikacije so bile super, dirka pa bi bila zame najbolj zanimiva, da začnejo  v dežju in se nato osuši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KennyJR pravi:

Mm, kljub temu, da se mu je rossica valjal pod nogami neverjeten krog, pa ravno sem mislil, da lorenzo ne more imeti konkurence, glede na videno do takrat. Začuda popoldne v soncu ni mogel peljati hitreje, kot pa zjutraj, ko je na nekaterih delih dejansko že kapljalo... Sicer proga povsem suha, ampak vseeno... 

Rossi pa tud...Butast, da bolj nebi mogel bit... Namesto, da bi se za mm peljal zadnji krog in bi skupaj prehitela pola vsak na svojem delu... Ne on je šel raje prehitevat mmja v prvi ovinek in tako zaključil krog... Si upam trdit, glede na razlike, da je bila sicer prva vrsta dosegljiva... Ampak ne, bedak je mislil, da lahko nekoga, ki mu je ravno krog prej dal sekundo premaga... Oh ja... 

Bravo aleix in barbera... 

Jutri upam, da bo suho in da se fajn užgejo... Sicer mam rajš dirke v dežju, k je več drame itd, ampak res pa nebi bil rad napran...

Iannone je pa tudi tukaj zelo hiter... Nevem, zdej se mi kr zdi, da bi si mogoče res bolj zaslužil ostat pri ducatiju kot dovi... Samo je na začetku sezone pač zajebal... Se pa vidi, da se je tud mal umiril in so rezultati takoj vidni... Je pa tudi nekaj res... Suzuki zna biti še boljši motor kot ducati in morda še tam kaj l zmaga... Maverick je sicer hiter... Samo se vidi, da to ni to... Počasen v QP, slabi začetki dirk... Ni izkoristil potenciala tega motorja... 

Za manijaka jaz že od začetka trdim, da so zajebali, ker je bil že v začetku sezone zelo hiter, samo pošlihtat si je moral glavo, ker tole ni nikamor vodilo. Kakšen je pa on kot človek pa vedo v Ducatiju in so verjetno menili, da se model ne more pošlihtat. Meni je manijak majster, a me zanima kaj bo nasljednje leto pokazal v suzukiju. Nekako imam občutek, da bo po 2 letih šel Lorenzo nazaj k Yamahi, manijak pa nazaj k ducatiju.

Maverick ni izkoristil potenciala? Si siguren, da je suzuki dovolj hiter? Če gledam drugega dirkača suzukija, bi rekel, da je Maverick še dober oz. sploh ni daleč za Pedroso in je pred obema Ducatijema in roko na srce, v prvih dirkah letos je bilo veliko odstopov, ki jih je Maverick izkoristil in pridobil nekaj točk. Ko pa oba ducatija, obe hondi in obe yamahi prideta do konca (koliko je bilo sploh takih dirk letos?), pa je edino Pedrosa lahko tisti, ki ga lahko Maverick mogoče prehiti, realnost je žal taka.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim, da so pri ducatiju zajebali... Oni so se odločili tako, da bo bolje za ekipo... Dovi bo bolj koristen... 

Kje je drugi dirkač suzukija? Ene 3 mesta na gridu višje... In to ni prvič... Glede na to, da komaj čakajo, da gre iz ekipe je kar presenetljivo hiter... Maverick je zelo hiter v danih trenutkih, sej pravim... Samo na kvalifikacijah na zna priti višje in v prvih krogih je počasnejši kot ostali, zato pravim, da ni izkoristil potenciala suzukija... Kaj ti pomaga bit v drugi polovici dirke enako hiter, če v prvi polovici zaostaneš... To se mu dogaja že celo sezono... Iannone te hibe, vsaj po mojem, ne bo imel... Letos se je precejkrat zgodilo, da je bil aleix na začetku dirke pred maverickom... Čeprav je pa tko... Za aleixa nikoli ne bom mogel rečt, kolk hiter pilot dejansko je... Z nekimi 3. razrednimi motorji je delal čudeže, na boljših potem vidnejših rezultatov ni bilo... Kaj pa vem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Arzen pravi:

Za manijaka jaz že od začetka trdim, da so zajebali, ker je bil že v začetku sezone zelo hiter, samo pošlihtat si je moral glavo, ker tole ni nikamor vodilo. Kakšen je pa on kot človek pa vedo v Ducatiju in so verjetno menili, da se model ne more pošlihtat. Meni je manijak majster, a me zanima kaj bo nasljednje leto pokazal v suzukiju. Nekako imam občutek, da bo po 2 letih šel Lorenzo nazaj k Yamahi, manijak pa nazaj k ducatiju.

Maverick ni izkoristil potenciala? Si siguren, da je suzuki dovolj hiter? Če gledam drugega dirkača suzukija, bi rekel, da je Maverick še dober oz. sploh ni daleč za Pedroso in je pred obema Ducatijema in roko na srce, v prvih dirkah letos je bilo veliko odstopov, ki jih je Maverick izkoristil in pridobil nekaj točk. Ko pa oba ducatija, obe hondi in obe yamahi prideta do konca (koliko je bilo sploh takih dirk letos?), pa je edino Pedrosa lahko tisti, ki ga lahko Maverick mogoče prehiti, realnost je žal taka.

Mislim,da so Dovija obdržal,ker je tako hotel Lorenzo in ne Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Marcel-F said:

Mislim,da so Dovija obdržal,ker je tako hotel Lorenzo in ne Ducati.

 Ja, lastniki mostev so bedaki... Ne vedo kdo je boljsi, ne vedo kdo vec prinese k razvoju motocikla, pojma nimajo kaksna sta dirkaca katera imajo v mostvu par let, niti sanja se jim ne kateri dirkac se vrne z steze z uporabnimi informacijami o motorju itd... Verjemi da mostvo ve precej vec o tem kdo je boljsi, kdo je prinesel vec v mostvo, kdo je kaj rekel itd, kot pa ti z kavca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jvalant pravi:

 Ja, lastniki mostev so bedaki... Ne vedo kdo je boljsi, ne vedo kdo vec prinese k razvoju motocikla, pojma nimajo kaksna sta dirkaca katera imajo v mostvu par let, niti sanja se jim ne kateri dirkac se vrne z steze z uporabnimi informacijami o motorju itd... Verjemi da mostvo ve precej vec o tem kdo je boljsi, kdo je prinesel vec v mostvo, kdo je kaj rekel itd, kot pa ti z kavca....

Ko si tko pameten,povej kaj je vse zahteval Lorenzo,da pride k njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!