Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

pred 1 uro, solorider pravi:

 

1.50 mi je full nekam znan posnetek :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 9. 2016 at 9:32, dog66 pravi:

Evo en miks mojga povratka :D

 

 

Ulala čudoviti COME BACK::: sploh pri 1:34!!!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj kar napovem:

Cameron Đejmsov dela nov film z naslovom Moja Afrika, ter sporočim, da smo v prvih 2 dneh že 3x prekoračili odobren buđet. Ampak se splača počakat.

V opravičilo naj povem, da je po dobrih 4 urah dela rezanja, montiranja, švasanja, iskanja odgovarjajoče muske, zmrznu PC in je vse šlo v qurac (budala Scorsesse k ni delal backupov, ampak jebiga) montaža dela sedaj s polno paro.

lp

Dami

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Naj kar napovem:

Cameron Đejmsov dela nov film z naslovom Moja Afrika, ter sporočim, da smo v prvih 2 dneh že 3x prekoračili odobren buđet. Ampak se splača počakat.

V opravičilo naj povem, da je po dobrih 4 urah dela rezanja, montiranja, švasanja, iskanja odgovarjajoče muske, zmrznu PC in je vse šlo v qurac (budala Scorsesse k ni delal backupov, ampak jebiga) montaža dela sedaj s polno paro.

lp

Dami

Kdo bil v afriki, izkušnje iz namibije južne afrike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ZdravkoK pravi:

Kdo bil v afriki, izkušnje iz namibije južne afrike?

neb vedu, trenutno montiram Maroko :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bogi no, kr en mu je fakica pokazal, pol je pa treba  takoj uzbuno delat. A ni dost sproscen na mopedu al kako? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi bilo nič posebnega, če ne bi bil gor tudi posnetek enga našga "žabarja" (to o "žabarju" zgolj ugibam :blush:). Okrog 5:20 je na posnetku. Se kdo spomne :photo:?

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje, da ja, pa unmu na 3:12 tudi, pa unmu na 8:48 tudi,... Vsa naravnost bremzanja iz nič na polno, ki jih je na jutub posnetkih polno in seveda se vsa končajo s položenim motorjem (če ne bi bilo tako pač ne bi bila na jutubi :kmet:).

ABS je po mojem "nujno fajn" imet ob vseh teh prilikah, ko te nekaj preseneti na tvoji "peljem u izi naravnost in se brigam zase" (po možnosti kratek pogled na stran, nato pa nepričakovano nekaj pred tabo :eek::eek::eek: !!!!).

Ajd!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GoBobi said:

Ne bi bilo nič posebnega, če ne bi bil gor tudi posnetek enga našga "žabarja" (to o "žabarju" zgolj ugibam :blush:). Okrog 5:20 je na posnetku. Se kdo spomne :photo:?

Ajd!

ne sam tablco sm pa ulovu LJ EG-28 :P
Bo uredu, jaja sam da ste živ :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Quest pravi:

1:30 zaviranje. A bi mu ABS pomagal preprečiti padec?

Pr 1:30 bi pomagalo, če bi tip zamenjal špuro in bi se prestavil na skrajno desno, pa bi se čist lepo izšlo brez bremzanja

Bučmanu na 8:50 neb pomagal sam bog. Če nimaš pameti NE bremzat, ko maš samo eno roko na krmilu, pa v nestabilni poziciji, pol si pač butl.

pred 11 urami, GoBobi pravi:

Po moje, da ja, pa unmu na 3:12 tudi, pa unmu na 8:48 tudi,... Vsa naravnost bremzanja iz nič na polno, ki jih je na jutub posnetkih polno in seveda se vsa končajo s položenim motorjem (če ne bi bilo tako pač ne bi bila na jutubi :kmet:).

ABS je po mojem "nujno fajn" imet ob vseh teh prilikah, ko te nekaj preseneti na tvoji "peljem u izi naravnost in se brigam zase" (po možnosti kratek pogled na stran, nato pa nepričakovano nekaj pred tabo :eek::eek::eek: !!!!).

Ajd!

 

Motorist, ki ima za seboj veliko kilometrov ve, da so njegova najslabša karta njegove zavore, najboljša pa ozkost silhuete in strašanski pospeški. Vedno moraš igrat na svoje močne karte, na svoje najslabše. Na večini posnetkov (razen pač zajebavanja, wheelijev, stoppijev itd.) se bi dalo zadevo rešit na način pobega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!