Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Pazit moraš,da ga nimaš kje blizu tanka lahko pride od vibracij do orgazma!!! :eek:

Aja, no lepo da si me podučil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en k naklada pa pojma nima o HD jih

Ravno tak model kot tvoj(HD Elektro Glide) sem vozil od kolega je predsednik HD kluba v Ulmu Herrn Werner Roschmann.Namreč zamenjala sva motorje in njegov prvi stavek po vožnji z mojim motorjem je bil: Voziš pravi motor! jaz takega NESMEM, sem predsednik HD kluba!Bili so povabljeni njih osem in prišli so na obisk moto srečanja, mi pa smo bili povabljeni k njim v Ulm na njihovo srečanje HD,ki ga vsako leto organizirajo še posebno pri njih se mi je dopadla poker vožnja in nagrade,ki smo jih dobili za najbolj odaljeno skupino na srečanju ca 620 Km.

Ps; pa brez zamere "mal" se hecam je pa res,da se še danes spomnim vibracj, ko ga mal prtegneš !!! :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps; pa brez zamere "mal" se hecam je pa res,da se še danes spomnim vibracj, ko ga mal prtegneš !!! :whistle:

pretiravat ti pa res ni treba ... vibracije so ,ja.. samo so tudi pri moji suzi ... če se ravno o orgazmih pogovarjamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravat ti pa res ni treba ... vibracije so ,ja.. samo so tudi pri moji suzi ... če se ravno o orgazmih pogovarjamo...

Ja mal so vpetje motorja izboljšal, sicer mamo pa na cestah tolk lukenj, da ti tud ultra mirni moped povzroča vibracije :P

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sicer mamo pa na cestah tolk lukenj, da ti tud ultra mirni moped povzroča vibracije :P

Itaq. V borbi za orgazme pač ne smemo biti izbirčni glede uporabljenih sredstev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem že pri razmišljanju o novih gumah ..... 160/70/17 zadnja, .... štorija, da te kap :P Kaj pa vi priporočate za mojga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z belim robom. Dol padeš, tako lepo pride do izraza. Ni pa nujno, da je vsakemu všeč. Meni je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whitewall gume so zakon :yea2: sam pašejo bol na old school!!Js bi nabavu AVON VENOM ali COBRA!!poznam kr neki folka ki vozi te gume in pravjo da druga sploh ne dajo gor!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whitewall gume so zakon trance_30_punk.gif sam pašejo bol na old school!!Js bi nabavu AVON VENOM ali COBRA!!poznam kr neki folka ki vozi te gume in pravjo da druga sploh ne dajo gor!!

AVON-ke so mal problematične sedaj za dobit pri nas .... Baje ni več generalnega uvoznika.

Drugače pa se zelo dobro obnese tudi Bridgestone Exedra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomoč ampak bom kar na Dunlop-ki ostal 160/70/17 K591 bo kar v redu, ker moja vidno napreduje s svojim mopedkom :D

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomoč ampak bom kar na Dunlop-ki ostal 160/70/17 K591 bo kar v redu, ker moja vidno napreduje s svojim mopedkom :D

ja še malo pa se bosta samo na HD vozila okoli ..bo kawe zmanjkalo... :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še malo pa se bosta samo na HD vozila okoli ..bo kawe zmanjkalo... :lol:

sej HD ji paše :P edin mal jo bo treba še nate***t....recimo noge :whistle: (ne smem fotke napopat, me fenta O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej HD ji paše :P edin mal jo bo treba še nate***t....recimo noge :whistle:(ne smem fotke napopat, me fenta O:-) )

pol ne boš več pajkica ampak kawica... greeny kolk maš pa že kej km ? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ne boš več pajkica ampak kawica... greeny kolk maš pa že kej km ? :yea1:

Thumper .... zamujaš odlične fotke na FB-ju. Menjamo motorje .... testiramo .... potapljamo .... je kar vrsta :D kilometrov sprašuješ ... Zdejle točno 13.899,999 pa kak mikrometer :P če že sprašuješ B)

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper .... zamujaš odlične fotke na FB-ju. Menjamo motorje .... testiramo .... potapljamo .... je kar vrsta :D kilometrov sprašuješ ... Zdejle točno 13.899,999 pa kak mikrometer :P če že sprašuješ B)

Na moje RK se pa števec že neumorno približuje 42.000 miljam (cca 67.200 km), pa dela kot raketa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ne boš več pajkica ampak kawica... greeny kolk maš pa že kej km ? :yea1:

:krneki: mal si pobrklal kawice pa pajkice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomoč ampak bom kar na Dunlop-ki ostal 160/70/17 K591 bo kar v redu, ker moja vidno napreduje s svojim mopedkom :D

ko jo boš dobil....če ne bo prej sezone konec... potem pa kar eno kramparco za v sneg gor... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jeseni 2009 je motolegenda na celjskem sejmu razstavljala motor harley-davidson fxdf FAT BOB, ki je bil mat črne barve. Takrat sem ga videl prvič. Prej nisem vedel za njega, ker so ga začeli izdelovati komaj leta 2008. V tistem trenutku sem se odločil, da ga bom kupil, ampak seveda bo treba še čisto malo počakat. Sedaj me zanima, če slučajno kdo ve kam je bil tisti motor prodan oz. kdo je lastnik, ker bi ga rad kontaktiral, da bi mi poročal kako je zadovoljen z motorjem. Do sedaj se še nisem pogovarjal z nobenim lastnikom fat boba, zato bi bil vesel tudi, če bi mi poročal kdo od vas kakšne informacije glede tega motorja, ki jih je slišal sam od lastnika. Članki in razni posnetki na you tube odpadejo, ker sem že vse pregledal, zanimajo me res informacije iz prve roke.:D

no to je pa ta lepotec

post-16066-127681057901_thumb.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če na uradni strani Lipa chapterja malo pošnofaš...? Že dolgo nisem bil gor, ampak mislim, da so tudi telefonske in motorji, katere vozijo.Poskusi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi ta Fat Bob bil zelo všeč ampak sem se takrat zaradi praktičnosti odločil za Road Kinga, pa mi je k`r malo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na HOG strani je blo 11.06.2010 objavleno da imajo tole na zalogi!!

V prvi vrsti je Screamin Eagle Ultra Classic Electra Glide, potem pa še:

- VRSCDX, Night Rod Special

- FLSTFB, SOFTAIL Fat Boy

- Buell 1125 CR

- SPORTSTERJI: XR 1200, XR 1200X, XL 1200XL (48), XL 1200 Nightster, 883 Low

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če na uradni strani Lipa chapterja malo pošnofaš...? Že dolgo nisem bil gor, ampak mislim, da so tudi telefonske in motorji, katere vozijo.Poskusi.

Telefonske in naslovi odprti samo za člane - interni podatki yes.gif

Ti bodo pa sigurno pomagali v Novi Motolegendi, saj so izredno prijazni prodajalci trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefonske in naslovi odprti samo za člane - interni podatki yes.gif

Ti bodo pa sigurno pomagali v Novi Motolegendi, saj so izredno prijazni prodajalci trance_40_thumbup.gif

Ok hvala za pomoč!!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!