Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Bom še enkrat kar samega sebe citiral...

meni je enkrat en z HD-jem rekel da je njegova original HD jakna vredna več kot moj motor. je verjetno imel prav ampak jaz mu nisem kriv če so ga nategnili pri ceni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je enkrat en z HD-jem rekel da je njegova original HD jakna vredna več kot moj motor. je verjetno imel prav ampak jaz mu nisem kriv če so ga nategnili pri ceni :evilgrin:

Pol so ga pa res fajn nategnili, ker sem že sam malo za jakne gledal, pa so cene nekje kot od pri ostalih proizvajalcih, mogoče so novi modeli malo dražji.

Starejši model pa lahko dobiš tudi zelo ugodno.

Najbrž je bil ta osebek eden izmed tistih lastnikoh HD-ja, ki ga imajo zaradi statusa, naj se vidi, da imam "veliko denarja".

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh zdaj pa sem taaaaako presunjen da bom prodal fejzerco pa kupil nekaj za šraufat, samo vozit se je itak že dolgočasno...:headbang:

saj če znaš šraufat lahko to delaš na katerikoli firmi... sem pa slišal , da je kolegu od enga daljnega znanca japonec blajerco utrgal kmalu po zgodnji generalki..mogoče zato ne rabijo znanja ,kako pošravfati motor... ker ga kar zamenjajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz bi tut bil zraven, ko bosta merla... bom stave pobiral...:naughty:

kdo bo tisto žvarovno gledal... lahko pa se pomerita v vžiganju moje suzi ....al pa harley-a , če ga ima kdo na kurbl ...pa zraven pokažeta malo znanja o motoroznanstvu ... greeny bo pa za zmagovalca eno HD mikico zrihtal , da si bo švic obrisal... vsi zadovoljni pa noben trezen...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvoja vprašanja je tako enostavno odgovoriti, če ša dobro pomislim pa zelo težko.

Od kje meni ideja, da vozim HD? Misliš, da sploh vem........ Enostavno všeč........ Izpit sem delal na CBF500, stara kobilica :)

Zakaj Dyna Street Bob? Enostavno mi je na pogled ugajal tak motor, naked, visoka balanca; kubikov malo morje, konje so nekam izgubili - so pobegnili iz motorja, ....

Sem preživel preveč časa pred TV in gledal ameriške kavbojke, špageti vestrne, kasneje Goli v sedlu, Marlboro Mann, Ghost rider.

Zakaj pa drugi kupujete "plastiko", oitovalne motorje, štirikolesnike, ...... ?

Zanimivo pa je, da vsa ta ameriška podjetja gledajo zelo na široko (vsa stara in še vedno živeča) Zakaj imajo ameriški multi podjetniki tak pogled na svet, zakaj so tako "neumni", ...... Zakaj naredijo nekaj kar se potem stopnjuje v nekakšne kulte, pripadnosti, H.O.G, ..... Vsi znamo pljuvati po nečem kar se je prijelo, obstaja, .... Zakaj sami ne dosežemo podobnega?

H.O.G. - ja močan je, kdo je komu suženj in kaj se dogaja v H.O.G.-u. Nič pametnega bi rekel, usližbenci se prerivajo za boljše pozicije in plače. Klasika v vsakem podjetju..... Čisto druga tema in drug forum. Mene, kot lastnika zanima samo to kaj lahko dobim od H.O.G.-a. Od HD organizacije pa neglede na to kakšna je.

Zakaj pa drugi proizvajalci motornih koles nimajo tako močne organizacije?

Ni minil dober mesec od prevzema motorja, ko sem obtičal na cesti s svojim Street Bobom. Cel dopis si lahko prebereš na spletnih straneh Lipa Chapter Slovenija.

Poklical sem v Anglijo H.O.G. asistenco in so me v NEDELJO sredi Ljubljane prišli iskat z avtovleko (slovenski prevoznik, ki ima pogodbo z AMZS, pa to sploh ni važno).

Vse se je zgodilo v roku ure in pol od klica v Anglijo.

Ja res je, da moraš plačati članarino H.O.G.-u, plačuješ tudi zavarovanje in se na srečo ne zgodi kaj rakega, da bi jo moral izkoristiti. H.O.G. želi imeti denar-članarino in za ta denar oinuja nekaj. Članstvo pa ni obvezno in pod prisilo.

Zakaj bi blatil nekaj kar je meni osebno rešilo problem. Zakaj mi ni mogel pomagati zastipnik/uvoznik HD za Slovenijo?

Nisem ljubitelj amerikancev, želim pa imeti kompletno podporo s strani sistema. Kdo jo lahko nudi pri drugih znamkah motorje pa nebi vedel, ker se nisem pozanimal.

Bi lahko pisal in pisal upam, da sem nekako zadel bistvo. Sem pa navedel toliko stvari, da me lahko spet raztrgate po celem forumu, če vam to ugaja :D in potem dobite svoje zadovoljstvo.

Vedno je potrebno preveriti dejstva in potem ropotato okoli.

what a spirit. takega tipa je v bistvu fajn videti na kateremkoli motorju (sploh če je HD, statusni simbol, hehe) :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jaz prav razumel, je besedo ovce mislil v prenesenem pomenu besede... Priznaj, da Fazerk je res veliko zadnje čase... Vsaj jaz nisem zasledil v njegovem postu, da bi kritiziral motor sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, ampak enim se pa res da filozofirat okol ene reči, ki se ji reče motor ... pač malo več stane - točno toliko, kot ljudje zanj plačajo ... kar pove samo eno - za razne FZ6 in podobne ni nihče pripravljen nič več plačati :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misli Hilton (in še kdo) da sem ovca ker vozim Fazer, mi svetsko dol visi. Fazerja sem kupil zato ker je dober in zanesljiv motor s kterim se lahko zapeljem do Istanbula ali pa do Normandije. Če pa hočem zbujati malo pozornosti (in riskirati šraufanje) pa se vsedem na svojo Bol d'orko letnik '81 in se malo zapeljem naokoli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač je Yamaha za razliko od triumpha naredila dober vstopni motor. Zakaj točno ne vem, in me tudi ne zanima. :yea1:

fz1 l.2008 - 9700 € vstopen motor ?? vstopni HD sportster xl 883 l stane nov 7740 € ... in si ga je že mogoče kupiti na kredit...

zakaj točno ne veš ... me ne zanima ... če bi se hotel kregati okoli yame in triota bi šel v vaše teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele sedaj sem opazil, da mi je hilton včeraj poslal 2 nekakšna grozilna sporočila. Odgovor mu pošiljam kar tukajle, da vidite o kakšnem človeku se gre:

1.sporočilo

pač opozorilo od reterdiranca

če ne ves z kom imas opravka ga ne žali

tole je le dobronamerno opozorilo.

Po tvoji logiki ti lahko žališ vse, noben pa ne sme teb nič rečti? In še ena novica zate, nisi edini "retardiranc"....

2.sporočilo

umiri se ker bo boljse zate...

vrjemi

saj jaz sem bil tudi mlad in zaletav........

Mislim, da ta sporočila govorita zase kdo je mirn in kdo ne....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se preveč kregat.

Pač nam je v naravi, da vsak svoj motor (ali tudi kaj drugega)hvali.

In prav tako si nekateri motor kupijo zaradi lastnega užitka, drugi pa zato, da se pokažejo pred ostalimi.

Jaz sem si želel HD-ja še preden sem prvi motor kupil, zato sem si nekako omislil približek (vsaj po obliki), Kawasakija VN 800 Classic rahlo dodelanega.

Ampak sem potem ugotovil, da ta motor ni glih namenjen za ekstremna potovanaja po vseh mogočih cestah oz. da je za takšen namen dovolj ostalih motorjev, ki so bolj primerni.

Zato sem naslednji motor kupil Hondo Varadero 1000, ki je bila idealna za moje potrebe in cenovno sprejemljiva, pa še malo jih je bilo takrat.

Ko sem jo zamenjal za novejši model jih je pa bilo že zelo veliko na cesti videt, ker za njeno ceno dobiš zelo dober motor.

Sedaj, ko pa najbrž še nekaj let ne bomo hodili na daljša potovanja z motorjem mi bo pa najbrž HD čisto dobro služil za potešitev želje izpred mnogo let.

Kot večino motorjev do sedaj, ki sem jih imel sem tudi HD-ja dobro preučil malo razstavil očistil itd. pa moram reči, da ima tako kot ostali motorji svoje kikse in pa tudi zanimive rešitve. Če me realno vprašaš ali je po tem kako je narejen in iz kakšnih elementov vreden svoje cene, definitivno ni. Ampak ker smo ljudje takšni kot smo smo pripravljeni za posebnost ali potešitev svojih želja plačati več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem jaz prav razumel, je besedo ovce mislil v prenesenem pomenu besede... Priznaj, da Fazerk je res veliko zadnje čase... Vsaj jaz nisem zasledil v njegovem postu, da bi kritiziral motor sam.

Nevrjetno eden ki je razumel bistvo povsta....

Maš pir v dobrem grim.gif

saj vem mladost je norost.... sem tud sam tak bilwhistle.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fz1 l.2008 - 9700 € vstopen motor ?? vstopni HD sportster xl 883 l stane nov 7740 € ... in si ga je že mogoče kupiti na kredit...

zakaj točno ne veš ... me ne zanima ... če bi se hotel kregati okoli yame in triota bi šel v vaše teme...

Edina Yamaha ki je dobra je od Dr Valeta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se preveč kregat.

Pač nam je v naravi, da vsak svoj motor (ali tudi kaj drugega)hvali.

In prav tako si nekateri motor kupijo zaradi lastnega užitka, drugi pa zato, da se pokažejo pred ostalimi.

Jaz sem si želel HD-ja še preden sem prvi motor kupil, zato sem si nekako omislil približek (vsaj po obliki), Kawasakija VN 800 Classic rahlo dodelanega.

Ampak sem potem ugotovil, da ta motor ni glih namenjen za ekstremna potovanaja po vseh mogočih cestah oz. da je za takšen namen dovolj ostalih motorjev, ki so bolj primerni.

Zato sem naslednji motor kupil Hondo Varadero 1000, ki je bila idealna za moje potrebe in cenovno sprejemljiva, pa še malo jih je bilo takrat.

Ko sem jo zamenjal za novejši model jih je pa bilo že zelo veliko na cesti videt, ker za njeno ceno dobiš zelo dober motor.

Sedaj, ko pa najbrž še nekaj let ne bomo hodili na daljša potovanja z motorjem mi bo pa najbrž HD čisto dobro služil za potešitev želje izpred mnogo let.

Kot večino motorjev do sedaj, ki sem jih imel sem tudi HD-ja dobro preučil malo razstavil očistil itd. pa moram reči, da ima tako kot ostali motorji svoje kikse in pa tudi zanimive rešitve. Če me realno vprašaš ali je po tem kako je narejen in iz kakšnih elementov vreden svoje cene, definitivno ni. Ampak ker smo ljudje takšni kot smo smo pripravljeni za posebnost ali potešitev svojih želja plačati več.

hecno je, de mata tuki samo dva HD, in sta oba čist normalna debaterja. pol se pa naloži trop bagre, ki je exstremno pametna razgledana in splošno izobražena, kaj je in, kaj je woow in kaj je out in pase. enim stoji druge so mokre ko gre HD sam mimo, ti me prepričujejo de sm frigidn in impotenten, drugi pol pa že ob misli na cruiser kozla, in me prepričuje de ste vsi na kruzerjih imbecili, tisti s harleyi pa še prav posebej retardirani ker nimaste pregovorno zanesljive hitre in udobne CBR. Sorry. ne kupim. Vesel sem za Greenija in Vulcan zate, da imata igrače ki sta si jih želela, in da sta ostala normalna. Da vama je jasno, da HD niso rakete in mega pomembne zadeve in da boga ne držita za jajca. Važno je, kolk si z motorjem zadovoln, in kaj z njim počneš. pa tud če je Jawa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so všečne takšne zadevice

sportster predelava

drugače pa fan Hd od leta 2008 ko sem v italiji na enem počivališču srecal skupine ( 300 HD) ki so se odpravljali na srečanje......

dozivetje tega je nekaj posebnega( aja samo res so na počivaišču vsi meli orodje zraven pa nekaj vijačili :trance_33_sleep: )

post-26672-126572031539_thumb.jpg

post-26672-12657204639_thumb.jpg

post-26672-126572053857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa fan Hd od leta 2008 ko sem v italiji na enem počivališču srecal skupine ( 300 HD) ki so se odpravljali na srečanje......

dozivetje tega je nekaj posebnega( aja samo res so na počivaišču vsi meli orodje zraven pa nekaj vijačili :trance_33_sleep: )

Ti vsaj ni nikoli dolgčas, pa še kakšne grde razvade se lahko odvadiš (npr. kajenja), ko moraš za vsako, ko se ustaviš nekaj na motorju pošraufat .) .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim eni pa že presegate meje normalnega obnašanja. Kot bodoči kupec iz vaše strani opevane znamke motorja, redno berem to temo in se smejim vašim nabijanjem s katerim se ne premaknete nikamor. Redko kdaj napišem kaj na ta forum, ampak si ne morem kaj da nebi nekatere izmed vas opomnil na bonton. Mislim da je jasno na katere to leti in upam da ne bo med vami na koncu še prišlo do fizičnega obračuna. Dajte se nekateri malo obnašat IN POJDITE RAJE NA PIVO :beer2: !!!!:headbang::slap: PEACE :whistle:

Popravljeno . Popravil dejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji so za to, da nas na tak ali drugačen način prepeljejo iz točke A do točke C.

večkrat izpostavljena opazka je ta, da je harlija ves čas, tako doma kot med vožnjo samo, potrebno šraufat, se motati okoli njega...

on sedaj moje pokvarjeno razmišljanje...

kaj pa če je harley kot pohotna ženska, ki te vsakič preseneti s čim novim? pohotnica, s katero sta prešla čez vse položaje kamasutre ter vedno znova pišeta nova poglavja. nikoli ne veš s čim te preseneti... potrebnica, ki si ves čas želi da brazdiš po njej, tako ali drugače.... da ko se v točki A začne s predigro, nikoli ne veš koliko nasmeha bo na tvojih ustah, kolikokrat se ustaviš v Bju, predno prideš do orgazmične točke C.

če je s harleyem tako kot sem zgoraj napisal, hja, potem lahko da so japonci, bavarci ter ostali "brezhibni in nepokvarljivi" motorji kot posteljni hlod, s katerim se ne rabiš ukvarjati ter kateri te vsakokrat tiho in mirno v misijonarskem položaju prepelje od A do C. brez Bja, hehe

šment, če bolje pomislim, pa v tem primeru bi mariskdo raje imel razuzdano cipico kot bogaboječo vase zaprto gospodinjo.

je pa res da moraš za obvladovanje cipice biti več dedca, k'nede?

a, a, kaj pravite pa na to???

p.s.: upam, da ste se vsaj malo nasmejali, čeprav nekaj resnice je vseeno v tem, se vam ne zdi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a, a, kaj pravite pa na to???

Da zaradi tega razloga ne rabis imet Harleya. So italjancki cist fajn.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, italijani...

že res da zna biti dogajanje živahno...

ampak so bolj v kategoriji gospodinj, ki se vedejo kot cipice, toda v trenutku, ko se to od njih najmanj pričakuje...

to je šele katastrofa!!!

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motorji se kvarijo, tudi "nepokvarljivi japonci", ki so si ta status ustvarili v 80 in 90, sedaj ga pa imajo za samoumevnega.

Je pa pri HD-ju to prednost, da je narejen še dokaj preprosto, brez novodobnih elektronskih enot (žal se tudi to spreminja) in ga lahko sam

popraviš, če si seveda malo mehanika po duši.

Se pa stinjam z ELO-m, da ti s HD-jem ni nikoli dolgčas.

Če ne zaradi tega, ker ga moraš šraufat pa zaradi vseh debelih katalogov z dodatno opremo, ki te k´r sili v to, da bi nekaj preminjal na motorju.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji so za to, da nas na tak ali drugačen način prepeljejo iz točke A do točke C.

večkrat izpostavljena opazka je ta, da je harlija ves čas, tako doma kot med vožnjo samo, potrebno šraufat, se motati okoli njega...

on sedaj moje pokvarjeno razmišljanje...

kaj pa če je harley kot pohotna ženska, ki te vsakič preseneti s čim novim? pohotnica, s katero sta prešla čez vse položaje kamasutre ter vedno znova pišeta nova poglavja. nikoli ne veš s čim te preseneti... potrebnica, ki si ves čas želi da brazdiš po njej, tako ali drugače.... da ko se v točki A začne s predigro, nikoli ne veš koliko nasmeha bo na tvojih ustah, kolikokrat se ustaviš v Bju, predno prideš do orgazmične točke C.

če je s harleyem tako kot sem zgoraj napisal, hja, potem lahko da so japonci, bavarci ter ostali "brezhibni in nepokvarljivi" motorji kot posteljni hlod, s katerim se ne rabiš ukvarjati ter kateri te vsakokrat tiho in mirno v misijonarskem položaju prepelje od A do C. brez Bja, hehe

šment, če bolje pomislim, pa v tem primeru bi mariskdo raje imel razuzdano cipico kot bogaboječo vase zaprto gospodinjo.

je pa res da moraš za obvladovanje cipice biti več dedca, k'nede?

a, a, kaj pravite pa na to???

p.s.: upam, da ste se vsaj malo nasmejali, čeprav nekaj resnice je vseeno v tem, se vam ne zdi???

Res je, da obstajate tudi mazohisti, ki uživate če vas baba (ali pa motor) zajebava in jaha na suho. Harli pa razduzdana cipica????!!!! Pa daj no mir :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, italijani...

že res da zna biti dogajanje živahno...

ampak so bolj v kategoriji gospodinj, ki se vedejo kot cipice, toda v trenutku, ko se to od njih najmanj pričakuje...

to je šele katastrofa!!!

Čist zgrešena primerjava.

Italjan je cipica, ki ti zna pa še gospodinjska dela nardit. Tega si z Yamaho pač ne morš predstavljat :-), sploh ne, če voziš "susan boyle" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bote samo grdih bab gor limali.

Če si kdo hoče kupit sanje, svobodo, status, ego, podalšek penisa ali kar koli že smatrate pod HD - tole je res prava stvar!

Tona Klemenčič prodaja 76' Showelheada z oldtimer certifikatom in 15.000 km za "sonderprice" 15.000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!