Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

tako simpl je to pr tebi? plehpička.

a je spet čas za pluvanje, zmerjanje, ......... žaljenje ...... TAPRAVI MOTORISTI ....... :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako simpl je to pr tebi? plehpička.

a ni tema kup železja ?? potem kvečjemu iron lady...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

P.S.: tip, ki ima pod kontrolo enega HD (na cesti, v garaži, konc koncev v denarnci... jah, tko je) ima lahko čist VSE, kar hoče. še najmanj dodatnega r6, r1, cbr, crb, brc... :) /// HD brain je HD brain; mal ste drugačni ;)

Klap, klap! :naughty:

No, zdaj smo korak bližje skrivnosti uspeha HD. :whistle:

HD je statusni simbol, ker VSI vejo (sploh lastniki:), da je drag in Daria je velik povedala.

Badge na tanku je dokaz števila kartic v denarnici in zato je HD nekaj več od navadnega motorja.!

Čast izjemam. Poznam jih par. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je spet čas za pluvanje, zmerjanje, ......... žaljenje ...... TAPRAVI MOTORISTI ....... :headbang:

oprosti, ampak mene bi blo sram zagovarjat take debilne teorije kot človek k ma harlija ma lahko vse na svetu Plehka butasta in nadvse pavšalna izjava

Klap, klap! :naughty:

No, zdaj smo korak bližje skrivnosti uspeha HD. :whistle:

HD je statusni simbol, ker VSI vejo (sploh lastniki:), da je drag in Daria je velik povedala.

Badge na tanku je dokaz števila kartic v denarnici in zato je HD nekaj več od navadnega motorja.!

Čast izjemam. Poznam jih par. :worship:

nevem, ko se na športni dan prpele možak z novim bmw 7 in dvema suzukijema ma najbrž vsaj tolk cekinčkov kot poprečn lastnik HDja. pa ko se prpele model z mečko GL in cbrjem na prkolci, lahk rečem podobno. vendar, Če se debata konča pr temu, de kdor ma harlija ma dnar in je car. . glej. . . bi me blo sram met harlija in končat v istem košu z ljudmi ki ga majo zarad tega, in so iz legende o svobodi misli, telesa in duha nardili statusni simbol.

de ogrupideklicah ne zgublam besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ampak mene bi blo sram zagovarjat take debilne teorije kot človek k ma harlija ma lahko vse na svetu Plehka butasta in nadvse pavšalna izjava

nevem, ko se na športni dan prpele možak z novim bmw 7 in dvema suzukijema ma najbrž vsaj tolk cekinčkov kot poprečn lastnik HDja. pa ko se prpele model z mečko GL in cbrjem na prkolci, lahk rečem podobno. vendar, Če se debata konča pr temu, de kdor ma harlija ma dnar in je car. . glej. . . bi me blo sram met harlija in končat v istem košu z ljudmi ki ga majo zarad tega, in so iz legende o svobodi misli, telesa in duha nardili statusni simbol.

de ogrupideklicah ne zgublam besed.

Dvomim, da kdo zagovarja tako teorijo. Je pa dejansko res, da kup železja res stane mal več kot pa kakšen drug kup česa drugega. Men je enostavno srce začelo mal hitreje bit, ko sem videl motor kakršnega sem si kasneje privoščil. Za enak denar bi lahko kupil kakšen drug top end mopedek japonske znamke. So pa tud nekatere druge znamke, ki pa imajo sploh extra ceno.

Verjetno je hotela Daria s tem naredit primerjevo, ne vem, vprašejte jo :D:whistle: Na prvo žogo se men glih ne laufa kot nekaterim :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ampak mene bi blo sram zagovarjat take debilne teorije kot človek k ma harlija ma lahko vse na svetu Plehka butasta in nadvse pavšalna izjava

nevem, ko se na športni dan prpele možak z novim bmw 7 in dvema suzukijema ma najbrž vsaj tolk cekinčkov kot poprečn lastnik HDja. pa ko se prpele model z mečko GL in cbrjem na prkolci, lahk rečem podobno. vendar, Če se debata konča pr temu, de kdor ma harlija ma dnar in je car. . glej. . . bi me blo sram met harlija in končat v istem košu z ljudmi ki ga majo zarad tega, in so iz legende o svobodi misli, telesa in duha nardili statusni simbol.

de ogrupideklicah ne zgublam besed.

HD JE statusni simbol, pa če se vsi tom kruzi postavjo na glavo al pa polulajo v čelado. statusni simbol ni nastal zarad enga motorista, ampak ....... no comment. tomkruz, bredpit, al karkol že si, pejt se izobrazit, preden začneš sikat. moj favorit je cbr, kar nima veze s HD, pa mi je prow fajn, ko se pripeljem mimo ''statusnega simbola''. respect - to je nekaj, kar boš mogočel po nesreči našel čez kašnih 5-10 let. mogoče boš do takrat že pravi džeknikolson.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD JE statusni simbol, pa če se vsi tom kruzi postavjo na glavo al pa polulajo v čelado. statusni simbol ni nastal zarad enga motorista, ampak ....... no comment. tomkruz, bredpit, al karkol že si, pejt se izobrazit, preden začneš sikat. moj favorit je cbr, kar nima veze s HD, pa mi je prow fajn, ko se pripeljem mimo ''statusnega simbola''. respect - to je nekaj, kar boš mogočel po nesreči našel čez kašnih 5-10 let. mogoče boš do takrat že pravi džeknikolson.

ma dej baba smotana ne palamudi. folk nej se izobrazi o harey davidsonu? človek ti je lepo napisal kaj je hd predstavlal in iz česa se mit napaja. ker si tipična poprečna nepismena slovenka valda to spregledaš. in če ti je prou fajn ko se sam pelš mim nečesa je tvoj obstoj pomilovabnja vredn. še gixerpilot more pridet nebulozit pa bo use super.

Adeus, bagra!

Greeniju in ostalim normalnim lastnikom HD se opravičujem za izpad in jih seveda izvzemam iz bagre!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

P.S.: tip, ki ima pod kontrolo enega HD (na cesti, v garaži, konc koncev v denarnci... jah, tko je) ima lahko čist VSE, kar hoče. še najmanj dodatnega r6, r1, cbr, crb, brc... :) /// HD brain je HD brain; mal ste drugačni ;)

S tem se pa nikakor ne gre strinjat.Dost jih ima HD na leasing-sam sem jih nekaj poznal!To je prvo!Drugič pa v bistvu HD ne stane več kot ducati,MV,RSV4...vzdrževanje pa je drek pumpe veliko nižjo!SEM IMEL DREK PUMPO ENO LETO!

Za primerjavo sem porabil za komplet sezono z bencinom,registracijo,gumami,servisi za drek pumpo manj kot za SS samo za gume!

Skupni strošek nakupa novega SS in sezone je večji kot nabava novega HD in sezona!

Seveda pa očitno nekateri še vedno mislite,da je HD nek statusni simbol oziroma,da ima lastnik denar....same klobase...par let star stane za nov clio,ki ga vozi že vsak smrkavec.Nov pa za clio z opremo tako,da tolk o tem tvojem wana be mopiju...očitno pa ženske še vedno držijo noge narazen,ko ga vidijo :krneki:

Tak,da ne neki napamet klobasat!Cartman ti je dobro napisal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej baba smotana ne palamudi. folk nej se izobrazi o harey davidsonu? človek ti je lepo napisal kaj je hd predstavlal in iz česa se mit napaja. ker si tipična poprečna nepismena slovenka valda to spregledaš. in če ti je prou fajn ko se sam pelš mim nečesa je tvoj obstoj pomilovabnja vredn. še gixerpilot more pridet nebulozit pa bo use super.

Adeus, bagra!

Greeniju in ostalim normalnim lastnikom HD se opravičujem za izpad in jih seveda izvzemam iz bagre!!!!

a zdej se je pa še džon travolta oglasil ... prjatu car, vidva s tom kruzom se verjetn skupi vozta, a ne? pa za roke držita med vožnjo..

P.S.: HD je pač statusni simbol, kar je neki POZITIVNEGA (prevod za vse nepismene RMF) in paše k vsem užitkom k jih HD prnese s sabo, pa k zgodovini, pa h prihodnosti in drugim zgodbicam. Idioti, ki svoj mačizem merijo s karticami in primerjavami in žaljenjem so pač samo ... idioti.

namest teženja raj prtisni 'frendship', bajker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ampak mene bi blo sram zagovarjat take debilne teorije kot človek k ma harlija ma lahko vse na svetu Plehka butasta in nadvse pavšalna izjava

nevem, ko se na športni dan prpele možak z novim bmw 7 in dvema suzukijema ma najbrž vsaj tolk cekinčkov kot poprečn lastnik HDja. pa ko se prpele model z mečko GL in cbrjem na prkolci, lahk rečem podobno. vendar, Če se debata konča pr temu, de kdor ma harlija ma dnar in je car. . glej. . . bi me blo sram met harlija in končat v istem košu z ljudmi ki ga majo zarad tega, in so iz legende o svobodi misli, telesa in duha nardili statusni simbol.

a to samo zato , ker pri omenjenih avto firmah ne znajo nardit kultnega motorja ? ali zato ker ma dober motor pa nima za dober avto?:unsure:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se je pa še džon travolta oglasil ... prjatu car, vidva s tom kruzom se verjetn skupi vozta, a ne? pa za roke držita med vožnjo..

P.S.: HD je pač statusni simbol, kar je neki POZITIVNEGA (prevod za vse nepismene RMF) in paše k vsem užitkom k jih HD prnese s sabo, pa k zgodovini, pa h prihodnosti in drugim zgodbicam. Idioti, ki svoj mačizem merijo s karticami in primerjavami in žaljenjem so pač samo ... idioti.

namest teženja raj prtisni 'frendship', bajker.

brez zamere ker ne razumem zgoraj boldane besede (tudi tvoj prevod za nepismene mi ne pomaga,žal...)....mi lahko prosim razložiš, kako HD predstavlja nekaj pozitivnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ker ne razumem zgoraj boldane besede (tudi tvoj prevod za nepismene mi ne pomaga,žal...)....mi lahko prosim razložiš, kako HD predstavlja nekaj pozitivnega?

BMW ti bom jaz odgovoril:ker ta kup železja nima nevem kakih pospeškov,ne pada v ovinek pa tud bremze so tko tko si prisiljen voziti več ali manj po omejetvah se pravi dokaj umirjeno ne pa tko kot raznorazni piloti ki niso srečni če jim adrenalin ne brizga po žilah ko zelo nizko letijo po cestah. Se pravi več ali manj preživimo,če pa že ubrišeš pa tudi nekih hudih posledic zaradi majhne hitrosti seveda ob primerni zaščitni opremi.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta dve vrsti lastnikov Harleyev.

Prva ga ima zaradi statusnega simbola. Naj se vidi, da imam polno denarnico... (Samo, zakaj si potem ne kupijo MvAguste...?)

Druga ga ima pa zaradi tega, ker jim je preprosto všeč. Je tako težko razumeti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, tale gonja za ali proti H-D...

Kaj bi reku; Z Greenyjem sva naredila kar nekaj skupnih kilometrov in moram rect, da bi njegov motor TAKOJ imel.

... če bi zivel v Ameriki. Tam, kjer so ceste (naj bi bile) v boljsem stanju kot pri nas. Kjer se lahko po cesti alla Route 66 vozis kak teden, brez da bi videl kak omembe vreden ovinek, kjer so omejitve hitrosti ... cak mal... take kot pri nas??? No, okej. :D hehe Pustmo zdej to.

Tako pa zivim v Sloveniji, kjer so ceste bolj za en drek in precej zavite (vsaj ce hoces prit v kake zanimive kraje), avtomobilisti so enmal nori (malo se spomnite kolikorat ste v zadnjem letu morali tako bremzat, da so vam oci skoraj iz jamic zletele- jaz sploh ne stejem vec), itd. Skratka, za nase razmere H-D niso najbolj primerni. Pa da ne bomo kej blazno demantirali samo H-D, tudi japonski kruzerji, customi in bogsigavedi kaj niso bas narejeni za slovenijo.

Zdej pa, da ne bo kake debate glede primernosti: menim, da tudi SS masine s triljonom konjev in lastnostmi, ki te skorajda silijo v neverjetno hitro voznjo, niso primerne za slovenske ceste (ce malo pomislim iz precej podobnih razlogov), prav tako mislim, da tudi kak BMW GS Adventure in podobne Uber potovalne krote, neverjetno mocni nakedi alla BMW K1200 karkoli ze, niso ravno tisto, kar rabi trezno razmisljajoc slovenec.

Ja, trezno razmisljujoc slovenec si bi (in vecinoma tudi si) izbral neke vrste naked moped, ki se dobro znajde na ovinkih, dobro ustavlja, okreten toliko, da ti ni treba povozit vsake luknje na cesti, naked zato ker lahko vozis pod hitrostjo zvoka, pa se mas se vedno fino, itd.

Tukaj je tudi vprasanje cene, ugleda itd. Konfekcija (torej japonci, kao) naj bi slabo delovala na moski ego. Skratka, ce mene vprasate, je dokaj idealen moped za enega slovenca nekaj okvirno nagega, nejaponskega. Anglez? Italijan? Nemec? Mogoce celo francoz?? Ojej, pa smo ze tam. Kako ze pravijo? Italjani se kvarijo, nemci so dolgocasni in precenjeni, o anglezih ne vemo tako veliko, razen tega, da so bili nekoc u Uber kulj. A za francoza sploh kdo se ve? :D haha

Aja, itak so pa zdej vsi kitajski, ne? Al pa korejski. Al pa tajvanski. Eh, klinc.

Mogoce so tako razmisljali tudi pri H-D, ki so za Evropski trg ponudili XR1200 ali kakorkoli se mu ze rece. In zakaj jih prakticno ne vidimo na cesti? Ker je tako evropski, da je skoraj nehal bit H-D. Pa je s tem izgubil vec privrzencev kot jih je pridobil. Buella pa itak ni vec. V jok pa na drewo.

resitev?

Jaz vozim Apriliin sport tourer. Pa ti?

(Aja, pa ne bom menjal, ceprov ji veliko ljudi pravi maksiskuter, a ne Sharpninja!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm..Dr_jakob...če bi izzvzel vse dejavnike in še katerega več potem bi tvoja teorija morda držala...

Ampak, če pa vklopiš dejavnike...npr. kot so pripadnost, da ti je nekaj bolj nekaj majn všeč, da imaš takšne ali drugačne potrebe glede vožnje... potem pa hvala bogu da obstaja 1001 različni model motorja...

Sam si enostavno ne znam predstavljat, da se bom sekiral za vsako luknjico na cesti, za vsak ovinek ki ga je dars preveč sprojektiral , to enostavno ne spada na moj jedilnik. Vozim čoperje in kruzerje že vse življenje(ta stavek se sliši kod da sem že dva abrahama preživel :) )in mislim, da jih bom kljub luknjam na cesti vozil še naprej. Zakaj? Tak pač sem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahm..Dr_jakob...če bi izzvzel vse dejavnike in še katerega več potem bi tvoja teorija morda držala...

Ampak, če pa vklopiš dejavnike...npr. kot so pripadnost, da ti je nekaj bolj nekaj majn všeč, da imaš takšne ali drugačne potrebe glede vožnje... potem pa hvala bogu da obstaja 1001 različni model motorja...

Sam si enostavno ne znam predstavljat, da se bom sekiral za vsako luknjico na cesti, za vsak ovinek ki ga je dars preveč sprojektiral , to enostavno ne spada na moj jedilnik. Vozim čoperje in kruzerje že vse življenje(ta stavek se sliši kod da sem že dva abrahama preživel :) )in mislim, da jih bom kljub luknjam na cesti vozil še naprej. Zakaj? Tak pač sem!

Dejavnike? Eh, pozab. Sej poanta je v tem, da je na cesti cel kup "neprimernih" mopedov, pa se noben ne sekira zarad tega. Sej lih to je bistvo cloveske zivali. Vsak je micken drgacen.

Btw: ce bom kdaj kupoval drugi motor, bo to ziher Guzzi. Jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle::headbang: na vse tole pisanje je pa spet lahko miljon odgovorov in vsak ima svoj prav.

Naj vsak v svojo garažo pogleda kaj vozi in naj si odgovori zakaj glih ta motor. Verjetno bo ugotovil, da je najboljši zanj :yea1: in ga ne menja "trenutno" za nobenega drugega.

Na njem se počuti najbolje, navajen ga je, dobro ga obvladuje, skratka počuti se enkratno kar je zelo velik dejavnik pri vožnji z motorjem. Jaz osebno ne želim imeti vozila v/na katerem se ne počutim dobro, nimam tistega občutka, sigurnosti v sebe na nekem motorju.

Mojega ne dam, ne menjam, ne prodam, ne .......... . Kar vozim, vozim zase, za svojo dušo, užitke. Kupil sem zase ....

V kolikor bi poslušal vse vas motoriste z več letnimi izkušnjami verjetno, če ne skoraj sigurno še nebi kupil motorja oziroma bi moral kupiti najmanj pet znamk motorjev, da o modelih sploh ne govorim :yea1:

Držim se pa slogana "Live to Ride, Ride to Live" ! Neglede na to s kakšno hitrostjo, s kakšnim nagibom v ovinku, s kakšno super opremo, s kakšnimi super pospeški in hipersonično zavorno pot, ...... .

Vsak po svoje, po svoji pameti. Druži pa nas eno in edino, vsi smo na dveh kolesih :P Za avtomobiliste in še kakšne druge norci, divjaki, predrzneži, ........ zaradi posameznikov........

Moj motor je zame najboljši, kot so za vas vaši :OK:

Vsako tele ima svoje vesele, vključno z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vsak v svojo garažo pogleda kaj vozi in naj si odgovori zakaj glih ta motor. Verjetno bo ugotovil, da je najboljši zanj :yea1: in ga ne menja "trenutno" za nobenega drugega.

...Verjetno bo ugotovil, da je najboljši zanj... HE HE HE... verjetno ne bo čisto tako... žal nas večina sploh ne vozi tisti motor, ki bi bil najboljši za nas... ampak zgolj in edino tistega, ki si ga z največjim še razumnim vložkom lahko privoščimo... pa naj bo to naked, SS ali čoper... mislim da je kar odločilni faktor za večino tukaj CENA...:glare:

...TUDI na moj post je bil en komentar v stilu UUAAAAUUUU vsak dan mu je všeč nekaj drugega - ko najstniku... pa ni čisto tako... ampak zgolj kaj mi je všeč v posameznem rangu... he spet cenovnem... in ja če bi imel veselje, toliko denarja dat za moped bi gotovo bil to Voyager, ali HD EG, ali Victory Vision, ali rocket III touring, morda GW, ...skratka nekaj v stilu big touring... pa slovenske ceste gor ali dol, meni vem, bi se smejalo!

In kar se HDja tiče edino in res edino kar me pri tej znamki privlači sta samo EG ali RK in absolutno noben drug... Nikoli pa ne bom pogledal sploh niti od daleč za bilo kako SS mašino (še vsedu se nisem nanjo niti na sejmih), niti za kateremkoli BMW-ju (so odlični, najbrž najboljši, a v živo dolgočasni), pa tut kateremkoli ITALIJANu (razen morda dvem Guzzijem), ŠPANCU, KOREJCU, INDIJCU, KITAJCU ne bom namenil niti kančka pozornosti...:closedeyes:

Ne bi pa nobenega od teh big touring zverin kupoval zaradi imidža, pozersko, kao ta pa ma... ampak zgolj zato, ker so mi te zverine preprosto všeč:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak zgolj zato, ker so mi te zverine preprosto všeč:rolleyes:

Amen!

Tako kot eni ne bomo razumeli kako lahko ima kdo zraven sebe tako grdo babo, tako nekateri ne razumejo da lahko nekdo celo vozi H-d ja in podobno :D

Malo se hecam.. :xx:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Verjetno bo ugotovil, da je najboljši zanj... HE HE HE... verjetno ne bo čisto tako... žal nas večina sploh ne vozi tisti motor, ki bi bil najboljši za nas... ampak zgolj in edino tistega, ki si ga z največjim še razumnim vložkom lahko privoščimo... pa naj bo to naked, SS ali čoper... mislim da je kar odločilni faktor za večino tukaj CENA...:glare:

...TUDI na moj post je bil en komentar v stilu UUAAAAUUUU vsak dan mu je všeč nekaj drugega - ko najstniku... pa ni čisto tako... ampak zgolj kaj mi je všeč v posameznem rangu... he spet cenovnem... in ja če bi imel veselje, toliko denarja dat za moped bi gotovo bil to Voyager, ali HD EG, ali Victory Vision, ali rocket III touring, morda GW, ...skratka nekaj v stilu big touring... pa slovenske ceste gor ali dol, meni vem, bi se smejalo!

In kar se HDja tiče edino in res edino kar me pri tej znamki privlači sta samo EG ali RK in absolutno noben drug... Nikoli pa ne bom pogledal sploh niti od daleč za bilo kako SS mašino (še vsedu se nisem nanjo niti na sejmih), niti za kateremkoli BMW-ju (so odlični, najbrž najboljši, a v živo dolgočasni), pa tut kateremkoli ITALIJANu (razen morda dvem Guzzijem), ŠPANCU, KOREJCU, INDIJCU, KITAJCU ne bom namenil niti kančka pozornosti...:closedeyes:

Ne bi pa nobenega od teh big touring zverin kupoval zaradi imidža, pozersko, kao ta pa ma... ampak zgolj zato, ker so mi te zverine preprosto všeč:rolleyes:

Tudi taka varianta je sprejemljiva oziroma je realna. Sej smo vsi slovenci nekako sprijazneni s tem, da preverimo najprej motorje, denarnico in ponavadi je tako, da preden uresničimo sanje je žr cel kup novih modelov zunaj. Prenovljeno, polepšano, boljše, ...... Se pa ne damo in proizvajalci se tega zavedajo :D mi pa pač plačujemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amen!

Tako kot eni ne bomo razumeli kako lahko ima kdo zraven sebe tako grdo babo, tako nekateri ne razumejo da lahko nekdo celo vozi H-d ja in podobno :D

Malo se hecam.. :xx:

če smo že pri hecu in deloma resnici pravijo tudi "stvar okusa je dejala opica, ki je drek lizala" Vsak svoje ...... .)

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta dve vrsti lastnikov Harleyev.

Prva ga ima zaradi statusnega simbola. Naj se vidi, da imam polno denarnico... (Samo, zakaj si potem ne kupijo MvAguste...?)

Druga ga ima pa zaradi tega, ker jim je preprosto všeč. Je tako težko razumeti?

končno ena pametna, yeea!

al pa tkole (mal dodatka):

- prva ga ima, ker hoče, da se vid, da ima polno denarnico - kreteni.

- druga ga ima zato, ker so v življenju nekaj dosegli. za to so se nagradili s HD-jem, ker jim je všeč, ker je legenda/statusni simbol/simbol nevemčesa - in ga zdej barvajo, sestavljajo, predelujejo ...

za tiste, ki se razburjajo nad statusnim simbolom: sej ni tko težko razumet, da je treba za 'status' včasih tut kej nardit al pa celo zlo velik. status ne pomen samo denarja, daleč od tega.

p.s.: če bi bli vsi enaki, bi vsi vozil HD-ja - pa ne bi bil več statusni simbol.

včasih je tut IQ status.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW ti bom jaz odgovoril:ker ta kup železja nima nevem kakih pospeškov,ne pada v ovinek pa tud bremze so tko tko si prisiljen voziti več ali manj po omejetvah se pravi dokaj umirjeno ne pa tko kot raznorazni piloti ki niso srečni če jim adrenalin ne brizga po žilah ko zelo nizko letijo po cestah. Se pravi več ali manj preživimo,če pa že ubrišeš pa tudi nekih hudih posledic zaradi majhne hitrosti seveda ob primerni zaščitni opremi.

dobr povedu :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!