Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

pa eno novo pisto delajo za HArleyje, se reče Tretja os ... :whistle:

Ja, tudi za Multistrade in podobne kvazi wanna be adventure pripravljajo kros stezo. Reče se ji radbivasvidel. :rolleyes::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUK :lol1: sexs je dobr ampak še nisem probal :lol1: se pravi niso probali in so najpametnejši na svetu. Samo to želim povedat, da je treba probat in potem imeti svoje mnenje. A se ti mogoče ne dozdeva tako .)

Glej!Se popolnoma strinjam s tem!Samo jaz sem sprobal in je mnenje tako,da...enostavno je moje mnenje,da se FAT-Boy mora primerjat z VN2000 in v tej primerjavi HD ni dostojen nasprotnik!Ko bom letos sprobal še kater drug model HD-ja pa bom mogoče spremenil mnenje vendar glede na superiornost VN2000 dvomim....Dokler pa bo moje mnenje takšno kot je pa ga raje ne bom pisal! Sploh,ker se bo jih prodajalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hdbeast vozim H-D Dyna Street Bob, letnik 2008, Black Denim, 1.600 ccm :)) Zaenkrat sem super zadovoljen. Takoj v štartu sem menjal klasične stopalke, ročke, dodaten sedež za sopotnika, dodatne stopalke za sopotnika, pretljažnik, ki se ga lahko odstrani na brzino (še pred prevzemom v Novi Motolegendi). Naknadno pa izpušne lonce :OK: zadeva mora grmeti vendar ni cestno legalna :D

Garancija je dve leti in bomo videli kako se bo zadeva obnesla čez zimo in koliko težav me čaka na začetju sezone.

Drugega servisa še nisem opravil (na cca 8.500 km) čeprav jih imam 10.100 km. Po izjavah v Motolegendi je bolje tik pred sezono, kot pa pred zimo.

Upam, da sem dovolj izčrpno napisal :D

Hvala lepa!!Js sem glih prodau XL 883 N sportster IRON in mislim nabavi street boba 2010!!Sem ga gledu v ClockTower (http://www.clocktower.at/) pa je res zverina proti sportsterju!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulcan, daleč od tega ampak jaz se pri 140 na uro komaj še držim na motorju, pa tud čelada šumi kot sam hudič. Misliš, da ima potem kak smisel zame, da se vozim hitreje? Tak motor imam in se pač tako vozim. Če štartamo skupaj vas v drugi štariji počakam, ker boste v zavili v prvo na kosilo. Mene to ne moti!

Greeny,

Nisem mislil tebe, ker vem da tvoj HD in tudi moj ne gresta toliko.

V mislih sem imel modele, ki samo tišijo in so vsi ostali udeleženci v prometu za njih odveč.

Dejansko si vsak kupi motor, ki mu ustreza, če se pa z njim voziš do tačke ali pa ne je pa čisto tvoja odločite.

Res, da z HD-jem po kakšni zelo zaviti cesti, po možnosti še polni lukenj se ni glih užitek peljat.

Drugače pa v Sloveniji skoraj ne vidim cest, ki niso primerne za vožnjo z HD-je in da pri tem ne bi užival.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tako vprašanje lahko samo tako odgovoriš... kaj pomeni cesta za HD :?.. ali so delane posebaj ceste za Ducatija, Kawasakija, Yamaho ... ceste posebaj delane za 125, 250, 600, 750, 900, 1000, 1100 in nad 1200 ccm :?

Blesavo vprašanje, bolj glupi odgovori.

Grenny.. po vipavski pa greva enkrat skupaj, kajne :P

maaa men se vsake tok zazdi, de ja, de ene ceste so bol za en motor druge za dru tip. ko se pelem čez obrov v podgrad, bi mel enovalnega scramblerja, bmw g650x, čez vipavsko dolino, na kras bi mel kar mojga, čez col najbrž tuonota. . . :D

Cesta za HD? imho je ena bolših relacij čez lupoglav na istarski ipsilon in u Pulo. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa!!Js sem glih prodau XL 883 N sportster IRON in mislim nabavi street boba 2010!!Sem ga gledu v ClockTower (http://www.clocktower.at/) pa je res zverina proti sportsterju!!!

Ja razlika je res velika ampak pri Sportsterju se pelješ motoristično, standardno. Na street Bobu pa je že lahko pozicija zamaknjena na klasično varianto Chopperjev. Ni tako ekstremna ampak je že tista "easy rider-ska" :) Če želiš in počakaš do začetka se jih bo dalo tudi sprobat. Če ne drugače se pa midva dogovoriva in zapeljeva kakšen krog ali pa dva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom čist potih napisu, da nau Ice vidu, ker me bo zbrisu. Redko se kj hecnega dogaja v temi HD, ponavad sam strojelomi, kar pa ni smešno... :cry:

HD ni kup železja.. res ni ...člouk mora bit mal slinauca, da za kavo dobi.. a ne greeny :kava:

.... :yea1::lol1::lol1::P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razlika je res velika ampak pri Sportsterju se pelješ motoristično, standardno. Na street Bobu pa je že lahko pozicija zamaknjena na klasično varianto Chopperjev. Ni tako ekstremna ampak je že tista "easy rider-ska" :) Če želiš in počakaš do začetka se jih bo dalo tudi sprobat. Če ne drugače se pa midva dogovoriva in zapeljeva kakšen krog ali pa dva .)

Sem se vozu ze eno predelavo(slično street bobu)in lahk rečem svaka čest!!Se lehko zmenmo!!Ka si v chapterju??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se vozu ze eno predelavo(slično street bobu)in lahk rečem svaka čest!!Se lehko zmenmo!!Ka si v chapterju??

Cool :D Ja v Lipi, sej je edin Chapter pri nas.

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tako vprašanje lahko samo tako odgovoriš... kaj pomeni cesta za HD :?.. ali so delane posebaj ceste za Ducatija, Kawasakija, Yamaho ... ceste posebaj delane za 125, 250, 600, 750, 900, 1000, 1100 in nad 1200 ccm :?

Blesavo vprašanje, bolj glupi odgovori.

Grenny.. po vipavski pa greva enkrat skupaj, kajne :P

haaaaloooo !:unsure: a nismo rekli da gremo skupaj :cry: ((( no jaz eno uro prej,he,he..))) ???? :D

pa seveda si 400 pozabil ( pa 350,450,500,550,660,850,- maus teta roza te je napadla )... ja sej res , so vse ceste za 400 .. drugo so samo približki.. :P

greeny prav z veseljem se bom peljal - za tabo ... samo ror moram zrihtat da bom lahko ob H-D zvoku užival.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaaaloooo !:unsure: a nismo rekli da gremo skupaj :cry: ((( no jaz eno uro prej,he,he..))) ???? :D

pa seveda si 400 pozabil ( pa 350,450,500,550,660,850,- maus teta roza te je napadla )... ja sej res , so vse ceste za 400 .. drugo so samo približki.. :P

greeny prav z veseljem se bom peljal - za tabo ... samo ror moram zrihtat da bom lahko ob H-D zvoku užival.. :OK:

thumper :worship: komey čakam, da gremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hdbeast, dej mal povej kak si bil z Ironom zadovoljen. Vožnja, servis, okvare, tresljaji, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hdbeast, dej mal povej kak si bil z Ironom zadovoljen. Vožnja, servis, okvare, tresljaji, itd.

Naredu sem 4000 km pa večino cajta sem meu zad sopotnico,tak da ti lahk rečem da mu kak kilovat več ne bi škodu!!Če se voziš sam je pa super!!Servis sem meu sam en(redni 2100 km),okvare pa nobene tak da js nimam pripomb za H-D!!Pejt na testno vožnjo pa bož vidu če je to to!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi za Multistrade in podobne kvazi wanna be adventure pripravljajo kros stezo. Reče se ji radbivasvidel. :rolleyes::topic:

The road is my adventure ...

pizda, ste eni obremenjeni z vsem živim trance_25_naughty.gif

Zanimivo bi bilo naredit anketo, ali menite, da bo firma H-D v naslednjih 3 letih propadla ali ne ... :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The road is my adventure ...

pizda, ste eni obremenjeni z vsem živim trance_25_naughty.gif

Zanimivo bi bilo naredit anketo, ali menite, da bo firma H-D v naslednjih 3 letih propadla ali ne ... :)

Ne maram kaj preveč amerikancev ampak firma sigurno ne bo propadla, še več, lani so kupili talijane :) Če bo pa stagnacija al pa kakšna rdeča številka pa itak v teh časih tko pač je.

(Opp. Moje osebno mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo naredit anketo, ali menite, da bo firma H-D v naslednjih 3 letih propadla ali ne ... :)

Če bi mal poznal zgodovino motociklizma, potem ne bi take klobasal. HD ne bo propadel, tako kot upam da ne Moto Morini, Guzzi, Voxan, Indian, Norton, MZ, Bimota....Za pravega motorista je zaprtje VSAKE moto tovarne žalosten dan, samo slovenceljni se temu lahko veselijo. :naughty: :naughty: :naughty:

Slavni Mao je rekel: Naj cveti tisoč rož!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mal poznal zgodovino motociklizma, potem ne bi take klobasal. HD ne bo propadel, tako kot upam da ne Moto Morini, Guzzi, Voxan, Indian, Norton, MZ, Bimota....Za pravega motorista je zaprtje VSAKE moto tovarne žalosten dan, samo slovenceljni se temu lahko veselijo. :naughty: :naughty: :naughty:

Slavni Mao je rekel: Naj cveti tisoč rož!

Prijatelj, žal ti moram povedati da je MZ zaprl svoja vrata že lani ali predlani, vsi ostali ki si jih naštel, razen Guzzija pa so itak samo še butične firmice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu sem 4000 km pa večino cajta sem meu zad sopotnico,tak da ti lahk rečem da mu kak kilovat več ne bi škodu!!Če se voziš sam je pa super!!Servis sem meu sam en(redni 2100 km),okvare pa nobene tak da js nimam pripomb za H-D!!Pejt na testno vožnjo pa bož vidu če je to to!!

barve je že prave :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD cesta ?

Bom poskusil s primerom.

Vračajoč se z Baškega jezera ,pod avstrijskimi Karavankami , se tako tekoče voziva .In vse gre in gre .Potem pa čez Mežico ,Črno in čez hribe proti Šoštanju .Vmes sredi gozdov se ustaviva pri muzeju .Črna kuhinja in zgodbe o revščini in Kajuhu in preživetju .Ko se po gozdni poti vračava zagleda moja na robu travnika marelo .Vsa zadovoljna jih nabere dovolj za kosilo .Spraviva jih v torbo in odbrniva do doma .

SAPIENTI SAT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem letos jeseni vračajoč iz Krasa po stari cesti proti Senožečam nekje na sredi zavil levo in po nekih zavitih cestah prišel na sredi Sežane spet na staro cesto,

vmes sem pa nabral za cel zadnji kufer marel,kare so rasle na travniku ob cesti.Tega užitka si motoristi z živčnim desnim zapestjem in 100+km nikakor ne morejo privosčiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!