Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Pozdrav vsem. Moje skromno mišlenje je da HD ni za vsakega. Sam imam od letos VRoda model VRSCF. Moči je dovolj. Prav tako so zavore izboljšane. Pred tem sem imel tako italijana (Tuono), kot japonca (FJR). Pri vsakem so plusi. Sam HD je enkraten in bo ostal v garaži. Prvi motor, da se grem z njem pelat sam zarad vožnje. Ma svoj čar. Po tem pride garancija mobilnosti, HOG in ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem. Moje skromno mišlenje je da HD ni za vsakega. Sam imam od letos VRoda model VRSCF. Moči je dovolj. Prav tako so zavore izboljšane. Pred tem sem imel tako italijana (Tuono), kot japonca (FJR). Pri vsakem so plusi. Sam HD je enkraten in bo ostal v garaži. Prvi motor, da se grem z njem pelat sam zarad vožnje. Ma svoj čar. Po tem pride garancija mobilnosti, HOG in ostalo.

Pozdrav nazaj. Tvoj komentar da HD ni za vsakega se mi zdi malce smešen. Popolnoma logično je da ni za vsakega že zaradi tega, ker ni vsem všeč HD. Prav tako ni vsem všeč yamaha, honda ali ducati. Hvala bogu smo si različni, če ne bi obstojala ena znamka avtomobilov, motorjev, oblek.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik HD Dyna Street Boba. Vedno so me zanimale visoke balance in "naked" motorji. Svoje želje in sanje sem si uresničil in ponosen sem na to. Neglede na osnovno ceno malo manj kot 13.000 EUR za osnovni, vstopni model, ki se ga da predelovati na sto in en način. Da o raznih dodatkih sploh ne govorim. Nekateri bi rekli, da se da za ta denar dobiti res super motor katerekoli druge znamke. Moja "drek pumpa" je zame in samo moja. Kaj si drugi mislijo o takem motorju mi je pa čisto vseeno.

Ogromno jih slišim razpravljat kako in kaj, kaj je najboljše in še boljše. Vsak hvali svojo znamko in svoj motor.

Veliko kolometrov se prevozi dokler človek ne ugotovi kaj mu dejansko ustreza. Razvoj pa ne čaka in se modeli nekaterih znamk res hitro menjajo. Pa bodi potem pameten in kupi po svojih željah, če zmoreš. Vsak ima svoje razmišljanje, svojo pamet in svojo denarnico.

Skratka ni mi žal in če bi še enkrat kupoval bi kupil enako.

Srečno vožnjo vsem motoristom.

P.S.

Motoristi smo tako ali tako vsi isti in enaki norci, kot pravi večina nemotoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo povedano... Sam nism fan choperjev(prvi motor je bil virago250ccm), bi pa z veseljem imel V-Maxa ter mogoče V-Roda...oba zgledata nenormalno hudo!:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje cajte mal razmišlam, če bi kdaj imel HD-ja

čist nič me ne mika

račmo zadnje cajte mi gre res na živce, ko se hočjo laiki pogovarjat z mano glede motorjev in namest čoperjev rečejo harliji

namest ss motorjev pa yamahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

račmo zadnje cajte mi gre res na živce, ko se hočjo laiki pogovarjat z mano glede motorjev in namest čoperjev rečejo harliji

namest ss motorjev pa yamahe

Ker smo glih v temi HD bom pač tako napisal :whistle: :evilgrin:

Pač vedo,da je edini pravi čoper HD in edini pravi SS yamaha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje cajte mal razmišlam, če bi kdaj imel HD-ja

čist nič me ne mika

račmo zadnje cajte mi gre res na živce, ko se hočjo laiki pogovarjat z mano glede motorjev in namest čoperjev rečejo harliji

namest ss motorjev pa yamahe

Haha! Nisem še srečal nobenega ki bi superšportne motorje poimenoval yamaha in choperje harliji. Resno upam da tvoj kolega ni starejši od 13 let ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje cajte mal razmišlam, če bi kdaj imel HD-ja

čist nič me ne mika

račmo zadnje cajte mi gre res na živce, ko se hočjo laiki pogovarjat z mano glede motorjev in namest čoperjev rečejo harliji

namest ss motorjev pa yamahe

Ha,ha, pri tebi se recesija pozna tudi pri sanjah? :whistle:

Najprej, harley ni chopper in chopper ni nujno da je harley. To kar ti imenuješ chopper je v bistvu kruzer (cruiser). Poguglaj mal po netu, pa si razjasni pojme kot so chopper, criuser, bobber, custom..... :headbang: naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PS

Imaš zelo čudno družbo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo glih v temi HD bom pač tako napisal :whistle: :evilgrin:

Pač vedo,da je edini pravi čoper HD in edini pravi SS yamaha :evilgrin:

Za čoper se strinjam, za SS pa ponavadi rečejo ninja. No, vsaj punce in mlajši od 14 let:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha, pri tebi se recesija pozna tudi pri sanjah? :whistle:

Najprej, harley ni chopper in chopper ni nujno da je harley. To kar ti imenuješ chopper je v bistvu kruzer (cruiser). Poguglaj mal po netu, pa si razjasni pojme kot so chopper, criuser, bobber, custom..... :headbang: naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PS

Imaš zelo čudno družbo

ni tep treba mene učit glede čoperjev, kruzerjev in podobno

glede družbe pa ne bo držal samo čudni ljudje se okol mene sprehajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki so prepričani, da je HD chopper se krepko motijo. HD je pač samo HD. Chopper je pa predelan motor na karakteristike katere nimajo nič skupnega s HD (vgrajujejo le HD motorje). Je pa res, da se je predelava začela iz Indiana in HD-ja. Amerikansi so pač amerikanci in kitro najdejo sto stvari, ki jih bi takoj spremenili.

Tud Hells Angels in HD nimajo nič skupnega samo to, da Hells-i uporabljajo v večini oziroma v začetku so uporabljali njihove motorje. Lahko si na netu pogledate izjavo glede HD in Hellsov, ki jo je objavil HD.

Skratka HD je eno in Chopper je pa nekaj drugega.

Hvala za Vaše potrpljenje in čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka HD je eno in Chopper je pa nekaj drugega.

Razen, če HD-ja vzameš in ga oklestiš ("chop down some parts") in dobiš čoperja iz HD narjenega?

Da nisi ti mogoče custom motociklov in čoperjev zamešal? :P

:evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, če HD-ja vzameš in ga oklestiš ("chop down some parts") in dobiš čoperja iz HD narjenega?

Da nisi ti mogoče custom motociklov in čoperjev zamešal? :P

:evilgrin:

aha, potem imam original HD-ja in nisem nič chopnu down in seveda mi vsi pravjo, da sem kupu chopperja :hmm: sicer me pa res zanima kako dobiš iz Road Kinga al pa Electra Glde-ja chopperja :?

Recimo poglej tale klasičen link in preštudiraj in se potem sam odloči kaj ti bolj ustreza

http://en.wikipedia.org/wiki/Chopper_%28motorcycle%29

Jaz osebno sem kupil HD Dyna Street Bob-a in ne Chopper-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, chopper je HELLACOPTER! :evilgrin: :evilgrin:

chopper je waste of time money and energy. tisti iz perve slikce je na uč pa na delč podoben mojmu prvemu motorju, na bazi cb650. jez sm mel nožnike spredej, pr auspuhih, pa springer vilce. ne paralelograma. kot vilc, rezervar in stol pa delujejo podobno. nevozno neuporabno nezanesljivo. je pa po svoje fajn za videt. pa slišat nas je blo tud faaaajn. 7 japonskih 4 valjnikov 0 avspuhov. sam cevi. it was fun in a way.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je beseda čoper pri nas prijela vseh drek pump. Pa naj bodo predelane ali ne. Nobenega nisem še vidu ki bi nepredelanemu reku cruiser(pri nas redko uporabljena beseda) predelanemu pa uuuu glej chooper!! Pač vzeli smo besedo od angleščine in jo mogoče malce narobe začel uporablat.

Popravljeno . Popravil NejcN
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chopper je vsak motor, katerega okvir je bil rezan in posledicno kilogramsko olajsan. seveda je tudi vsa nepotrabna navlaka odstranjena. bobber je posebna oblika chopperja.

cruiser je podobnega igleda kot chopper z razliko, da je taksen ze prisel iz tovarne. tudi cruiserja se da choppnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je beseda čoper pri nas prijela vseh drek pump. Pa naj bodo predelane ali ne. Nobenega nisem še vidu ki bi nepredelanemu reku cruiser(pri nas redko uporabljena beseda) predelanemu pa uuuu glej chooper!! Pač vzeli smo besedo od angleščine in jo mogoče malce narobe začel uporablat.

se čist strinjam s tabo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, potem imam original HD-ja in nisem nič chopnu down in seveda mi vsi pravjo, da sem kupu chopperja :hmm: sicer me pa res zanima kako dobiš iz Road Kinga al pa Electra Glde-ja chopperja :?

jah pač pojma nimajo ... H-D in podobni so cruiserji ... če ga oklestiš, nastane čoper ... Če mu navesiš navlako, pa nastane novoletna jelka :-) oziroma "slovenski čoper" če glih tak hočeš :whistle: saj Slovenci smo talenti v vsem :-)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je beseda čoper pri nas prijela vseh drek pump. Pa naj bodo predelane ali ne. Nobenega nisem še vidu ki bi nepredelanemu reku cruiser(pri nas redko uporabljena beseda) predelanemu pa uuuu glej chooper!! Pač vzeli smo besedo od angleščine in jo mogoče malce narobe začel uporablat.

Mal narobe, ja ... to torej ni opravičilo, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!