Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

jah pač pojma nimajo ... H-D in podobni so cruiserji ... če ga oklestiš, nastane čoper ... Če mu navesiš navlako, pa nastane novoletna jelka :-) oziroma "slovenski čoper" če glih tak hočeš :whistle: saj Slovenci smo talenti v vsem :-)

:OK: mene naprimer prijemlje po 10cm daljših vilcah, višji balanci in celo pokopališče lobanj bi gor navlekel :lol1::lol1: zaenkrat samo Hypercharger in Powercommander. Mal bi zmnjšal porabo pa kakšnega konja bi mogoče pridobil. lonci so pa že zamenjani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In, ali je za peljat ali je res le kup narobe vkup sestavljenega železja?

Brrrm

PA NAJ BO KONSTRUKTIVNO

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Harley Davidson kup NEUPORABNEGA železja!

Dovolj konstruktivno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem HD riderjem (in istomišljenikom) Srečno Novo leto 2010.

(He-he, matice se pa ne odšravfajo tako hitro, kot je to pri vibratorjih z mnogo višjo frekvenco...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki imate tolk za povedat, popljuvat in tistim, ki imate toliko za pohavlit, pa še nikoli niste vozili HD bi priporočil, da probate. Če se da čimveč kilometrov, ne samo po ulci gor in dol.

Če vas slučajno kaj vleče, da bi probal mojga Street Boba se lahko zapeljemo skupaj. Jest na vašmu, vi pa na mojmu :)

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki imate tolk za povedat, popljuvat in tistim, ki imate toliko za pohavlit, pa še nikoli niste vozili HD bi priporočil, da probate. Če se da čimveč kilometrov, ne samo po ulci gor in dol.

Če vas slučajno kaj vleče, da bi probal mojga Street Boba se lahko zapeljemo skupaj. Jest na vašmu, vi pa na mojmu :)

NE BOJO PROBAL.... tisti ki pluvajo so preveč prepričani v svojo ultramoderno nemšlo ali japonsko tehniko in njihove riti že apriorij odklanjajo vsak dotik z udobnim širokim zicem... Zase vem, da "ko bom velik" mi bo dvorišče in garažo krasil ultra božično novoletno opremljen Electra Glide... do takrat jih bom z veseljem pogledal... in če bo kdaj kje "beseda dala besedo" bom tudi z veseljem za par km presedel iz xjr na HD... pa kljub "kaki odšraufani matici"!

Veliko veliko srečnih udobnih in varnih kilometrov v 2010!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki imate tolk za povedat, popljuvat in tistim, ki imate toliko za pohavlit, pa še nikoli niste vozili HD bi priporočil, da probate. Če se da čimveč kilometrov, ne samo po ulci gor in dol.

Sem sprobal.In sem tudi mislil o tem kaj napisat....vendar ne bom!Ker se mi ne da prepirat in.....sem to že enkrat napisal! In ja HD je jajc z lepim glasom in karizmo!Pa me enostavno ne moraš v kaj druga prepričat.Ker,če mi lahko po vožnji z fatboy-em in VN2000 rečeš,da je fatboy v čemerkoli sploh primerljiv si tako rekoč en velik debil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki imate tolk za povedat, popljuvat in tistim, ki imate toliko za pohavlit, pa še nikoli niste vozili HD bi priporočil, da probate. Če se da čimveč kilometrov, ne samo po ulci gor in dol.

Če vas slučajno kaj vleče, da bi probal mojga Street Boba se lahko zapeljemo skupaj. Jest na vašmu, vi pa na mojmu :)

Raje ne ker ti lahko rata ušeč pa ne boš hotu nazaj na železnino:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE BOJO PROBAL.... tisti ki pluvajo so preveč prepričani v svojo ultramoderno nemšlo ali japonsko tehniko in njihove riti že apriorij odklanjajo vsak dotik z udobnim širokim zicem... Zase vem, da "ko bom velik" mi bo dvorišče in garažo krasil ultra božično novoletno opremljen Electra Glide... do takrat jih bom z veseljem pogledal... in če bo kdaj kje "beseda dala besedo" bom tudi z veseljem za par km presedel iz xjr na HD... pa kljub "kaki odšraufani matici"!

Veliko veliko srečnih udobnih in varnih kilometrov v 2010!

Krasil že! Ker ko se boš odrekel japonski tehnologiji pa presedlal na ameriško to bo pa res samo še za okrasek na dvorišču-garaži;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki imate tolk za povedat, popljuvat in tistim, ki imate toliko za pohavlit, pa še nikoli niste vozili HD bi priporočil, da probate. Če se da čimveč kilometrov, ne samo po ulci gor in dol.

Če vas slučajno kaj vleče, da bi probal mojga Street Boba se lahko zapeljemo skupaj. Jest na vašmu, vi pa na mojmu :)

UUuuuu jst pa bi probu :) .... Me že neki časa mika poskust, čeprov ni lih moj stil motorja me zlo zanima kako se pele. Ti boš pa povedu kaj si mislš o mojmu figterju :) - se slišva spomlad, upam da ne bom do takrat pozabu :krneki:

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUuuuu jst pa bi probu :) .... Me že neki časa mika poskust, čeprov ni lih moj stil motorja me zlo zanima kako se pele. Ti boš pa povedu kaj si mislš o mojmu figterju :) - se slišva spomlad, upam da ne bom do takrat pozabu :krneki:

Kitare , babe in motorja se ne posoja - vse dobiš "razštelano" nazaj .

Sicer pa nikoli ne reci nikoli . Najprej sem vozil "najmotor" BMW R1150 R , potem je bila "super naj" Honda CBF 1000 no sedaj na road kingu pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitare , babe in motorja se ne posoja - vse dobiš "razštelano" nazaj .

Sicer pa nikoli ne reci nikoli . Najprej sem vozil "najmotor" BMW R1150 R , potem je bila "super naj" Honda CBF 1000 no sedaj na road kingu pa ...

definitivno uživaš,ker ti ni treba več tišat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitare , babe in motorja se ne posoja - vse dobiš "razštelano" nazaj .

Kitara je lihkar pr prjatlu, baba mi je pobegnla, motor je pa pr stari mami :) heheheh. Ne ne fetišizeram jst stvari, motor je pa najsibodi kakršenkoli že zame le kup kovine (pa nej bo Suzuki al pa HD).Če se razštela se ga pa nzaj naštela... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prihodnjo sezono se odločam za nakup novga motorja. Nekako v ožji izbor je prišel tudi HD XL 883 sportster nightster(ponekod imenovan Iron). Zanima me če kdo vozi omenjeni motor in lahko napiše kakšne vtise. Po nekaterih testih je kr dobr ocenjen. Zanima me pa tudi kako je z servisi v SLO, a obstaja še kateri drugi pooblaščen ali samo Motolegenda. Pa še eno stvar bi rad razjasnil, odgovorijo pa naj samo lastniki HD jev. Kako je kej pri tem modelom z puščanjem olja o katerem je tolko govora v tej temi. Rad bi razjasnil, če so to samo čenče neharleyašev al resnica. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malega sportsterja sem vozil in se mi zdi zelo mali in švoh napram konkurenci in večjemu modelu. sicer pa je to tudi model na katerem harley sedaj najbolj "puši" prodajo ker ga itak kupujejo bolj ali manj samo ženske (po besedah harleyašev).

mene z tako ceno ni niti slučajno prepričal! pol pa še rajši malo zraven in 1200!

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolker vidim po specifikacijah sta 883 in 1200 nightster - ja enako velika. V igri sta pa še custom modela enakih kubatur. Najboljš da se pri prodajalcu oglasim zadeve pogledam, po možnosti preizkusim, potem se bom pa odloču. Na dražje modele kot so omenjeni pa verjetn ne bom šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolker vidim po specifikacijah sta 883 in 1200 nightster - ja enako velika. V igri sta pa še custom modela enakih kubatur. Najboljš da se pri prodajalcu oglasim zadeve pogledam, po možnosti preizkusim, potem se bom pa odloču. Na dražje modele kot so omenjeni pa verjetn ne bom šel.

pomoje se ti splača preverit tudi ponudbo rabljenih HD ker jih je sedaj kar dosti naprodaj. so si jih ljudje omislili za status zdaj pa ko je denar bolj na knap pa jih prodajajo. če nisi mahnjen na to da more bit motor nov se da za ceno novega 883 kaj večjega dobit brez problema. npr klemenčič v MB je imel pred meseci kar nekaj rabljenih HD-jev za prodat, ki so mu jih ljudje tja pripeljali "na komisijo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sprobal.In sem tudi mislil o tem kaj napisat....vendar ne bom!Ker se mi ne da prepirat in.....sem to že enkrat napisal! In ja HD je jajc z lepim glasom in karizmo!Pa me enostavno ne moraš v kaj druga prepričat.Ker,če mi lahko po vožnji z fatboy-em in VN2000 rečeš,da je fatboy v čemerkoli sploh primerljiv si tako rekoč en velik debil!

Pa maš ti občutek, da te v nekaj prepričujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolker vidim po specifikacijah sta 883 in 1200 nightster - ja enako velika. V igri sta pa še custom modela enakih kubatur. Najboljš da se pri prodajalcu oglasim zadeve pogledam, po možnosti preizkusim, potem se bom pa odloču. Na dražje modele kot so omenjeni pa verjetn ne bom šel.

:D novi xr1200 je pa kar huda zadevica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje ne ker ti lahko rata ušeč pa ne boš hotu nazaj na železnino:-)

A misliš :hmm: me že prijemlje, da bi še en motor zapeljal zdraven v garažo. Če ti napišem katerega bo spet veselje glede mnenj, da o prerekanju sploh ne govorim :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUuuuu jst pa bi probu :) .... Me že neki časa mika poskust, čeprov ni lih moj stil motorja me zlo zanima kako se pele. Ti boš pa povedu kaj si mislš o mojmu figterju :) - se slišva spomlad, upam da ne bom do takrat pozabu :krneki:

Ni problema, kar obljubim se potem tudi tega držim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, kar obljubim se potem tudi tega držim :D

Ne, nisem mislu da boš ti pozabu ampak da bom jst :)....zadne čase pozabalm stvari kt da bi meu 80 let jao....se PM spomlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Faaku se da vse sprobat... 883 se mi je zdel mali, kot kak Tomosov avtomatic, če ga primerjam z Road Kingom.

Isto, kot če jaz svojega 900 postavim zraven VN2000.. Ja, rabljen Harley je dobra ideja. Sploh, če ga kupiš od kakega ''nedeljskega'', ki ga je kupil bolj za postavljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!