Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

In kadar kopija postane boljša, kot original, in cenejša...? Kupovati original še samo zaradi imena? Vredno premisleka.

Sicer pa, -dokler bodo kupci, bodo tudi proizvajali. Čista logika. Ko ne bo več kupcev za tak denar pa... bodo morali spustiti ceno. Če se ne bodo že prej preselili k konkurenci. Kupci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JBG vzhodnjaki so agresivni in delajo za šalčko riža na dan :))) Nas bodo vse požrli s svojo proizvodnjo, ..... Bistveno je, da se ohrani al pa izboljša kavliteta, vse ostalo je pa potem odvisno od posameznika, če kupi Original, kao "original" al pa 100% ponaredek :pos: Samo zaboli pa, če je 100% ponaredek boljše kvalitete :whistle: kot original :headbang: pa še cenejš je do nezavesti :SS

če bo pa bolš kvalitete ... a bo imel za aditiv riževo vino ? kar se pa agresivnosti vzhodnjakov tiče : pokupiš ves riž in potem delajo samo še zate..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzodnjaki iste kvalitete ali pa boljše ne delajo ceneje kot zahodnjaki.

Ampak, ker oni namesto 1000 ali 100.000 kosov naredijo 1 mio ali 10 mio kosov pride pa cena na kos bistveno cenejša.

Samo ne vem kam bodo dali 1 mio HD-sonov :hmm: , pa če tudi bodo 3x ali 4x cenejši, ker tudi njihov domači trg, ki je za njih dejansko eden izmed pomembejših noče imeti kopije ampak original, zato si raje tistih 1 mio ali več bogatih Kitajcev kupi original vsako stvar kot pa "made in China", ker povprečni razred pa ne bo kupil 350 kg motorja za npr. 4000 €, če dobi 100 kg moped za 200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Suzuki,Klimbra tudi če bi vaju ne poznal bi to teh izjavah sklepal, da sta starejše generacije(udobje in luksuz na 1.mestu kot ideal)

Pervy...... Tud na custom-chopperju se da ocenit trdoto blazinic, saj je narava vožnje taka da si nagnjen lahko tudi bilj nazaj.Pa še za lopatice je prijetno blažilne narave

lp

uzzy

P.S.- Ateki pa brez zamere !

Cool, čez 30 stopinj, kratke hlače, lahka čelada na glavi, malo te še motor greje ampak komot lahko na bankino zapelješ in ustaviš. Gužva, gneča, en čez druzga. Zapelješ na levi pas in počasi prehitevaš skoraj strnjeno kolono :D zaviješ v gostinski lokal, snameš čelado, brezrokavnika tak ne snemaš, ker je spodaj samo majčka s kratkimi rokavi in ledvični pas. Kratke hlače tud ne rabiš dol snet. Uživancija, da te kap :D Se natakneš na motor in počasi nadaljuješ, ko ti zapaše. V torbah je itak pri roki vsa druga oprema za prijeten večerni hlad. Pa saj to ni važno, ...... Zanima pa me, kako lahko slečeš usnjen kombinezon v katerem komaj lahko hodiš, kako lahko počasi prehitevaš kolono, kako lahko zaviješ v vsak gostinski lokal in se za 10 minut ali pa nekaj ur osvežiš in na pol nag uživaš v prijetni senci?

Če želiš to prebrat kot provokacijo potem pač tako preberi. Če želiš to prebrati kot dejstvo pa tudi prav. Če želiš to prebrati kot pravljico ti lahko zaupam, da sta živela srečno do konca svojih dni.

Vsak po svoje, po svoji pameti in za svoj denar!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greeny, brez zamere, -ampak kolikokrat si se pa peljal na Harleyu v kratkih hlačah? Meni se to zdi skoraj misija nemogoče... Saj veš, zakaj. :whistle: Drugače pa sem še vedno Harley fan, da ne bo kdo napak razumel vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greeny, brez zamere, -ampak kolikokrat si se pa peljal na Harleyu v kratkih hlačah? Meni se to zdi skoraj misija nemogoče... Saj veš, zakaj. :whistle: Drugače pa sem še vedno Harley fan, da ne bo kdo napak razumel vprašanja.

Motofrik ni problema sam mal morš paziti kako opletaš z nogami,ti na morju pokažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: Veš, zakaj, a ne? Saj vem, Greeny je hotel samo povedati, da se je mnooogo večji užitek ob obali peljati s Harleyem, kot ostalimi motorji. In tudi jaz se pridružujem njegovemu mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi sam potrjujem zgoraj napisano... pa nimam Harleya, niti čoperja... ampak poleti je tudi zame to zakon... če že ne vedno kratke hlače, pa vsaj kavbojke... majčka lajbelč, ledvični pas... brain cap, sončna očala... redno pakticiram to... in lagodno "patruliranje" ob "goveji" muziki iz zvočnikov... Kopalke in brisačo med dvema postankoma posušim kar privezane na "raženj" na kufru... če peljem tako (ne)opremljen malo dlje, zgolj zaradi varnosti na gole komolce navlečem ščitnike od rolerjev... na kaki pumpi mi gre kar na smeh ko gledam prešvicane "alienmodele" katerim se kadi iz odprtih zadrg usnjenih kombinezonov...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je že večkrat zamikalo, da bi se peljal v kratkih hlačah in majici s kratkimi rokavi naokoli, pa se vedno spomnem, ko sem še to prakticiral, na tisto oso, ki se mi je zarila pod rokav in veselo pikala.

Zato imam raje oblečene kavbojke in nekaj z dolgimi rokavi ter seveda tokavice, da ne pride do podobnega pripetljaja.

Pa mislim, da na RK ne bo nič drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi sam potrjujem zgoraj napisano... pa nimam Harleya, niti čoperja... ampak poleti je tudi zame to zakon... če že ne vedno kratke hlače, pa vsaj kavbojke... majčka lajbelč, ledvični pas... brain cap, sončna očala... redno pakticiram to... in lagodno "patruliranje" ob "goveji" muziki iz zvočnikov... Kopalke in brisačo med dvema postankoma posušim kar privezane na "raženj" na kufru... če peljem tako (ne)opremljen malo dlje, zgolj zaradi varnosti na gole komolce navlečem ščitnike od rolerjev... na kaki pumpi mi gre kar na smeh ko gledam prešvicane "alienmodele" katerim se kadi iz odprtih zadrg usnjenih kombinezonov...

mene taksno pocetje ne mika vec. sem prevec olupljenih videl, da bi se igral z svojo kozo. raje svicam kot navijam za "dermatoloske anabolike" (i.e. pospesevanje rasti koze na intenzivni, presajanja in podobno). ampak vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice če slučajno padeš pri počasnem kruzanju sploh na HD eg ma take rol bare,da nimaš pogojev,da te motor pritisne na tla,se manj poškoduješ kot na kolesu če padeš po asfaltu

pri malo večji hitrosti,da o šodru ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, kaj je "pocasno kruzanje" in koliko se lahko olupis ze pri 30 km/h na (grobem) asfaltu prepuscam tvoji domisliji. ni potrebno da te kdorkoli ali karkoli pritisne na asfalt.

kar sem osebno videl mi zadostuje, da tudi poleti v mestu samo v popolni opremi.

savna je baje zdrava. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sem videl tudi cepca na CBR-ki in kopalkah pa brisačo čez ramo :D

Ni glih dobesedno treba vzet vse skupaj. Je pa lahko po eni strani čist cool, če se lahko hitro iz česarkoli odvečnega spraviš v mminimalo :D, da se ne scvreš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sem videl tudi cepca na CBR-ki in kopalkah pa brisačo čez ramo biggrin.gif

Ni glih dobesedno treba vzet vse skupaj. Je pa lahko po eni strani čist cool, če se lahko hitro iz česarkoli odvečnega spraviš v mminimalo biggrin.gif, da se ne scvreš sad.gif

Ko pa se zapelješ na kakšno nudistično plažo se še obleči ne rabiš in si v stilu.trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa se zapelješ na kakšno nudistično plažo se še obleči ne rabiš in si v stilu.trance_40_thumbup.gif

Točno to obuješ japanke brisačko pod rit in se zapelješ v bife na pivo sprobano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, kaj je "pocasno kruzanje" in koliko se lahko olupis ze pri 30 km/h na (grobem) asfaltu prepuscam tvoji domisliji. ni potrebno da te kdorkoli ali karkoli pritisne na asfalt.

kar sem osebno videl mi zadostuje, da tudi poleti v mestu samo v popolni opremi.

savna je baje zdrava. :whistle:

Eh, pihanje v veter so te besede...

Kolega je na Tomosovem mopedu zletel po makadamu (poleti -seveda do pasa gol). Ga je olupilo po prsih in trebuhu, peska pod kožo.. Fasal tako infekcijo, da te srat prime. Pa ni bilo več kot 30, 40/uro. Res, če ne vidiš, ne verjameš. Je tak, kot en relief sedaj po sprednjem delu telesa. Saj je hudič, če je vroče v ledru. Priznam, tudi jaz tu in tam grešim in se par sto metrov zapeljem samo v lajbiču in kratkih rokavih.

Dobro, saj jama1100 ima po eni strani tudi prav. Da je razlika če te usuje pri 30 in med padcem pri 130. No, ti tazadnji modeli so itak krepko zaščiteni s sončnimi očali. Kaj je že čelada...? Pa saj vsakdo pozna kakega takega asa.

Samo, zanimivo -na Faaku pa vsi uporabljajo čelado (z redkimi izjemami). Pa čeprav kruzajo okoli jezera s peščevo hitrostjo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po večini tudi komplet ali pa vsaj delno opremo- edino pozerji, ki pelejo okol "babnco", k jo prvič vidijo da jo s svojim šarmom pa mišicam začarajo.

Mogoče mal prehudo ocenjujem, pa saj veste kaj mislim. Kultura vožnje na visokem nivoju. Tudi v nedeljo, ko se odpraviš domov ga skoraj ni norca, ki bi divjal po njihovih res lepih ovinkastih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pihanje v veter so te besede...

Kolega je na Tomosovem mopedu zletel po makadamu (poleti -seveda do pasa gol). Ga je olupilo po prsih in trebuhu, peska pod kožo.. Fasal tako infekcijo, da te srat prime. Pa ni bilo več kot 30, 40/uro. Res, če ne vidiš, ne verjameš. Je tak, kot en relief sedaj po sprednjem delu telesa. Saj je hudič, če je vroče v ledru. Priznam, tudi jaz tu in tam grešim in se par sto metrov zapeljem samo v lajbiču in kratkih rokavih.

Dobro, saj jama1100 ima po eni strani tudi prav. Da je razlika če te usuje pri 30 in med padcem pri 130. No, ti tazadnji modeli so itak krepko zaščiteni s sončnimi očali. Kaj je že čelada...? Pa saj vsakdo pozna kakega takega asa.

Samo, zanimivo -na Faaku pa vsi uporabljajo čelado (z redkimi izjemami). Pa čeprav kruzajo okoli jezera s peščevo hitrostjo... :whistle:

Ja sej pravijo, da vozi s kapo, ker čelado lahko razbiješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri kapi... Leta hm.. okoli 1988 je bil en poskus izdaje slovenske moto revije. Vsega skupaj sta izšli dve številki. S tromesečnim razmakom. Motorevija se je imenovala, ali nekaj takega. Prav živo se spominjam tistega testa 883 Huggerja, Vojko Prinčič ga je testiral. Črna leder jakna, kavbojke in črna volnena kapa. He-he... Saj verjetno se je tako napravil samo za fotografiranje. Je pa zanimivo, da mu je Harley bil všeč, čeprav je bil drugače aktivni tekmovalec v GP.

Najbolj pa mi je ostal v spominu njegov zaključek testa. Bom poskusil po spominu napisati.. ''..in ko gledam tega Harleya, medtem ko se na mestu segreva, mi misli begajo od njega do Kawasakijevega Vulcana, ki smo ga imeli pred časom na testu. Ju nekako primerjam... Saj Kawasaki je bolje izdelan, z boljšimi zavorami, boljšim finišem motorja, skratka boljši -in jutri bo še boljši. Ampak nikoli -res nikoli ne bo to, kar bi s svojo filozofijo rad postal. Nikoli ne bo Harley...''

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli se stvar obrne je Harley pač legenda... To ime bo težko kdo presegel ;-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, kar je hrošč za avte, je Harley za motorje. Vsaj zame. In, kot tudi moja tega ne more razumeti, da bi raje imel novega hrošča 1303, kot novega Golfa...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harley je Harley in to je to :trance_27_notworthy: !!Res da so japonci tehnološko naprednejši,sam desing majo pa kr neki!!90% harleyev je lepši,kot kir koli japonc!!Govorim o cruiserih in touringih!!Za une športne jetre mi pa itak dol visi :BUA:.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy: meni moj najbolje paše. Sedel sem na mnogih motorjih ampak se enostavno ne najdem :kava: ni občutka. Zadovoljen sem s svojim Street Bob-om. Mogoče kasneje kdaj še dodatno zapeljem v garažo, nikakor pa ne prodam HD-ja :yea2:

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nekaj slošal da boš moral tačke zamenjati... ko si jih zadnjič zbrusil... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!