Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

Mi lahko tisti ki je brisal moj post to obrazloži zakaj je to naredu, pa lahko kar na zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Danilo D pravi:

Mi lahko tisti ki je brisal moj post to obrazloži zakaj je to naredu, pa lahko kar na zs

Jaz ti ga nisem brisal, bi bilo pa fino, če napišeš v kateri temi si ga objavil in kdaj (dan in približna ura), da bo tisti, ki je brisal, vedel kje iskati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Danilo D pravi:

Mi lahko tisti ki je brisal moj post to obrazloži zakaj je to naredu, pa lahko kar na zs

Jest nisem bil - majkemi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Danilo D pravi:

Mi lahko tisti ki je brisal moj post to obrazloži zakaj je to naredu, pa lahko kar na zs

vsi, vsi mamo piko na tebe, prav iskal smo te :P

Napiši vsaj v kateri temi pa kje.

 

 

Načeloma ne brišemo,

skrbimo pa za naslednje sklope

motorji in splošno o motorjih Dami 

oprema: Izi

on/off road:nemo

športne zadeve:Arcanewater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Danilo D pravi:

Blo je kar v tej temi in mislim da včeraj

tule se pa res nič ne briše, raz HDeja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tule se pa res nič ne briše, raz HDeja :P

 

Kam potem zginejo posti...sem videl debato o čvekalnici in telefonih med Snecerjem in Thumperjem...uzela jih magla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Danilo D pravi:

Mi lahko tisti ki je brisal moj post to obrazloži zakaj je to naredu, pa lahko kar na zs

Test, test. Sad ga vidiš, sad ga ne vidiš. Uzela ga magla :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Kam potem zginejo posti...sem videl debato o čvekalnici in telefonih med Snecerjem in Thumperjem...uzela jih magla?

Tist ja, kar smo povedali smo, ni potrebe, da se meša tukaj. Že tako je problem vsem pojasniti kako vse štima.

Povej raje, je sedaj pregledno? Se da lepo skakat po sektorjih in najti kar te zanima? Naj povem, da meni je fajn (kot uporabniku) Sicer se še mal sortira in združuje teme, ampak v roku 7-14 dni bo rešeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Povej raje, je sedaj pregledno? Se da lepo skakat po sektorjih in najti kar te zanima? Naj povem, da meni je fajn (kot uporabniku) Sicer se še mal sortira in združuje teme, ampak v roku 7-14 dni bo rešeno.

Bom povedal, ko bo rešeno, če bo bolje. Sedaj mi je še bolj nerodno, je več podforumov, klikanj, iskanj...vidna je samo zadnja objava v posameznem forumu pa še to je nerodno najti, če jo ne klikneš, vse prejšnje se izgubijo. Upam, da bo na koncu bolje :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Bom povedal, ko bo rešeno, če bo bolje. Sedaj mi je še bolj nerodno, je več podforumov, klikanj, iskanj...vidna je samo zadnja objava v posameznem forumu pa še to je nerodno najti, če jo ne klikneš, vse prejšnje se izgubijo. Upam, da bo na koncu bolje :smoke:

Ne bo držalo. Jaz vidim takole (sicer na tv, resolucija za foune)

new-1.jpg

Torej imam direkten dostop do tem, kjer so nove objave (le te se vidijo direktno, ker so označene z BOLD pisavo)

Torej, če je grupa OPREMA odebeljena in podgrupa ČELADE odebeljena samo kliknem nanjo in se odprejo vse teme v zvezi s čeladami. Nato spet kliknem tisto temo, ki je odebeljena in vidim nov post.

To je ena od variant, ali pa uporabiš star način, klikneš na "nove objave od mojega zadnjega obiska"

Zakaj je to tako sortirano:

Zaradi ustvarjanja novih tem in zastavljanja vprašanj v že narejenih temah, da se po nepotrebnem ne odpira novih tem.

V temi splošno sem zasledil 6 tem v zvezi z registrsko tablico in sem jih združil v eno. Zato je tako urejeno. Uporabnik ne more več zgrešit. Te zanima nekaj okrog čelad? Greš v temo čelade. Te zanima konkretno za PINKSJAUPING čelado? Maš dve možnosti

1. vprašaš v temi Čelade od a-ž

2. odpreš novo temo  PINSJAUPING čelade

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Ne bo držalo. Jaz vidim takole (sicer na tv, resolucija za foune)

Jaz vidim na prenosniku drugače, ne znam prilepit. Zraven je še zadnja objava, samo zadnja, predzadnja in predpredzadnja pa ne več ker so potem za tem podskupine, katere niso razvrščene po zadnjih objavah ampak po abecednem redu

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, HD-Dyna pravi:

Vedu sm :P

Tis moj parjatu, tebe brišem iz čistega užitka :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, vandrovec pravi:

Jaz vidim na prenosniku drugače, ne znam prilepit. Zraven je še zadnja objava, samo zadnja, predzadnja in predpredzadnja pa ne več ker so potem za tem podskupine, katere niso razvrščene po zadnjih objavah ampak po abecednem redu

odpri grupo, označi forum za prebran, pa bo vse laufalo po vrsti kot mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Tis moj parjatu, tebe brišem iz čistega užitka :D

Sej, zato pa sem vse neprijatelje skenslal, k ne sfolgam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, vandrovec pravi:

Kam potem zginejo posti...sem videl debato o čvekalnici in telefonih med Snecerjem in Thumperjem...uzela jih magla?

uzel sem jaz, brisal, ker potem se zgubijo vsa navodila, ki jih kracam tule že par dni.

 

Ampak brez panike, odprl sem oddelek za pritožbe in zgubljene/brisane poste. Fantje se trudijo, nadzirajo/sankcionirajo moderatorje, skratka rešijo vsak vaš problem.

Povezava tukaj: REKLAMACIJSKI oddelek

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

čvek je bil zrihtan, sedaj vse dela, zato so posti bili tukaj brez veze.

Gre se za enostavno pravilo, da se nekateri spet morajo naučiti uporabljati MS, kar pa ni noben bawbaw.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ADMINI !!!!

Če dam repliko na več različnih tipov v isti temi, sedaj več ne združuje v en odgovor z več vrstcami, ampak vsakega posebaj ....

Dami, delat !!!!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

ADMINI !!!!

Če dam repliko na več različnih tipov v isti temi, sedaj več ne združuje v en odgovor z več vrstcami, ampak vsakega posebaj ....

Dami, delat !!!!!1

Sem ti že združil bom pa preveril če je slučajno kaj narobe :)

 

EDIT: Sem preveril in deuje normalno, uporabiš gumbek + oziroma multicitiranje in potem ti ob desnem robu piše koliko citato imaš izbranih in klikneš in pokaže :) vse obklukane citate.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

ADMINI !!!!

Če dam repliko na več različnih tipov v isti temi, sedaj več ne združuje v en odgovor z več vrstcami, ampak vsakega posebaj ....

Dami, delat !!!!!1

to je pod težave .. spet smetiš :P

ti itak nauš z ničemer zadovoljen :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

to je pod težave .. spet smetiš :P

ti itak nauš z ničemer zadovoljen :jezik: 

Se učim od tebe in to dobr :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

ADMINI !!!!

Če dam repliko na več različnih tipov v isti temi, sedaj več ne združuje v en odgovor z več vrstcami, ampak vsakega posebaj ....

Dami, delat !!!!!1

Trenutno je združevanje izklopljeno, tako, da ni nič narobe. Kaj vam je torej bolj všeč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Trenutno je združevanje izklopljeno, tako, da ni nič narobe. Kaj vam je torej bolj všeč?

Jaz mislim, da je bolje če se združi, da ni vsega preveč ... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!