Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

No, potem bom prevzel tvoj primat, nabijanja. Ja, jamral si. 

Kak imata vidva z ljubimcem me ne zanima, lahko ti pa dam nasvet, da ne boš jamral. Ne diraj lava dok spava.

V temi jadranka me motijo brezvezne objave. Lepo mi je če kdo nalima lepe slike, kaj zanimivega, objavi kakšno traso na velebit... itd. Ampak postane nepregledno, ko je en kup objav, ki so nabijanje-brezvezno. Tudi, če se vsebina(slike, cesta..) morje ponavlja. Vsak ima svojo izkušnjo, ki jo deli z drugimi- fajn.

Lajki mi ne sedejo. Ne maram "poveličevanja". Se smatam za čist običnega člana človeške družbe... predolgo za filozofirat... se jih da ukint pri meni?

Za trenutek se vrni v stanje preden si postal moderator, preberi v tistem duhu, pa mi potem odpiši...

Vrnil sem se v prejšnje stanje in ugotavljam, da nikoli nisem jamral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

S tem se jaz načeloma čist strinjam, to je vaše delo in v to se nimamo člani pravice vtikati... sem pa mnenja, da če določeno število članov, pove eno in isto, da je treba zadevo preverit in razmislit v tej smeri... Moje mnenje....

 

tudi jaz se s tem načeloma strinjam. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Snečer pravi:

nekoč so bili plusi in minusi, si že pozabil :)

lahko se ukine, tudi fb bo to ukinil, samo. potem bo gužva na mostu

Glej, saj se ve kdo je kdo, ne delam inkognito, tako da ... ne nisem pozabil.
Ne vem kako je z FB, ker ga nimam .... hmm ... most, kaj si to mislil?

 

pred 12 minutami, Snečer pravi:

Ko so bili minusi in plusi, si je nek moj ljubimec vzel čas in šel skozi 1000 postov, da mi je lahko pritisnil 1000 minusov.

In, ali se ti to zdi normalno?
Tak človek je (bil) primeren kandidat (škoda, da je že pokojni) za dr. Ruglja. No, saj imamo še nekaj kvalitetnih ustanov, ki bi morda lahko takšnim pomagale, ali pa tudi ne, ker so pretežki primeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko za info, ker že kakšno leto sledim tudi nam najbližji sosednji moto forum. Tam nimajo emotikonov, všečkov... ampak tisti forum je na tehnološko manj napredni platformi kot tale naš.  Je pa kvaliteta njihovih zapisov v splošnem smislu bolj forumska, nimajo vseh teh glupih in klobasaških tem kot je tega pri nas v izobilju. Ni žalitev, kot sem jih tule pri nas v zadnjih letih zasledil ogromno... Saj tudi tam eni nabijajo, nimajo pa takih ego pumparjev, kot je tule gor ene par svetskih šampionov

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet bomo od konkretne "težave" (nekdo ne želi emotikonov) prešli na vsesplošno $%$&%$%#$ ajajaja :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

in spet bomo od konkretne "težave" (nekdo ne želi emotikonov) prešli na vsesplošno $%$&%$%#$ ajajaja :D

 

Dami, zakaj na vse gledaš tako kritično? Dan se je začel pred nekaj urami, bodi bolj pozitiven, 3x globoko vdihni ... gremo ... 1,2,3 ... pa ne pozabi vmes tudi izdihnit ...... bo šlo?, kot bi vprašal veliki modrec. ;)
Poglej na svet z bolj razumne plati in ne tiste "jezne" ....

Popravljeno . Popravil Kričač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kričač pravi:

Dami, zakaj na vse gledaš tako kritično? Dan se je začel pred nekaj urami, bodi bolj pozitiven, 3x globoko vdihni ... gremo ... 1,2,3 ... pa ne pozabi vmes tudi izdihnit ...... bo šlo?, kot bi vprašal veliki modrec. ;)
Poglej na svet z bolj razumne plati in ne tiste "jezne" ....

gledam predvsem v duhu reševanja težav :P

Imaš težavo z emotikoni?

Sem predlagal, ustvarimo anketo, pa preverimo odziv.

Vse ostalo je potem razpravljanje, osebno obračunavanje, učenje dihanja itd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Snečer pravi:

Vrnil sem se v prejšnje stanje in ugotavljam, da nikoli nisem jamral.

 

Verjamem. Nihče od obtoženih, po njihovem, ni kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitev! Na dan lahko klikneš 5 všečkov, nevšečkov...pizde materine.  In to je to.

Potem se bo tudi manj klikalo oz. se bo kliknilo tisto kar klik zasluži...ne pa po pripadnosti, ritolizništvu, isti znamki motorja, barvi prta in kaj vem kakšnih normah se delijo ti srčki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Omejitev! Na dan lahko klikneš 5 všečkov, nevšečkov...pizde materine.  In to je to.

Potem se bo tudi manj klikalo oz. se bo kliknilo tisto kar klik zasluži...ne pa po pripadnosti, ritolizništvu, isti znamki motorja, barvi prta in kaj vem kakšnih normah se delijo ti srčki....

tudi nekaj takega je že bilo, potem so bila pa pritoževanja, jaooo ne morem lajkat, sem že vse pokuril. Potem si šel pa nekaj brezveznih lajkov odlajkal, pa ponovno lajkal.

No važno da ma folk delo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Popolnoma. Hebeni izumitelji lajk ikone razmišljajo, da bi lajkanje onemogočili, ker edino kar lajkanje doseže je da napaja všečne odzive. In pol folk objavlja zaradi nabiranja lajkov in ne ker bi dejansko hteli kaj kvalitetnega objavit. Cel forum je poln primerov take lajk ekonomije. In FB, Instagram, Snapchat in kaj je še takega naokoli. Praktično enosmerna komunikacija... kar ni lih poanta vsega skup ane.

Kot sem že v prejšnjem komentarju omenil, bi bil problem pri potopisih in podobnih objavah, ker bi namesto lajka bilo 100 komentarjev kako jim je nekaj všeč, in bi zasmetili kvalitetno vsebino. Drugače pa kot je @DAMI34 omenil, kogar lajki motijo jih lahko preprosto ne uporablja/ignorira. Res ne vem v čem je to problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta forum ni prav nič drugega kot navadna birtija. Ta birtija ima svojega šefa (lastnik foruma), ki je določil osnovna (ohlapna) pravila. V tej birtiji pa v glavnem vedri in oblači cca. dest "pijančkov", ki od jutra do jutra visijo na šanku. Vsi vedo vse o vsem. "Gostje" prihajamo in odhajamo. Eni vzdržijo dlje drugi manj....praviloma pa vsi prej kot slej obupamo nad modrostjo šank okupatorjev.

Zato kvalitetne vsebine zvodenijo oz. se hitro izgubijo v masi nesmislov in pripomb šank modrecev, ki se včasih navidezno sporečejo a so zelo enotni, kadar je treba branit prostor na šanku...tvorec vsebine pa postane tarča posmeha in sprdnje....kar posledično pomeni umik, ostane pa zasedba modrecev, šank in prti....

Realno pogledano....na tem forumu dejansko ne najdeš več teme, ki bi bila vredna neke pozornosti....

Ko bo rešena osnovna problematika...lajki ne bodo več sploh predmet razprave...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki so prerasli tale forum, predlagam, da si poiščejo drugega, boljšega. Prav tako jim predlagam, da tule nič več ne objavijo, če smatrajo, da so preveč vredni, da bi svojo modrost delili z drugimi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, BIF pravi:

Ta forum ni prav nič drugega kot navadna birtija. Ta birtija ima svojega šefa (lastnik foruma), ki je določil osnovna (ohlapna) pravila. V tej birtiji pa v glavnem vedri in oblači cca. dest "pijančkov", ki od jutra do jutra visijo na šanku. Vsi vedo vse o vsem. "Gostje" prihajamo in odhajamo. Eni vzdržijo dlje drugi manj....praviloma pa vsi prej kot slej obupamo nad modrostjo šank okupatorjev.

Zato kvalitetne vsebine zvodenijo oz. se hitro izgubijo v masi nesmislov in pripomb šank modrecev, ki se včasih navidezno sporečejo a so zelo enotni, kadar je treba branit prostor na šanku...tvorec vsebine pa postane tarča posmeha in sprdnje....kar posledično pomeni umik, ostane pa zasedba modrecev, šank in prti....

Realno pogledano....na tem forumu dejansko ne najdeš več teme, ki bi bila vredna neke pozornosti....

Ko bo rešena osnovna problematika...lajki ne bodo več sploh predmet razprave...

Vsa čast, komentar na mestu in točno tako je, glede na spremljanje vsebine. To si zasluži Borštnikovo ali Ježkovo nagrado (drugo leto, letos so že podelili).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

Vsem, ki so prerasli tale forum, predlagam, da si poiščejo drugega, boljšega. Prav tako jim predlagam, da tule nič več ne objavijo, če smatrajo, da so preveč vredni, da bi svojo modrost delili z drugimi :D

 

Brez skrbi...to se že dogaja, ampak dežurni na šanku v svoji vnemi komentiranja vsega o vsem, tega ne opazijo...pa tudi motit se ne dajo s temi malenkostmi, ker so sami sebi dovolj. Zgolj zavoljo "starih" časov občasno kdo pogleda v birtijo...in ko vidiš na šanku viset isti folk z isto (ne)miselnostjo....greš naprej. Saj občasno pride kak nov mlad nadebuden gost....nadaljevanje poznamo.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BIF pravi:

Brez skrbi...to se že dogaja, ampak dežurni na šanku v svoji vnemi komentiranja vsega o vsem, tega ne opazijo...pa tudi motit se ne dajo s temi malenkostmi, ker so sami sebi dovolj. Zgolj zavoljo "starih" časov občasno kdo pogleda v birtijo...in ko vidiš na šanku viset isti folk z isto (ne)miselnostjo....greš naprej. Saj občasno pride kak nov mlad nadebuden gost....nadaljevanje poznamo.

Občasno pride tudi kaka skupina, al pa praznovanje rojstnega dne, mogoče celo birma, ali pa poroka. Je vse odvisno, kdo naredi rezervacijo, ter kdaj, pa seveda kak menu si zaželi.

S školjkami je v tem letnem času problem, kalamari pa so. :P

 

Veš, ne jaz ne ti ne bova verjetno do konca lajfa vztrajala na MSju, fluktuacija je normalna, jo poznam od prej, se dogaja sedaj.

Ampak vedno se vprašam, zakaj hudiča nekateri vztrajajo tule, če je pa vse tako črno in zanič?! Hm :cry: al pa mogoče tudi ni..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat, pišem ne glede na oblast, morda pa komu kaj koristi in to bom počel, dokler bom tu

forum je brezplačen, nič ni honorirano

tu pa bom delal red, dokler bom, v smislu da ne bo žalitev, primitivnega pisanja itd. 

debata o všečkih je za moje pojme neresna kaprica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

še enkrat, pišem ne glede na oblast, morda pa komu kaj koristi in to bom počel, dokler bom tu

forum je brezplačen, nič ni honorirano

tu pa bom delal red, dokler bom, v smislu da ne bo žalitev, primitivnega pisanja itd. 

debata o všečkih je za moje pojme neresna kaprica

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Ampak vedno se vprašam, zakaj hudiča nekateri vztrajajo tule, če je pa vse tako črno in zanič?! Hm :cry: al pa mogoče tudi ni..

Ne želim poimensko oz. po nick-names-ko...vsak ve pri sebi kam spada...za šank ali za mizo. Mogoče se vprašaj...KDO vztaja tukaj in ZAKAJ?...verjemi da ti odgovor ne bil všeč, še posebaj tisti del na vprašanje ZAKAJ.

Lažen občutek imate, da nekateri vztrajajo...opazujejo(mo), vendar ne vsebinsko in praviloma tudi nič ne nadgrajujejo(mo), iz že opisanih vzrokov. Vsaka debata, ki ni v skaldu s šank pravili je pogubljena v naprej. V tej birtiji velja preprosto pravilo...ko prideš zraven si z nami ali proti nam...ali lezeš v rit in si deležen občasnega poslona na šanku...takrat lahko z blagoslovom klobasaš in pljuvaš po vseh ostali gostih...ali lahko tistim za šankom plačuješ runde in si deležnik kakšne poštede....bog ne daj, da se kdaj zarečeš....tisti za šankom imajo vzvod, da te vržejo skozi vrata....in to tudi gladko naredijo.

In če še vprašaš ali je tukaj vse tako črno in zanič...ne ni...je pa skoraj vse....

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa forum popolnoma OK! Osebno bi zadeve se zaostril...tedenske all-inclusive pakete v Banovcih bi pogosteje podarjal....! Nepotrebne krame v objavah je res ogromno, pa niti ne berem, se ne vzigam na to.....! S tem tempom, bo MS kmalu alter od Alter.si ali pa....! Clanov MS poznam osebno, da jih prestejem na prste ene roke...morda bo v bodoce tudi druga prisla v postev, ce ne, pa tudi OK!
 Z veseljem prebiram razne vtise, potopise itd.! Tudi kaksen tehnicni nasvet dobim (od tistih k jih nastejem na prste) ampak vecinoma v ZS! Humor mora bit in je dobrodosel....ampak nekateri se tudi osebno “prcajo”....kar bi lahko uredili v ZS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

Ne želim poimensko oz. po nick-names-ko...vsak ve pri sebi kam spada...za šank ali za mizo. Mogoče se vprašaj...KDO vztaja tukaj in ZAKAJ?...verjemi da ti odgovor ne bil všeč, še posebaj tisti del na vprašanje ZAKAJ.

Lažen občutek imate, da nekateri vztrajajo...opazujejo(mo), vendar ne vsebinsko in praviloma tudi nič ne nadgrajujejo(mo), iz že opisanih vzrokov. Vsaka debata, ki ni v skaldu s šank pravili je pogubljena v naprej. V tej birtiji velja preprosto pravilo...ko prideš zraven si z nami ali proti nam...ali lezeš v rit in si deležen občasnega poslona na šanku...takrat lahko z blagoslovom klobasaš in pljuvaš po vseh ostali gostih...ali lahko tistim za šankom plačuješ runde in si deležnik kakšne poštede....bog ne daj, da se kdaj zarečeš....tisti za šankom imajo vzvod, da te vržejo skozi vrata....in to tudi gladko naredijo.

In če še vprašaš ali je tukaj vse tako črno in zanič...ne ni...je pa skoraj vse....

tvoj pogled je čista drama, pa nič drugega.

80 ali celo 90% članov nima, nikakršnih problemov z objavljanjem, komentiranjem in pisanjem vtisov, potopisov, nasvetov, mnenj itd. Le zakaj?

 

Na prste lahko preštejem, take, ki pa imajo non stop "probleme".

Tak, da šank al ne šank...v bistvu samo menu urejamo, pa občasno poskrbimo, da se krompir da v krompirjevo juho ne pa v pasulj.

ps. izgled in kvaliteto foruma, pa nosijo vsi člani, pišoči ali nepišoči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

 da se krompir da v krompirjevo juho ne pa v pasulj.

 

... ampak če je kuharca zanič, potem bo tudi krompirjeva juha zanič.
Od kuharja do sestavin, vse mora biti dobro, da je na koncu juhca dobra. Saj poznaš tisti pregovor: bolje olupan krompir v krompirjevi juhi, kot ne olupan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kričač pravi:

... ampak če je kuharca zanič, potem bo tudi krompirjeva juha zanič.
Od kuharja do sestavin, vse mora biti dobro, da je na koncu juhca dobra. Saj poznaš tisti pregovor: bolje olupan krompir v krompirjevi juhi, kot ne olupan.

še tako dober kuhar, al pa kelnar ne more narediti dobre mineštre, če ima slabe sestavine. Kaka bo sestavina, bo pa vsak sam pri sebi odločil.

Kje, kako in kdaj bo nabijal tudi :P

ps. če ma kuharca dobro rit, se ji vsaj pol odpusti :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Kar pa se tiče všečkov, mene osebno ne motijo (jih imam neskončno, pa jih lahko vsakemu dam), me je pa zmotilo obračunavanje in izživljanje frustracij. Sedaj mam pa mir.

A lahko še meni prosim. Bi mel 2 za zraven.

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bg pravi:

A lahko še meni prosim. Bi mel 2 za zraven.

 

Lp,

Bg

sem ti ga prtisnu, pa tule javno objavljam, da je vreden 4x več, kot pa samo 1 komad :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!