Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

pred 45 minutami, Zivnorc pravi:

...nekdo ima lahko večkrat srečo... nekdo pa lahko naleti na kontrolo...ali HR ali BiH... pol pa malo težijo.

 

Jaz sem bil lansko leto in tudi ni bilo nobenega problema.

S kolegom sva se vozila gor in dol po pisti, policaji pa so naju gledali iz grmovja. Potem so se samo mirno odpeljali naprej...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale potka bo padla čez 14 dni.

Spanje v Sarajevu, Neumu in Paklenici. Cesta povsod ok. Priporočam...

bih.JPG

Popravljeno . Popravil Gušter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

To absolutno ne drži. Bil sem 3x (nazadnje pred kakšnima dvema mesecema), pa ni problema. Govorim za prva dva tunela.

Če greš pa še do tretjega (ki je enak prvima dvema), pa se moraš najavit, ker si med tem prečkal mejo....brez najave seveda nezakonito.

no preberi še enkrat kar si napisal. Počasi. Pa na glas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče poskusi še ti enkrat....napisal sem, da se ni potrebno najavljati za prva dva tunela-zanesljivo.

V kolikor bi želel še do tretjega, ki je na Bosanski strani meje pa je najava (verjetno) potrebna, kar je logično, saj prestopaš mejo v primeru nenajave...nezakonito.

Torej NE drži, da se moraš najavit če želiš do objekta v Željavi, ki ga je večina na HR strani. Za Bosansko stran, ki pa je manjšinska in ne nudi ničesar kar ni že na HR strani, pa je verjetno potreben kak postopek zaradi prečkanja meje.

Bo zdaj šlo?...ker risat se mi ne ljubi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa dajmo še malo risat :)

Jaz sem lansko leto prišel iz Hrvaške strani do prvega vhoda. Se pravi skozi vas, do zapuščenega letala C-47.

Potem sem šel v prvi vohd in pišel ven iz četrtega. In nato lepo peš po celotni bazi nazaj. Kot sem že prej napisal je bila policija prisonta (v grmovju) ampak ni bilo nobenega problema.

Kjer je označeno rumeno sem se tudi peljal z motorjem. Pri tem sem prečkal mejo, ampak o kontroli ne duha ne sluha...

Letos ponovim

bih.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto...čisto "topla" informacija. Pravkar govoril s kolegom, ki je v Željavi. Srečal je obmejno HR policijo...malo klasičnega čveka...."kako ste, odakle ste"..."nema problema dečki, samo vi razgledajte"..."nemojte izvan piste zbog mina" i "nemojte prema dole, jer prelazite granicu, pa bi mogli imat probleme". "Uživajte, sretan put i bok"...

In to je vsa umetnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Mogoče poskusi še ti enkrat....napisal sem, da se ni potrebno najavljati za prva dva tunela-zanesljivo.

V kolikor bi želel še do tretjega, ki je na Bosanski strani meje pa je najava (verjetno) potrebna, kar je logično, saj prestopaš mejo v primeru nenajave...nezakonito.

Torej NE drži, da se moraš najavit če želiš do objekta v Željavi, ki ga je večina na HR strani. Za Bosansko stran, ki pa je manjšinska in ne nudi ničesar kar ni že na HR strani, pa je verjetno potreben kak postopek zaradi prečkanja meje.

Bo zdaj šlo?...ker risat se mi ne ljubi.

do prve rupe prideš in si videl vse! Lahko se vržeš na kup peska in zadremaš! :D Srečaš lahko samo Romune, ko vlačijo železje iz jame... :lol1:

Željeva.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, VS800 pravi:

Very funny....................................:twak:

men je smešn :lol1: 

ne prilazi .. nazadnje sem biu tam predlan

mina.jpg.470eb107a38c31993dc090bfea5b706b.jpg

 

mina1.jpg

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malu pucu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5/24/2017 ob 20:12, Cartman pravi:

se kar razumemo, in poznamo od vedno, zato se prej do nezavesti zdebatiramo hehe. Dec letos še ni pelal, pa pejmo po njegovo. De mu bo štart udobnejši. Men ni panike. tole sta verjetno različni ruti, a ne? na alifievi je ta cesta? na zemljevidu je urisana kot kolovoz...zdi se mi de smo splanirali. za dol bo šlo bihać jajce banja luka, za nazaj pa tale krajšnjica, in če bo vse po planu, postanek na Željavi Supr ste mi pomagali. Hvala. 

 

 

zdaj poglejte kako bo zasnežilo.... 

 

Kako je to mogoce? 

 

 

IMG_5783.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Cartman pravi:

 

Kako je to mogoce? 

 

ti si sam zemlevid Bosne pogledu, pa se ti vse razpade :P

 

pred 12 urami, Snecer pravi:

Na zadnji fotki mi je en od nekod poznan, še ko sestopi je v preži :) 

čakam tapametne, da jih znokautiram :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2017 ob 7:09, Cartman pravi:

 

Kako je to mogoce? 

a ste odskaklali do Bosne :?

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo. Postojna-Senj-Bihać-Čađvica-Banja Luka, skup motorista hehe. 430 v eno smer. Riding experience, meni ni glih top of the pops. Cela štima, folk, mesto....zelo prijetno. Edina zamera gre Nektar pivu. En klinc. Slabše. Pol klinca.  

 

A si želim ke na furo? Niti ne. A bom še šel? Zelo verjetno. Za več kot eno noč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zapoznel cukrcek iz BiH. Vse kar sem tam zapravil na mobilcu, je blo 1,75mb, za tri mesidze. 1,75mb, ne gb!  36€ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tako je to, če ni eurotarifa nabijejo cene, če se ne mitim je uzven EU 1MB 8 eur in če kličeš 2,6€\min tut smsji so bolano dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bif sploh ni problema. Samo omenil sem dokaj bogato colngo za 3 iMesidze/smsje

 

 T-2 se ni hotel priklopit na HR omrezje, na prehodu hr/bih pa je bil ze na bosanskem operaterju. Prejel 1 iMessage in dva poslal. Po tem je su na flight mode+wifi. Res nism mislil da je 1mb 18€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Cartman pravi:

Bif sploh ni problema. Samo omenil sem dokaj bogato colngo za 3 iMesidze/smsje

 

 T-2 se ni hotel priklopit na HR omrezje, na prehodu hr/bih pa je bil ze na bosanskem operaterju. Prejel 1 iMessage in dva poslal. Po tem je su na flight mode+wifi. Res nism mislil da je 1mb 18€. 

Ma izklopi si gostovanje v tujini, data, mislim no :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Cartman pravi:

Se zapoznel cukrcek iz BiH. Vse kar sem tam zapravil na mobilcu, je blo 1,75mb, za tri mesidze. 1,75mb, ne gb!  36€ 

Mene so lani v Crni Gori obrali. Dve uri po vstopu na njihovo ozemlje dobim sms, da sem dosegel omejitev porabe podatkov 130 EUR:? Pa sploh nisem nic uporabljal telefona. Pridem domov in se pozanimam pri ooeraterju - za 11 mb, kar je telefon sam pridelal z svojim mletjem so kasirali to vsoto. Sedaj izven EU obvezno izklopim prenos podatkov, samo Wi-Fi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ste prvič v življenju zapustili Slovenijo? :)

Kot je že zgoraj omenil, praktično na vsaki kavi imaš wifi, če te maili ipd. dajejo.

wp_ss_20170604_0001[1].png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ze lahko jaz delam dosti okoli, najbolj me jezi Šwica, so izven EU in so isto katastrofalne cene, pa še ni glih wi-fija na vsakem vogalu. V Bakuju sm že našu wi-fi, ampak sm požru ceu košek piščanca in še kej predn je un wi-fi uspel potegnit 3 slike na mejl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!