Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

sms pošlje, če je nujno kaj, sicer pa na vožnjah ne vznemirja

se pa to še ni zgodilo, ker tak nič ne moreš 1000km+ oddaljen

lani sem bil na lokaciji 3dni brez povezave mobilne...

se pač javiš, ko je wifi (mail, viber, skype, face...)

bosna ima v vsakem kafiču, penzjonu wifi itd...

----

res ne vem, kaj maš za gobcat na furi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je Jablaničko jezero spet polno. Februarja ga je Elektroprivreda izpraznila zaradi proizvodnje elektrike.

image.thumb.png.3259e8fa11a0a78caee9195df5ccc825.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, Tex pravi:

lahko kdo priporoča iz prve roke kakšno prenočišče v Sarajevu? mopedom in žepu prijazno ..

Maršal, prav zraven mosta :P (že v peš coni, poveš varnostniku, da greš do Maršala, pa te spusti)

pa še motoriste imajo radi, ni čist đabe, pa tut tok drago ne, ker je kapija zaprto, pivo takoj na mizi, zajtrk odličen.

https://www.booking.com/hotel/ba/pansion-marshall.hr.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Maršal, prav zraven mosta :P (že v peš coni, poveš varnostniku, da greš do Maršala, pa te spusti)

pa še motoriste imajo radi, ni čist đabe, pa tut tok drago ne, ker je kapija zaprto, pivo takoj na mizi, zajtrk odličen.

https://www.booking.com/hotel/ba/pansion-marshall.hr.html

a ni maršal v mostarju?

edit: you need to stop drinking .. :twak:;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

a ni maršal v mostarju?

edit: you need to stop drinking .. :twak:;)

Sori, pa res, ne vem kako sem prebral, se opravičujem. V Sarajevu nekateri spijo na baščaršiji, meni je pa bolj všeč nekje zunaj mesta, v kampu pod Iliđo se da kučice najet. Pa izvor Bosne je blizu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotel saraj...blizu centra, zajtrk soliden, cena ugodna, še posebej če vzameš tisto s pogledom v skalo, garaža za motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spal že na dostih koncih, vsakič preko Bookinga najdu nekej druzga, vsakič zelo dobro, vsakič z zaprto garažo, vsakič dobra cena. Res ne morm druzga ku pohvalit vse lokacije ;)
Kr se mene tiče, je vse dobro in vseglih kam greš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel Saraj. En teden nazaj sem užival tam... Lokacija cca 800m od Baščaršije. Osebje zelo ok, cena za sobo s pogledom na skalo 90E za dva dni za dve osebi. Če vzameš tisto s pogledom na cicilizacijo pa je cca 10€ drazja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thnx vsem!

sicer mojo bolj na plažo vleče, tak da bova večinoma pri hrvaški obali, ampak za kak večer bova pa skočila na čevape (željo?) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

Sori, pa res, ne vem kako sem prebral, se opravičujem. V Sarajevu nekateri spijo na baščaršiji, meni je pa bolj všeč nekje zunaj mesta, v kampu pod Iliđo se da kučice najet. Pa izvor Bosne je blizu....

katerega leta je ze to bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, pajkica pravi:

katerega leta je ze to bilo?

po mojem pred 100 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Tex pravi:

thnx vsem!

sicer mojo bolj na plažo vleče, tak da bova večinoma pri hrvaški obali, ampak za kak večer bova pa skočila na čevape (željo?) ..

željo je sicer fajn, sam nima pira...hadžič2 mi je bolj všeč (beri:majo pir)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, siks said:

željo je sicer fajn, sam nima pira...hadžič2 mi je bolj všeč (beri:majo pir)

Hmmm .. najbolj boljše bi bilo it k obema in potem primerjat .. hm hm .. ;) thnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipicna slovenska fora v BiH: ejga, kje pa je pir. So se zgleda naposlusali tega pri Zeljotu ze pred casom ene 50x na dan verjetno :P , pa te napotijo v bliznjo (10metrov) stran Haciendo, kamor ti iz Zeljota postrezejo cevape, pijaco pa postrezejo v Haciendi, kakor komu pase. Velja za Zeljo2. Sicer pa mnenj o tem, kje so boljsi cevapi v Sarajevu je kot onih lukenj, katero ima vsak svojo :P Kakor je ze nekdo zgoraj napisal, nimas kaj dost zafrknit s cevapi na Bascarsiji: v veliki vecini so povsod svezi, ker se jih obrne na desetine kil dnevno. Samo se dovtip, brez pira, gostje radi popijejo zraven cevapov, ter cez mocno cebulo - jogurt, ki v Bosni slisi tudi na ime "kiselo mlijeko". Pa dober tek. Aja, pa na zdravje :)

Popravljeno . Popravil Sitko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

to je po osebi cena, ni poceni, je še kaka dodatna ponudba not?

klikneš na link in piše: cena po apartmaju  na noč? ...ja notr maš pa skret še :) a bo dost? maserko si pa sabo vzem :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!