Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tut če bi tvoja guma mela bulo, bi zginla, k si neb upala vn pogledat. :D

itak ... vse unić .. še bulo bi uniću ... unićewauc :mad: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

itak ... vse unić .. še bulo bi uniću ... unićewauc :mad: 

Zasese brigej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Zasese brigej :P

še temo si uniču, ker to je tema o mitaskah .. slediš :jezik: 

dokazu sem tezo iz moje prejšnje objave :010

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snecer said:

Kraj je Razvanje, torej "do Razvanja" :) , a vojska je imela teren v Radvanju, kjer je bilo tudi strelišče (bilo), zadaj v gozdu pa ste imeli šotorišče (sem bil tudi tam en teden). Je pa oboje pod Pohorjem...

Na Pohorje se lahko peljeva mimo Razvanja :) ti bom pokazal, kako se ketna pravilno maže, pa kamere se boš lahko dotaknil.

p.s.

vsak dan pogledam gume

Prepoved približevanja.

No se mi je zdel da sem bil v Radvanjah, pa me je možakar, ki je kupil versysa ( iz okolice MB) hotel prepričat, da je bilo v Razvanjah. No evo kdaj boš imel čas, da se peleva? Pa vseen mi boš dal versija, da ti jaz povem če ima bulo :)

Kamere bi se pa res dotaknil, pa tud nasvet za ketno ne bo slab, glede na to da sem v 2. letih uničil 2.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

Po poletju, nič prej, zdaj nimam v planu voženj z motorjem.

A jz tud loh s Skalarjem pridem , če se stepeta slučajno da vaju polijem z mrzlo vodo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamot greva skp Kmet2. Tepla se pa z Snecerjem ne bova jz pravm tko: če nekoga narava tepe ni treba da ga še jaz ;)

Ja Snecer, se bova zdej s Kmetom skp vozila, ker nama obema trese, njemu BMW men pa guma. Ga že čakam...

Pa še za pijačo sm mu dolžan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

A jz tud loh s Skalarjem pridem , če se stepeta slučajno da vaju polijem z mrzlo vodo :P

:lol1:  ... kakšne maš :lol1:

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Lahko, samo ti se boš z drugim dobil, ki te že nestrpno čaka :) je včeraj testiral Mitas pa pravi ni ok

itak da ni ok ... stric mausi pravi, da je conti ne samo zakon ,.... ampak direktiva .. štekate :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

Lahko, samo ti se boš z drugim dobil, ki te že nestrpno čaka :) je včeraj testiral Mitas pa pravi ni ok

Sva se slišala ja, je bil kar razočaran ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Sva se slišala ja, je bil kar razočaran ..... 

zakaj pa ni mene prašu :eek:

a me boste kr gugl klical :?

:jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

vozil brez občutka :) 

To ne morem komentirat niti ne bi želel dokler ne vidim . Je pa vozil Panigale , že sam motor je brez občutka in vozen kot cegel ....ducati pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, no_name pravi:

@drmr69

kje si jo pa tkole olupil?

V nedeljo na Novem Marofu....ozračje je blo 30 stopinj. Delal sem samo po 5 krogov na rundo drugače bi jo pregrel, na začetku ko sem bil v šestem krogu sem mel občutek kot da plavam po pisti in se nekaj svaljka pod mano. Res je bilo za Mitas prevroče.

Imam pa z njimi narejenih 5k po cestah + ta nedelja, na zadnji 1mm do indikatorjev, prednja nekaj več tako da za švoh 1k bodo še. Več pa tudi nisem pričakoval.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, drmr69 said:

V nedeljo na Novem Marofu....ozračje je blo 30 stopinj. Delal sem samo po 5 krogov na rundo drugače bi jo pregrel, na začetku ko sem bil v šestem krogu sem mel občutek kot da plavam po pisti in se nekaj svaljka pod mano. Res je bilo za Mitas prevroče.

Imam pa z njimi narejenih 5k po cestah + ta nedelja, na zadnji 1mm do indikatorjev, prednja nekaj več tako da za švoh 1k bodo še. Več pa tudi nisem pričakoval.

me zanimajo cajti? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj za info, Mitas SF+ ni namenjena dirkanju (pa čeprav je športna pnevmatika), za to so drugačne gume, z drugačno zgradbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Zgolj za info, Mitas SF+ ni namenjena dirkanju (pa čeprav je športna pnevmatika), za to so drugačne gume, z drugačno zgradbo.

to js že skoz praum .. dirkaško cestna guma ne obstaja .. to je isto kot zimsko letna ... krneki...

pa lahko proizvajalci pišejo kokr čjo da je za na pisto in za na cesto ... za na pisto so slajke, ampak ne znucane cestne gume ...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

znucane cestne gume ...

 

ni znucanih gum; so sam une za narezat ali une na platnu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cb1300 ... to kar te zanima je za v drugo temo 

@DAMI34 ... vem in maš prav, z mojim tavelkim banditom sem se šel zgolj vozit ne dirkat :)

Popravljeno . Popravil drmr69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Zivnorc pravi:

...a to so one...za 120 eur komplet?

Tudi jaz imam gume iz iste ponudbe in so čisto ok. Ker toliko neumen pa nisem, da ne bi opazil, da pri 160 trese.

Pa bile so 125 € in ne 120. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, drmr69 said:

@cb1300 ... to kar te zanima je za v drugo temo 

@DAMI34 ... vem in maš prav, z mojim tavelkim banditom sem se šel zgolj vozit ne dirkat :)

Ni za v drugo temo....bluzite o pregrevanju pri 30stopinjah....meni pri 36 stopinjah na marofu in casih pod 1:18 (z 19let starim motorjem) pa nobenega pregrevanja. Ja...tko se vozim z mitas....če se mi pa dirka na cajt pa dam dirkalno gumo. Upam da niste bli brihtni in pritiska niżal....pri mitaski se pac to ne dela

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

5 eur več je že 165kmh :) 

Zgleda, da ima defektno, kakšen dot pa imaš gume?

A jaz? Lahko grem pogledat. Ena je letošnja ena pa konec lanskega leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole je pa zanimivo branje... zvotiz 3 komplete mitask pa ni nikol tres pa se svalkal pa trgala guma pa nevem se kaj vse podobno... Pa je nisem sparal.. na jadranki je sla Fazerca tut po avspuhu in crash padih pa ni nikol nikol spustila.... nazadnje je bil en avto na napacnem mestu ob napacnem casu drugace bi se kak komplet vec zvozil. Guma je meni hudo dobra... morm jih sprobat zdej se na Suzukiju ko bodo te zanic, kupim jih definitivno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, gasperX said:

Samo tole je pa zanimivo branje... zvotiz 3 komplete mitask pa ni nikol tres pa se svalkal pa trgala guma pa nevem se kaj vse podobno... Pa je nisem sparal.. na jadranki je sla Fazerca tut po avspuhu in crash padih pa ni nikol nikol spustila.... nazadnje je bil en avto na napacnem mestu ob napacnem casu drugace bi se kak komplet vec zvozil. Guma je meni hudo dobra... morm jih sprobat zdej se na Suzukiju ko bodo te zanic, kupim jih definitivno.

Če imaš bandita s komplet oklepi... mitas drži do oklepa :P redno testirano :D tud nikol spustila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!