Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred eno uro, bambi61 pravi:

Te pa jaz nea grem če gre Kmet2! Ker tak počasi nem vozo.:kva2:

kar jaz Kmeta poznam, je bolj problem tankanje :P

pred 1 uro, Snecer pravi:

Takrat mam prosto ja, kolko dni je zadeva? imam edino drug problem, da nimam potnega lista :) Ukrajina nix s personalno.

Tak da ne vem še ...

Glede Ukrajine, Rusije imam od lani iz prve roke informacije, vse je normalne, le da ceste Belorusija, Rusija ok, tudi porihtano vse, Ukrajina pa ciganija.

Glede pomislekov, da se kje kakšna rampa ne odpre.

Če imaš manjše bankovce, te na rokah nesejo.

potni list ti naredijo v enem tednu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Samuell pravi:

Zdaj boš na passportu šparaj ... Puj jebemti ... V 8-mih dneh je gotov če si ga daš danes delat ... Tak da prosim ... Bi mi pa bilo zelo prav če bi se pridružil ker si res vredu ded ...

Brez zamere ... V čem je problem kje kdo stoji ali ne ... Še štartali nismo pa se komplicira ... Večja jeba je it na Mount Everest kot pa čez Ukraino z motorjem ... Vožnja bo prilagojena skupini ... če se odločimo da gremo pol gremo kot skupina ne kot posamezniki ...

Gre se da vsi pridemo do cilja in kasneje vsi varno motorje pospravimo v garaže ... 

42 eur ne dam lopovom :) po moje naslednje leto Ukrajina z osebno izkaznico...če bodo še dolgo rit lizali EU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga boš pa za navigacijo pooblastil, če ti ne greš? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

42 eur ne dam lopovom :) po moje naslednje leto Ukrajina z osebno izkaznico...če bodo še dolgo rit lizali EU

Pa ne me j.... da si škrt za 42€ ... je pa res da sta to dva polna tanka na motorju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 pred dvema letoma sem imel velike probleme s policijo , samo so si nekaj izmisljevali glede hitrosti , prehitevanj , vzeli so nama vse dokumente - veckrat , potem sva placala , pozneje sva se pritozila na njihovo veleposlanistvo , nisva dobila niti odgovora , ukrajina nikoli vec , mogoce je dobro da vas gre vecja skupina , jaz bi raje sel prek Belorusije , ker je ukrajina se vedno v vojni , prevozil sem vse evropske drzave , z ukrajino imam najslabse izkusnje . lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bambi61 pravi:

Te pa jaz nea grem če gre Kmet2! Ker tak počasi nem vozo.:kva2:

Če boš lahko Snecerja dohajal pol si zmagal  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Samuell pravi:

Pa ne me j.... da si škrt za 42€ ... je pa res da sta to dva polna tanka na motorju ...

Ne, sam če ne grem, na suho ne bom naročal listine, ki ni več nuja :) prijave maš do 31.05., do takrat izveš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bambi61 pravi:

Te pa jaz nea grem če gre Kmet2! Ker tak počasi nem vozo.:kva2:

Mene se boj nea Kmeta2 :lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, kolko komplikacij pa je sam dobrga jurja preč od mamice. Da ne rečem, kdaj se šele štarta. Razlog zakaj potujem solo je jasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm prav vesel, da nekateri "solo" potujejo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nimam izkušenj z moto potovanji, ampak mislim, da bi bil tak trip težko izpeljat v tednu dni. Slišal (prebral) sem tudi že, da se je zaradi administrativnih težav ( v Ukrajini na dnevnem redu) včasih ni dalo izpeljati že davno v naprej načrtovanega izleta v cono. Turisti so bili tako prisiljeni ostati v hotelu še dva dni.

Na vsak način pa sem za to, da bi se šlo z motorji do Kijeva in šele od tam z organizirano skupino naprej. Omenil sem tudi muzej, ki se ga na vsak način splača pogledati.

Vedeti pa je treba tudi, da bo stari blok 4 (sarkofag) kmalu pokrit (leto-dve) z novo zaščitno kupolo, že tri leta pa ni več slavnega visokega dimnika, nadomestil ga je novi, manjši. Ni več niti "pokopališča vozil" Rossoha, ki sicer za turiste legalno ni bil odprt.

Zdaj pa študiram:Yamaha xj 600s,Suzuki Freewind 650, Yamaha xtz Tenere 660 v rangu do 2000€......Dobrodošli predlogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zmerit tukaj ne delamo tripa tukaj je destinacija jasna ... In še enkrat ... Prijavnice bodo oddane meseca junija torej 2 meseca pred odhodom ... Ko prispemo tja je že vse porihtano ... Če pa folk rine v Ukraino na pamet ne da bi malo posurfali po netu in zadeve rezervirali onilne pa so si sami krivi ... Nismo edini kateri se spravljamo tja z motorji pa tud zadnji ne ... Kijev se bo pogledal v celoti ... Ni mi jasno kaj je potrebno zapravljati čas več kot teden dni ...

2 dni tja

1 dan Prypyat

1 dan Kijev

2 dni nazaj

Pa vidim popolnoma vse kar me zanima

Do elektrarne nima nihce vstopa niti nebi šel tja ker je cona sevanja zelo visoka ... kako vem ... zelo dobro vem ... in to povem iz prve roke ... Kar se pa policije v Ukrajini tilče pa se je treba malo znajt ... Kako vem ... zelo dobro vem ... 

Še enkrat : Slovenija - Ukrajina (Prypyat) je destinacija ne gremo se road tripa ... Tako,da če kdo misli da se bomo ustavljali vsakih 200km ne pride v poštev.

1. dan je plan prit do Ukraijne torej bo cca 1000km v igri

2. dan pot po Ukraini do Kijeva (najdemo agencijo in potrdimo izlet v Prypiat)

3. dan Ogled Prypyata

4. dan Ogled Kijeva

5. dan Vračamo se domov

6. dan Prispemo domov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Samuell pravi:

Ne zmerit tukaj ne delamo tripa tukaj je destinacija jasna ... In še enkrat ... Prijavnice bodo oddane meseca junija torej 2 meseca pred odhodom ... Ko prispemo tja je že vse porihtano ... Če pa folk rine v Ukraino na pamet ne da bi malo posurfali po netu in zadeve rezervirali onilne pa so si sami krivi ... Nismo edini kateri se spravljamo tja z motorji pa tud zadnji ne ... Kijev se bo pogledal v celoti ... Ni mi jasno kaj je potrebno zapravljati čas več kot teden dni ...

2 dni tja

1 dan Prypyat

1 dan Kijev

2 dni nazaj

Pa vidim popolnoma vse kar me zanima

Do elektrarne nima nihce vstopa niti nebi šel tja ker je cona sevanja zelo visoka ... kako vem ... zelo dobro vem ... in to povem iz prve roke ... Kar se pa policije v Ukrajini tilče pa se je treba malo znajt ... Kako vem ... zelo dobro vem ... 

Še enkrat : Slovenija - Ukrajina (Prypyat) je destinacija ne gremo se road tripa ... Tako,da če kdo misli da se bomo ustavljali vsakih 200km ne pride v poštev.

1. dan je plan prit do Ukraijne torej bo cca 1000km v igri

2. dan pot po Ukraini do Kijeva (najdemo agencijo in potrdimo izlet v Prypiat)

3. dan Ogled Prypyata

4. dan Ogled Kijeva

5. dan Vračamo se domov

6. dan Prispemo domov

V postu prej si napisal da ce se gre kot skupina se gre kot skupina... zdaj pa da se ne boste ustavljali vsakih 200km :)

Res vam privoscim da greste in napopate kako slikco... sam pomoje vas je prevec... druim pesti za vas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res ampak 

Pravkar, motozajebant pravi:

V postu prej si napisal da ce se gre kot skupina se gre kot skupina... zdaj pa da se ne boste ustavljali vsakih 200km :)

Res vam privoscim da greste in napopate kako slikco... sam pomoje vas je prevec... druim pesti za vas :)

Je res ampak ne gre se za road trip ampak destinacijo ... na koncu bomo samo 3-je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Samuell pravi:

Je res ampak 

Je res ampak ne gre se za road trip ampak destinacijo ... na koncu bomo samo 3-je ...

Ja saj mi je jasno... jaz bi z veseljem sel, ampak mi je mucno jurcka na dan delat... in se ne mislim mucit... 

Drgac pa upam da nas boste pocastili s fotkami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Če gremo na IOM bo tudi prvi dan jurja

 

 

Dobro, mi se bomo na 46.7km ustavljali :) no, nehajmo smetit... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Ja saj mi je jasno... jaz bi z veseljem sel, ampak mi je mucno jurcka na dan delat... in se ne mislim mucit... 

Drgac pa upam da nas boste pocastili s fotkami...

Prvi dan je jurja ... pol pa se ne dela nič ... More biti malo hardocore ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Samuell pravi:

Prvi dan je jurja ... pol pa se ne dela nič ... More biti malo hardocore ...

Samo uzivajte vi decki, sem vam malo fous :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Samuell pravi:

Ne zmerit tukaj ne delamo tripa tukaj je destinacija jasna ... In še enkrat ... Prijavnice bodo oddane meseca junija torej 2 meseca pred odhodom ... Ko prispemo tja je že vse porihtano ... Če pa folk rine v Ukraino na pamet ne da bi malo posurfali po netu in zadeve rezervirali onilne pa so si sami krivi ... Nismo edini kateri se spravljamo tja z motorji pa tud zadnji ne ... Kijev se bo pogledal v celoti ... Ni mi jasno kaj je potrebno zapravljati čas več kot teden dni ...

2 dni tja

1 dan Prypyat

1 dan Kijev

2 dni nazaj

Pa vidim popolnoma vse kar me zanima

Do elektrarne nima nihce vstopa niti nebi šel tja ker je cona sevanja zelo visoka ... kako vem ... zelo dobro vem ... in to povem iz prve roke ... Kar se pa policije v Ukrajini tilče pa se je treba malo znajt ... Kako vem ... zelo dobro vem ... 

Še enkrat : Slovenija - Ukrajina (Prypyat) je destinacija ne gremo se road tripa ... Tako,da če kdo misli da se bomo ustavljali vsakih 200km ne pride v poštev.

1. dan je plan prit do Ukraijne torej bo cca 1000km v igri

2. dan pot po Ukraini do Kijeva (najdemo agencijo in potrdimo izlet v Prypiat)

3. dan Ogled Prypyata

4. dan Ogled Kijeva

5. dan Vračamo se domov

6. dan Prispemo domov

Saj ne, da bi hotel smetit, ampak ..............

Se mi zdi, da bi tole bolj pasalo v kategorijo: OSTALO, pod temo Kr'neki - Motoštosi.

Dober štos, res dober. Pa srečno!

Lp

M

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, mac pravi:

Saj ne, da bi hotel smetit, ampak ..............

Se mi zdi, da bi tole bolj pasalo v kategorijo: OSTALO, pod temo Kr'neki - Motoštosi.

Dober štos, res dober. Pa srečno!

Lp

M

 

Ne bodi pesimist... jaz mam obcutek da jim bo uspelo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, motozajebant said:

Ne bodi pesimist... jaz mam obcutek da jim bo uspelo...

Jaz ne dvomim, da jim ne bi/bo uspelo. Ampak namesto taksnega "popotovanja" z motorjem, ki popotovanje sploh ni, ampak bolj nek vzdrzljivostni test, bi sam raje izbral letalo in se poslikal na rentanem motorju na cilju.

edit/

Upam, da vas ne bo prevec v skupini, saj glede na tempiran cas niti srat ne boste mogli normalno, ko vas pritisne. :D

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Ne bodi pesimist... jaz mam obcutek da jim bo uspelo...

Ne, kje pa, saj nisem pesimist. Seveda jim bo uspelo, vendar le, če bodo noreli lepo v vrsti, hodili scat na komando, točili bencin, ko bo to dovoljeno, sicer takoj odpadeš, ............  Važna je destinacija, ne trip !!!  Ko prideš domov pa iz inata nikomur ne govoriš o tem, kaj si videl (ker itak nisi nič videl, ker si moral lovit in gonit za vodjom puta), predvsem pa zakaj si ni ogledal oddaj o Černobilu na POP-u in ne bi spraševal neumnosti.

Mogoče bi bil lahko štos še boljši, če bi naredili dve skupine in bi se šli, kdo bo prej tja in nazaj.  Mi pa lahko navijamo za vijoličaste ali pa za zelene.

Sicer pa res vsak po svoje .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mac... Ti bi jih dal v tekmo kot je to imel top gear.. Kateremu zmanjka gorivo nebo rabil vstopit v Črnobil... Z tem da bi jih ti poslal kdo bo prej :) jah... Snemalno ekipo še potrebujejo, nekaj se šušlja da mojo pot častita mz in snecer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!