Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mibra68

Aprilia Scarabeo 500

Recommended Posts

Scarabeo 500

Ker gre za posebno obliko, ti je verjetno všeč. 

No, če ti je všeč in če je cena zmerna si ga le privošči.

Slaba stran je predvsem, da nima pod sedežem odlagalnega prostora, zato pa ima večja kolesa.

post-12625-0-41255100-1366284189_thumb.jpg

Scarabeo

vald

Pozdravljeni kolegi,

Prosil bi ,če  ima kdo slovenska navodila za nastavitev alarma pri Scarabeu.Po zamenjavi akumulatorja alarm ne dela.

S prijaznimi pozdravi

BRANE

nimam slo navodil. ma si siguren, da je akumulator kriv za nedelovanje? na mojemu sesalcu sem večkrat že snel dol akumulator, pa je vedno delalo...

moj sesalec je scarabeo 500 ie 2006

vald

Pravzaprav ne vem, prejšnji lastnik je menjaval akumulator pa sem mislil,da je mogoče to.Predem ga užgem,moram pritisniti gumb za alarm,vendar,ko naj bi bil pod alarmom ga lahko premikam pa se nič ne dogaja.

Na internetu sem nekaj našel v angleščini,vendar ne razumem prav dobro,s prevajalnikom pa prevaja bolj po indijansko.

moj je 2008

Edited by vald

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Alla
    • RobiRoberto
      Včeraj zjutraj je bilo - 3 oC, po kosilu pa se je ogrelo na prijetnih + 12 oC, kar je poleg mene izkoristilo še precej pešcev in tudi nekaj kolesarjev. Izgleda da bo država morala pred vrata v vsako hišo postaviti enega policista in tudi enega vojaka ...  
    • ProdriveR
      Ravno učeraj mi je znanec razlagal, da ima sodelovca že 10dni v umetni komi zarad korone. V umetno komo jih dajejo predvsem zarad tistih cevk, k jih imaš potem za lažje dihanje. Pa tudi baje ni v rizični skupini??
    • Kmet2
      Bom probal poiskat tudi link, če ga še najdem. Skratka nemci so razvili test ki pokaže protitelesa v telesu na Covid19, to pomeni, da so ti ljudje preboleli virus in so imuni na njega. Te ljudi so začeli vračat na delovna mesta. Meni osebno se zdi to super ukrep. 
    • ofc
      Ima kdo kakšno vezo, kje bi 'ugodno' dobil scottov komplet za 2015 690r? Tole je vse večinoma iz ZDA, se pravi je treba k tej ceni dodati še carino ne...? https://slavensracing.com/shop/scotts-steering-damper-kit-ktm-690-sm-smr-smc-duke-e-r-enduro/
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!