Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

...Bljak... :?

Nekako mi ne gre skupaj ta kombinacija moški :arrow: tangice... Prisegam na boksarce, če pa so v igri tangice, pa boljše da nima spljoh nič :wink: ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, boksarce so ziher bolj seksi kot moške tangice...sploh če so kakšne svilenkaste, da fajn dol padejo :roll: ....pa kot je Stigmata napisala...bolje da nima nič...ups :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, samo punce se javljajo sem ... sicer pa tangice za moške ... bljak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutljive ritke :lol: prosim no pa kaj še...

Jest jih ne dam gor pa če mi plačajo :x !

Drgač sm pa enga tipa lansko leto vidu na morju k je imel take kopalke, pa so se mu vse ženske smejale stare in mlade, tko da tangice res niso za tipe!!

Če bo šlo tko naprej bodo tipi čez 5 let že nosili čevlje z visokimi petami :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no moška populacija- kje pa so razlogi za NE? A mate občutljive ritke?!? :twisted:

To bo ja!

Punce ze zdaj se nam tesko uprete (nasim ritkam)... Kaj bi sele bilo, ko bio zacel nosit tangice :roll: :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no moška populacija- kje pa so razlogi za NE? A mate občutljive ritke?!? :twisted:

To bo ja!

Punce ze zdaj se nam tesko uprete (nasim ritkam)... Kaj bi sele bilo, ko bio zacel nosit tangice :roll: :oops: :D

yep...nima smisla mozolje in tepih kazat naokrog... :twisted: :twisted: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja .. zaj pa tak ... vsi amo pravite kako ne bi oblekli tangic ... jaz pa bi rada slišala vzrok ... :roll: ... mislim da če bi si jih moški oblekli bi se me pač nekako poskušale zadržat ... teško ampak za probat bi blo ... :D :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim da če bi si jih moški oblekli bi se me pač nekako poskušale zadržat ... teško ampak za probat bi blo ... :D :roll:

Mhmmmmm....

Ja, zadrzale.... Si korajzna za tipkovnico, v zivo bi pa stalo nrdile :twisted: Full monty :shock: :roll: :oops: :arrow: (kako se znajo zenske zadrzevat!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro pogledano, se bolj ali manj moško občinstvo kategorično zavzevama za NE tangicam ! Vsi imajo že kao neke izkušnje !!?? :shock:

Odgovor bi se moral glasiti NE VEČ !??!!

GALEBI BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vsi imajo že kao neke izkušnje !!?? GALEBI BIKE

Mogoce res, ce samo na hitro pogledas, v resnici pa:

Vec ali manj gre za podajanje mnenj videnega oz. pomislekov in ne izrazanja obcutkov iz izkusenj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konopcezasupce je na zenski ritki veliko lepse videti...... da ne recem,da sovrazim,ko mi gate v rit lezejo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred svojim nosom vsekakor raje vidim lepo moško ritko v tangicah, kot pa žensko 8)

Babi buzi! No ja, sej jest sem pa mal lezbijke :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred svojim nosom vsekakor raje vidim lepo moško ritko v tangicah, kot pa žensko 8)

Babi buzi! No ja, sej jest sem pa mal lezbijke :lol: :lol: :wink:

:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Bi rabu prevod :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!