Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

Pri boksaricah je slabo to, da ti jajca po stegnih (kolenih) nabijajo in je potrebno bolj "nalahko" hodit. Tako napr. lahko vešče oko po hoji prepozna kaj dotični moški trenutno nosi pod hlačami. Značilna hoja za "boksarje" je, da hodijo malo na široko in imajo stopala obrnjena navzven. S tem preprečijo, da bi stegni drsali drug ob drugo oz. je med njima prostor za jajca (vendar ne toliko prostora, da bi šlo vse hkrati). To je posebna naravna tehnika hoje. Napr. Leva noga naprej, jajca se umaknejo za njo. Naredi se korak, ko sta nogi vzporedni, so jajca zadaj. Ko gre leva noga za desno, jajca hitro ven izza leve in jo prehitijo ter se postavijo za desno. In tako naprej prehitevajo in prehitevajo. Če manever prehitevanja iz kakršnega koli razloga izostane, potem pride lastniku rdečica na obraz in če takrat slučajno govori napr. po GSM, potem tisti na drugi strani v telefonu zasliši prekinjanje govora. Ker se prekinjanje govora na GSM velikokrat sliši, je sklepati, da moški veliko hodijo in slabo prehitevajo.

Ta študija je patentno zaščitena. Avtorji: George, Donald, Condolezza & ožja klapa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri boksaricah je slabo to, da ti jajca po stegnih (kolenih) nabijajo in je potrebno bolj "nalahko" hodit. Tako napr. lahko vešče oko po hoji prepozna kaj dotični moški trenutno nosi pod hlačami. Značilna hoja za "boksarje" je, da hodijo malo na široko in imajo stopala obrnjena navzven. S tem preprečijo, da bi stegni drsali drug ob drugo oz. je med njima prostor za jajca (vendar ne toliko prostora, da bi šlo vse hkrati). To je posebna naravna tehnika hoje. Napr. Leva noga naprej, jajca se umaknejo za njo. Naredi se korak, ko sta nogi vzporedni, so jajca zadaj. Ko gre leva noga za desno, jajca hitro ven izza leve in jo prehitijo ter se postavijo za desno. In tako naprej prehitevajo in prehitevajo. Če manever prehitevanja iz kakršnega koli razloga izostane, potem pride lastniku rdečica na obraz in če takrat slučajno govori napr. po GSM, potem tisti na drugi strani v telefonu zasliši prekinjanje govora. Ker se prekinjanje govora na GSM velikokrat sliši, je sklepati, da moški veliko hodijo in slabo prehitevajo.

Ta študija je patentno zaščitena. Avtorji: George, Donald, Condolezza & ožja klapa.

Odlična študija........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, dej Babi spet ste čvekale. Boste spet sneg naredile.  :twisted:  

Fruti. Ko sem bil jaz še študent, sem imel podobem problem kot ti. Močno kosmato rit, natančneje, področje okoli zadnjične odprtine. Potem sem pa po vezah prišel do tovarne zobnih ščetk Žima iz Ljubljene, kjer izdelujejo ščetke, čopiče,... iz konjske dlake. Imajo pa en velik problem namreč, ko Italijani na našem tržišču pokupijo vse konje jim, zmanjka dlake za proizvodnjo. Da ne pride v javnost potem po diskretnih kanalih prosijo občane Lj. za pomoč. Meni so napr, za eno striženje okoli ritne luknje plačali 1000 SIT. Samo, ker sem imel čvrste dlake so jih večinoma uporabili za zobne ščetke. Tako sem imel za ženske na pijačo vozit. Poskusi še ti.  :idea:

Hudiča......jaz sem se pa spraševal, zakaj se moja ščetka imenuje "fekal-oral"........
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon: kaj i gledal pesa kako hodi, da si to napisal.

Jaz sem se lani zajebaval in sem imel tudi moške tangice, ker sem borec za moške pravice. Pa kar fanj jih je bilo nositi razen tiste špage med ritnicami, ki najprej nekako nelagodno deluje,potem se pa počasi navadiš.

Edina prednost, ki jih imajo boksarce, je da lako boksarce okoli obrneš in še nosiš jih nslednji da in postopke ponavlaš, dokler ne postanejo dovolj trde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da prdnem in strgam še edini trakec, ki jih drži skupaj in potem bi mogu vsakič ko bi ga spustu kupit nove tange? Ja valjda. Pol bi lahko dnevno vsaj ene 40 krat obleku nove. Še vedno prisegam na navadne gate (samo belih ne, da se ne vidi kolkrat sem šou hcat), ker ti najboljše spravijo vse stvari tja kamor pašejo. Ko anatomsko oblikovana blazina Contour za intimne predele.

Una študija o boksarkah je pa resnična in zelo dobra! Samo nekaj mi še ni jasno, hlače, ki jih imajo pri kolenih so znak tega, da njihov lastnik ne uporablja stranišča za velike potrebe ali tega, da ima povešena jajca. Se že v naprej zahvaljujem za obrazložitev. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrvička na prdička nebo šlo .

Edina stvar ki se znajde med mojimi ritnicami je WC papir voda pa drek. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Samo nekaj mi še ni jasno, hlače, ki jih imajo pri kolenih so znak tega, da njihov lastnik ne uporablja stranišča za velike potrebe ali tega, da ima povešena jajca. Se že v naprej zahvaljujem za obrazložitev...

Po moje ima povešena jajca, ker jih premalo prazni. Saj veš kako je bilo pri vojakih na maršu. Polna jajca težka kot uran so vrečice raztegnila vsaj do pol stegen. Al je bilo boleče. Kaj bi takrat dal za ene bele bombažne »ata« gate, ki bi kapital v bližini telesa tiščale. No ja dal bi še več, če bi jih katera z nežno dlanjo gor držala in nežno pihala vanje. :roll:

...Edina stvar ki se znajde med mojimi ritnicami je WC papir voda pa drek...

In jezik? A jezik pa ne ? :?: :!: :idea: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da prdnem in strgam še edini trakec, ki jih drži skupaj in potem bi mogu vsakič ko bi ga spustu kupit nove tange? Ja valjda. Pol bi lahko dnevno vsaj ene 40 krat obleku nove.....

Zadrži se ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Una študija o boksarkah je pa resnična in zelo dobra! Samo nekaj mi še ni jasno, hlače, ki jih imajo pri kolenih so znak tega, da njihov lastnik ne uporablja stranišča za velike potrebe ali tega, da ima povešena jajca. Se že v naprej zahvaljujem za obrazložitev. :wink:

Oboje .... :oops: :roll: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[. No ja dal bi še več, če bi jih katera z nežno dlanjo gor držala in nežno pihala vanje. :roll:

In jezik? A jezik pa ne ? :?: :!: :idea: :P

Kaj ti je ljubše :?: Ah tehtnice, nikoli ne vedo kaj jim bolj godi, eh ja :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadržim se naj? Pa da mi od pritiska glavo raznese? Eh, nisem navajen zadrževat, nikol nisem bil, čim sem malo bolj zadrževal je bil nasledji enak učinku 700 kilotonske nuklearne bojne glave. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadržim se naj? Pa da mi od pritiska glavo raznese? Eh, nisem navajen zadrževat, nikol nisem bil, čim sem malo bolj zadrževal je bil nasledji enak učinku 700 kilotonske nuklearne bojne glave. :wink:

booooooogi :oops: :cry:

:silly: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh Pat, pri taki pravi, jedri in tako njami.....bi mi rokici ne ravno na srce, ampak kam drugam ušli.... nič sanjati, kar zagrabiti 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smilecolros: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, ja roke kar same najdejo pot!!! Bi mogoče padla kakšna fotka pa da vidimo korenjake! Saj kot kaže anketa je kar nekaj uporabnikov tang. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ok... razočarana.... sem mislila, da je vseeno več moških, ki nosi tangice (vsaj občasno), več moških, ki ima jajca in okolico lepo dekorirano (beri:brez dlak) itd..... kurc, sej res... to so motoristi, boli njih...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ok... razočarana.... sem mislila, da je vseeno več moških, ki nosi tangice (vsaj občasno), več moških, ki ima jajca in okolico lepo dekorirano (beri:brez dlak) itd..... kurc, sej res... to so motoristi, boli njih...... :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :P  :lol:  :lol:

Ja kurc, motoristi prisegamo na naravno, ne na neke depilirane goliče, ki so ravnokar pobegnili iz gnezda. Pač vsaka je razočarana po svoje, nekatere so vesele, da ma tut keri ded kosmato rit (ne pa ko 5-letni froc). Če bi dedi meli gladke riti bi itak iz motorja spolzeli, ko bi bolj po gasu stopli. Žal je več moških, ki ima jajca, zato pa so tange premale da bi jih not stlačli. Kura tudi ne znese jajc na kakem kablu od telefonije, ampak v kakšnem skedju na slami. Jajca rabijo udobje, kar je jasno (iz njih se kasneje itak nekaj izvali). Če pa ti je to nehigjensko, da ma človek dlake po riti pa spredaj te pa najboljše, da si še lase pobriješ pa živiš ko egipčanski svečeniki. Vsaj bolh ne morš dobit. :wink: :D :) :o :lol: :P

Protivprašanje: pol mi pa povej kolko bab pa nosi fukšnelerce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, roko na srce, če pa je ritka prava, jedra in oh..... taka njam... pa tangice takoooo zelo pašejo.  8)    Oh,ja.

Točno .... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!