Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

tudi jaz sem imela namen it pogledat, pa me je moj dragi premamil s svojo, boljso ponudbo; namesto Chippendalesovih fantov mi bo zaplesal kar on sam, v intimnem vzdusju :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne vidim :evil:

Cenzura :?: :?: Zadnje čase se res dogaja, da frdamana mašina ne ofna zadnjih objav. Se pa da prešmuglat noter: greš v profil tistega, ki te zanima, pogledaš vse objave, najdeš tisto, pri kateri ti firbec ne da miru, klik :arrow: et voila :!:

Najbrž je še kaka boljša pot, ampak jaz kot računalniški tetraplegik je ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAA krščen matiček, ooo kakšni manekeni......sam k se telele slečejo a se vid...kako naj rečem...verjetno spet nam nč vidla. :shock:

Bom poskusila na Pepetov način...klik :arrow: et voila.

Hm, še vedno so oblečeni....čudn tole :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nenene, Babi, pri takih žrebcih klikanje ne dela. Trzajo pa na šuštenje. Torej: lepo komot se vsedeš na prežo za šankom in imitiraš šuštenje $$$. Ali pa €€€.

Baje šavsnejo ko nori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$.

OOOOOOOO moj bog, o moj bog, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, delaaaaaaaaaaaaaa......................................................

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem imela namen it pogledat, pa me je moj dragi premamil s svojo, boljso ponudbo; namesto Chippendalesovih fantov mi bo zaplesal kar on sam, v intimnem vzdusju :D :D 8)

Oh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLAVNI CHIPPENDALES:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

chippendales.jpg

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jjjoooojjj če so tile fantje isti kot sem bila včeraj, mi pa ni nič žal, da nisem šla, ker so vsi po vrsti BLJAK!!!!!!

Sicer včeraj nisem bla, ampak mislim da so te že zamenjali!?!Če so isti pol pa jih je itak treba menjat! Sicer pa kaj pa maš doživet pr tem?????? :? :roll: Več kot gledat jih itak ne moreš- so what's the point- tangice pa itak nico cool!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... ...ne vem ka punce sploh vidte na moskih (razn motorjev... :twisted: :twisted: :twisted: )... :?

pa mi zgleda tud nikol ne bo jasn - se en dokaz d je zensko nemogoce razumet... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da nas ne razumeš ..... A VEŠ KAJ JE NAJTANŠA KNIGA NA SVETU? --> KAJ MOŠKI VE O ŽENSKI

"kaj zenska ve o moskem" sploh ne obstaja. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa jezi ko se mi tu ne odpira cela tema :!: Oz. mi napiše da je samo 14 strani pol pa ko odprem 14 pa ugotovim da jih kr nekaj manjka :arrow: nisem jaz čudna, res ne :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da nas ne razumeš ..... A VEŠ KAJ JE NAJTANŠA KNIGA NA SVETU? --> KAJ MOŠKI VE O ŽENSKI

Da VAS ne razume? Kolk si že stara? Kaj je že potrebno da postane punčka/dekle/punčara ženska? :twisted: Bodimo dosledni. Ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da nas ne razumeš ..... A VEŠ KAJ JE NAJTANŠA KNIGA NA SVETU? --> KAJ MOŠKI VE O ŽENSKI

Da VAS ne razume? Kolk si že stara? Kaj je že potrebno da postane punčka/dekle/punčara ženska? :twisted: Bodimo dosledni. Ja?

Kaj je potrebno? Misliš leta al kaj druga ....?! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znanstveno je dokazano, da dekleta psihicno prej dozorijo kot moski... :roll: pa ne da sem nastrojen proti komu... :roll:

me je strah se zenskam po robu postavt... :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znanstveno je dokazano, da dekleta psihicno prej dozorijo kot moski... :roll:  pa ne da sem nastrojen proti komu... :roll:  

me je strah se zenskam po robu postavt... :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D

Strah je zdrav! :wink:

Znanstveno je dokazano marsikaj, pa tud ne drži zmeraj :lol: :wink: Pr obeh spolih se dogaja da ljudje spoh ne odrasejo :arrow: v nobenem pogledu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sn zihr d nam nikol odrastu... :D :twisted: :D :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!