Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

Normalno da nas ne razumeš ..... A VEŠ KAJ JE NAJTANŠA KNIGA NA SVETU? --> KAJ MOŠKI VE O ŽENSKI

"kaj zenska ve o moskem" sploh ne obstaja. :twisted:

;)

seveda obstaja, Ice, in ima razen naslovnice z vprašanjem le eno stran s točno tremi črkami texta:

Nič

da se butare končnop zavedo krute resnice

:blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pomoje bi v knjigi o ženskah 500 strani zavzel samo slovar kot je recimo:

Ne = Ne

Da = Mogoče

Mogoče = Ne

Naredi kot želiš = To bi mogel ti že vedet, butelj!

Nič ni narobe = Ruši se mi svet!

Vredu sem = Slabo sem

....

..

.

itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da moskim ne pasejo tangice. Po mojem ne bi bil problem oblect tangice, ceprav jih se nikol nisem. Drgac pa raj ostanem pri boksarcah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moškim ni ravno domač občutek tujka v riti.

no nekaterim pa je....sicer pa tangice niso tujek v riti.....a hočš povedat da ženskam je všeč tujek v riti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ni za tipe! Pr ženskah je učinek pozitivn :rolleyes: , pr moških pa glih kontra :BUA: . Grdo, nevzgravžno!!! (če govorimo o kopalkah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tangice so si zmislili moški za ženske, naj pri tem tudi ostane! vsega pa res ne rabimo prevzemat, a ni dovolj da bi naj zdaj že hišna opravila občasno opravljali tudi moški :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finta tangic je vbistvu samo ta, da se ženskam ne poznajo robovi navadnih gat pod oprijetimi oblekami. Moški nosimo bolj ohlapna oblačila (no, vsaj naj bi) in nam tega ni treba ;) No, seveda pa se ne sme zanemarit tudi lepega pogleda na žensko tanga-rit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moškim ni ravno domač občutek tujka v riti.

Itaq v rit lezejo in to je problematično :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še raje pa pogledate, če ni pod obleko nič???? :hmm:

LP D.

..bistro

(in iskušeno)

dekle......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Msilim, da sem že enkrat pred letom napisal, da sem si kupil tangice in jih prakticiral in ugotovil, da niso res nič slabega, saj je v poletni vročini manj vroče, še predvsem, ko moram delati v štali in imam oblečen kombenizon in vročina je okoli 40°C.

Drugače sem borec za možke pravice. Tudi mi imamo lahko tangice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tangice?!...Me glih ne mikajo...sem bolj pristaš boksarc(komot je komot). Tangice bi me pr jajcih tiščale, pa še špaga po kanalu bi me motla. :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... jas še boksarce težko prenašam (ker mi gre na jetra, da sn celi povit, ko po rojstvu). Da bi pa dal gor "vrvičku-čez-prdičku" mi pa še na misel ne pride. Prdnem pa ostanem brez gat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa oblekel, ampak ne tko zares, zarad kake fore, po mojem bi to kaksnim deklcam kar godilo. Fantje bi pa itak vsi popljuval! Ampak. za vzdusje in foro...ni blema... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... jas še boksarce težko prenašam (ker mi gre na jetra, da sn celi povit, ko po rojstvu).

jaz pa boksarce sploh ne čist....preveč ohlapno...preveč brez kontrole.....tangice pa še nisem probal..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tangice pa še nisem probal... :)

Mislim, da bo najbolje, ce bi deklice za darila zacele moskim tangice namesto pene za po britju kupovat. Tako kot smo mi njim vsacih modrcke .) Le tako se stvar lahko prime. Da bi si fante tangice sel kupit... :hmm: :? je mal gladka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!