Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

imam sošolca, ki je dobil tangice od TETE :D ! Na začetku mu je bilo kar bad pomislit, da bi jih dal gor. enkrat jih je sprobal n sedaj ima v omari skoraj same tangice!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HEHE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Your poin ?! :roll: :oops: :idea:

Saj se ni treba dret :wink:

My point? moški & tangice PROSIM NE!

Sorry ... nism misla tko napisat da bi tko prišlo ven kod da se derem ... :roll: :oops:

No sej men tudi niso všeč moške tangice tko da .... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej men tudi niso všeč moške tangice tko da .... :wink:

No, glavno da se strinjava :wink:

P.S.- dokler mene niso opozorili- tud nisem vedla da "se derem"! :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte, čakte tule pa nekaj ni razjasneno glede moških in tangic. Nekako je neokusno, če ženski izpod kopalk na intimnih delih »na plan hitijo intimne dlačice«. Da temu ni tako, poskrbi Veet ali britvica. No pri moških je pa podobno, če naj bo okusno. No, vsaj meni so tako rekli, da tisti, ki to počnejo, naj poskrbijo za primerno frizurco. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No, vsaj meni so tako rekli, da tisti, ki to počnejo, naj poskrbijo za primerno frizurco. :roll:

Ne gre samo za frizurco... za celoten "pojav"! Ki se ga raje izogibam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa drži. Pa saj so tudi med Motosvetovci takšna telesa, kot jih imate v svojem peskovniku. Kot BMW pravi »domače je domače« in poleti na FS pridet, da vidite kateri so to, da se ne boste potem čez zimo spraševale in svoje glavice obremenjevale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nekako je neokusno, če ženski izpod kopalk na intimnih delih »na plan hitijo intimne dlačice«. Da temu ni tako, poskrbi Veet ali britvica. No pri moških je pa podobno, če naj bo okusno. :roll:

Oprosti ampak jaz še zaj ne razumem kaj hočeš povedat ... pa sem 3x prebrala ... :roll:

Glede dlak ... ja halo :!: Seveda, da ni primerno ... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši):roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No, vsaj meni so tako rekli, da tisti, ki to počnejo, naj poskrbijo za primerno frizurco. :roll:

Ne gre samo za frizurco... za celoten "pojav"! Ki se ga raje izogibam :wink:

Kok se jaz rada strinjam s tabo :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši):roll: :oops:

Magnolija pusti se presenetiti 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrr... .stigmata, te bom omavzal jutri v Mariboru..... :twisted: :D :wink:

U wish! :twisted:

:twisted: Pa dolge gate si obleči, da te ne bo v rit zeblo! :twisted:

Grrrrr... .stigmata, DVOJNI mauž.... :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dlak ... ja halo :!: Seveda, da ni primerno ... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši)

Ah, zaradi tangic res ne... zaradi deklic... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dlak ... ja halo :!: Seveda, da ni primerno ... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši)

Ah, zaradi tangic res ne... zaradi deklic... :twisted: :D

:shock: A poznaš kakšnega? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, Dada. Tisti, ki imajo ob sebi deklice, ki si to želijo, ki jih to dodatno vzburja. To pa tako ali tako deklice med seboj veste katere to ste, ker si itaq vse med seboj sčvekate. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker si itaq vse med seboj sčvekate. :twisted:

Mamemooo... Ka si res vse scvekajo :shock: :roll: :oops: :wink: :twisted:

Zato pa je v mreznih marketingih najvec kolegic :D 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker si itaq vse med seboj sčvekate. :twisted:

Mamemooo... Ka si res vse scvekajo :shock: :roll: :oops: :wink: :twisted:

:D

Vse, čisto vse, verjemi na besedo! :D :D :D In marsikatera skrivnost moških motosvet tangic sploh ni več skrivnost :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tangice?.....U glavnem na mojo rit ne......đizus krajst.....sej nisem sado mazo, da bi vsakič kb šu na wc štrikec vleku iz đungle dlak....auvaaaa( so mi kr solze prtekle k sem se zamislu).Bril se pa tud nebi, k ne dosežem ke;))))).......ab me KATERA pobrila?;).....pa povdarjam KATERA....da se mi naujo spet tipi javlal;)....sam pol si predstavlite obrito rit pa kosmate noge.....bljak;)...pa čeb mi kera lubčka hotla na rit dat bi jo tko pikal k če si neobrit ....ne ne ne......no go....vse odpade;)))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši):roll: :oops:

Magnolija pusti se presenetiti 8) :D

Sej ... :oops: :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dlak ... ja halo :!: Seveda, da ni primerno ... ampak ti mi nekaj povej ... kok moških "poznaš" , ki se brijejo tamle ? (in to sam zato da bodo u tangicah "kao" lepši)

Ah, zaradi tangic res ne... zaradi deklic... :twisted: :D

Vau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tangice?.....U glavnem na mojo rit ne......đizus krajst.....sej nisem sado mazo, da bi vsakič kb šu na wc štrikec vleku iz đungle dlak....auvaaaa( so mi kr solze prtekle k sem se zamislu).Bril se pa tud nebi, k ne dosežem ke;))))).......ab me KATERA pobrila?;).....pa povdarjam KATERA....da se mi naujo spet tipi javlal;)....sam pol si predstavlite obrito rit pa kosmate noge.....bljak;)...pa čeb mi kera lubčka hotla na rit dat bi jo tko pikal k če si neobrit ....ne ne ne......no go....vse odpade;)))))))))

:oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: HEHE ... booogi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!