Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

Mislim, da bo najbolje, ce bi deklice za darila zacele moskim tangice namesto pene za po britju kupovat.

so pa tudi cenovno nekje okrog pene ali kake "vodice" ! nisem mogel verjet, v eni izmed lj trgovin so bile okrog jurja in kusur, vsi ostali modeli so bil dvakrat ali tudi sedemkrat dražji (svilene bokserce - da ti samo zdrkne/jo :lol1: ) !

jep, malo tekstila, malo dnarja, malo muzike :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem pa videl na lastne oci, stare bajkerje v Daytoni pred leti, kr ledrtangice majo na sebi pa une ledraste kaohlace pa oba hlebca gola zadaj, pa nikomu nista, furajo pac svoj fazon :yea2:

post-15-1087552718.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa boksarce sploh ne čist....preveč ohlapno...preveč brez kontrole.....tangice pa še nisem probal..... :)

Jas sn mislo one oprijete ;) Ma kaki, one kratke hlače ko naj bi ble boksarce so pa čisto za kuraz. Prideš na WC pa sploh ne veš v keri hlačnici ga maš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama raje pogledam moško ritko v oprijetih boksarcah kot pa v tangicah ... sploh pa je najbolj nagravžna kosmata moška rit v tangicah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama raje pogledam moško ritko v oprijetih boksarcah kot pa v tangicah ... sploh pa je najbolj nagravžna kosmata moška rit v tangicah ...

:SS :SS :SS :SS :SS

Kaj bi šele rekla,če sploh nebi mel nič :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS

Kaj bi šele rekla,če sploh nebi mel nič :devil:

Če ne bi imeli nič, ne bi gledala ritke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, to pa ni res, najbolj nagraužna je kosmata ženska rit. Pa če je v tangic ali pa ne :SS

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sploh pa je najbolj nagravžna kosmata moška rit v tangicah ...

...se strinjam, je nekaj takega kot kosmate zenske noge v lajkra dokolenkah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, to pa ni res, najbolj nagraužna je kosmata ženska rit. Pa če je v tangic ali pa ne  :SS

sem ze videl na plazi :SS

ka pa une, ko si oblecejo sexi kopalke in pol spredi (ker je nehigienska in ima celo džunglo), se vidi pol kosmate p****:SS glih tak je videti kot en metalc s čupo, ko si natakne čepico

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ze videl na plazi :SS

ka pa une, ko si oblecejo sexi kopalke in pol spredi (ker je nehigienska in ima celo džunglo), se vidi pol kosmate p****:SS glih tak je videti kot en metalc s čupo, ko si natakne čepico

To je pa tako :SS kot moški v kopalkah na plaži, čez katere mu visi velik, kosmat vamp :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tako :SS kot moški v kopalkah na plaži, čez katere mu visi velik, kosmat vamp :SS

Veš, vsaki pravi mojster ima svoje orodje pod streho! .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, vsaki pravi mojster ima svoje orodje pod streho! .) :D

Pod streho je tisto orodje, ki se bolj malo uporablja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ene majo pa spredaj res hudo :afro1: Čeprav mene niti nekak hudo ne moti, samo na gatah pa na kopalkah ne zgleda preveč lepo, če laski valovijo v vetru, tako kot temu -> :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No že čej tip normaln mu tangice glih ne pašejo kej prveč, recimo če pa mojga pogledam pa sploh ne! Evo k sm ga zadnč glih fotkala k je žakl cementa dvignu, mej pa še bl minil .)

post-15-1088715342.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!