Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Kot najbrz ze veste, je v sredo na Grobniku hitra Urska 900RR podlegla reskemu ovinku in oblezala z obema nogama in roko zlomljeno... A njene prve besede, v smehu, so bile: " A je z motorjem vse v redu?! Jaz se bom ze pocajtala!" Kljub vsemu, celado dol pred njo... Peljala se je tako, da smo samo gledali... Zelim ji hitrega okrevanja, da bo spet lahko po Podmeji polagala ovinke!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Urško je po njenih besedah vse OK. Ko sva prvič govorili mi sploh ni povedala, da se je kaj zgodilo. Pa na Grobnik sva prišla malo po njeni smoli, pa o tem sploh nisva vedela. Želiva ji čim prejšnje okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No tuk u upuzuril, da nas noute zastonj iskal na Podmej (sorry dr.looney in Gogi). :(

Zaradi določenih uzrokou se u nedelah spet dubivamo u Pouni Lun. Pol se gremo pa pelata čez Podmejo, če je volja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi določenih uzrokou se u nedelah spet dubivamo u Pouni Lun.

.... in ti določeni vzroki so.... :unsure: ... da skor večina zasavske sekcije pride brez motorjev pa se jim na Podmejo zdi mal bez veze pelat z avtom.... ;) ... kot drugo je pa Lovski dom na Podmeji izpod kritike... postrežba pa to.... :huh: :rolleyes: ;)

Torej Polna luna je spet aktualna.... nedelja od 17h dalje :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi določenih uzrokou se u nedelah spet dubivamo u Pouni Lun.

.... in ti določeni vzroki so.... :unsure: ... da skor večina zasavske sekcije pride brez motorjev pa se jim na Podmejo zdi mal bez veze pelat z avtom.... ;) ... kot drugo je pa Lovski dom na Podmeji izpod kritike... postrežba pa to.... :huh: :rolleyes: ;)

Torej Polna luna je spet aktualna.... nedelja od 17h dalje :) :P

pa tk fajn vs je blo vidit tam gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tk fajn vs je blo vidit tam gor.

Pa sej tu ne pumen, da se noumo vč pu uvinkih na Pudmej vuzil.

Sicer, če s' nas že vidu, zakuga se nis prdružu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUGA SM KEJ PRTISNU HUDIČA--sploh š nism napisu du konca (ponovi vajo)

ZAME JE ŠE VEDNO AKTUALNA PODMEJA OB NEDELJAH (če je le čas)

GOSTILNA JE RES BOL KRITIČNA , AMPAK TA PRAVI MOTORISTI NE HODMO (vozmo) NA PODMEJO ZARADI GOSTILNE AMPAK ZARADI SVETSKIH OVINKOV.

POLNA LUNA PRIDE V POŠTEV V ZIMSKEM ČASU. ;)

moja malenkost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUGA SM KEJ PRTISNU HUDIČA--sploh š nism napisu du konca (ponovi vajo)

ZAME JE ŠE VEDNO AKTUALNA PODMEJA OB NEDELJAH (če je le čas)

GOSTILNA JE RES BOL KRITIČNA , AMPAK TA PRAVI MOTORISTI NE HODMO (vozmo) NA PODMEJO ZARADI GOSTILNE AMPAK ZARADI SVETSKIH OVINKOV.

POLNA LUNA PRIDE V POŠTEV V ZIMSKEM ČASU. ;)

moja malenkost

Baki! Zakuga se djareš? Vsejen te slišm(o) in razumem(o). :P

PS :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze dolgo me ni bilo na Podmejo... mogoce tudi zaradi neugodnih ramenskih razmer moje drage... pa se manj vozim z mofo... :P :D

No ja, enkrat mi sigurno spet rata prit na Pudmejo... ampak nc ne bom u PunoLuno hodu, samo zgat na ovinke... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze dolgo me ni bilo na Podmejo... mogoce tudi zaradi neugodnih ramenskih razmer moje drage... pa se manj vozim z mofo...  :P  :D

No ja, enkrat mi sigurno spet rata prit na Pudmejo... ampak nc ne bom u PunoLuno hodu, samo zgat na ovinke...  B)

Da pa mene uporabiš za izgovor... <_< Ne vem kolko manj se voziš zaradi mene... upam da nič manj. :P (vsajmenisetakomočnodozdevapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZASAVCI JST GRM U TURČIJO;

(Zato me tudi ni bilo na Pudmejo encajt, ker sem mal motor šparu za turo.)

... jutri 16.7. med službo odrineva in prespiva nekje med Beogradom in Nišom. V četrtek sva v Bulgariji, če jo bova kaj pregledala (Sofija, Rila, Plovdiv,...) ali jo pihneva naravnost v Edirne in Istanbul se bova odločila na poti. Iz istanbula greva v Anatolijo in proti severu na Črno Morje. Konec meseca računam da bova nekje na Armenski ali Iranski meji v Kurdistanu (kjer naju bodo lovili PKKjevci ;) ), se zapeljala do SanliUrfe (blizu Sirije), nato pa jo puhneva v Kapadokijo in Sredozemlje in čez celinsko Grčijo nazaj in na trajekt v Ingoumenitsi, kamor bova prispela 15.julija => če bo vse posreči in upam da oba in motor dokaj celi.

Če se bo dalo se tudi na "Zasavsko sekcijo" kej vmes oglasma.

LEP SERBUS, ROK & META

p.s.: pa puzdravte še une zasavce ku na gledajo motsveta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim vama obilo užitkov, predvsem pa varno in srečno pot.... B) B)

uživajta kolikor se da B) B) B)

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jutri 16.7. med službo odrineva ........ kamor bova prispela 15.julija

Očitno se bosta v pravi smeri peljala tudi preko datumske meje. :P

Vsekakor želim varno in udobno vožnjo ter prijetne počitnice. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnjaaaa.... a danes, 20. julija boste v Polni luni ali na Pudmej? Ker mene malo martra, da bi prisel zgat na ovinke, ampak bi tut kksnga zasauca rad vidu.... Pa povejte, kjeboste... pa kdaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnjaaaa.... a danes, 20. julija boste v Polni luni ali na Pudmej? Ker mene malo martra, da bi prisel zgat na ovinke, ampak bi tut kksnga zasauca rad vidu.... Pa povejte, kjeboste... pa kdaj...  ;)

Obelix prau, da bova na uvinkih Pudmej skor 100% ukul pjatih. Jst ne smem nč rjačt, ker me drugač nou s sabo uzeu. :P ;)

PS Če pridemo prau cajt s fure (oz. če bo Baki dost hit vozu) potem smo mi trije ziher guar.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnjaaaa.... a danes, 20. julija boste v Polni luni ali na Pudmej? Ker mene malo martra, da bi prisel zgat na ovinke, ampak bi tut kksnga zasauca rad vidu.... Pa povejte, kjeboste... pa kdaj... ;)

Naju z vikingom pa ne bo ne v PL pa tud na Podmejo ne...., ker dobiva ZELO prijeten obisk iz Kranja, ki ga za nobeno ceno nebi hotela izpustiti.... :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP POZDRAV VSEM ZASAVCEM

Trenutno sva v Uniye - Crnomorska obala &#304;stanbul ava prez&#305;vela prespala v mestecu k&#305; je obstalo v 19.st. - Safranbolu severno od Ankare pogledala Utrdbo in grobnice ter mumije pontskih kraljev v Amasy&#305; in cez gorovje kjer ljudje motorja se v&#305;del&#305; n&#305;so (tu je v gorah se sneg) prispela na obalo crnega morja kjer sva prespala v lustnem apartmaju ob morju za 2800 SIT za oba z zajtrkom. Ljudje so v vecini izredno pr&#305;jazni.

Ob 13. uri greva proti Trabzonu kjer bova prespala nato pa greva nazaj v gorovje in proti Armenski meji in Araratu kjer se bova obrnila prot&#305; jugu.

Midva in motor smo zaenkrat se zivi, celi in zdravi.

Lep pozdrav iz Uniye, Rok & Meta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva in motor smo zaenkrat se zivi, celi in zdravi.

Lep pozdrav iz Uniye, Rok & Meta

SREČNO na poti... :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA

Trenutno sva v Karsu, v blizini Armenije in Gruz&#305;je. Jutr zjutri greva v ANI na Armenski meji .

Pa de noute misl kuk nama je vroce. V Hribih sva vidla sneg, 3-krat naju je pral dez uzun&#305; je trenutn 13 stop&#305;nj, vendar je pokrajina neverjetna. Upam da nama bo kaj kmalu spet vroce.

Lep pozdrav, Rok & Meta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bota pual eno nedelo fotke prnjasla in prpaula en predavaje.

Previdno in uživita!

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA

Trenutno sva v Karsu, v blizini Armenije in Gruz&#305;je. Jutr zjutri greva v ANI na Armenski meji .

Pa de noute misl kuk nama je vroce. V Hribih sva vidla sneg, 3-krat naju je pral dez uzun&#305; je trenutn 13 stop&#305;nj, vendar je pokrajina neverjetna. Upam da nama bo kaj kmalu spet vroce.

Lep pozdrav, Rok & Meta

Vso srečo na poti Rok in Meta......prejmi pozdrave iz Lok daleč k vama na BALKAN....upam, da je vama kej mejn uruče..ker tuki je tku ku u peč...matr žgeee...ko ku...,n ben pir več na nuca :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA

Trenutno sva v Karsu, v blizini Armenije in Gruz&#305;je. Jutr zjutri greva v ANI na Armenski meji .

Pa de noute misl kuk nama je vroce. V Hribih sva vidla sneg, 3-krat naju je pral dez uzun&#305; je trenutn 13 stop&#305;nj, vendar je pokrajina neverjetna. Upam da nama bo kaj kmalu spet vroce.

Lep pozdrav, Rok & Meta

Mejta se še naprej karseda faj uživajta in pazita nase .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!