Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Slišim, da za ta vikend zopet pripravljate neki žur. Menda kar pri Bakitu?!

Ali kdo pride?

LP

:blink: Pa si ziher, da Baki vej za tu? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da za ta vikend zopet pripravljate neki žur. Menda kar pri Bakitu?!

Ali kdo pride?

LP

:blink: Pa si ziher, da Baki vej za tu? :unsure:

Da mu ne bi slučajno kdo povedu! :angry:

Če bo zvedu, se bomo za žur pod nosom obrisal! :(

Ni bolšga kot tak nenapovedan žur! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baki vse ve, sem včeraj preveril!! Ziher!!! Častna ....

Ha... superca... ta vikend se bo pa tolk velik dogajalo..... :) ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA , ŽURKA JE USPELA , UDELEŽBA NI BILA RAVNO ŠTEVILČNA , JE PA BILA KVALITETNA!

ZDEJ ME PA ZANIMA KJE SMO DONS -U LUN AL NA PUDMEJ-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA , ŽURKA JE USPELA , UDELEŽBA NI BILA  RAVNO ŠTEVILČNA , JE PA BILA KVALITETNA!

ZDEJ ME PA ZANIMA KJE SMO DONS -U LUN AL NA PUDMEJ-

Zakuga se djareš?

A ns je biu tak prublem najdit :o Ud duma sem mim PL peleš, če ns tm ni, greš na Pudmejo. Simpl ku pasul. B)

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes... ups, vceraj bila s teyo na Pudmeji.... lepo... po dolgem cajti vidla Giannita, pa Robija in Natalijo... Jasno, Baki ni sfalil, ampak tanajbltahitra sta bla pa Ervina in Dado...

Sva naredila en skupen usek po pudmejkih klancih, potem pa Teya na sok, jaz pa se enkrat sam... Mljask, kako se fajn fura... samo se poliestre pocakam, pa bo slo se bolj fajn... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saus usem mal čekiram tole pa vidm da se neki prgajate pu tisti kuazji stez čez hrib ,madonca a ni mal pretenka šrekna za hudu plat ,ajd lagano turistički že gre,za kej vječ pa je štrase kr hudu ubdelana z ugrajam.. .. A nde ...al kua .Čz viknd jeblu u Cerklah pr Brežicah mal dujaja pu pist ,pa sm bl švoh tablc iz RR(rdečih revirju)vidu .Mugoče sm pa sam termin falu Ne me prc ustrelt,me pč mal kuple kua vi mislte o dirjanji pu stjazih ukul Naše Male (dulince) pa Srečno svima koliko vas ima :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vas tudi iskal v PL. V hrib pa mi ni potegnilo.... posledice žurke pri Bakitu.....

Ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saus usem mal čekiram tole pa vidm da se neki prgajate pu tisti kuazji stez čez hrib ,madonca a ni mal pretenka šrekna za hudu plat ,ajd lagano turistički že gre,za kej vječ pa je štrase kr hudu ubdelana z ugrajam.. .. A nde ...al kua .Čz viknd jeblu u Cerklah pr Brežicah mal dujaja pu pist ,pa sm bl švoh tablc iz RR(rdečih revirju)vidu .Mugoče sm pa sam termin falu Ne me prc ustrelt,me pč mal kuple kua vi mislte o dirjanji pu stjazih ukul Naše Male (dulince) pa Srečno svima koliko vas ima :ph34r:

Sjerbuuss Filip !!

Ja tkule je..nje....mat kurja, pu naši dulinc, je vsej mjen mal zajeban žgat....puol ti pa ustanejo, sam še tri varjante...za Savo....ta je mjen prehitra, ker če huočiš tiste uvinke fajn letet, puol mure jt 130+...ustane ti še na Moravče...učas zakon, sej je še kr, sam zdej je pa prometa kukr deb ga naklel, na kuonc ti ustane še Podmeja - guor se pa vsako Nedelo ub petih zbiramo...tku de prid nasledn tedn na pir...de se spuznamo.

Ja jst sm mislu mal u Cerkle jt pogledat sam ni blo cajta...bo treba na nou mutor pučakat, pol pa mal na pisto letet....A s šou ti kej pelat..al mal firbc past ?

Jouu..fajn but... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ni blo, sm se špilu odbojko na plaži, pa smo mal potjegel, pol pa še pir spil, pol je pa odpadu motor. Sem pa vsaj mal špeh zmigu, pa nmal mišic dubu, pa sonce me je zapasju

Zdej sem ku Švarceniger B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O SKRITIH STVAREH....

Nekatere stvari so tako skrite, da se človeku za hip zazdi kot, da jih ni. Kot, da nikoli niso obstajale. Ne najde jih sleherno oko, ne zaznajo jih občutljive blazinice naših prstov in tihe so kot spomini na tiste najbolj intimne trenutke, ki jih ne zaupamo nikomur. Ker so samo naši, z nikomer deljivi in za vedno ostajajo samo del nas in naše minljivosti.

Pa vendar v vsej svoji tihoti le govorijo, čeprav njihova govorica ostaja razumljiva samo nam. Tudi, če bi jo skušali pojasniti, je drugi ne bi razumeli.

Ko bi se vsaj nekatere trenutke dalo prestaviti v brezčasje.... in vse, kar imamo radi.

Ah... danes spet preveč razmišljam o nesreči.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saus usem mal čekiram tole pa vidm da se neki prgajate pu tisti kuazji stez čez hrib ,madonca a ni mal pretenka šrekna za hudu plat ,ajd lagano turistički že gre,za kej vječ pa je štrase kr hudu ubdelana z ugrajam.. .. A nde ...al kua .Čz viknd jeblu u Cerklah pr Brežicah mal dujaja pu pist ,pa sm bl švoh tablc iz RR(rdečih revirju)vidu .Mugoče sm pa sam termin falu Ne me prc ustrelt,me pč mal kuple kua vi mislte o dirjanji pu stjazih ukul Naše Male (dulince)    pa  Srečno svima koliko vas ima :ph34r:

Sjerbuuss Filip !!

Ja tkule je..nje....mat kurja, pu naši dulinc, je vsej mjen mal zajeban žgat....puol ti pa ustanejo, sam še tri varjante...za Savo....ta je mjen prehitra, ker če huočiš tiste uvinke fajn letet, puol mure jt 130+...ustane ti še na Moravče...učas zakon, sej je še kr, sam zdej je pa prometa kukr deb ga naklel, na kuonc ti ustane še Podmeja - guor se pa vsako Nedelo ub petih zbiramo...tku de prid nasledn tedn na pir...de se spuznamo.

Ja jst sm mislu mal u Cerkle jt pogledat sam ni blo cajta...bo treba na nou mutor pučakat, pol pa mal na pisto letet....A s šou ti kej pelat..al mal firbc past ?

Jouu..fajn but... :ph34r:

Jo! Tkle je :moja stara(vespa PX200) že kakih 12 let ni nč štartala pa je uprašaje če ma kej sape,tku da je

uprašaje če sploh še prdne Če pa kresne pa kako nedelo ku bojo štrunfi na LD pužjenem uklanc pamal zadimm ukul jagra P:S:uCIRKLIH mal firbcu (matr ma narod dnara ,furajo kr frišne makine)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filip & Gianni:

A lahko prosim pišeta tako, da vaju bomo tudi Prekmurci brez težav razumeli?

Hvala za razumevanje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filip & Gianni:

A lahko prosim pišeta tako, da vaju bomo tudi Prekmurci brez težav razumeli?

Hvala za razumevanje. :)

Lejo. Kle velajo ena pravila. Pa ti jih neb pisala vseh. Pru pa je piše čistokrvna Zasauščna (čeprou nktjar rad na tu puzablajo). B)

PS Če te pa tuk fajn mot, pa pumaga, če si n' gas prebjareš. Štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zasauska a ste vidl moj tanou avatar......................... :P

zdaj pa vsi na ceste pa Vikinge lovit ... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zasauska a ste vidl moj tanou avatar......................... :P

Vidl, vidl. Lepu, lepu. A ni u uriginali mau zapigana?

:) :) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidl, vidl. Lepu, lepu.  A ni u uriginali mau zapigana?

:)  :)  :D  B)

:rolleyes: No dej mal bol poglej B) pa boš vidla da je čist originalna(zapigana)...sam mal bol morš pugledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: No dej mal bol poglej B) pa boš vidla da je čist originalna(zapigana)...sam mal bol morš pugledat :P

Sam zdej maš pa en prublem, če boš bejžu pred pulcaji. Tuki si ubjavu celo tablco, zdej pa upi, da pulicaji tega ne bjarejo. :o :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej maš pa en prublem, če boš bejžu pred pulcaji.  Tuki si ubjavu celo tablco, zdej pa upi, da pulicaji tega ne bjarejo.  :o  :huh:

Bežanje pred polcaji ni bil nikol moj hobi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filip & Gianni:

A lahko prosim pišeta tako, da vaju bomo tudi Prekmurci brez težav razumeli?

Hvala za razumevanje. :)

Sjerbuss greenninja !! :P

Ja takole..je...no zdej bom en majčken izjeme naredu....Ko sem odpru temo...za naslovom ustanovili smo zasavsko motosvet sekcijo, sem na prvi strani napisal vsa pravila, ki veljajo v tem topicu B) ....kasneje, ker smo imeli preveč strani..zasavci radi čvekamo :huh: ..JE iCE-U DOPIZDIL IN NAM JE TOPIC ZAKLENU :angry: ..PRI ČEMER...bi bilo pošteno, če bi to prvo stran nalimal in prekopiral v ta topic!!!!!..JE TAKO ICE :angry: :angry: Najbolj dejavna in najštevilčnejš sekcija motosveta..pa nas tkole jebejo :angry: :o :angry: ..GRRRRRRR. :angry: ...objavili smo tudi slovar, po katerem si lahko prevedeš našo špraho..skratka ice nas je pol mal zajebu ;) ..ampak..mi se ne damo. <_< <_<

No Ninja...kdaj prideš kej knam na obisk ?...si vljudno vabljen na pivičko ali dva ali tri...no nam več pisu. :blink: .

Ps....En koristen nasvet.....preberi si vse stavke naglas pred računalnikom..pa nauš nč slovarja rabil :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filip & Gianni:

A lahko prosim pišeta tako, da vaju bomo tudi Prekmurci brez težav razumeli?

Hvala za razumevanje.  :)

Sjerbuss greenninja !! :P

.......

No Ninja...kdaj prideš kej knam na obisk ?...si vljudno vabljen na pivičko ali dva ali tri...no nam več pisu. :blink: .

Ps....En koristen nasvet.....preberi si vse stavke naglas pred računalnikom..pa nauš nč slovarja rabil :ph34r:

Juj, bo greenninja huda ;) ... a ne veš, da je DEKLICA??? :D

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem hotela poudarit.. :)

Sicer pa se rada odzovem povabilu. Ko bo čas dopuščal, ok?

Lp Zasavci!

prekmurka Greenninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!