Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Zasauci, lepu je blo dons. Hvala za lep dan, hvala Kikici in Vikingu za postrezbo doma in v PL.... 8) (cimprej kej v Lj pridta, pa ne samo v sluzbo... :wink: )

Spet je bil en luškan vikend poln obiskov in novih doživetij... :D obujali smo spomine in delali načrte za prvomajski izlet v Dubrovnik :smilecolros:

Gregsi - prideva k tebi v Lj. takoj, ko bom jaz čist OK za na motorja :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zna povedat kolk vas je motoristov v zasavju (približno) in kaj na splošno menite o Hrastniku. Vem da ste medkrajevno dost skregani.

Hojla kolega....da bi ti znali povedati kolk nas je motoristvov v Zasavju..točno s številko, je težko zlo težko..karkoli bi rekel se lahko zmotim, sploh pa za Hrastnik, ker sm drgač Zagorjan....po opažanju motorjev na cesti nas je pa relativno kar dosti.

Nekaj, nas je motosvet forumašev in se poznamo že od prej, veliko se nas je pa spoznalo preko neta. Dobivamo se v Polni luni, vsako nedeljo, ko je asfalt goden, pa na Podmeji..kjer ga žgemo po ovinkih..si vljudno vabljen, da se nam kjerkoli pridružiš.

Da smo medkrajevno skregani....??? Kot prvo, dvomim, da obstaja človek, ki je motorist z dušo in srcem in je medkrajevno z drugimi motoristi skregan...halooo...no se najdejo tudi izjeme,ampak redko..takšen nima pri nas kej iskati... in to sploh ni motorist, mogoče je to zakompleksana šminka, kjer mu je motor, sredstvo za ohranjanje ega in preganjanje občutka manjvrednosti, ali pa le krom,plastika,pri kateri upa, da se nanjo nalepi še kakšna šminka...

Osnovni moto motociklizma je dosti bolj toleranten,odprt,iskern,prijateljski...smo ljudje, ki nas druži nekaj skupnega, nekaj kar je težko razložiti,ljudem, ki to niso, je tisto, kar nas druži vse motoriste,odvisnost,ki se je ne da naučiti...občutek svobode,avanture,adrenalina,užitka v vožnji,ljubezen do tehnike,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej me ne zanima tolk natančno, ampak bolj tko; mal, srednje fulvelik... pa tko kolk vam je "daleč" npr. iz Zagorja, Litije na pir al kafe skoč't (zapelat) v Hrastnik in podobno.

Namreč t'm je ena oštarija, ki se oddaja pa mal razmišlam al bi al ne bi(sploh šou pogledat) itd.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj še en (Z)zasavc , če glih kir šteje, :shock:

Nekateri me poznate nekateri ne, ampak važno je da sem nazaj, se iskreno opravičujem za velik zaostanek na FORUMu, ampak sem čaku tale sonce, da spet mal zakurbljam stroja, ker mi je tale mraz že šel na en KU**C..

Pa mislem , da nisem edin..

Upam da se kaj srecamo v LUNI.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je bil en luškan vikend poln obiskov in novih doživetij... obujali smo spomine in delali načrte za prvomajski izlet v Dubrovnik

Gregsi - prideva k tebi v Lj. takoj, ko bom jaz čist OK za na motorja

Ja, ja, ja.. ti privoscim, da prideta cimprej... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.karkoli bi rekel se lahko zmotim, sploh pa za Hrastnik, ker sm drgač Zagorjan....

Lejga, ti nisi zagorjan, ti si ločan... :wink: :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj še en (Z)zasavc , če glih kir šteje, :shock:

Nekateri me poznate nekateri ne, ampak važno je da sem nazaj, se iskreno opravičujem za velik zaostanek na FORUMu, ampak sem čaku tale sonce, da spet mal zakurbljam stroja, ker mi je tale mraz že šel na en KU**C..

Smo te že pugrešal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm , da me je le ena progresala :wink:

Kar pomeni, da se moram zdej le prikazat malo naokoli...

Ali imate Zasavci že zrihtane motorje.... oziroma registrirane...

OSEBNO čakam še na PLAČO.. (pol pa bo) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm , da me je le ena progresala :wink:

Kar pomeni, da se moram zdej le prikazat malo naokoli...

Ali imate Zasavci že zrihtane motorje.... oziroma registrirane...

OSEBNO čakam še na PLAČO.. (pol pa bo) :twisted:

Ojla Cvenki.... :D

Ma ne sam ena... vsi smo te pogrešali.... :wink:

Jst ti čist verjamem, da se težko ločiš od helikopterja... ampak služba je služba... družba pa družba.... in... dej vsake tolk cajta zameni vlogo pilota za motorista.... :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi smo te pogrešali....  :wink:

Jaz ga nisem! :twisted:

Nesramnost pa taka..... :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesramnost pa taka.....  :?  :twisted:

...ne nesramnost, iskrenost... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Cvenki.... :D  

Ma ne sam ena... vsi smo te pogrešali....  :wink:  

Jst ti čist verjamem, da se težko ločiš od helikopterja... ampak služba je služba... družba pa družba.... in... dej vsake tolk cajta zameni vlogo pilota za motorista.... :smilecolros:

Bom probal čim prej, ---zdele se glih pripravljam, da zrihtam motor do konca (je treba še malo fines naredit) --- kar pomeni, da že prehajam v vlogo motorista :lol:

Ko se pa naslednjič vidmo bom bil pa že ta pravi "biker".

:shock:

Kaj pa kaj Gianni, a je kir kaj slisu o njem.. a ma že stroja zrihtanga..

(ker prvi MAJ se bliža in je treba iti na BUDNICO)

Ali gre kir od vas...???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm , da me je le ena progresala  :wink:  

Kar pomeni, da se moram zdej le prikazat malo naokoli...

Ali imate Zasavci že zrihtane motorje.... oziroma registrirane...

OSEBNO čakam še na PLAČO.. (pol pa bo) :twisted:

MATRRRRRRRR...........TA STRRRRRR...KURBLJA, jst sm te tut pugrešu..!!!!!!!! :lol:

Lega a s bil u Planic ? :lol: Jst mam zlomenj gleženj..in zdej okrevam doma...sicer sm mobilen z berglami..pospešek 2 m na sekundo :shock: :oops:

Prid nasledno Nedelo u Pouno..bomo kzga pirčka..pa kiro rekl :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gležn a? Preveč pijan v planici al preveč polagu motor.

Ja ni blema pridem - ampak pridem na vodo ali čaj, ker imam 10 kuro (nč hrane nč pijače)

:? :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mutorčk je še cel :D ...sam kurc ku zdej ukrevam, pa na murm pelat. :cry:

Jah jebi ga, sm zlomu že konc februarja..pred Planico...mal sm akrobatsko nerodno stopil in je šlo..k hudiči :oops: ..je zaškrtal. :oops: ..zdej pa ukrevam...pa baje še skor en mesc. :cry:

KAJ....KAKO KURO...PA NE MI REČT DE MAŠ KAKO DIETO...PA SEJ ZA HELIKOPTER....A NI USEEN KULK MAŠ KIL? :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zna povedat kolk vas je motoristov v zasavju (približno) in kaj na splošno menite o Hrastniku. Vem da ste medkrajevno dost skregani.

v zasavju nas je motoristu glih prou predvsem smo pa KVALITETN.

hrastnik --kej pa j to :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva z vikingom naredila en ovinek na poti iz službe.... in šla k Gianni-ju na kavico :D .... pa pogledat njegovo novo mega čelado.... pa njegovo simpatično sobico v kateri maš resnično kej videt...

Dala sva mu tudi napotke za obvezno razmigavanje gležnja.... da bo le to pripravljeno in v formi vsaj za na prvomajsko budnico.... če že ne za v Dubrovnik.... :wink:

Gianni - drži se in čim prej okrevaj :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..karkoli bi rekel se lahko zmotim, sploh pa za Hrastnik, ker sm drgač Zagorjan....

Matkurbla pa Zagurjan, kuga je pa s Kisucam narobe :evil: :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..karkoli bi rekel se lahko zmotim, sploh pa za Hrastnik, ker sm drgač Zagorjan....

Matkurbla pa Zagurjan, kuga je pa s Kisucam narobe :evil: :?: :wink:

Uppss....matr,zajebu :oops: JST SM S KISUCA,...upam da me ni zdejle kir na Lokah slišu :(...Jebi ga, tku kukr..politik, nkol ne veš, ni ne za pa ne proti... :P :D :lol: !!! Maš en pir u dobrem, de nauš preveč hud :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana Zasavska druščina!

Vmes nekaj berem o nekem Dubrovniku. Ali lahko kdo kaj več reče kdaj, kje kako in zakaj.

Sm en mal fjrpčn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uppss....matr,zajebu :oops: JST SM S KISUCA,...upam da me ni zdejle kir na Lokah slišu :(...Jebi ga, tku kukr..politik, nkol ne veš, ni ne za pa ne proti... :P :D :lol: !!! Maš en pir u dobrem, de nauš preveč hud :roll:

MA KAKSEN KISOUC!!! SEM TI ZE KAKSEN POST NAZAJ NAPISAL, DA SI LOČAN!!! :wink: :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uppss....matr,zajebu :oops: JST SM S KISUCA,...upam da me ni zdejle kir na Lokah slišu :(...Jebi ga, tku kukr..politik, nkol ne veš, ni ne za pa ne proti... :P :D :lol: !!! Maš en pir u dobrem, de nauš preveč hud :roll:

MA KAKSEN KISOUC!!! SEM TI ZE KAKSEN POST NAZAJ NAPISAL, DA SI LOČAN!!! :wink: :twisted: :D 8)

Loke so naselje v Kisuci. Kraj je Kisuc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!