Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Zdravnica mi je rekla: "Pa čez vikend nič po gostilnah in diskotekah hodit!". :?

Torej, ... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najbolše Baki :new-bday:

Lubčka pa jutr dobiš..............pa ne od mene ampak od Kiki :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikce iz PFS-ja.... skozi objektiv zasavske sekcije :wink: : http://video.seznam.org/pust/page_01.htm kjer smo se imeli ZELOOOOO LEPO (za vse tiste, ki ste manjkali - vam je lahko žal)

in pa slikce iz včerajšnje otvoritve nove motoristične sezone :D

(zasavsko sekcijo so prišli obiskat Gregs, Teya, Robberrt in Nina): http://video.seznam.org/otvoritev/page_01.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, v zasavju je blo super, sploh ker so bili nekateri z motorji(viking,kiki, gregs&Co), tko da je bilo vzdusje tapravo. Glede druzbe itak ne mores biti razocaran, so zasavci full face, tko da se splaca jih it pogledat (mal reklame) :).

Definitivno ko bo lepo vreme se bom veckrat zapeljal na kaksno kavico cez trojane....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... slovar??? :twisted:

... ne bom več spraševal za njega ... obljubim ...

Če b' meu u svuajem prufili kakšen mejl, bi sluvar že dubu. Tku, da se kr njahi bunt. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če b' meu u svuajem prufili kakšen mejl, bi sluvar že dubu. Tku, da se kr njahi bunt. :twisted:

:? :? :shock: ... preveril svoj profil in tam notri "stoji" tudi moj e-naslov ... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če b' meu u svuajem prufili kakšen mejl, bi sluvar že dubu. Tku, da se kr njahi bunt. :twisted:

:? :? :shock: ... preveril svoj profil in tam notri "stoji" tudi moj e-naslov ... :twisted: :twisted: :twisted:

... se opravičujem ... mail res "stoji" tam notri, samo ... no, sedaj je obkljukan in tako tudi viden ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUST leta 1975! :shock: :) :D

....

....

....

Aja, premza je na levi! :D

Ja premzekkk... kolk si bil luškana rdeča kapica.... :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUST leta 1975! :shock: :) :D

....

....

....

Aja, premza je na levi! :D

Ja premzekkk... kolk si bil luškana rdeča kapica.... :smilecolros:

:shock: ...... a ni to palcek Smuk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :roll: Premza, a si ti ženskiga spola :shock: :shock: ?

A te je kiklca zavedla, al kitke? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :roll: Premza, a si ti ženskiga spola :shock: :shock: ?

A te je kiklca zavedla, al kitke? :D

Oboj neka k tjab ne paše (razn če kej ne vem :twisted: ). A si čist ziher, da s' ti na lev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki našega Giannija že ZELO ZELO pogrešate :( .... vam tukajle pošilja lepe pozdravčke iz zdravilišča Laško.... z vikingom sva šla včeraj prečekirat, če je še živ..... :wink: http://video.seznam.org/gianni/page_01.htm

Držmo pesti, da čim prej okreva... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da ste o tem ziher že pisali, ampak a mi lahko še enkrat opišeš kje ta Polna luna je? Ker se mi res ne da brskat po vsej tej solati kje bi ta opis že lahko bil. Pa pri opisu upoštevaj to, da Zagorja niti malo ne poznam, skoz Trbovlje pa sem se sam parkrat pelala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki pa Viking, kje pa so vajine fotke iz Ivančne gorice?

Aja pa Gianniju valjda pozdravčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš od Ljubljane proti Trbovljam (za Savo, skozi Litijo)! Zaviješ čez most v Trbovlje, pelješ kak km po dolini in na prvem križišču (samo 3 ceste) zaviješ levo! Nekaj časa (1-2 km) pelješ v hrib, malo pred vrhom pa vidiš na levi (gozdu ukradeno, makadamsko) parkirišče, še malo naprej pa sta na desni diskoteka Mesečina in restavracija Polna Luna (nekoliko ju zakrivajo protihrupne ograje)! Zaviješ, parkiraš, ... :D

Če se cesta obrne navzdol, si šla 100m predaleč! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo šli pugljdat Giannita. Sej ma se kr fajn, sam urnik mu glih ne ustreza, ker mura ustajat že ub sjadmih. :twisted:

Premza, a ns boš še kdaj kam pjalu, al je blu učjeri prehudu? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!